Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hayri

Sustanon ( görselli)

Önerilen İletiler

Hayri    1

Selamünaleyküm 14 yaşımda taekwondo ya başladım 1.5 sene kdr bu spor ile uğraştım sonra bırakmak zorunda kaldım fitnessa başladım 2 yıldır yapıyorum ve halen yapmaktayım şu an 18 yaşındayım formumu attım bakabilirsiniz düzenli karbonhidrat proteinimi alırım ek olarak kreatin arjinin vitamin takviyeleri kullanıyorum spor salonuna gitmiyorum odamı spor salonuna çevirdim 

Elimden geldiğince sert antrenman yaparım kendimi kandırmam asla 

18 yaş biraz erken gibi kür için ama ben kararlıyım @metinav hocam bu forumda okudum baya sizin sustanon hakkında bilgilerinize ihtiyacım olacak 

1-4hafta sustanon 250mg

5-12 hafta sustanon 500mg

13-16 hafta sustanon 250mg 

Ben böyle bir yol izleyeceğim illede eczane malı tercih ediyorum primo kullanıcam ama prostat tetikliyomuş çok büyük sıkıntı benim için anapolon ekleyeyimmi bu küre nasıl bir metod uygulayım cevaplarsanız sevinirim abilerim kardeşlerim. 

Screenshot_20200406-131649.png

Screenshot_20200406-131827~2.png

Screenshot_20200406-132205.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

d3lici    27

İlk kür için kötü bir tercihtir susta, herkes kaldıramaz onun ester dalgalanmasını, idman ve hayat kaliteni düşürür bu durum, illa girecem de diyorsan testo Enanthata başlaman daha doğrusu olur ilk kür için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hayri    1

Abim ben yukarıda da belirttiğim gibi illede eczane malı diyorum sen bana test Enanthe diyorsun sustanon kanda dalgalanma içinde 4 ester kısa ve uzun esterler kısa esterin definasyon su atımında uzun esterin ise su tutumu ve bulk kürlerinde kullandığına dair bilgim var ben sadece nasıl bir kür yapmalıyım elimdeki imkanlar bunlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19
Hayri, 13 dakika önce yazdı:

Abim ben yukarıda da belirttiğim gibi illede eczane malı diyorum sen bana test Enanthe diyorsun sustanon kanda dalgalanma içinde 4 ester kısa ve uzun esterler kısa esterin definasyon su atımında uzun esterin ise su tutumu ve bulk kürlerinde kullandığına dair bilgim var ben sadece nasıl bir kür yapmalıyım elimdeki imkanlar bunlar 

Aburaihan, balkan pharmada eczane ürünleri. Bunların Enanthe esterleri @Loving hocadan temin edebilirsin. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hayri    1

20 ampul fiyatı ne olur peki? @Redible

tarihinde Hayri tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
Hayri, Bir saat önce yazdı:

Selamünaleyküm 14 yaşımda taekwondo ya başladım 1.5 sene kdr bu spor ile uğraştım sonra bırakmak zorunda kaldım fitnessa başladım 2 yıldır yapıyorum ve halen yapmaktayım şu an 18 yaşındayım formumu attım bakabilirsiniz düzenli karbonhidrat proteinimi alırım ek olarak kreatin arjinin vitamin takviyeleri kullanıyorum spor salonuna gitmiyorum odamı spor salonuna çevirdim 

Elimden geldiğince sert antrenman yaparım kendimi kandırmam asla 

18 yaş biraz erken gibi kür için ama ben kararlıyım @metinav hocam bu forumda okudum baya sizin sustanon hakkında bilgilerinize ihtiyacım olacak 

1-4hafta sustanon 250mg

5-12 hafta sustanon 500mg

13-16 hafta sustanon 250mg 

Ben böyle bir yol izleyeceğim illede eczane malı tercih ediyorum primo kullanıcam ama prostat tetikliyomuş çok büyük sıkıntı benim için anapolon ekleyeyimmi bu küre nasıl bir metod uygulayım cevaplarsanız sevinirim abilerim kardeşlerim. 

