Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

RasimKadirr

Kürüme dair sorularım var?

Önerilen İletiler

RasimKadirr    47

Hepinize merhabalar.

spor salonlar kapanmadan 3 hafta önce trenbolone kürüne girmiştim. Salonlar kapandıktan sonra trenbolone'yi bıraktım ve only testo olarak 3 hafta, dozu düşürerek devam ettim ve şu anda hiç kullanmıyorum. Test sonuçlarımda bir sorun yok. Herşey referans aralığında. LH,FSH'ım açık. Testo normal değerlerde.

Zaten az bucuk bir bilgim var. Bu 3 ncü kürüm olucaktı ama nasip değilmiş :) 

1 Haziranda Antalyada spor salonları tekrar açılıyormuş. Şimdi Elimde hala bolca trenbolone ve Testo var. 

Fakat yaklaşık 1 bucuk aydır antreman yapmadım. Şimdi tam ne yapmam gerekiyor. Salondan açıldığında 1-2 hafta hiç birşey kullanmadan mı yapmam lazım, yoksa 1 ay only testo ile başlayıp sonra mı treni ekleyeyim, yoksa direk 2 sini birden kullanarak 1 haziran itibariyle başlayayım mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Redible    19

Benim de merak ettiğim bir konuydu takibe aldım. Kendim 2-3 hafta boyunca bir şey kullanmadan hamlığı atmak ve ağırlıklarımı arttırmak için natural antreman yapıcam. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
angerz    0

herkese selamlar 4 yıldır aralıksız(korona vs hariç)vücut geliştirme ile uğraşıyorum kilom 95 yağ oranım %12 civarı 1.75 boyum 23 yaşındayım fotoğrafımda gördüğünüz koronadan önceki halim şuan vücut sulu biraz 1 aydır  antrenmanlara geri döndüm hiç kür yapmadım ve trenbolone e testo masteron kürü düşünüyorum sizce tren e ve testo yeterli olur mu yani masterona gerek var mı bayramdan sonrası için sizce kürdeyken nasıl bir yol izlemeliyim ilk kür için ağır bir kür olduğunu biliyorum ama olcaksa hormonlarımı bozduğuma değsin ve kür içi mct nasıl olmalı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
RasimKadirr, 13.05.2020 - 20:37 yazdı:

Hepinize merhabalar.

spor salonlar kapanmadan 3 hafta önce trenbolone kürüne girmiştim. Salonlar kapandıktan sonra trenbolone'yi bıraktım ve only testo olarak 3 hafta, dozu düşürerek devam ettim ve şu anda hiç kullanmıyorum. Test sonuçlarımda bir sorun yok. Herşey referans aralığında. LH,FSH'ım açık. Testo normal değerlerde.

Zaten az bucuk bir bilgim var. Bu 3 ncü kürüm olucaktı ama nasip değilmiş :) 

1 Haziranda Antalyada spor salonları tekrar açılıyormuş. Şimdi Elimde hala bolca trenbolone ve Testo var. 

Fakat yaklaşık 1 bucuk aydır antreman yapmadım. Şimdi tam ne yapmam gerekiyor. Salondan açıldığında 1-2 hafta hiç birşey kullanmadan mı yapmam lazım, yoksa 1 ay only testo ile başlayıp sonra mı treni ekleyeyim, yoksa direk 2 sini birden kullanarak 1 haziran itibariyle başlayayım mı?

Hepsini bugünden başlayabilirsin, ilacın vücuda bağlanma süresini böyle geçirmiş olursun. 1,5 ay çok uzun bir süre değil 2-3 Antremana alışırsın

angerz, 10 saat önce yazdı:

herkese selamlar 4 yıldır aralıksız(korona vs hariç)vücut geliştirme ile uğraşıyorum kilom 95 yağ oranım %12 civarı 1.75 boyum 23 yaşındayım fotoğrafımda gördüğünüz koronadan önceki halim şuan vücut sulu biraz 1 aydır  antrenmanlara geri döndüm hiç kür yapmadım ve trenbolone e testo masteron kürü düşünüyorum sizce tren e ve testo yeterli olur mu yani masterona gerek var mı bayramdan sonrası için sizce kürdeyken nasıl bir yol izlemeliyim ilk kür için ağır bir kür olduğunu biliyorum ama olcaksa hormonlarımı bozduğuma değsin ve kür içi mct nasıl olmalı

Tren yarardan daha çok zarar verebilir, 

Testo bolde yapabilirsin 1-16

oral ürünleride hedefine göre belirleyebilirsin 

1-4 Turibabol- 10-16 winstrol 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Favorit    39
Wh00, Bir saat önce yazdı:

Hepsini bugünden başlayabilirsin, ilacın vücuda bağlanma süresini böyle geçirmiş olursun. 1,5 ay çok uzun bir süre değil 2-3 Antremana alışırsın

Dostum siz hangi tarikattansiniz. Adam tren giricem diyor tren yarardan cok zarar verir bolde kullan 16 hafta diyosun... boldenondan ciddi anlamda etki alan insan evladi var mi? Niye her seye atliyorsunuz ne boldenonu ne alaka yani sagligini dusunen adam zaten kure girmez

