Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Jeffseid

Anlam veremediğim değerler.

Önerilen İletiler

Jeffseid    26

Martın ortalarında kestim bu kürü terapi gibi düşünerek girdiğim bir kürdü rahatlama açısından. 

1-10 Trenace- 75mg

1-15Testoprop - 300mg

Poroviron

Pct yapmadım 2.5 aya yakın oldu ve şuan değerlerim. 

Prolaktin-  25nq

FSH - 7.17mIu

LH - 8.39

TotalTesto - 843nq

TSH - 2,69mIu

Libidomda problem var ama kafaya takma aşamalarını geçtim bu işteysek inişlere çıkışlara katlanicaz şuan sakin bir şekilde ne yol izlemeliyim yardmcı olursanız sevinirim. Testislerdede ufalma var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yigit007    8

dostum senin amacın ne @Loving adam sana 1 sayfa nasihat verdi hani çok pişmadın 16 yaşında tren kürü yaptığın için gidip bidaha yapmışsın derdin ne kardeşim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jeffseid    26
yigit007, 13 saat önce yazdı:

dostum senin amacın ne @Loving adam sana 1 sayfa nasihat verdi hani çok pişmadın 16 yaşında tren kürü yaptığın için gidip bidaha yapmışsın derdin ne 

Bilinçsiz bir kür geçisim vardı.. suan 21 yaşındaym dostum bilgi tecrübe olarak gayet doluyum kendimden daha eminim ve bir zararda ne gibi şeylerle karsılasacağımın farkındaym bunlar benim için iyi tecrübeler. Ve mutluyum. Şuan hersey yolunda gidiyo.. nasihatlarız dikkate aldım. Daha temkinli ilerliyorum. 

yigit007, 13 saat önce yazdı:

dostum senin amacın ne @Loving adam sana 1 sayfa nasihat verdi hani çok pişmadın 16 yaşında tren kürü yaptığın için gidip bidaha yapmışsın derdin ne kardeşim 

Şunuda eklemek isterim ben değerleri bi hocam ile düzelttim konuyu sadece kişisel görüşün için canlandırmasaydında bilgi için bir iki bişey yazsan insanlar faydalanırdı. 

tarihinde Jeffseid tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239
Jeffseid, 10.05.2020 - 11:58 yazdı:

Martın ortalarında kestim bu kürü terapi gibi düşünerek girdiğim bir kürdü rahatlama açısından. 

1-10 Trenace- 75mg

1-15Testoprop - 300mg

Poroviron

Pct yapmadım 2.5 aya yakın oldu ve şuan değerlerim. 

Prolaktin-  25nq

FSH - 7.17mIu

LH - 8.39

TotalTesto - 843nq

TSH - 2,69mIu

Libidomda problem var ama kafaya takma aşamalarını geçtim bu işteysek inişlere çıkışlara katlanicaz şuan sakin bir şekilde ne yol izlemeliyim yardmcı olursanız sevinirim. Testislerdede ufalma var. 

selamlar yakışıklı. proviron neden var? ne kadar var oldu? kullanmadanki ana unsurlar nelerdi? tren mg ile ne bekledin paran mı yoktu?ana sebebi neydi 75mg nin sana 75mg getirisinin ne olacağını kurguladın kafanda? tüm bu ilaçları hangi günlere hangi saat aralıklarına böldün?aralarda kaçırdığın enjeksiyonlar oldu mu? son enj dan ne zaman sonra bu test olundu? daha 100 soru çıkarırım ama sen sonuçlardaki terslikleri mi çözemedin? :D PCT yapmadın 3 ay olmuş pr 25 lerde sanırım mastürbasyon yapsan daha çok çıkabilirdi hadi cabaser aldın tren mg az o da boş bi ilaç diyelim normal olsun yahu bu lh fsh uyarılma anında bile yüksek dozlarda zor görüyor bu değerleri 3 ay sonra pct nasıl olacak adam tren veya testo diye triptorelin mi verdi acaba bilemedim ki :D:) Total desen 3 ay olmuş sınırda  e2 bağlı olabilir pskolojik veya libido kısmı.sana tavsiyem kiminle çalışıyorsan ya onu sorgula ya ilaçlarını ya da daha yememiz gereken çok fırın ekmek var.insan neden pct yapmaz ki? para yok diyelim o zaman bu sporu yapmayalım demek saçma olur ama zengin sporu zaman yok diyelim!??? ee spora nasıl zaman oldu?!! korona vardı hastaneye gidemedim?!! eeeee o zaman kürü devam ettirseydin testoyu kesmeseydin diye uzar gider. kolay gelsin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jeffseid    26
Bay-T, Bir saat önce yazdı:

