Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Azizcantr    31
Drbol, 6 saat önce yazdı:

Winstrol anti progesteronmuş. Arkadaşlar ismini söylemeyeyim yayın satın aldım orda öyle söylüyordu. Aynı sorun bendede oluştu deca da. Adam diyorki  decanin yanında winstrol kullanacaksınız. Sadece winstrol kullanırsan progesteron sıfırlanır diyor 

doğru östojen hormonu cok fazla olunca progesteron hormonu iniyor ama bu cok sakıncalı olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.617
Drbol, 9 saat önce yazdı:

Winstrol anti progesteronmuş. Arkadaşlar ismini söylemeyeyim yayın satın aldım orda öyle söylüyordu. Aynı sorun bendede oluştu deca da. Adam diyorki  decanin yanında winstrol kullanacaksınız. Sadece winstrol kullanırsan progesteron sıfırlanır diyor 

Decanın olayı başka, onun dht sistemini değiştirmesi durumuna bir oranda engel olmak için dht temelli steroid eklenmesi mantıklı görünüyor ki, biz de proviron kullanın diyoruz.Fakat dht progesteronu baskılamaz direkt böyle bir etkisi yok.Fakat progesteron dht dönüşüm enzimlerini baskılıyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.617
Azizcantr, 2 saat önce yazdı:

doğru östojen hormonu cok fazla olunca progesteron hormonu iniyor ama bu cok sakıncalı olabilir

Progesteron östrojenle zıt etkilerde ve birbirlerini dengeleyici rol oynuyorlar.Progesteron o nedenle erkeklik hormonu olarak anılıyor...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
metinav, 6 saat önce yazdı:

Progesteron östrojenle zıt etkilerde ve birbirlerini dengeleyici rol oynuyorlar.Progesteron o nedenle erkeklik hormonu olarak anılıyor...

doğru hocam gittiğim endokrin profösörüne progest i nasıl indiririm diye sordugumda östrojeni yükselterek falan dedi ama kafadan sallayıpgeçiştirmiş olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
HOPBA01, 9 saat önce yazdı:

Metin abi 10 gun önceki sonuc yarin testis ultrasonu cekilecek son kez gene urolojiye gidip diger degerlere baktircam bana progestron yüksek geldi dhea düşük çıkmasını beklerdim vücudumda killanma cok az sakal falan benexsol+desiferol+folik asit+cinko+magnezyum alıyorum şeker nerdeyse 0 ve karbonhidrati azalttim evde kardio ağırlıklı çalışıyorum  nabiz yükseltici egzersizler zaten testis ultrasonu sonucu cikinca gene bir genel test verecem simdiki sonuçlar böyle 

Screenshot_20200601-231600.png

Merhaba kardeşim; öncelikle geçmiş olsun. Progesteron değerinden ötürü, libido ve ereksiyon durumunu merak ettim ?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.617
HOPBA01, 10 saat önce yazdı:

Metin abi 10 gun önceki sonuc yarin testis ultrasonu cekilecek son kez gene urolojiye gidip diger degerlere baktircam bana progestron yüksek geldi dhea düşük çıkmasını beklerdim vücudumda killanma cok az sakal falan benexsol+desiferol+folik asit+cinko+magnezyum alıyorum şeker nerdeyse 0 ve karbonhidrati azalttim evde kardio ağırlıklı çalışıyorum  nabiz yükseltici egzersizler zaten testis ultrasonu sonucu cikinca gene bir genel test verecem simdiki sonuçlar böyle 

Screenshot_20200601-231600.png

Progesteronun yüksek olup olmadigini anlamak icin normal seviyeni bilmemiz lazim.Yada östrojenin alt sinirlarda olmasi lazim ki, progesteron seviyen östrojeni baskiliyor olsun.Killanma konusu dht + böbreküstü bezleriyle alakali.Progesteron dht ni baskilayabilir fakat bunu anlamak icin test yapilmasi lazim.Önrmli olan saglikli libido ve cinsellik bu asamada.Kil tüy cok önemli degil :)

Progesteron seviyen 1' in altinda oldugu surece bence normal.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
HOPBA01, 21 dakika önce yazdı:

1 sene öncesine göre berbat sabah ereksiyonu bile git gel oluyor genelde olmuyor zaten testis ultrason. Sonucuda cikti diger testleride detayli atip form oluşturacam bugun veya yarin fikirlerini o ordada paylasirsan memnun olurum.

