Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Blitzkrieg

20 haftalık kür sonrası pct desteği

Önerilen İletiler

Serms22, 20.03.2020 - 19:16 yazdı:

Kanında hala testosteron varken vurman çok yanlış olmuş bekleyip referans aralığına sokman lazımdı. Bilinçsiz kişilere şu ilacı satıp ardını anlatmıyorlar ona deli oluyorum!!!! Sizin suçunuz yok 

Vursa nolacaktı ürologsun galiba sen. Vasfın nedir insanları boyle yargılama hakkını kendinde buluyorsun ?

İnsanlar buraya bilinçlenmek için konu açıyor tepki görmek sizin ceremenizi çekmek için degil.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serms22    37
steroidnediryahu, 6 saat önce yazdı:

Vursa nolacaktı ürologsun galiba sen. Vasfın nedir insanları boyle yargılama hakkını kendinde buluyorsun ?

İnsanlar buraya bilinçlenmek için konu açıyor tepki görmek sizin ceremenizi çekmek için degil.

Sen ne diyorsun ya😂 kanda ilaç varken hangi akıllı pctye başlar arkadaş teşekkürünü etmiş seni geren ne

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.589

Arkadaslar tartismayalim, bazı seyler bilinmeyebilir veya deneyim yoktur.Önemli olan söyle yap böyle et deyip yönlendirmenin gercekten ciddi bir sorumlulugu olduğunun farkinda olunmasi.Hicbirimiz doktor degiliz ve saglik konusunda sorumluluk tasiyacak durumda bulunmuyoruz.Bilgilerimizi, bence böyle olmali, yada surada bu sekilde okudum, veya bir abi su sekilde yapti kullandi gibi paylasimlar seklinde yapmak daha dogru olacaktir.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133

Sayın @metinav hocam merhabalar.

arimidexi pazartesi günü alıp yarım tablet kullanmıştım. Yarın bir yarım tablet daha kullanıcam.

testislerimde büyüme olmaya başladı. Önceden baya küçülmüştü şimdi daha toplu duruyor.

sanki libidomda birazcık düşüş var gibi öyle hissetmeye başladım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.589
Blitzkrieg, 3 saat önce yazdı:

Sayın @metinav hocam merhabalar.

arimidexi pazartesi günü alıp yarım tablet kullanmıştım. Yarın bir yarım tablet daha kullanıcam.

testislerimde büyüme olmaya başladı. Önceden baya küçülmüştü şimdi daha toplu duruyor.

sanki libidomda birazcık düşüş var gibi öyle hissetmeye başladım

Testisler hcg den dolayı büyür.Libidon daha düşmez hemen, kanında testo çok fazla.Arimidex östrojenini düşürüyor, istersen haftalık tek yarım kullan.Belki çok fazla düşüyor olabilir...Veya yarımı da bölebiliyorsan ikiye bölüp pazartesi perşembe kullan, 1/4 tablet olarak

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 25.03.2020 - 17:02 yazdı:

Testisler hcg den dolayı büyür.Libidon daha düşmez hemen, kanında testo çok fazla.Arimidex östrojenini düşürüyor, istersen haftalık tek yarım kullan.Belki çok fazla düşüyor olabilir...Veya yarımı da bölebiliyorsan ikiye bölüp pazartesi perşembe kullan, 1/4 tablet olarak

Sayın @metinav hocam demiş olduğunuz gibi 18 gün bekledim ve bugün tüm corona zorluklarına rağmen hastaneye gidip test yaptırdım sonuçlarımda testomla fsh değerlerim yüksek lh birazcık düşük sizinde yorumlarınızı görmek istedim.

ED1FBB3B-14E8-4431-9DEE-05FEB5FC7CEC.thumb.png.ea91efb25649ac851982d018acda321f.png
277DEA3F-8E89-426C-9E8C-F830A74398BD.thumb.png.0035e47f682b3769bf7dbac77e771224.png

763D31CE-F8F6-4A13-8845-EBB6AB6B1B57.thumb.png.b769d115c08839762bca802a45420215.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.589
Blitzkrieg, 1 saat önce yazdı:

Sayın @metinav hocam demiş olduğunuz gibi 18 gün bekledim ve bugün tüm corona zorluklarına rağmen hastaneye gidip test yaptırdım sonuçlarımda testomla fsh değerlerim yüksek lh birazcık düşük sizinde yorumlarınızı görmek istedim.