selamlar yakışıklı. proviron neden var? ne kadar var oldu? kullanmadanki ana unsurlar nelerdi? tren mg ile ne bekledin paran mı yoktu?ana sebebi neydi 75mg nin sana 75mg getirisinin ne olacağını kurguladın kafanda? tüm bu ilaçları hangi günlere hangi saat aralıklarına böldün?aralarda kaçırdığın enjeksiyonlar oldu mu? son enj dan ne zaman sonra bu test olundu? daha 100 soru çıkarırım ama sen sonuçlardaki terslikleri mi çözemedin? :D PCT yapmadın 3 ay olmuş pr 25 lerde sanırım mastürbasyon yapsan daha çok çıkabilirdi hadi cabaser aldın tren mg az o da boş bi ilaç diyelim normal olsun yahu bu lh fsh uyarılma anında bile yüksek dozlarda zor görüyor bu değerleri 3 ay sonra pct nasıl olacak adam tren veya testo diye triptorelin mi verdi acaba bilemedim ki :D:) Total desen 3 ay olmuş sınırda  e2 bağlı olabilir pskolojik veya libido kısmı.sana tavsiyem kiminle çalışıyorsan ya onu sorgula ya ilaçlarını ya da daha yememiz gereken çok fırın ekmek var.insan neden pct yapmaz ki? para yok diyelim o zaman bu sporu yapmayalım demek saçma olur ama zengin sporu zaman yok diyelim!??? ee spora nasıl zaman oldu?!! korona vardı hastaneye gidemedim?!! eeeee o zaman kürü devam ettirseydin testoyu kesmeseydin diye uzar gider. kolay gelsin

Abi öncelikle sağol severek okudum güzel yorumlarını. Provironu sormuşsun kullanma sebebim kür sırasında libidoyu dengede tutup erkekliği korumak açısından ve sertlik kazandırdığını hissediyorum kişisel yorumum... trenin acet. Olma sebebi ani bir yan etkide kesip testo devam etmekdi. 75mg olma sebebi yağ oranım düşük altyapımı beğeniyorum atletik bir fiziğim var. Tren hatları keskin tutmasi hoşuma gidiyor ve mg gayet iyi geldi kendi vücudumu biliyorum.") Bu arada prolaktini düşürmek için cabaser kullanma gerektiğinide biliyordum sadece buraya atıp farklı bilgi kapabilirmiyim hocalarımızdan bildiklerim dışında amaç buydu. Prolaktin stres gibi durumlar veya masturbasyon sonrası baya bir yükseliş yapiyor cabaser dopamin agonisti olduğundan bunu düsürmekde gayet yararlı. Bunları biliyorum ilaçlarım orjinal sp ve balkandı burdan almadım ama. Arkadaşım gayet yakınım hani satıcım sağlam her konuda problem yok... Haklısın yemem gereken daha çok ekmek olucak bu yolda. Pct yapmadım bir süre ama gelip oram kalkmıyo yada enerjim yok gibi moda girmedim biliyorum kür sonu gayet normal hani bu yolda olanlar bunun farkında.. geç olsun guç olmasn bu defa böyle oldu. Pct konusunda eksiklerim oldu. Ama bilgi konusunda hic sorun yok benim tembelliğim  bunuda halledeceğim.  Sağolun tekrardan. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239
Jeffseid, 1 saat önce yazdı:

Abi öncelikle sağol severek okudum güzel yorumlarını. Provironu sormuşsun kullanma sebebim kür sırasında libidoyu dengede tutup erkekliği korumak açısından ve sertlik kazandırdığını hissediyorum kişisel yorumum... trenin acet. Olma sebebi ani bir yan etkide kesip testo devam etmekdi. 75mg olma sebebi yağ oranım düşük altyapımı beğeniyorum atletik bir fiziğim var. Tren hatları keskin tutmasi hoşuma gidiyor ve mg gayet iyi geldi kendi vücudumu biliyorum.") Bu arada prolaktini düşürmek için cabaser kullanma gerektiğinide biliyordum sadece buraya atıp farklı bilgi kapabilirmiyim hocalarımızdan bildiklerim dışında amaç buydu. Prolaktin stres gibi durumlar veya masturbasyon sonrası baya bir yükseliş yapiyor cabaser dopamin agonisti olduğundan bunu düsürmekde gayet yararlı. Bunları biliyorum ilaçlarım orjinal sp ve balkandı burdan almadım ama. Arkadaşım gayet yakınım hani satıcım sağlam her konuda problem yok... Haklısın yemem gereken daha çok ekmek olucak bu yolda. Pct yapmadım bir süre ama gelip oram kalkmıyo yada enerjim yok gibi moda girmedim biliyorum kür sonu gayet normal hani bu yolda olanlar bunun farkında.. geç olsun guç olmasn bu defa böyle oldu. Pct konusunda eksiklerim oldu. Ama bilgi konusunda hic sorun yok benim tembelliğim  bunuda halledeceğim.  Sağolun tekrardan. 

ben pek iştahla okuyamadım tecrübeme nazaran 3/10 bilgi ve birikime sahipsin yazdıkların ben bilirimci ben dahi kimse burada senin kadar bildiğimizi iddia etmiyordur herhalde bilginin sonu yok kardeşim satıcın sağlam bilgin sağlam her şey sağlam buradan ama bildiklerini pekiştirmek için konu açtın? :) neyse sen üşenmeye devam et pct yapmamaya kız yerine erkek arkadaşların olmaya başlarsa bir gün hormon anormalliklerinden o zaman bir konu daha açarsın tartışırız.hadi kolay gelsin.(dediklerinin hiç biri biri ile alakalı değil vücudunu da tanımıyorsun tanısan bu değerlere kendin cevap verirsin bizden cevap beklemek yerine öyle ki bu değerler normal değerler değil ben prolaktine atıfta bulunuyorum bana agonistten girip başka yerden çıkıyorsun ben bu mg tren de nasıl böyle olur diyorum veya misal baskıladın neden baskıladığın ürünleri yazmadın diyorum neyse bazen kafasının dikine gitmek hoş gelir insanlara özellikle 16/26 yaş arasında ama sen kafanın dikine gidenlerden olma her bilgiye biat et demiyorum ama herşeyi bilsende biliyorum kafasında olma el elden üstündür ben bile neler öğrendim öğrenmeyede devam ediyorum sizlerden.) hadi kolay gelsin 

yigit007, 17 saat önce yazdı:

bu arakadaş haklı biraz. :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jeffseid    26
Bay-T, 56 dakika önce yazdı:

ben pek iştahla okuyamadım tecrübeme nazaran 3/10 bilgi ve birikime sahipsin yazdıkların ben bilirimci ben dahi kimse burada senin kadar bildiğimizi iddia etmiyordur herhalde bilginin sonu yok kardeşim satıcın sağlam bilgin sağlam her şey sağlam buradan ama bildiklerini pekiştirmek için konu açtın? :) neyse sen üşenmeye devam et pct yapmamaya kız yerine erkek arkadaşların olmaya başlarsa bir gün hormon anormalliklerinden o zaman bir konu daha açarsın tartışırız.hadi kolay gelsin.(dediklerinin hiç biri biri ile alakalı değil vücudunu da tanımıyorsun tanısan bu değerlere kendin cevap verirsin bizden cevap beklemek yerine öyle ki bu değerler normal değerler değil ben prolaktine atıfta bulunuyorum bana agonistten girip başka yerden çıkıyorsun ben bu mg tren de nasıl böyle olur diyorum veya misal baskıladın neden baskıladığın ürünleri yazmadın diyorum neyse bazen kafasının dikine gitmek hoş gelir insanlara özellikle 16/26 yaş arasında ama sen kafanın dikine gidenlerden olma her bilgiye biat et demiyorum ama herşeyi bilsende biliyorum kafasında olma el elden üstündür ben bile neler öğrendim öğrenmeyede devam ediyorum sizlerden.) hadi kolay gelsin 

bu arakadaş haklı biraz. :) 

Yazdıklarınızı okumadim kac yasindasin ben kac yasındaym "abi" ben daha fazla bise biliyorum demedim yada iddalaşmadım ama sen kendini benle kıyaslayarak ego kasıyosun gibi geldi. Ben hatalardan pay çıkarıyorum bana yetiyo senin bilgin sana yetiyosa bi problem yok konu kapanabilir. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.