Metin abi zaten e2 18 seviyesinde yani düşük benim 1 sene önceki testte testo 6 e2=30 en iyi cinsel hayatim o zaman vardi bir yerde yesil cayin e2. Zamanla baskiladini okumuştum ki ben günde 200 ml uzun süreli tuketirdim nerdeyse her gün testis sonucum dada sıkıntı çıktı testo falan testi gene verdim birleştirip sonuca göre form olusturcam fikirlerinizi paylasirsaniz memnun olurum 

dostum sen 17 oh progesteronu ölçtürmüşsün bu bobreküstü bezinde uretiliyor senin yapman gereken normal progesteron yani testislerde uretilen progesterona bakmak bunuda olcmuyolar hastanede ben zorla özel hastanenin birinde parayla ölçtürdüm aşırı yüksek cıktı sendede test sonuclarına bakarak yüksek oldugunu dusunuyorum kıllanma olmamasının sebebi bu bu progesteron aynı zamanda antigrowth özelliğe sahib yani buyume gelişmeyide bir yere kadar durduruyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
HOPBA01, Şimdi yazdı:

Sadece bu testi istesek  yaparlar mi sen ne kadara yaptirdin zaten bendede yüksek bence düşük e2 yüksek progestron genel hormon testini falan ne kadara. Yapıyorlar acaba 

dostum ben 150 tlye sadece progesteron testini yaptırabildim oda zorla ölçmek istemiyordu doktor normalde cahil oldugu için bana bu kadınlık hormonu niye ölçtürecen falan diyodu bende sıkıştırdım doktoru öyle ölçtürdüm devlette ürolojiden ölçtürebiliyorsan ölçtür ölçtüremediysen hemen özel hastanenin ürolojisine git doktoru ikna et ölçtür ama sana en az 300 tlye patlar toplam bizde progesteronun yuksek olmasının nedeni aknetrent knk vücüda cok zarar verdiği için vücüt progesteronu yükseltiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31

geçmiş olsun kardo  bende aynı durumdayım benimde testislerde varikkosel cıktı 1 . derecede sana bişey sorucam bro sende testiste ısı yüksekliği varmı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
HOPBA01, 2 saat önce yazdı:

Var o benimde dikkati mi cekti

tamam bro sende kesinlikle progesteron üst sınırı geçmiş bunlar yan etkileri progesteronun test yaptırabiliyosan devlette yaptır ama yapsanda zaten indirmen cok zor mifepriston alman lazımoda ancak doktor reçetesiyle veriliyor onuda vermek istemiyor doktorlar düşük yaptırdığı için beende ne yapacağımı bilmiyorum bro varikosel testislerde kistlerin sebebi cogunlukla bu hormon sakın ameliyata falan girme cunku tekrar cıkabilir bu hormon varikoseli tetikliyor zaten.

aknetrentten önce bu şikayetlerin hiçbiri yoktu bende 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
HOPBA01, 11 dakika önce yazdı:

Var o benimde dikkati mi cekti

ben sana soyliyim şikayetlerimi sende varsa söylersin     uykusuz kalkma  enerjisizlik testislerde ısı yüksekliği  testislerin çekik durması genel olarak (arada sarkık duruyor )   kıllanmada durma  kıl dokulmesi  saçların belli bir yere kadar uzaması  kollarda bacaklarda güç kaybı  kalbe yakın yerlerde ağrı  kaslarda yumuşama  mide bulantısı sindirim zorluğu  vitamin değerlerinde dusukluk  odaklanma güçlüğü  büyüme olgunlaşmada durma gereksiz panik heyecan   

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.617
HOPBA01, 59 dakika önce yazdı:

Metin abi zaten e2 18 seviyesinde yani düşük benim 1 sene önceki testte testo 6 e2=30 en iyi cinsel hayatim o zaman vardi bir yerde yesil cayin e2. Zamanla baskiladini okumuştum ki ben günde 200 ml uzun süreli tuketirdim nerdeyse her gün testis sonucum dada sıkıntı çıktı testo falan testi gene verdim birleştirip sonuca göre form olusturcam fikirlerinizi paylasirsaniz memnun olurum 

