Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

aybutk

Trenden decaya geçiş ara pct tecrübeli arkadaşlar lütfen

Önerilen İletiler

aybutk    2

Merhaba arkadaşlar tren bolde enantat kürümün 8. Haftasına geldim . Kürüm verimli geçti iyi kütle aldım ama son günlerde çok etki hissetmiyorum ve ağır beslenme ve antreman biraz yordu beni . Onun için 2 haftalık bir ara verip sonrasında deca enanthat kürüne başlamayı düşünüyorum. Bu molada reseptörleri açıp diğer küre hazırlanmak istiyorum ancak bir sorum var. Bu 2 haftayı propionat pregnil ile geçirmeyi düşünüyorum lh ı açmak için . 750 testo 600 tren kullandım son haftalarda . Propionat ve pregnil dozları ne olmalı sizce ? Ya da bu geçiş süresinde başka önerileriniz varmı acaba ? Teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aybutk, 5 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar tren bolde enantat kürümün 8. Haftasına geldim . Kürüm verimli geçti iyi kütle aldım ama son günlerde çok etki hissetmiyorum ve ağır beslenme ve antreman biraz yordu beni . Onun için 2 haftalık bir ara verip sonrasında deca enanthat kürüne başlamayı düşünüyorum. Bu molada reseptörleri açıp diğer küre hazırlanmak istiyorum ancak bir sorum var. Bu 2 haftayı propionat pregnil ile geçirmeyi düşünüyorum lh ı açmak için . 750 testo 600 tren kullandım son haftalarda . Propionat ve pregnil dozları ne olmalı sizce ? Ya da bu geçiş süresinde başka önerileriniz varmı acaba ? Teşekkür ederim.

bence saçmalık olur. kullandığım markanın kalitesinden %100 eminsen trenin dozunu yüksel değilsen marka değiştir.8 hafayı 12 hatta sağlam koruyucularla 16 haftaya kadar çıkarabilirsin. bu süre.te gene gelişim yaşayamıyorsan kesinlikle antrenmen şeklinde problem var demektir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yavuz Selim Önal, 5 dakika önce yazdı:

bence saçmalık olur. kullandığım markanın kalitesinden %100 eminsen trenin dozunu yüksel değilsen marka değiştir.8 hafayı 12 hatta sağlam koruyucularla 16 haftaya kadar çıkarabilirsin. bu süre.te gene gelişim yaşayamıyorsan kesinlikle antrenmen şeklinde problem var demektir.

deca ile tren aynı reseptörlere bağlanır ve kesinlikle 20 günde enentat tam çıkmaz çıktı varsaysak bile 20 gün sonra pct yapman gerek 10 günde pct süresi desen ki tren çok ağır bir ilaç vücudu en az hormonlarınn düzelmesi için beklemen gerek hormanların kenine tam olarak gelmeden deca ya girmen vites değişmeden araba sürmeye benzer. yan birinci vitesten ikinci vitese geçmek istiyorsun ama 3 4 5 6 7 geçemez organların ki bence sen 2den  1 bire geçersin trenden sonra deca girersen bu dediğimide decadan çıktıktan 1 ay sonra anlarsın.

tarihinde Yavuz Selim Önal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybutk    2
Yavuz Selim Önal, 39 dakika önce yazdı:

deca ile tren aynı reseptörlere bağlanır ve kesinlikle 20 günde enentat tam çıkmaz çıktı varsaysak bile 20 gün sonra pct yapman gerek 10 günde pct süresi desen ki tren çok ağır bir ilaç vücudu en az hormonlarınn düzelmesi için beklemen gerek hormanların kenine tam olarak gelmeden deca ya girmen vites değişmeden araba sürmeye benzer. yan birinci vitesten ikinci vitese geçmek istiyorsun ama 3 4 5 6 7 geçemez organların ki bence sen 2den  1 bire geçersin trenden sonra deca girersen bu dediğimide decadan çıktıktan 1 ay sonra anlarsın.

Enantatın 20 günde çıkmadığını neye göre söylüyorsunuz hocam ? İlaçlar çalışıyor 15 kg aldım 8 haftada ciddi bir kütle aldım ancak son zamanlarda iştahsızlık ve antreman isteksizliği gibi sıkıntılar oluyor libidoda baskılandı bayağı . Treni kesip testoyu kesmemek için propionata döneceğim propionat vücudu enanthat kadar baskılamıyor. Ayrıca 16 hafta tren kullanıp uzun pct geçirmek yerine böyle bir yöntem izlemek istedim . Ben testoyu tamamen kesmeyeceğim sonuçta ardından yeni küre başlayacağım için ara bir pct düşündüm . 16 hafta treni tam verimle kullanabilen varsa bu forumda helal olsun ama ben o kadar devam edemem etsem bile verim azalıp yanetki artacak vücudu gereksiz yormuş olacağım . Decayla trenin aynı reseptöre bağlandığını da biliyorum amacım biraz daha bulk olmak . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.626
aybutk, 7 saat önce yazdı:

Pregnyle kullanım amacın ne ? Reseptör mü açıyormuş ? 