ED1FBB3B-14E8-4431-9DEE-05FEB5FC7CEC.thumb.png.ea91efb25649ac851982d018acda321f.png
277DEA3F-8E89-426C-9E8C-F830A74398BD.thumb.png.0035e47f682b3769bf7dbac77e771224.png

763D31CE-F8F6-4A13-8845-EBB6AB6B1B57.thumb.png.b769d115c08839762bca802a45420215.png

Başlayabilirsin :)

Kullandığın arimidex dahil herşeyi bırak.Sadece klomen ve tamoksifenle başla pct ne...Keçiboynuzu ve diğer gıdaları almanda sıkıntı yok...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 15.03.2020 - 14:25 yazdı:

Beklemene gerek yok başlayabilirsin.3 enjeksiyon yapsan ve 3 gün arayla zaten 9-10 gün sürüyor olacak choriomon kullanımı.

Enjeksiyon işleri bitsin 5 gün de geçsin kanındaki hcg düşsün o şekilde test yaptır kanında suni değer görülmesin diye...

Haplara başlamadan önce test yaptırman başlama zamanını belirlemen için gerekli.Kanındaki hormonel son duruma göre başlamalısın...

Klomen 100+50+50+25

Tamoksifen 40+40+20+20

Şeklinde yapabilirsin...

Sayın @metinav hocam tüm destekleriniz için size çok teşekkür ederim :) görmüş olduğunuz test sonuçlarımda bir sıkıntı yok değil mi? Testo seviyem normale göre iyi gelmiş mi?

birde burada yazdığınız klomen ve tamoksifen kullanımlarını tam olarak anlamadım. Orada klomeni ilk hafta 100 ikinci hafta 50 üçüncü hafta 50 son haftada 25 şeklinde kullanın mı demek istediniz?

aynı şekilde tamoksifenide.

saygılarımla :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.589
Blitzkrieg, 4 dakika önce yazdı:

Sayın @metinav hocam tüm destekleriniz için size çok teşekkür ederim :) görmüş olduğunuz test sonuçlarımda bir sıkıntı yok değil mi? Testo seviyem normale göre iyi gelmiş mi?

birde burada yazdığınız klomen ve tamoksifen kullanımlarını tam olarak anlamadım. Orada klomeni ilk hafta 100 ikinci hafta 50 üçüncü hafta 50 son haftada 25 şeklinde kullanın mı demek istediniz?

aynı şekilde tamoksifenide.

saygılarımla :)

Evet doğru anlamışsın.Haftalık dozları yazdım :) 

Değerlerinde sorun yok sadece östrojen fazla düşmüş arimidexden dolayı.O da sorun değil pct de çok fazla yükselecek zaten...Kolay gelsin şimdiden :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 2 dakika önce yazdı:

Evet doğru anlamışsın.Haftalık dozları yazdım :) 

Değerlerinde sorun yok sadece östrojen fazla düşmüş arimidexden dolayı.O da sorun değil pct de çok fazla yükselecek zaten...Kolay gelsin şimdiden :)

Sağolun hocam :) 

pct de östrojenin fazla yükselmesi sorun olmaz değil mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.589
Blitzkrieg, Bir saat önce yazdı:

Sağolun hocam :) 

pct de östrojenin fazla yükselmesi sorun olmaz değil mi?