E2 bir çok erkek için, 30-35 seviyelerinde en fazla libidoya katkı sağlıyor.Yeşil veya siyah çayın öyle bir etkisini hiç duymadım yaşamadım.Varsa bile hesaba katılacak bir düzeyde olmadığı kesin.Östrojeni arttırmak dünyanın en kolay işi, dert ettiğin şeye bak :)

Fitoöstrojen içeren bitkilerden yardım al belli bir süre.Dhea da östrojene dönüşerek seviyesini arttırabiliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.617
Azizcantr, 2 saat önce yazdı:

dostum ben 150 tlye sadece progesteron testini yaptırabildim oda zorla ölçmek istemiyordu doktor normalde cahil oldugu için bana bu kadınlık hormonu niye ölçtürecen falan diyodu bende sıkıştırdım doktoru öyle ölçtürdüm devlette ürolojiden ölçtürebiliyorsan ölçtür ölçtüremediysen hemen özel hastanenin ürolojisine git doktoru ikna et ölçtür ama sana en az 300 tlye patlar toplam bizde progesteronun yuksek olmasının nedeni aknetrent knk vücüda cok zarar verdiği için vücüt progesteronu yükseltiyor 

Özel hastanelerde doktordan randevu almanıza bir saat dil dökmenize gerek yok.Hastanenin laboratuarına gidin şu testleri yaptırmak istiyorum deyin onlar masrafını belirleyip kanınızı alıyorlar.Muayene bir hastalığı olanlar için gerekli.Ayrıca özel laboratuarlar var her şehirde onları bulun fiyatları hastanelerden daha uygun oluyor.Testlere göre fiyat belli hesaplarsınız kanınızı verirsiniz sonuçları öğleden sonra çıkıyor.Maddi durumu iyi olmayanlar, devlet hastanelerinde yalan dolan ve abartıyla doktora yazdırmaya çalışacak başka yolu yok :)

HOPBA01, 1 saat önce yazdı:

Sol epidiyum başında 2.5mm capinda basit bir kist izlendi yazıyor

20200602_110637~2.jpg

Varikoselin yok, kist yağ bezesi olabilir veya daha ciddi bir şey.Fakat normalsin rahat ol.

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
metinav, 1 saat önce yazdı:

Özel hastanelerde doktordan randevu almanıza bir saat dil dökmenize gerek yok.Hastanenin labaratuarına gidin şu testleri yaptırmak istiyorum deyin onlar masrafını belirleyip kanınızı alıyorlar.Muayene bir hastalığı olanlar için gerekli.Ayrıca özel labaratuarlar var her şehirde onları bulun fiyatları hastanelerden daha uygun oluyor.Testlere göre fiyat belli hesaplarsınız kanınızı verirsiniz sonuçları öğleden sonra çıkıyor.Maddi durumu iyi olmayanlar, devlet hastanelerinde yalan dolan ve abartıyla doktora yazdırmaya çalışacak başka yolu yok :)

hocam endokrin profösörune gittim sonuçları gösterdim şikayetlerim devam ediyor dedim kıllanma durdu dedim sonucum en üst referans aralığının 3 katı daha yüksek dedim bana dediği şey o doğal progesteron öyle bir etkisi olmaz  senin dediğin kadınlarda olur dedi ısrar edincede cozumun bende değil dedi geçiştirdi .

metinav, 1 saat önce yazdı:

Varikoselin yok, kist yağ bezesi olabilir veya daha ciddi bir şey.Fakat normalsin rahat ol.

sizce baska bir endokrinciye gideyimmi 2.5 yıldır böyleyim ve progesteron inmiyor 

tarihinde Azizcantr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
HOPBA01, Şimdi yazdı:

Dostum büyük ihtimal sende 1 sene yani 19 yasina gelince benim gibi düşük testo seviyesine.   Gelecen malesef bir an önce çözüm bul sana tavsiyem

cözümü bulamıyorum dostum kafayı yiyecem bu gidişle yani dünyada progesteronu indiren tek bir ilaç var oda kadınlarda düşük için kullanılıyor o yuzden hiçbir doktor yazmak istemiyor elimde recete olsa yada ilaca ulaşabilsem bütün sıkıntılarım cozulecek ama bu gidişle boyle kalacam gibi hissediyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
HOPBA01, 2 dakika önce yazdı:

Tanıdık eczaci yok mu benim var da ilac türkiye de var mi alabilir miyim bilmiyorum reçetesiz soracam bir

tanıdık yok malesef kardeşim tanıdık doktor var ama oda bu ilacı yazamıyor sen sorarsan benide haberdar et dostum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
HOPBA01, Bir saat önce yazdı:

Dostum mifepriston adinda ilac yok diyor baska muadili falan var mi bu türkiye de yasak olabilir 

aynen dostum türkiyede yasak zaten ondan alamıyorum doktor reçetesiyle alınıyor yanlızca ama reçete olursa eczaneye gidiyorsun onlar yurt dışından getiriyorlar ilacı ancak öyle .

HOPBA01, Bir saat önce yazdı:

Dostum mifepriston adinda ilac yok diyor baska muadili falan var mi bu türkiye de yasak olabilir 

baska bir ilaç varmı bilmiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
HOPBA01, 32 dakika önce yazdı:

100 tl ye progestron testi yapan bir yer buldum önce devlette yapiyorsalar. Bir sekilde zorlayip yaptiracam olmassa ÖZEL de yaptircam ilac konusuna gelirsek bulunur ama sorun. Tam olarak bundan kaynaklı oldugunu düşünürsem her türlü bulup kullancam baska care yok

inşallah düzeliriz kardeşim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49

Biraz araştır özeli istersen fiyat farklılığı olabiliyor, ben; 

FSH-LH- E2 - prolactin- T.testo-S.testo- ve progesterona 230₺ ödemiştim İstanbul'da özel de...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
HOPBA01, 28 dakika önce yazdı:

Vallaha bu sadece tek progestron fiyati 3 yer aradim hepsi tek tek fiyat veriyorlar deneyimi olan söyleyebilir bide devlette yapiliyor mu dht ve progestron bilgisi olan var mi?

https://ckysweb.saglik.gov.tr/labtestlerapp/testlabara.aspx 

Burdan istediğin testi girip hangi Devlet hastanesin de yapıldığını öğrenebilirsin. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.617
Azizcantr, 6 saat önce yazdı:

hocam endokrin profösörune gittim sonuçları gösterdim şikayetlerim devam ediyor dedim kıllanma durdu dedim sonucum en üst referans aralığının 3 katı daha yüksek dedim bana dediği şey o doğal progesteron öyle bir etkisi olmaz  senin dediğin kadınlarda olur dedi ısrar edincede cozumun bende değil dedi geçiştirdi .

Genelde kalıplaşmış fikirlere sahip doktorların çoğunluğu.Güncel verileri çalışmaları takip etmiyorlar ve kendilerini geliştirmiyorlar.Nasıl olsa iş maaş garanti niye yorayım kafasındalar.Denemesi bedava progesteronun öyle bir etkisi yoksa alıp kullansın denesin kendi üzerinde:)

Azizcantr, 6 saat önce yazdı:

sizce baska bir endokrinciye gideyimmi 2.5 yıldır böyleyim ve progesteron inmiyor

Valla ne diyim bilmiyorum, hevesin kırılmasın başka birini daha dene belki farklı olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49

Selamlar @metinav abi, küçük bir sorum olucaktı;  bildiğimiz gibi referans değerleri bazı hastane labaratuvarlarında farklılık arz etmekte. Benim Progesteron testi yaptırdığım yerde referans değeri; 

0,05 - 0,149 Şeklinde.. 

Değerim ise; 0.150 çıktı. Diğer arkadaşların referans aralığını karşılaştıracak olursak nasıl yorumlayabiliriz. ( 0.2 - 2.02 ) gibi... 

Yoksa farklı bir hastanede yaptırmayı düşünüyorum. :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
HOPBA01, 3 dakika önce yazdı:

Senin de yüksek dostum testo ve. E2 değerlerini merak ettim açıkçası 

6 ay önce, testo 618 - e2 30 idi.

3 ay önce testo 606 - e2 22 idi.