Benim sana önerim testoyu indir  150-200 mg'a en az 1 ay o şekilde git.Sonra neye geçmek istiyorsan o dozlara tekrar çık.Trenbolondan sonra deca sana hiç çalışmıyor gibi gelebilir etki açısından.Fakat decanın trenbolondan açık farkı, su tutumu ve hacimsel genişleme etkisi olacaktır.Libidon östrojenden dolayı canlanacaktır buna eminim.

Reseptörler dışarıdan yüksek seviye hormon aldığın için azalmış durumda.Bunları tekrar arttırmak için aldığın dozları belli bir süre çok düşürmen yokluğa sokman lazım ki vucudun bu eksikliği reseptörleri arttırarak gidersin.Ayrıca androjen reseptörlerinin diğer artma sebebi vucuttaki östrojen reseptörlerindeki artıştır.Dengelemek için paralel olarak artırır.Tabi bu değişimler ne kadar sürede gerçekleşir belirsiz, bu tamamen kişisel ve genetik etkenlere bağlıdır...

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybutk    2
metinav, 17 saat önce yazdı:

Benim sana önerim testoyu indir  150-200 mg'a en az 1 ay o şekilde git.Sonra neye geçmek istiyorsan o dozlara tekrar çık.Trenbolondan sonra deca sana hiç çalışmıyor gibi gelebilir etki açısından.Fakat decanın trenbolondan açık farkı, su tutumu ve hacimsel genişleme etkisi olacaktır.Libidon östrojenden dolayı canlanacaktır buna eminim.

Reseptörler dışarıdan yüksek seviye hormon aldığın için azalmış durumda.Bunları tekrar arttırmak için aldığın dozları belli bir süre çok düşürmen yokluğa sokman lazım ki vucudun bu eksikliği reseptörleri arttırarak gidersin.Ayrıca androjen reseptörlerinin diğer artma sebebi vucuttaki östrojen reseptörlerindeki artıştır.Dengelemek için paralel olarak artırır.Tabi bu değişimler ne kadar sürede gerçekleşir belirsiz, bu tamamen kişisel ve genetik etkenlere bağlıdır...

Sağolun hocam . Benim östrojen şuan yüksek zaten . Pregnili lh I biraz tetikleyip reseptörü canlandırmak için kullanılıyor diye görmüştüm o yüzden yazdım . Hatta bazı sporcular kür esnasında da belli dozlarda kullanıyorlarmış. Peki enanthat mı devam edeyim ben propionat kullanmayı düşünüyordum 2 ya da 3 hafta . Hatta klomen de ekleyim diyordum ama kafam karıştı biraz . 

metinav, 17 saat önce yazdı:

Hocam bir sorum da şu . Diğer küre başlamadan yine değerleri normale çekmek mi gerekiyor östorpjen lh fsh prolaktin yoksa mevcut durumdan başlamak sıkıntı oluşturur mu ? Prolaktinim referans aralığında östorojen yüksek . Şimdi decaya gireceğim için deca küründe bana bu değerler sıkıntı oluşturur mu acaba 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.626
aybutk, 11 saat önce yazdı:

Sağolun hocam . Benim östrojen şuan yüksek zaten . Pregnili lh I biraz tetikleyip reseptörü canlandırmak için kullanılıyor diye görmüştüm o yüzden yazdım . Hatta bazı sporcular kür esnasında da belli dozlarda kullanıyorlarmış. Peki enanthat mı devam edeyim ben propionat kullanmayı düşünüyordum 2 ya da 3 hafta . Hatta klomen de ekleyim diyordum ama kafam karıştı biraz . 

Hocam bir sorum da şu . Diğer küre başlamadan yine değerleri normale çekmek mi gerekiyor östorpjen lh fsh prolaktin yoksa mevcut durumdan başlamak sıkıntı oluşturur mu ? Prolaktinim referans aralığında östorojen yüksek . Şimdi decaya gireceğim için deca küründe bana bu değerler sıkıntı oluşturur mu acaba 

Anladığım kadarıyla senin bu konularda fazla bilgin yok ve duymayla söylenenlerle gidiyorsun.Pregnyl denilen peptidin kürlerle alakası yok; extradan testisleri küçültmesin steroid diye, kullanılan bir ilaç.Lh veya fsh küre başladığın haftadan itibaren kapanmaya başladı ve tekrar açılması için kürü tamamen bırakman lazım.Dolayısıyla lh ı açamazsın zaten bir faydası anlamı da yok.Sen kürüne odaklan, dediğim şekilde en az 1 ay 200 mg sadece testo alarak devam et.Sonra hangi küre geçiş yapacaksan yap.Bu arayı vermesen de olur, fakat verirsen daha iyi olur bence...

Genişlemek büyümek istiyorsan östrojene elden geldiğince dokunma rahat bırak.Prolaktin ise yükselirse müdahale edersin, başka ilgilenmen gereken bir hormon yok.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.