Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Lobster

Dhea so4 libido ve cinsellik !

Önerilen İletiler

Lobster    32

Merhaba arkadaşlar bu başlığı açtım uzun zamandır forumun en önemli ve herkesin muzdarip olduğu kür sonrası cinsel isteksizlik ve libido kaybı...

Hepiniz gibi her seyi deneyip test sonuçları doktorlara göre normal olmasına rağmen tek düzelmeyen eskisi gibi olmayan libido ve cinsel isteksizlik geçmeyen psikoloji ve nötr ruh hali

Bir çok testten sonra bir çok üroloji doktorundan sonra karar verdim bu bizim çözüm yolumuz olmayacağını anladım ve hormon hastaşıkları bölümü olan endokronoloji doktoruna randevu aldım özel hastaneden hatrı sayılır paralarla çünkü devlette bu doktora ulaşmak imkansız gibi bisey.. Konuya dönüyorum doktora her zaman ki sorunlarımızı denediğimiz tüm yollardan tedavilerden bahsettim yine bir çok test verdi ve bunuda denemedim belki olcaktı diye aklımda kalmaması için dediği tahlilleri yaptırdım.

Bildiğiniz lh fsh total testo falan dısında değişik bir kaç test verdi ve bir tanesi dikkatimi çekti ve araştırdım

EVET ARKADAŞLAR BU HORMON DHEA SO4

Yani böbrek üstü bezlerinden salınan ikinci testosteron dediğimiz bir adrenal hormon

Referans aralığı 100-600 arası genç yetiskin bireylerde ve bu testten ben 200 gibi kötü bir rakamla kaldım..

Doktora sorduğumda kullandığım her ilacı söyleyerek tamamen şeffaf bir sekilde bana bu hormon üzerindeki etkisinden bahsetti.

Steroidler ilk basta bu hormonu yükseltir tavan referansları gördüğünü uzun süre kullanımda baskılandığı için dipleri gördüğünü söyledi ve zamanla düzelebilceğini söyledi hatta bir yeni anabolik kullananan yani ilk defa küre giren arkadasın sonucu 578 çıkmıstı ve bu dediğine inanmaya basladım moral olarak dahada kötü bir süreç yasadım sonra doktora ısrarlı bir sekilde bunu yükselticek bir ilaç vermesini zamanım olmadığını söyledim hepimiz yasadık bu psikolojiyi inanılmaz kötü bir durum yarın düzelceğimizi bilsek nelerden vazgeçmeyiz ki...

sonra bana synacthen adlı soğuk zincir bir iğne önerdi istemeye istemeye , sonra bu ilaca hemen ulasmaya çalıştım ailem eczacı ve inanın depolarda dahi yok bir tane buldum eski stokçulardan 600-700 tl lerden bahsetti ve o iğneden vazgeçtim sonra DHEA S04 takviyesi olarak biosteron adlı ilacı temin ettim 1 hafta oldu daha iyi olduğumu söyleyebilirim bu konunun üzerinde durulmasını birde değerli hocalarımızın yorumlarını bekliyorum belki işimizi görebilir @metinav özellikle metin hocam bu konulara hakim...

sizlere dhea so4 hormonun özelliklerinden alıntı yapıyım sizlerde araştırabilirsiniz bir diğer adı gençlik pınarı..

Dhea so4'ün Vücuttaki Görevi Nedir?

Dhea so4 hormonu stresle baş etmemizden tutun, bağışıklık sistemimizi desteklemesine ve özellikle cinsellikte büyük rol oynar. Bununla birlikte vücuttaki görevleri;

• Bağışıklık sistemi güçlendirir,
  • Kilo kaybına yardımcı olur,
  • Hafızayı güçlendirmeye yardımcı olur,
  • Daha fazla enerji verir,
  • Cildin parlak olmasını sağlar,
  • Kardiyovasküler sağlığının korunmasında faydalıdır,
  • HDL (iyi kolesterol) seviyelerini yükseltir,
  • Yaşlanmayı önler,
  • Korku ve stresin azalmasına yardımcı olur,
  • Etkili bir anti-obezite ajanı olarak çalışır,
  • Yani şişmanlığı önler,
  • Kanser, kalp rahatsızlığı, diyabet, osteoporoz gibi hastalıkların hepsinde Dhea hormon düşüklüğü etkilidir.
  • Erkeklerde testosteron, kadınlarda östrojen, melatonin ve diğer çoğu hormonun ihtiyacı olan ana hormondur.
  • Dhea so4 Düşüklüğünde Ortaya Çıkan Rahatsızlıklar Nelerdir?