E2 kendi doğal haline bırakmıştım. Progesteron değerim benim de yüksek malesef...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
HOPBA01, 2 dakika önce yazdı:

Testo degeri iyi aslında cinsel olarak sıkıntı yasiyor musun ? Eroksiyon ve libido bakımından bu progestron testi 3 ay öncesine mi ait 6 ay mi 

Pct yaptıktan sonra ki  değerler dostum fakat libido ereksiyon yerlerde, çok fazla konu açmıştık zaten deca dick ile mücadele ediyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.617
HOPBA01, 2 saat önce yazdı:

Hocam doktor basit bir kist deyip yolladi ama 3 ay sonra kontrol gel dedi tehlike arz eden durum olabilir mi hormon bozulmasinin sebebi bu kist olabilir mi ?ben icim rahat etsim diye bidaha yaptircam bu testi çünkü bakan kişinin da hatasi olabilir bide benim östrojen düşük dogal olarak testo da düşük progestron yuksek benim asil aradigim sebeb buna ne neden oluyor ona göre davranacam ama isin içinden çıkamıyorum mantık yürümüyor çünkü 19 yasindayim neden bu arada dht baktircam senin sözünü dinliyorum ama ben sahsen kendi vücudumda sıkıntı oldugunu hissediyorum dogal olarak dediklerini yapmaya devam edecem bu arada cinko seviyem ilac kullanmadan  en ust sinir 120 cikti cinkoyu alımı kestim onun icin

İyi yapmışsın 😉

Abdullah, 2 saat önce yazdı:

Selamlar @metinav abi, küçük bir sorum olucaktı;  bildiğimiz gibi referans değerleri bazı hastane labaratuvarlarında farklılık arz etmekte. Benim Progesteron testi yaptırdığım yerde referans değeri; 

0,05 - 0,149 Şeklinde.. 

Değerim ise; 0.150 çıktı. Diğer arkadaşların referans aralığını karşılaştıracak olursak nasıl yorumlayabiliriz. ( 0.2 - 2.02 ) gibi... 

Yoksa farklı bir hastanede yaptırmayı düşünüyorum. :) 

Bu durum standart bir oran belirlenmemis olmasindan kaynaklaniyor.Kadinlar icin araliklar belirli,fakat erkek icin net değil.Biraz yoruma bakıyor gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: serefsimsek
      Herkese merhabalar,
      15 Haftalık Bolde, Testo ve Anadrol kürü için daha önce PCT hakkında konu açmıştım. PCT bittikten 1,5 ay sonra yaptırmış olduğum kan tahlilim:

22 Temmuz son Testo yu vurunduktan sonra kan tahlili ve akabinde 12 Ağustos'ta iki gün ara ile 1600iu Choriomon tedavisine ve 25 Ağustos'ta 1 aylık Pct tedavisine başladım. Şu şekilde; 
      1-5 gün 100mg Klomifen ,40mg Tamoxifen  5-10 gün 100mg Klomifen, 30mg Tamoxifen 10-20 gün 50mg Klomifen, 20mg Tamoxifen 20-30 gün 50mg Klomifen, 10mg Tamoxifen buna ek olarak Pct ile birlikte günde 3 tablet Tribulus(sabah/öğle/akşam), 1 kaşık harnup pekmezi, Vitamin C, Omega 3 ve yatmadan önce en az 45mg Çinko ve yeterli miktarda magnezyum almaya dikkat ettim. Hala almaya devam etmekteyim bu arada..
      Bana göre sonuçlar pek iç açıcı gelmedi onun için siz değerli hocalarımın yorumlarını da almak için sizinle paylaşmak istedim. Bu durumda nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Mesela FSH yükseltmek için tekrar kısa süreli Pct yapmama gerek var mı? veya müdahale için Cabaser ve AI gibi ek ilavelere bir an önce başlamalı mıyım? yardımcı olursanız çok sevinirim.  Kıyaslamak amaçlı kürden önce vermiş olduğum kan tahlilinide atıyorum.