Screenshot_20200406-131649.png

Screenshot_20200406-131827~2.png

Screenshot_20200406-132205.png

Hangi kür olursa olsun 25 yaş altı kesinlikle steroid kullanmamalı.Kalicı sorunlara neden olması kaçınılmaz.Özellikle libido ve ereksiyon konusunda...Bunları göze alıp pişmanlık yaşamam hiç bir şekilde diyorsan eğer, o takdirde 12 haftalık bir only testosteron kürü yapabilirsin.

Sustanon eczane ürünü olmasından dolayı güvenilirdir.Fakat zorlayıcı bir mix preparat ürün.Hiç kür deneyimin yok ve baya zorlayabilir öfke krizleri ve psikoloji yönünden...Bulabiliyorsan enantat daha doğru olacaktır...

1-12 hafta sabit 500 mg testo kullanabilirsin.Yanına bir şey eklemene gerek yok...Anapolon veya danabol sanal bir katkı sağlar bırakınca geçer...Kullanma zararı çok.

tarihinde metinav tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hayri    1
metinav, 1 dakika önce yazdı:

Hangi kür olursa olsun 25 yaş altı kesinlikle steroid kullanmamalı.Kalicı sorunlara neden olması kaçınılmaz.Özellikle libido ve ereksiyon konusunda...Bunları göze alıp pişmanlık yaşamam hiç bir şekilde diyorsan eğer, o takdirde 12 haftalık bir only testosteron kürü yapabilirsin.

Sustanon eczane ürünü olmasından dolayı güvenilirdir.Fakat zorlayıcı bir mix preparat ürün.Hiç kür deneyimin yok ve baya zorlayabilir öfke krizleri ve psikoloji yönünden...Bulabiliyorsan enantat daha doğru olacaktır...

1-12 hafta sabir 500 mg testo kullanabilirsin.Yanına bir şey eklemene gerek yok...Anapolon veya danabol sanal bir katkı sağlar bırakınca geçer...Kullanma zararı çok.

Hocam pişmanlık yaşayacağımı zannetmiom çünkü asker olucam kim bilir belki 25imi bile göremem peki o zmn arkadaşım eczaneci oldugundan sıkıntı çıkarmıo 500le girip 500le bitireyimmi? @metinav hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
Hayri, 10 dakika önce yazdı:

Hocam pişmanlık yaşayacağımı zannetmiom çünkü asker olucam kim bilir belki 25imi bile göremem peki o zmn arkadaşım eczaneci oldugundan sıkıntı çıkarmıo 500le girip 500le bitireyimmi? @metinav hocam

Şuan pct için gerekli olan ilaçlarda sıkıntı yaşanıyor.Onları hazırlamadan küre başlama...Onun dışında sustanonda kararlıysan ilk 2 hafta ve son iki hafta 250 mg olarak kullan ve bitir.Askerde umarım sorun yaşamazsın enjeksiyon konusunda...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hayri    1
metinav, 2 dakika önce yazdı:

Şuan pct için gerekli olan ilaçlarda sıkıntı yaşanıyor.Onları hazırlamadan küre başlama...Onun dışında sustanonda kararlıysan ilk 2 hafta ve son iki hafta 250 mg olarak kullan ve bitir.Askerde umarım sorun yaşamazsın enjeksiyon konusunda...

Nolvadex 

Arimidex 

Pregnyl 

Zinco 220 bunlar yeterli olurmu hocam? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
Hayri, 10 dakika önce yazdı:

Nolvadex 

Arimidex 

Pregnyl 

Zinco 220 bunlar yeterli olurmu hocam? 

+ Klomen

Pregnyl sogukta saklanmasi gereken bir ilac.Dis ortamda bozulur...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19
Hayri, Bir saat önce yazdı:

20 ampul fiyatı ne olur peki? @Redible

Sitenin sol alt kısmında whatsap ikonu var oraya tıklayarak iletişime geçebilirsin :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hayri    1
Redible, 3 saat önce yazdı:

Sitenin sol alt kısmında whatsap ikonu var oraya tıklayarak iletişime geçebilirsin :)

TM saol

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.