En başta kronik bir yorgunluk hali oluşur.

Depresyon,

Kas kütlesinde ciddi bir azalma,

Eklemlerde ağrı ve sızı

Cinsel iştahsızlık ve ilişki sırasında performans düşüklüğü,

Koltuk altı ve cinsel organ etrafındaki kıllarda seyrelme ve azalma,

Göz ve ciltte kuruluk,

Unutkanlık, hafıza kaybı,

Kilo artışı ve kilo verememe,

Ereksiyon kaybı ile birlikte libidoda azalma,

Enerji düşüklüğü,

Damar tıkanıklığı,

Alt bacak kıllarında azalma

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abdullah    49

Evet farklı konularda @metinav abi doğal destekler arasında DHEA kapsülleri kullanabilirsin demişti fakat alıp başlama Fırsatım olmadı. Kapsülleri araştırdığımda biosteron dhea kapsülü gözüme çarpmıştı. @Lobster paylaşımın dan yola çıkılırsa aslında kullanmakta yarar var..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Gerçekten ilginç bir tecrübe olmuş senin için aynı zamanda yol gösterici bir bilgiyi de bizlerle paylaştığın için sağolasın .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600

Dhea bir hormon ön maddesidir. Kolestrolden prognenelon diye bir madde üretilir. Bu madde ikiye catallanır bir taraftan kortizol progesteron gibi hormonlar sentezlenirken, diger taraftan dhea ve testo östrojen üretilir. Yasla birlikte azalan bir maddedir. Vucudumuz yaklasik % 5-10 testoyu böbreküstü  bezlerinden üretiyor. Yas ilerledikce kolesterolden sentezlenmesi mekanizmalar bozulmasindan yetersizlesiyor.Bu maddeyi alarak o ara evrelerdeki aksakliklarin etkileri bertaraf edilmis olur. Ayni trt tedavisi gibi 60 yas sonrasi yurt disinda takviye olarak kullaniliyor.Zararli bir madde olmayip yetersizligi gidermek icin cok gerekli bir destektir.Ben bu islere hic girmedigim yillar öncesinde 20 li yaslarda alip kullaniyordum ara ara. 😁 Stres depresyon ve mood icin faydali olabiliyor. Ayrica üreme üzerine iki cinse de etkili ve kullanilir doktor tavsiyesiyle.Tek dikkat edilmesi gereken nokta östrojenr de cevrilebiliyor.25-50 mg normal doz. Sporcular 100-200 mg da kullanabiliyorlar.Fazla alindiginda ergenlik sivilcesi yapar.Pct döneminde kullanilmasi yararli olur.Pct de testo yoklugundan kas yikimi hizlanir, bu yönden kortizolü düsürdügü icin destek olur.Yaslilar icin genclik hormonu denilebilir 😀

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
metinav, 2 dakika önce yazdı:

Dhea bir hormon ön maddesidir. Kolestrolden prognenelon diye bir madde üretilir. Bu madde ikiye catallanır bir taraftan kortizol progesteron gibi hormonlar sentezlenirken, diger taraftan dhea ve testo östrojen üretilir. Yasla birlikte azalan bir maddedir. Vucudumuz yaklasik % 5-10 testoyu böbreküstü  bezlerinden üretiyor. Yas ilerledikce kolesterolden sentezlenmesi mekanizmalar bozulmasindan yetersizlesiyor.Bu maddeyi alarak o ara evrelerdeki aksakliklarin etkileri bertaraf edilmis olur. Ayni trt tedavisi gibi 60 yas sonrasi yurt disinda takviye olarak kullaniliyor.Zararli bir madde olmayip yetersizligi gidermek icin cok gerekli bir destektir.Ben bu islere hic girmedigim yillar öncesinde 20 li yaslarda alip kullaniyordum ara ara. 😁 Stres depresyon ve mood icin faydali olabiliyor. Ayrica üreme üzerine iki cinse de etkili ve kullanilir doktor tavsiyesiyle.Tek dikkat edilmesi gereken nokta östrojenr de cevrilebiliyor.25-50 mg normal doz. Sporcular 100-200 mg da kullanabiliyorlar.Fazla alindiginda ergenlik sivilcesi yapar.Pct döneminde kullanilmasi yararli olur.Pct de testo yoklugundan kas yikimi hizlanir, bu yönden kortizolü düsürdügü icin destek olur.Yaslilar icin genclik hormonu denilebilir 😀

Abi gerçekten meslek kısmında lojistik yazmasa doktor vb. Olduğunu düşünürdüm . Sende bu konular bence bir hobi . Teşekkürler .

