Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

yigit007

Kısa ester deca

Önerilen İletiler

Ironmann    413

Npp den bahsediyorsun büyük ihtimal Türkiye'de fazla yaygın değil ama bulursun @TheShoulder kullanmıştı sanırım konularını bir incele istersen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.602
yigit007, 26 dakika önce yazdı:

aynen NPP konu açmamış arkadaş @metinav abi senin NPP hakkında bi bilgin varmı

Türkiyede bulunmuyor, olsaydı kesin kullanırdım :) Nandrolonun dekonat esteri değil de, propionat esterli hali.Adamlar trenin uzun ve kısa esterli versiyonlarını yaptıkları gibi, decanında kısa esterini üretip pazar oluşturmak istemişler.Bildiğimiz decadan hiç farkı yok, kısa ester olması sebebiyle su tutumu daha az olur, daha hızlı çalışır...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
metinav, 11 dakika önce yazdı:

Türkiyede bulunmuyor, olsaydı kesin kullanırdım :) Nandrolonun dekonat esteri değil de, propionat esterli hali.Adamlar trenin uzun ve kısa esterli versiyonlarını yaptıkları gibi, decanında kısa esterini üretip pazar oluşturmak istemişler.Bildiğimiz decadan hiç farkı yok, kısa ester olması sebebiyle su tutumu daha az olur, daha hızlı çalışır...

abi geliyo ozaman haberin olsun ayın 25 inde balkanın bekliyorum senin satıcınada gelir heralde

tarihinde yigit007 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Şişkobiri    40

Ben çok mantıklı buluyorum Npp esterini deca etkisini daha çabuk almak ve herhangi bir yan etki durumunda ilaçtan daha hızlı kurtulmak teoride çok mantıklı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
Şişkobiri, Bir saat önce yazdı:

Ben çok mantıklı buluyorum Npp esterini deca etkisini daha çabuk almak ve herhangi bir yan etki durumunda ilaçtan daha hızlı kurtulmak teoride çok mantıklı 

aynen öyle yank etki görmeye başladığında kes esteri 3 gün aşırı mantıklı ama bu form daha mı az zararlı onu merak ediyorum yoksa Decadick olayı çok problem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
Şişkobiri, 10 saat önce yazdı:

Daha az zararlı diye bir durumun mümkün olduğunu sanmıyorum 

tren e. ile tren a. yan etkisinde hiç bir fark olmuyosa bunda da olmuyacağını düşünüyorum.Satıcımın elinde bundan var tren almayıp bunu mu alsam diye düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
Haze, 2 saat önce yazdı:

tren e. ile tren a. yan etkisinde hiç bir fark olmuyosa bunda da olmuyacağını düşünüyorum.Satıcımın elinde bundan var tren almayıp bunu mu alsam diye düşünüyorum

Sen şu 17 yaşımda tren kürü yapıcak eleman delmisin ama tren yerine süşünmen senin için daha iyi olur fakat uzun eater formu senin için daha iyi olucaktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.602
yigit007, 13.05.2020 - 20:39 yazdı:

abi geliyo ozaman haberin olsun ayın 25 inde balkanın bekliyorum senin satıcınada gelir heralde

Bir atasözü var biliyorsundur : sütten ağzı yanan, yoğurdu üfleyerek yermiş :)

Decadan ağzımız yandı bir daha tövbe...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
metinav, 3 saat önce yazdı:

Bir atasözü var biliyorsundur : sütten ağzı yanan, yoğurdu üfleyerek yermiş :)

Decadan ağzımız yandı bir daha tövbe...

abi valla pazartesi bismillah diyorum testo turinabol le öbür hafta NPP boldenon NPP yi haftada 2 enjeskiyon 1ml 100 mg onun zaten haftada 200 şeklinde boldenonuda etkisini artırsın haftada 1 enjeksiyondan yanında vuruca 12 hafta yapıcam ilaçlar 10. hafta bitecek 2 hafta testo devam öyle bitirrim inşşallah şuan düzelmişsindir abi tırstırdın beni :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.257
yigit007, 2 saat önce yazdı:

@Loving hocammmmm

Tes. Kısa ve uzunu ne ise (ester farklılıkları anlamın da) deca'da da aynısı geçerli ülkemiz de talep sıfıra yakın olmasından sebep getirmedim getirmeyi de düşünmüyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67

Size 2 Ay Sonraki Açılacak Konu Başlıklarını Söylüyorum ;

"Steroid Kullandım Pişmanım Yardım Abilerim!!"

