Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

alpay372

Ovitrelle 6500iu

Önerilen İletiler

metinav    4.553
Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Metin abi, senin aradığın depo genel müdürlüğü hangi ecza deposuna ait? Ben Selçuk ile görüştüm onlar da üretici firmaya sorun hangi depoyla çalışıyorlar hangi depoya bırakıyorlar ilacı öğrenin sonra o depoyu arayıp sorun bizlik bişey yok dediler. @metinav aldığın eczane hangi depoyla çalışıyor abi o lazım bana suan.

Evet aynı depo...Bak sitesinde de ilacın bilgisi çıkıyor, dağıtımı bunlar yapıyor, belli ki.

https://www.selcukecza.com.tr/sayfa/ilac-fiyat-ve-barkod-arama/ilac-ve-barkod-arama?barcode=&firma=0&ilacname=pregnyl&kdv=0&gun=01&ay=01&yil=2018

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.409
metinav, 2 saat önce yazdı:

Evet aynı depo...Bak sitesinde de ilacın bilgisi çıkıyor, dağıtımı bunlar yapıyor, belli ki.

https://www.selcukecza.com.tr/sayfa/ilac-fiyat-ve-barkod-arama/ilac-ve-barkod-arama?barcode=&firma=0&ilacname=pregnyl&kdv=0&gun=01&ay=01&yil=2018

Merck Sharp ile tekrar iletişime geçtim bugün dağıtımı yapıldı 1-2 gün sonra depolara düşer depoyla irtibatta kalın dedi bunlar beni mi oyalıyor piyasada bulunan ilacı alamıyorum saçmalığa bak.Ne olcak bu iş Metin abı kafayı yicez :) @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Emrahtkty, 4 saat önce yazdı:

Merck Sharp ile tekrar iletişime geçtim bugün dağıtımı yapıldı 1-2 gün sonra depolara düşer depoyla irtibatta kalın dedi bunlar beni mi oyalıyor piyasada bulunan ilacı alamıyorum saçmalığa bak.Ne olcak bu iş Metin abı kafayı yicez :) @metinav

Alana kadar devam, o pregnyl öyle veya böyle buraya gelecek 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
metinav, 02.11.2020 - 22:12 yazdı:

Alana kadar devam, o pregnyl öyle veya böyle buraya gelecek 😂

Buldum abi fakat ben getiremedim başka bir yolla buldum bunu :) 2.5 hafta sonra bitiyor kür kullanımını nasıl yapayım? @metinav

A3D82B94-10E9-4F7C-86AC-F128009E6802.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Emrahtkty, 04.11.2020 - 16:55 yazdı:

Buldum abi fakat ben getiremedim başka bir yolla buldum bunu :) 2.5 hafta sonra bitiyor kür kullanımını nasıl yapayım?

Gözün aydın :)

Kullanımda, benim tercihim 1500 iü olarak 4-5 gün arayla, duruma göre 2-3 doz olarak yapmak.Ama her gün 500 iü şeklinde de yapılabilir...Testislerini kontrol ederek yetip yetmediğini kendin anlarsın.Sertleşmesi büyümesi gerginleşmesi bir belirtidir.

Bekleme süresini kısaltmak istiyorsan, steroidin vucudundan çıkmasından önceki 10 gün içinde yapabilirsin.Böylece pct ye başlamak için extra zaman gerekmez.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
metinav, Bir saat önce yazdı:

Gözün aydın :)

Kullanımda, benim tercihim 1500 iü olarak 4-5 gün arayla, duruma göre 2-3 doz olarak yapmak.Ama her gün 500 iü şeklinde de yapılabilir...Testislerini kontrol ederek yetip yetmediğini kendin anlarsın.Sertleşmesi büyümesi gerginleşmesi bir belirtidir.

Bekleme süresini kısaltmak istiyorsan, steroidin vucudundan çıkmasından önceki 10 gün içinde yapabilirsin.Böylece pct ye başlamak için extra zaman gerekmez.