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600
Abdullah, 21 dakika önce yazdı:

Evet farklı konularda @metinav abi doğal destekler arasında DHEA kapsülleri kullanabilirsin demişti fakat alıp başlama Fırsatım olmadı. Kapsülleri araştırdığımda biosteron dhea kapsülü gözüme çarpmıştı. @Lobster paylaşımın dan yola çıkılırsa aslında kullanmakta yarar var..

Biosteron bir marka, icindeki dhea baska markalarda da bulunuyor. Fiyat konusunu göz önüne alip tercih edin bence. Bir cins patatesten elde ediliyor bildigim kadariyla.Yurtdisinda suplement olarak 5-10 dolara bol miktarda bulunuyor. Gümrükte yasak oldugunda alinamiyor bildiginiz gibi.Yoksa ucuz bir dogal maddedir.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600
Spartacus, 1 dakika önce yazdı:

Abi gerçekten meslek kısmında lojistik yazmasa doktor vb. Olduğunu düşünürdüm . Sende bu konular bence bir hobi . Teşekkürler .

Meslek cok bende lojistik sadece biri. Saglik yönetimi mezunuyum, bir taraftan is güvenligi uzmaniyim 😅 Sağlik hobiden öte benim icin önemserim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
metinav, 1 dakika önce yazdı:

Meslek cok bende lojistik sadece biri. Saglik yönetimi mezunuyum, bir taraftan is güvenligi uzmaniyim 😅 Sağlik hobiden öte benim icin önemserim.

Foruma çok katkı sağlıyorsun . Sana sorduğumun inan binde birini sorduğum sözüm ona hocalar ki yüzde 90 'ını derdi para olmuş,  sadece geçiştirdi . Müsabık ve birincilikleri olan bir hocayla kür yaptım kür içerisinde 1 nolvadex 1 proviron kullanacaksın dedi ben burdan öğrendim kür içerisinde arimidex olması gerektiğini , senden dhn nin dht yerini aldığını ... Abi birşey daha sormak istiyorum çevrende veya tanıdıkların yaşı bizim emsal(25) olan deca dicke yakalanıp atlatan oldu mu ? Bir üroloji doktoruyla konustum bana şunu dedi '20 li yaşlarda deca dick olan hastalar zamanla atlatıyor ama 35 üstü için daha zor '

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600
Lobster, 3 saat önce yazdı:

sonra bana synacthen adlı soğuk zincir bir iğne önerdi istemeye istemeye , sonra bu ilaca hemen ulasmaya çalıştım ailem eczacı ve inanın depolarda dahi yok bir tane buldum eski stokçulardan 600-700 tl lerden bahsetti ve o iğneden vazgeçtim

Bu ilaç 130 tl civarinda.Fakat ithal olduğu icin bulmak zor. Acth diye bir hormonun sentetigi diyebiliriz.Böbrek üstü hormonlarini calistirmak amacli üretilmis. Dhea seviyesini de arttirabilecegini düsünerek önermis olmali doktor. Fakat ayni zamanda kortizolu arttiriyor cok fazla. Vucudun birden katabolik moda girebilir. Cushing hastaligi semptomlari gösteriyor bu yüksek kortizolden dolayi. Cok fazla arastirmadim fakat kalici bir fayda sağlayacagini zannetmiyorum. Ayni disaridan hormon peptid almak gibi. Kisacasi secici olmadan tüm böbrek üstü bezinden üretilen hormonlari uyariyor bu acth.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600
Spartacus, 1 dakika önce yazdı:

Foruma çok katkı sağlıyorsun . Sana sorduğumun inan binde birini sorduğum sözüm ona hocalar ki yüzde 90 'ını derdi para olmuş,  sadece geçiştirdi . Müsabık ve birincilikleri olan bir hocayla kür yaptım kür içerisinde 1 nolvadex 1 proviron kullanacaksın dedi ben burdan öğrendim kür içerisinde arimidex olması gerektiğini , senden dhn nin dht yerini aldığını ... Abi birşey daha sormak istiyorum çevrende veya tanıdıkların yaşı bizim emsal(25) olan deca dicke yakalanıp atlatan oldu mu ? Bir üroloji doktoruyla konustum bana şunu dedi '20 li yaşlarda deca dick olan hastalar zamanla atlatıyor ama 35 üstü için daha zor '

Övgü dolu sözlerin icin tesekkürler :)

Cevremde pek fazla kür yapan yok. Bazilari yapiyor bir seyler soruyorlar onlara cevap veriyorum. Ama decadick oldugunu söyleyen olmadi hic :)

Genc yaslarda olmaniz vucudunuzun yenilenmesi icin bir avantaj bu ciddi derece de önemli.Ama yine de bilincli olup vucudunuzun daha cabuk toparlanmasi icin destekler kullanmak gerekir.40 li yaslardan sonra her konuda düsüs oluyor. Bu seneye kadar bende hic sorun yokken bu sene kendimde gerileme hiseettim, eski gücüm kuvvetim yok gibi.Zamana karsi yapabilecegimiz pek bir sey yok. Elden geldigince saglikli olmaya yasamaya calismak gerekiyor.Cogu meslekte oldugu gibi bu sporda da bilenler sakliyor bilgilerini. Yada paraya endekslemisler.Bir kitabi yok bir yerde nasil yapilacagi anlatilmiyor.Tamamen denemeyle tecrube kazanmayla ve vucudunu gözlemlemeyle öğreniliyor bir cok sey. Saygi sevgi cercevesinde paylasim yapmak bilinclendirmek gerekli bir sey bence.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
metinav, 23 dakika önce yazdı:

Övgü dolu sözlerin icin tesekkürler :)

Cevremde pek fazla kür yapan yok. Bazilari yapiyor bir seyler soruyorlar onlara cevap veriyorum. Ama decadick oldugunu söyleyen olmadi hic :)

Genc yaslarda olmaniz vucudunuzun yenilenmesi icin bir avantaj bu ciddi derece de önemli.Ama yine de bilincli olup vucudunuzun daha cabuk toparlanmasi icin destekler kullanmak gerekir.40 li yaslardan sonra her konuda düsüs oluyor. Bu seneye kadar bende hic sorun yokken bu sene kendimde gerileme hiseettim, eski gücüm kuvvetim yok gibi.Zamana karsi yapabilecegimiz pek bir sey yok. Elden geldigince saglikli olmaya yasamaya calismak gerekiyor.Cogu meslekte oldugu gibi bu sporda da bilenler sakliyor bilgilerini. Yada paraya endekslemisler.Bir kitabi yok bir yerde nasil yapilacagi anlatilmiyor.Tamamen denemeyle tecrube kazanmayla ve vucudunu gözlemlemeyle öğreniliyor bir cok sey. Saygi sevgi cercevesinde paylasim yapmak bilinclendirmek gerekli bir sey bence.

Teşekkürler , katılıyorum abi . iyi geceler dilerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lobster    32

O halde metin hocam bunu 100 mg kullanmamız uygun mudur suana kadar hep 50 aldım arttırmam verim açısından iyi olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
metinav, 2 saat önce yazdı:

Bilgi için teşekkürler peki ciddi anlamda diyebileceğimiz bir yan etkisi bulunuyor mu?  Erken yaşlarda kullanılması (18-24 yaş aralığı) mantıklı mıdır sizce? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600
Testocu, 14 saat önce yazdı:

Metin abi b sınıfı uzmanmısın benim gibi :)

Evet 😉

hectordoyle, 14 saat önce yazdı:

Bilgi için teşekkürler peki ciddi anlamda diyebileceğimiz bir yan etkisi bulunuyor mu?  Erken yaşlarda kullanılması (18-24 yaş aralığı) mantıklı mıdır sizce? 

Dogal bir madde bu, senin vucudunda eksikse bazi nedenlerden, tamamlamanin hic bir zarari olmayacaktir. Yasam sartlarimiz belli cogumuzda kortizol yuksek seyrediyor stresten dolayi. Bu dhea dengeleyecektir.Yasa takilma bence, alip deneyince gerekli olup olmadigini daha net anlarsin.Asiri almadiktan sonra yan etki yok. Ben 100 mg kullandim sivilce disinda bir sey görmedim. 25-50 yeterli miktar.