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
angerz    0
Wh00, 27.07.2020 - 12:11 yazdı:

boldenon girip boşu boşuna hormonları bozmaya gerek yok oral yolla winstrol alacağıma direk karaciğeri söküp atayım daha mantıklı 😂

Favorit, 27.07.2020 - 13:20 yazdı:

Dostum siz hangi tarikattansiniz. Adam tren giricem diyor tren yarardan cok zarar verir bolde kullan 16 hafta diyosun... boldenondan ciddi anlamda etki alan insan evladi var mi? Niye her seye atliyorsunuz ne boldenonu ne alaka yani sagligini dusunen adam zaten kure girmez

haklı isyan 😂😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
Favorit, 27.07.2020 - 13:20 yazdı:

Arkadaşım kendin bolde kürü yapmıssın benim bolde yap dememi sorguluyorsun? 

Kaç kere tren kürüne girdin? Treni vur ilaç çalıssın diye birşey var sanıyorsun, 

İlk kürüme tren girdim ve hep tren devam etmek zorunda kaldım. Bu birinci zarar.

2. Si daha vücuta testo girmemiş neye nasıl tepki vericeğini bilmiyorsun, en basitinden beslenme; Testo ile trenim beslenmesi aynı mı? Testo ile ayarlayamazsan istediğin gibi verim alamazsın, Tren ile ayarlayamazsan küçülürsün bide üstüne bi pct geçirirsin hoop geç bakalım aynanın karşısına ne var

3. Sü Hayatında sağlam orjinal bi marka tren kullanıta ben yan etkilerde hiç problem yaşamadım diyen adam yoktur varsada içi boştur. Fiziksel yan etkiden gram bahsetmiyorum onları boşver sadece psikolojik 

4.Cü Daha testonun vücuttan çekilmesine verilicek tepki belli değilken trenin vücuttan çekilmesini yaşayacak, kaldıramayacak hadi bidaha kür 

Kür içinde liboda dalgalanmaları vs... 

Maddeleri sayfalarca yazabilirim, tren konusunda hiçbir tecrübeniz yok sağdan soldan arkadaşlarınız kullandığı boş trenleri  ele alıyorsunuz

5. Tren kürümdeyim.  benide ilk tren kürümde aynı senin gibi biri nolcak ya tarikat mısınız diye 0 tecrübeli biri yönlendirdi ve şuan bende tecrübeli olduğum için bu tren konusunda doğru olanı söyledim, senin gibi tecrübem olmayan bi konuya nolcak diye atlamadım madem birşey olmayacak niye ilk kürünü tren girmedin?  Bence sen bilmediğin konulara atlayıp insanları yönlendirme bi kendin tecrübe et sonra atla.

angerz, 27.07.2020 - 13:52 yazdı:

boldenon girip boşu boşuna hormonları bozmaya gerek yok oral yolla winstrol alacağıma direk karaciğeri söküp atayım daha mantıklı 😂

Boldenon girip boşu boşuna hormonları bozmaya gerek yok mu? Winstrolle karaciğeri eline mi alıcaksın? 

1) Bolde en temiz kas kazanımı sağlayan en masum ilaç

2)Hala tek kürde kalıcağını mı düşünüyorsun? Yukarda tecrübelerimi yazdım. 

3)Treni winstrolden bile masum gören arkadaşlarsınız, 6Hafta winstrolle karaciğeri eline alıyorsun kendini yenileyebilen tek organı ama trenle böbreği eline almıyorsun.

Valla ne diyim, tecrübelerimizden yola çıkıp öneride bulunuyoruz ki babamın oğlu değilsin senden banane ama yararına birşeyler yazıyoruz gelen tepkiler çok ilginç 

Haklı bulduğun arkaşada bir sor sen niye ilk kürünü tren yapmadın? Tren kürüne girmemişsin nasıl yönlendiriyorsun böyle diye birlikte bi mct pct düzenleyin.

Neyse ben yinede son kez iyi niyetle en azından yapıcaksan @Loving veya başka bir tecrübeli hoca ile yapmanı öneririm. yoksa her sorununda  burada yeni konu açarak cevap gelmesini beklersin, gelen cebaplarda bazı hiç tecrübesi olmayan arkadaşlar nolcak ya tarikat mısınız sen şöyle yap kardeşim diye seni yönlendirir işin içinden çıkamazsın

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Küre başlamadım henüz. Tren öksürük ve ateş yapiyor. Tamam öksürük geçici olabilir ama ateş olayı biraz sıkıntılı ki spor salonuna girerken ateşimizi ölçüyorlar. Biraz sorun yaratabilir. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frkn.uzunm    3
angerz, 27.07.2020 - 01:32 yazdı:

masteron anti ostrojen testo ostrojeni arttırdığı için galiba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
angerz    0
frkn.uzunm, 29.07.2020 - 09:23 yazdı:

masteron anti ostrojen testo ostrojeni arttırdığı için galiba

merak ettiğim çok konu var masteron kullanıldığında jinekomasti önleyici ilaç kullanmak gerekir mi acaba

RasimKadirr, 28.07.2020 - 21:51 yazdı:

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Küre başlamadım henüz. Tren öksürük ve ateş yapiyor. Tamam öksürük geçici olabilir ama ateş olayı biraz sıkıntılı ki spor salonuna girerken ateşimizi ölçüyorlar. Biraz sorun yaratabilir. 

tam zamanına  denk gelmesi alışveriş merkezleri gibi çoğu yere gitmeye çekinir insan tedbir amaçlı alırlar karantinaya 😂

Wh00, 27.07.2020 - 17:33 yazdı:

Arkadaşım kendin bolde kürü yapmıssın benim bolde yap dememi sorguluyorsun? 