Son iğneden kaç gün sonra yani abi tam anlayamadım orayı 5 gün arayla 1500-1500-1500 düşünüyorum..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Son iğneden kaç gün sonra yani abi tam anlayamadım orayı 5 gün arayla 1500-1500-1500 düşünüyorum..

Mesela testo enantat kurundesin, son enjeksiyonu yaptin, yarilanma suresi 10 gün, vucuttan tamamen cikmasi 20 gün olsun.Buna göre hcg kullanimi son enjeksiyondan kullanacagin doza göre 10 gün sonra olur, 1500+1500 seklinde...Umarim anlatabilmisimdir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
metinav, 1 saat önce yazdı:

Mesela testo enantat kurundesin, son enjeksiyonu yaptin, yarilanma suresi 10 gün, vucuttan tamamen cikmasi 20 gün olsun.Buna göre hcg kullanimi son enjeksiyondan kullanacagin doza göre 10 gün sonra olur, 1500+1500 seklinde...Umarim anlatabilmisimdir

Son iğneyi yapıyorum 10 gün sonra 1500 hcg vuruyorum 5 gün sonra 1500 ve 5 gün sonra da 1500 vurup bitiriyorum doğru mudur abi? @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Emrahtkty, 27 dakika önce yazdı:

Son iğneyi yapıyorum 10 gün sonra 1500 hcg vuruyorum 5 gün sonra 1500 ve 5 gün sonra da 1500 vurup bitiriyorum doğru mudur abi? @metinav

Evet, ben de bu şekilde yapıyorum.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
metinav, 20 dakika önce yazdı:

Evet, ben de bu şekilde yapıyorum.

Tamamdır teşekkür ettim abi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
goktanb    17
metinav, 22.10.2020 - 18:50 yazdı:

Amerikada da forumlarda bulunması zorlaşmış diye paylaşılıyor, getiren firmada yasal engellerden dolayı getiremiyormuş vb. açıklamalar var.

Benzeri ilaçları doz ayarlaması yaparak kullanma şansı var.Yoksa 6500 ünite bir den vurulmaz :)

Metin hocam ovitrelle dozajlamasını nasıl yapmalıyız tek seferde vurmamız gerekiyor ama hazır enjektör şeklinde geliyor ilaç ve üstünde çizgi vs yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
goktanb, 2 saat önce yazdı:

Metin hocam ovitrelle dozajlamasını nasıl yapmalıyız tek seferde vurmamız gerekiyor ama hazır enjektör şeklinde geliyor ilaç ve üstünde çizgi vs yok

Gerekli bilgiyi verdim bakarsın :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

İstanbul Anadolu yakasında oturan varsa mesajı alıntılasın 1 paket kendime getirttiğim yedek pregynl var 1500 eczane ismini yazayım gidip alsın ihtiyacı olan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyubunov    1
Emrahtkty, 18 dakika önce yazdı:

İstanbul Anadolu yakasında oturan varsa mesajı alıntılasın 1 paket kendime getirttiğim yedek pregynl var 1500 eczane ismini yazayım gidip alsın ihtiyacı olan.

Merhaba hangi eczaneden temin edebiliriz şuan ihtiyacım var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Eyubunov, 4 dakika önce yazdı:

Merhaba hangi eczaneden temin edebiliriz şuan ihtiyacım var

Çamlıca Aslıhan Eczanesi dostum.Gidecegin zaman beni burdan bilgilendir ben arayayım sana vermelerini söyleyeyim benim için getirdiler çünkü.Haberim olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyubunov    1
Emrahtkty, 2 dakika önce yazdı:

Çamlıca Aslıhan Eczanesi dostum.Gidecegin zaman beni burdan bilgilendir ben arayayım sana vermelerini söyleyeyim benim için getirdiler çünkü.Haberim olsun.