Lobster, 15 saat önce yazdı:

O halde metin hocam bunu 100 mg kullanmamız uygun mudur suana kadar hep 50 aldım arttırmam verim açısından iyi olur mu?

Bu konuda net bir sey söylemek icin test yapmak gerekir. İhtiyacini karsiliyorsa 50 mg fazla almaya gerek yok. Ama ne gibi bir degisiklik oluyor 100 mg alinca diye merak ediyorsan deneyebilirsin.25-50 yeterli bence.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

Bende uzun zamandır sizlerle bu sıkıntıdan müzdaribim biliyorsunuz. bu dhea konusu baya ilgi çekici ama ben bu ilacı kullanmaya şu an pek yanaşmıyorum mantıken. Nedeni şuan iyiye gidiyor olmam ve bu ilacın anlık bir tedavi olması. Vucudun doğal tedavisine engel olmak istemiyorum. Belki şu an bu ilacı kullansam baskılamasa bile iyileşme sürecinin arasına giricek. Bilmiyorum doğru mu düşünüyorum Metin abi yine bu konuda senin düşüncene güveni tam  :) 

Ayrıca bir tedavi yolu uyguluyorum şu an. Baya güvenilir kişiler özellikle destekliyorlar.  Faydasınıda görüyorum ama başlarında henüz.

2 ay kadar deneyimleyip emin olmadan forumda ortaya birşey atmak istemiyorum. İlgili olan varsa özelden mesaj yazarsanız konuşabiliriz bu konuda belki sizinde deneyiminiz vardır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Efeedd, 3 dakika önce yazdı:

Bende uzun zamandır sizlerle bu sıkıntıdan müzdaribim biliyorsunuz. bu dhea konusu baya ilgi çekici ama ben bu ilacı kullanmaya şu an pek yanaşmıyorum mantıken. Nedeni şuan iyiye gidiyor olmam ve bu ilacın anlık bir tedavi olması. Vucudun doğal tedavisine engel olmak istemiyorum. Belki şu an bu ilacı kullansam baskılamasa bile iyileşme sürecinin arasına giricek. Bilmiyorum doğru mu düşünüyorum Metin abi yine bu konuda senin düşüncene güveni tam  :) 

Ayrıca bir tedavi yolu uyguluyorum şu an. Baya güvenilir kişiler özellikle destekliyorlar.  Faydasınıda görüyorum ama başlarında henüz.

2 ay kadar deneyimleyip emin olmadan forumda ortaya birşey atmak istemiyorum. İlgili olan varsa özelden mesaj yazarsanız konuşabiliriz bu konuda belki sizinde deneyiminiz vardır. 

Kardeşim senden ses çıkmıyodu demek sinsi sinsi kendine çalışıyordun :):) neymiş o bizede söyle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

knk en azından netice verecek kadar bi süre denemek istiyorum. Ne olur ne olmaz kendimde test edicem faydası sağlarsa zaten anında buraya yapıştırırım. bu forumda sıkıntı çeken herkesinde hakikaten kendim gibi kurtulmasını istiyorum. Herkes kovalıyor birimiz biyerde bulucak illa işe yarayan birşeyler. tabi zamanda lehimzie işliyor :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Efeedd, Şimdi yazdı:

knk en azından netice verecek kadar bi süre denemek istiyorum. Ne olur ne olmaz kendimde test edicem faydası sağlarsa zaten anında buraya yapıştırırım. bu forumda sıkıntı çeken herkesinde hakikaten kendim gibi kurtulmasını istiyorum. Herkes kovalıyor birimiz biyerde bulucak illa işe yarayan birşeyler. tabi zamanda lehimzie işliyor :)

Hadi bakalım güzel haberler bekliyoruz kardeşim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Efeedd, 23 dakika önce yazdı:

İnşallah güzel haberlerle bizi de aydınlatmanı bekliyoruz kardeşim..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600
Testocu, 18 dakika önce yazdı:

Nerde çalışıyorsun Metin abi ben Bandırma’da çalışıyrm 

Kocaeli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lobster    32
Efeedd, 2 saat önce yazdı:

Tedavinden bahsetsene kanka meraklandırdın bizi sen sonuç görmeden bizde hemen atlamayız 2 ay uzun süre kaçırdığın kulağımıza suyu simdi beklemek zor olur 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.