Kaç kere tren kürüne girdin? Treni vur ilaç çalıssn diye birşey var sanıyorsun, 

haklısın valla herkes bir şey diyor artık bende şaşırdım kaldım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frkn.uzunm    3
angerz, 7 saat önce yazdı:

merak ettiğim çok konu var masteron kullanıldığında jinekomasti önleyici ilaç kullanmak gerekir mi acaba

kür içi gerekmez kullanırsan etkiyi azaltırsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
angerz    0
frkn.uzunm, 2 saat önce yazdı:

7 günde bir 500 prengly ve 1 mg cabaser vitamin mineral filan mct için iş görür mü pctyi tahlil yaptırıp yapıcam zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pc332    14
frkn.uzunm, 14 saat önce yazdı:

Neye göre kime göre? Kafanıza göre tavsiye vermeyin, her vücut benzersizdir. Her ay kan testi yaptırın, sonuçlara göre hareket edin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frkn.uzunm    3
pc332, 5 saat önce yazdı:

Neye göre kime göre? Kafanıza göre tavsiye vermeyin, her vücut benzersizdir. Her ay kan testi yaptırın, sonuçlara göre hareket edin.

kendi tecrübelerimi aktarıyorum daha bilgili bir hocamiz varsa başımız üstüne .

angerz, 17 saat önce yazdı:

7 günde bir 500 prengly ve 1 mg cabaser vitamin mineral filan mct için iş görür mü pctyi tahlil yaptırıp yapıcam zaten

O kadar bilgim yok dostum sağlam bilgili sana zamanını ayıracak birini bulman lazim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: wrist
      Selamlar,
      Bu sene +90 kilo bilek güreşi Türkiye şampiyonasında yarıştım ve şampiyon oldum.
      Creatine dışında bi şey kullanmadım ama rakiplerimin hepsi ağır kürdeydi.
      Bu sene ben de güç artışı yaşamak istiyorum önerileriniz nelerdir?
    • Yazan: yufilifting
      Merhaba arkadaşlar,
      Testosteron Enanthat 500mg Masteron Enanthat 400mg Boldenon 400 mg Not:
      3.Kürüm yaş:22 Boy:194 Kilo:117    7 senelik vücut geliştirme geçmişim var. Tecrübeli abilerim ve arkadaşlarım görüşlerini paylaşırsa sevinirim amaç tadında define olmak ve olabildiğince kas kütlesini korumak. 16 Haftalık kür hakkında görüşlerinizi rica ediyorum.
      Teşekkürler.
    • Yazan: Yasinakda
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Arkadaşlar 2. Kür başlayacağım en hızlı kütle nasıl koyabilirim? Kilo 80 define olup öyle mi girmeliyim sizce? Teşekkürler.

• Yazan: ahmettopaca
      Arkadaşlar selamlar,
      5 ay önce anabolik kullanımına başladım.
      Birkaç farklı ürün denedim:
      testesteron boldenon primabolon Biraz hassas bir bünyem var çevremdeki insanların trt yada cruise dozajlarındaki kullandığı dozlara bile vücudum aşırı tepki gösteriyor.
      yorgunluk kan değerlerindeki absürt yükselmeler ödem halsizlik Bu durumu yaşayan yada çevresinde olan, çözüme ulaşan var mı?
    • Yazan: Geleceğin Olympia'sı
      Merhaba arkadaşlar,
      12 haftadır kürdeyim ilk 10 hafta:
      500 testo e. 500 bolde Yaptım, ilaçlar on numara çalışıyor 6. haftada deli gibi iştahım açıldı ama sonraki hafta bir mod düşüklüğüyle beraber sersemlik olmaya başladı, sanki kafam güzelmiş gibi dolaşıyorum etrafta boş boş bir yerlere bakıp dalıyorum sürekli ayrıca enerji ve libido da düşük. 2 haftadır npp ile devam ediyorum ve bu durumu hala yaşıyorum, ben ilk kürümde deca yapmıştım buna rağmen deli gibi libidom ve enerjim vardı. Şuan libidom ve enerjim düşük.
      Bu sorunu nasıl aşabilirim ? En son Mart ayında tahlil verdim sadece hormonlarıma bakmışlar, kan tahlili yok bir daha vericem. Prolaktin 7.22 aşağıda gözükmemiş. Bazen çok duygusal hissediyorum ondan dolayı arimidex kullanıyordum e2 o yüzden böyle.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.