Tamamdır çok teşekkürler 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bozo726    19

@metinav abi misal ovitrelle 6500 iu geciyor ya bunu 1ml çözücü içeren flakon steril ile karıştırıp yani boş su ile oranını düşürebilirmiyiz çünkü 0.5 ml i parca parca vurmak gercekten cok zor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
bozo726, 4 dakika önce yazdı:

@metinav abi misal ovitrelle 6500 iu geciyor ya bunu 1ml çözücü içeren flakon steril ile karıştırıp yani boş su ile oranını düşürebilirmiyiz çünkü 0.5 ml i parca parca vurmak gercekten cok zor.

Tabiki istedigin gibi ayarlayabilirsin.Mesela normalde 1 ml cözücüyle karistirildiginda kullanman gereken miktar 0,5 ml ise, 2 ml çözücüyle karistirdiğinda ayni dozu almak icin 1 ml kullanman gerekir. Yani suyu arttirmis olursun enjeksiyon kolayliği icin.

6500 iü ilaç, yaninda 1ml çözücüyle geliyordur. Her 100 mcl ölcüsünde 650 iü ilaç elde edilir.

Tam olarak soruna cevap vermişimdir umarım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bozo726    19

@metinav teşekkür ederim abi aradıgım cevap buydu sadece yogunluk farkı olur mu cektiigmde onu merak ediyordum misal alt tarafı flakonun bos su üsttü hcg olur mu diye yogunluktan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
olci3441, 7 dakika önce yazdı:

@Emrahtkty hocam nasıl hallettiniz acaba bana da lazım da

Herhangi bir eczaneden temin edersen senin için getirebilirler dostum piyasada var  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
metinav, 22.10.2020 - 15:07 yazdı:

Yoklukta kullanılır, evet...

Pregnyl ile ilgili yazdığım yorumu burada hiç kimse dikkate almadı.Halbuki ilaç var ama eczanelere depodan yeterince verilmiyor...Ben evime kadar getirttim şikayet ederek.Çünkü bu ilacı ülkeye getiren ithalatçının elinde var, ama piyasaya eczanelere, aradaki ilaç depoları dağıtmıyor.Bölgenizdeki ilaç deposunu arayın ve bu ilacın distribütörde olduğunu ve cimerden bu yönde cevap verildiğini iletin.Afedersiniz eş.k gibi getirirler.Hiç bir eczanede olmadığını söyleyin onlar sistemden görüyorlar zaten.

Bunun sebebi nedir tam olarak net değil, büyük ihtimalle fiyat skalasından yada ecza deposuna karın az kalmasından mütevellid sorunlar yaşanıyor...Komisyonculuktan para kazanıyor aradakiler...

Abi ben getirttim ve dediğin gibi stokta sınır yok şuan dedi benim eczacım, diğer eczacılar ve depolar fiyat düşük olduğu için yeni fiyat listelendikten sonrada piyasaya sürme ihtimalleri var dedi tanıdık olunca getiriyorlar ama diğer türlü zor bende stoklu aldım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
olci3441    1
bysabri1, 3 saat önce yazdı:

Abi ben getirttim ve dediğin gibi stokta sınır yok şuan dedi benim eczacım, diğer eczacılar ve depolar fiyat düşük olduğu için yeni fiyat listelendikten sonrada piyasaya sürme ihtimalleri var dedi tanıdık olunca getiriyorlar ama diğer türlü zor bende stoklu aldım.

Hocam nerdesiniz hangi eczane bana da lazım da

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
olci3441, 3 saat önce yazdı:

Hocam nerdesiniz hangi eczane bana da lazım da

Beylikdüzü İstanbulda Yaşar Eczanesi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1, 4.09.2021 - 00:18 yazdı:

Beylikdüzü İstanbulda Yaşar Eczanesi

Bu pregnly de son durum ne acaba bulunabiliyor mu yoksa yerine başka bir uygulamaya devam mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.