• Yazan: beyoglu
      Merhaba, Bir yıl içinde; 11 ay testo, 2 ay tren-acet, 2 ay gh, daha sonrasında 1 ay trt gidip bulk kürüne npp 5 hafta ve boldenen 6hafta ekledim. 
      Haziran ayında kürü bazı sebeplerden kesip sporu bıraktım lakin; şu an cinsel isteksizlik, libido sorunu ve en önemlisi sertleşme sorunu yaşıyorum. Sertleşme %60-65 oluyor. Kür sonrası pct yapmadım önce tüm değerler kırmızı düşük idi ama daha sonra tahmin edileceği üzerine; değerlerin hepsi normale döndü. Daha sonrası düzelir diye bekledim lakin değerler normal olmasına rağmen düzelmedi. Önce ürolojiye daha sonrasında  yönlendirmesi ile  ENDOKRINOLOJI gittim. Değerlerim yine normal çıktı. Yalnız şöyle bir detay var proviron kullandığımda her şey normale dönüyor eskisi gibi oluyor. Bu konuda yardımcı veya öneride bulunabilir misiniz? (yaşım27) 2020 den beri kür yapıyorum ve ilk kez böyle bir şey yaşıyorum. @metinav

• Yazan: serefsimsek
      Herkese merhabalar,
      1-5 hafta 50 mg Anadrol (kademeli olarak arttırdım max son hafta 150mg)
      1-6 hafta 500 mg Testo E ve Boldenone
      7-8 hafta 750 Boldenone ve 500 Testo
      9-15 hafta 750 Bolde ve 750 Testo olarak kürümü bitirdim ve son enjeksiyondan 18 gün sonra son kan testimi oldum. 
      Kür içinde libido kaybı olmadı ama ciddi bir ereksiyon kaybı oldu. Önceki Deca kürümde bile bu kadar sorun yaşamadım. Kür içinde ilk haftadan son haftaya kadar günde 2 tablet NAC, 3 tablet Milk thistle( son haftalar 2), 2 tablet 1000mg Omega3, 30mg çinko ve 400mg magnezyum.
      Estradiol yüksek çıkmasına rağmen kürden yüksek verim almak için kür içinde herhangi Aromataz inhibitör ilaçları kullanmadım çünkü herhangi yan etki görmedim.
      7. hafta kan tahlili verdim. Kür ortası tahlilde Prolaktin yüksek çıktığı ve ereksiyondan şüphelendiğim için test amaçlı 6-7 hafta kadar pazartesi ve perşembe yarımşar tablet olmak üzere Dostinex kullandım ve son kan tahlilimden 30-35 gün önce bıraktım.
      E2 için Anastrozol'a gerek var mı? yoksa PCT'de Tamoxifen sadece yeterli olur mu?
      Elimde tüm ilaçlar mevcut birkaç gün sonra tedaviye başlamadan önce 5000IU Choriomon kullanmayı düşünüyorum. İnsülin iğnesiyle günde 1000IU olarak 5 gün içinde mi vurmalıyım? yoksa araya bir gün boş koyarak 10 güne mi tamamlayayım? ve PCT' de nasıl bir yol izlemeliyim bu konuda siz büyüklerimin ve hocalarımın yardımlarını bekliyorum.
      Kür sonrası tahlilde Boldenone için kapsamlı Hemoglobin testide yaptırdım. Sırasıyla vermiş olduğum kan tahlillerim; @metinav @otopsicikedi @Askabar

• Yazan: ToraBora
      Merhaba 27 yaşındayım 3 senelik spor geçmişim var 1.73 boy 85 kiloyum yağ oranım %15 civarı daha önce anabolik maddeler kullanmadım  herhangi bir küre girmedım temmuz başı only testo başlayıp 2-3 ay vucudumu gözlemledikten sonra  deca başlamak istiyorum bugün tahlil verdim sonuçlarım bunlar doktora sonuc gösterdiğimde sorun olmadığını söyledi sizce only testo başlamadan önce bir tedavi uygulamam gerekekirmi ? prolaktinim referans üstü çıktı nasıl bir yol izlemeliyim tavsiyelerinizi bekliyorum ayrıca 
      Trigliserid (Serum/Plazma)         19.06.2023 Bu İşlem Bana Ait Değil!     Trigliserid 186 mg/dL 50-150  bu değerim de yüksek çıktı fotoğrafta gözükmemiş 
      Ayrıca trigliserid değerim 186 referans üstü çıktı gözükmemiş

• Yazan: efe erden
      Herkese selam 2 ampul rimo 1 ampul enanthate 3ml kalçadan vuruyorum kalçada ödem olmamasına rağmen 3 gün sonra kuyruk sokumunun biraz üstü kemik  ödem oluyor daha önce böyle bir şey yaşayan var mı aranızda?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.