1 Yıl Sonra ;

"Steroid Kullandım Boyum Uzamıyor Doktor Kemiklerin Kapanmış Dedi Yardım!!"

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
yigit007, 12.05.2020 - 02:35 yazdı:

aranızda hiç kullanan varmı etkisi nasıl

Kullandım ama inanılmaz gereksiz görüyorum dostum senin kullanmandaki maksat ne olacak merak ettim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.602
yigit007, 15.05.2020 - 00:24 yazdı:

abi valla pazartesi bismillah diyorum testo turinabol le öbür hafta NPP boldenon NPP yi haftada 2 enjeskiyon 1ml 100 mg onun zaten haftada 200 şeklinde boldenonuda etkisini artırsın haftada 1 enjeksiyondan yanında vuruca 12 hafta yapıcam ilaçlar 10. hafta bitecek 2 hafta testo devam öyle bitirrim inşşallah şuan düzelmişsindir abi tırstırdın beni :)

Sana o zaman şimdiden başarılar dileyeyim :)

Salonlar açılmadı ve evde bir iki dumbelle steroid küründen verim beklemek hata olur bence.Ama tabi senin bileceğin bir şey.Nandrolonu ne olursa olsun 8 haftadan fazla kullanma.Boldenonu 14-15 hafta kullan...Turinabol veya danabol sana kalmış.

Üzerine 8 ay only sustanon kürü yaptım, umarım düzelmiştir mekanizma :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
metinav, 35 dakika önce yazdı:

Sana o zaman şimdiden başarılar dileyeyim :)

Salonlar açılmadı ve evde bir iki dumbelle steroid küründen verim beklemek hata olur bence.Ama tabi senin bileceğin bir şey.Nandrolonu ne olursa olsun 8 haftadan fazla kullanma.Boldenonu 14-15 hafta kullan...Turinabol veya danabol sana kalmış.

Üzerine 8 ay only sustanon kürü yaptım, umarım düzelmiştir mekanizma :)

Yok abi ben salona gidiyorum olurmu öyle şey bu kadar ilaca ev antremanımı yapılır abi ozaman dediğin gibi yapıyorum elimde 2 flakon 4 haftadan sonra 250 ye çıkarım 8 haftada bitirrim ilacı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
Bay-T, Bir saat önce yazdı:

Kullandım ama inanılmaz gereksiz görüyorum dostum senin kullanmandaki maksat ne olacak merak ettim

Kuru büyütsün diye 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
klinux, 10 saat önce yazdı:

Size 2 Ay Sonraki Açılacak Konu Başlıklarını Söylüyorum ;

"Steroid Kullandım Pişmanım Yardım Abilerim!!"

1 Yıl Sonra ;

"Steroid Kullandım Boyum Uzamıyor Doktor Kemiklerin Kapanmış Dedi Yardım!!"

Sen bunu benim içinmi söylüyorsun bana söylüyosan sadece güldürdün

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
yigit007, Bir saat önce yazdı:

Sen bunu benim içinmi söylüyorsun bana söylüyosan sadece güldürdün

Yok haze için yazdım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
klinux, 1 saat önce yazdı:

Yok haze için yazdım :)

Kusura bakma yanlış anladım ama dediğin doğru 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.602
yigit007, 3 saat önce yazdı:

Yok abi ben salona gidiyorum olurmu öyle şey bu kadar ilaca ev antremanımı yapılır abi ozaman dediğin gibi yapıyorum elimde 2 flakon 4 haftadan sonra 250 ye çıkarım 8 haftada bitirrim ilacı

Sizin orada salonlar açıldı mı :)

Benimki tavsiye, yine senin bileceğin bir şey.Nandrolondan dolayı sıkıntı yaşayanlar olarak 8. haftada bir şey oluyor, sen düşme aynı hataya :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.