Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emrah

Ilk kür

Önerilen İletiler

Emrah    1.409

Herkese merhabalar,

Bu aralar küre girmeye karar verdim ve araştırmaya başladım şimdi forumda senelerdir ilaç kullanan arkadaşlar var ben 21 yaşında 1.87 boyunda 87 kilo 10-11 ay düzenli spor yapan bir kardeşinizim.Deneyimli insanlardan yardım istiyorum sizce ilk kürü nasıl yapmalıyım hangi ilaçlar kaç mg kür sonrası pct tedavisi nasıl olmalı en az yan etkili ve beni ileriye taşıyabilecek tavsiyeleri bekliyorum.Birde tablet kür mi yoksa enjeksiyon mu önerirsiniz?Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.243
Emrahtkty, 11 saat önce yazdı:

Herkese merhabalar,

Bu aralar küre girmeye karar verdim ve araştırmaya başladım şimdi forumda senelerdir ilaç kullanan arkadaşlar var ben 21 yaşında 1.87 boyunda 87 kilo 10-11 ay düzenli spor yapan bir kardeşinizim.Deneyimli insanlardan yardım istiyorum sizce ilk kürü nasıl yapmalıyım hangi ilaçlar kaç mg kür sonrası pct tedavisi nasıl olmalı en az yan etkili ve beni ileriye taşıyabilecek tavsiyeleri bekliyorum.Birde tablet kür mi yoksa enjeksiyon mu önerirsiniz?Teşekkürler.

doğral gidebileceğin yere kadar gittiğini artık zamanı dediğine emin misin dostum? vücut resimlerini paylaş bakalım ne var ne yok vücutta ona gre herkes yorum yapacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Bay-T, 8 saat önce yazdı:

doğral gidebileceğin yere kadar gittiğini artık zamanı dediğine emin misin dostum? vücut resimlerini paylaş bakalım ne var ne yok vücutta ona gre herkes yorum yapacaktır.

Hocam açıkçası girmek istiyorum küre merak sardım fotoğraflarımı koyayım bakarsınız tekrar siz de.

@Equipoise @metinav @agfitness Hocalarımdan da görüş almak isterim.

4CF6D065-AF8B-42C6-8D35-647A58DF2986.jpeg

84C340EC-6814-4FD7-B913-2B38B8D66A70.jpeg

tarihinde Emrahtkty tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty, 38 dakika önce yazdı:

Hocam açıkçası girmek istiyorum küre merak sardım fotoğraflarımı koyayım bakarsınız tekrar siz de.

@Equipoise @metinav @agfitness Hocalarımdan da görüş almak isterim.

4CF6D065-AF8B-42C6-8D35-647A58DF2986.jpeg

84C340EC-6814-4FD7-B913-2B38B8D66A70.jpeg

Kardeşim merakını doğru ağırlık antremanlarına ve bilinçli beslenmeye ayırmanı öneririm. İyi tarafından bakarsak kilo problemin yok. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Açık konuşayım, bu durumda küre girersen bişey elde edemeyeceksin. Bu konuya bakanlar olursa diye genel birkaç şey söylemek istiyorum

Küre merak salmadan önce bu spora merak salmanız gerekiyor. Benim 4. Senemde bile hala öğreneceğim çok şey vardı. Öğrenmek, kendi vucudunu tanımak. Bunlar asla durmuyor. 1 yıl önceki halime sorsam, en iyi idmanımı o zaman yapıyodum. Şimdi sorsan en iyi idmanımı şuan yapıyorum. 1 sene sonraki halime sorsan en iyi idmanımı şimdi yapıyorum diye cevaplarım. Yani kürden önce bu sporu ve vucudunu iyice tanımak lazım. Belli başlı şeyleri oturmadan küre girenlerde sonuç hüsran ile sonuçlanıyor. 

Hiç mi bişey elde edemem? Edersin. Fakat normalde küre giren Bi kişi 8 10kg koyacaksa sen 3 4 koyarsın. Ve o 3 4 ü zaten küre girmesen de sırf bu sporu daha çok tanıyarak da kısa sürede koyarsın. 

Üzücü bir durum var ilaçlar mucizevi olarak tanımlanıyor. Herkes kısa sürede gelişim elde etmek istiyor. Etrafta küre girip kısa sürede "patlayan" insanlar görülünce heves ediliyor. Evet ilaçlar gerçekten mucizevi ama vucudu "oturmuş" olan için mucizevi. Yıllarca idman yapmaktan androjen reseptör sayısı doruklara ulaşmış, hareketleri nizamı yaptığı için her idmanında kasa istediğini verebilen, antrenman bilimini iyi kavramış biri için ilaçlar mucizevidir. 

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.