Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Cuneyt

White tiger pharma - kullananlar var mı?

Önerilen İletiler

onur41_38    48
onur41_38, 06.03.2024 - 15:39 yazdı:

Merhaba dostlar,

1600 tl ile alım yaptım. Güncel alım yapan faydasını gören var mı?

Arkadaşlar bu ilacın 1 ml sinde kaç mg ilaç var?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

godofdark    9
  • KİNG
  • WHİTE TİGER
  • THREE

Bu 3 marka aynı grubun ürünleri.

Eski carbon pharma tayfanın güncel markaları, gerisi size kalmış.

Alacaksanız da çok para ödemeden alın bence :)

kutusu 1600 edecek ilaçlar değiller. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    801
onur41_38, 43 dakika önce yazdı:

Üstünde yazana göre 300mg. İçinde ne kadar var Allah bilir🤣

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    48
Diver, 2 dakika önce yazdı:

Üstünde yazana göre 300mg. İçinde ne kadar var Allah bilir🤣

testesteron oranı olarak değil farzet ki marka yazmıyor tıp bilimine göre 1 ml 300 mg doğru mudur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    801
onur41_38, Şimdi yazdı:

testesteron oranı olarak değil farzet ki marka yazmıyor tıp bilimine göre 1 ml 300 mg doğru mudur?

Doğru dostum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    94
onur41_38, 43 dakika önce yazdı:

300mg varmış :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    48
Diver, Şimdi yazdı:

Doğru dostum.

çok teşekkür ederim. bende aynı bu şekilde biliyordum. ancak bu sporu yapan gençler şansa hayatta kalıyor ya da ilaç diye yağ basılıyor. bugün salonda genç arkadaşlar bir tüp 300 mg yaptığı için 1,5 tüp bastıklarını ve para yetiştiremediklerini konuşuyorlardı. yani normal birinin haftada 1 ya da ml çekerek kullandığı ilacı adamlar  vücuduna 1 hafta içerisinde yüklüyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    801
onur41_38, Şimdi yazdı:

çok teşekkür ederim. bende aynı bu şekilde biliyordum. ancak bu sporu yapan gençler şansa hayatta kalıyor ya da ilaç diye yağ basılıyor. bugün salonda genç arkadaşlar bir tüp 300 mg yaptığı için 1,5 tüp bastıklarını ve para yetiştiremediklerini konuşuyorlardı. yani normal birinin haftada 1 ya da ml çekerek kullandığı ilacı adamlar  vücuduna 1 hafta içerisinde yüklüyor. 

Rica ederim. Sormak bilgi almak emin olmak en güzeli dostum burda güldüğümüz sen değilsin yanlış anlaşılmasın. Dediğin gibi ilacın doluluk oranı bilinmediği için ona gülüyoruz. Allah o gençlere de akıl fikir versin ne diyelim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    48
Diver, Şimdi yazdı:

Rica ederim. Sormak bilgi almak emin olmak en güzeli dostum burda güldüğümüz sen değilsin yanlış anlaşılmasın. Dediğin gibi ilacın doluluk oranı bilinmediği için ona gülüyoruz. Allah o gençlere de akıl fikir versin ne diyelim.

sorma ya o gence üzüldüm. suratı o kadar çok şişmiş ki gözleri kapanmak üzere neredeyse, parmakları dolma gibi olmuş, soluk alışverişi bile bir sıkıntı olduğunu belli ediyor. resmini çekmek istedim izin vermedi haklı tabii. ben yine abilik görevimi yapacağım yanış yolda olduğunu belirteceğim. çevresindekilerde o kadar eminlerdi ki ben kendimden şüphe ettim acaba yanlış mı biliyorum diye. ayrıca kullandığı marka benim resmini attığım marka değil benim elimde o ilacın kutusunun resmi vardı onu attım. allah şifa versin inşallah akıllanıp temizler vücudu.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    54

1yıla yakındır kullanıyorum bu markayı testosu kesin çalışıyor fena değil 400 600tl arası flakonları fiyatına göre iş görür 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    259
Darkdefender, 11 saat önce yazdı:

1yıla yakındır kullanıyorum bu markayı testosu kesin çalışıyor fena değil 400 600tl arası flakonları fiyatına göre iş görür 

Kaliteli creatin markaları 1000 tl üstü😂

400-600 arası testo mu kaldı yıl 2024

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Schweigen
      Öncelikle herkese merhaba, 
      Değerli arkadaşlar malesef bu siteyi kür e başladıktan sonra internette gezinirken buldum.
      Sonuçta bir küre başladım 21.05.2024 tarihinde,
      3 gün arayla:
      1ml 150mg teste p 1ml 150mg nandrolone p Enjekte ediyorum günlük 3 adet danabol 10mg'lık 90 tablet sabah öğle akşam olmak kaydıyla alıyorum. Jinekomasti riskine karşıda femara diye sarı etiketli olan ilacı temin ettirdi spor hocam, femaraya şuan başlama dedi kürün 3.4.haftasında başlatmayı düşünüyor. 
      Femara 2,5 mg 40 tablet (ne zaman başlamalıyım)
      Bir yanlış varmı? Dur napıyon diyecek değerli hocalarımız varmı? Ben siz değerli insanlardan beni yönlendirmenizi istiyorum. 6haftalık bir kür olacak.
      Şimdiden her bir yorum için teşekkürlerimi sunuyorum değerli dostlar.
      Boy 180 kilo 95 yağ oranı %15-17 arası yaş 31
    • Yazan: kalpertks5
      Arkadaşlar merhaba ben
      15 hafta 300mg boldenone 300mg testesteron enanthat (white tiger pharma) kürü yapacağım.
      Bu benim ilk kürüm vitaminler olarak
      milk thistle c vitamin d vitamin folik asit B12 B6 B1 çinko OMEGA 3 takviyelerim var ve 1.91 boy 84 kilo 'dayım beslenme olarak 280 gram protein 400 gram karbonhidrat alacağım ama bu ilk kürüm olduğu için sizin bilgilerinize ihtiyacım var kan testini devlet veya özel hastanede nasıl yaptıracağım bir liste yerine tam kan sayımı yaptırsam lh alt ast gibi önemli testler içinde bulunuyor mu bunu devlet yapar mı veya özel hastanede kaç tl ücret  öderim ayrıca kür sonunda pct yapmam için ne gibi değerlerimin anormal olması gerekir ve nasıl güzel bir pct tedavisi yapabilirim bunun dışında bana değerli bilgilerinizi verirseniz sevinirim 🙏

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.