Östrojen seviyesine bağlı olarak hipofiz açılıyor.Kullandığın ilaçlar östrojeni yükseltecek ama bağlanmasına izin vermeyecek, vucut da östrojeni arttırmak için testo üretimini başlatacak ister istemez.Psikolojik sorunlar yaşatabilir bu östrojen, ama böyle olması gerekiyor müdahale etmiyoruz hiç bir şekilde.Çok zorlarsa sakinleştirici çaylar veya basit antidepresanlar düşük dozda kullanılabilir...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 28 dakika önce yazdı:

Östrojen seviyesine bağlı olarak hipofiz açılıyor.Kullandığın ilaçlar östrojeni yükseltecek ama bağlanmasına izin vermeyecek, vucut da östrojeni arttırmak için testo üretimini başlatacak ister istemez.Psikolojik sorunlar yaşatabilir bu östrojen, ama böyle olması gerekiyor müdahale etmiyoruz hiç bir şekilde.Çok zorlarsa sakinleştirici çaylar veya basit antidepresanlar düşük dozda kullanılabilir...

Eyvallah hocam sağolun :) psikolojim zaten bozuldu buraya geldim geleli östrojen yüzünden iyice kafayı sıyırırım muhtemelen :D

neyse hocam gidişata göre tekrardan sizi bilgilendiririm. Sağlıcakla kalın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Blitzkrieg, 08.04.2020 - 20:50 yazdı:

Eyvallah hocam sağolun :) psikolojim zaten bozuldu buraya geldim geleli östrojen yüzünden iyice kafayı sıyırırım muhtemelen :D

neyse hocam gidişata göre tekrardan sizi bilgilendiririm. Sağlıcakla kalın

Kardeşim östrojenden merak etme bende pct deyim ve aynı durumdayız :) anım anımı tutmuyor , bazen mutluyum bazen durgun :) Psikolojini , moralini yüksek tutmaya çalış . Ben önceden pct ye başladığımda süreç içindeykem iyileşeceğimi düşünürdüm ki durum hiç öyle değilmiş @metinav abi kurtarmıştı beni o düşünceden . Bu süreçte ereksiyon ve libido da sorun çıkabilir buda normal süreç gereği :) iyi geceler dilerim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.589
Spartacus, 2 saat önce yazdı:

Kardeşim östrojenden merak etme bende pct deyim ve aynı durumdayız :) anım anımı tutmuyor , bazen mutluyum bazen durgun :) Psikolojini , moralini yüksek tutmaya çalış . Ben önceden pct ye başladığımda süreç içindeykem iyileşeceğimi düşünürdüm ki durum hiç öyle değilmiş @metinav abi kurtarmıştı beni o düşünceden . Bu süreçte ereksiyon ve libido da sorun çıkabilir buda normal süreç gereği :) iyi geceler dilerim 

Moral önemli bu dönemde hersey dip seviyeye iniyor. Derler ya hani her cıkışın bir inisi vardir diye, iste pct tam anlamiyla böyle...Onun icin kafayi dagitacak hobiler veya konular edinin elden geldigince. Yüksek östrojen kirilgan duygusal düsük mod ve karamsarlik verir.Bende pct ye baslicam yakinda. Malum bu karantina acilacak gibi durmuyor 2 aya...Sizin yine iyi benim 8 ay oldu :) Toparlanmasi en az 3-4 ay sürer.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
metinav, 3 dakika önce yazdı:

Moral önemli bu dönemde hersey dip seviyeye iniyor. Derler ya hani her cıkışın bir inisi vardir diye, iste pct tam anlamiyla böyle...Onun icin kafayi dagitacak hobiler veya konular edinin elden geldigince. Yüksek östrojen kirilgan duygusal düsük mod ve karamsarlik verir.Bende pct ye baslicam yakinda. Malum bu karantina acilacak gibi durmuyor 2 aya...Sizin yine iyi benim 8 ay oldu :) Toparlanmasi en az 3-4 ay sürer.

Abi 2 aya biterse iyi ama hiç sanmıyorum hergün 1-2 hafta çok önemli kendinizi izole edin diyolar ama olay izole ile bitmiyor :) İyi geceler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133

Sayın @metinav hocam Merhabalar :)

bugün pctnin 8. Günündeyim. Bir haftalık gözlemlerimden sonra;

testislerimin daha fazla büyüdüğünü farkettim fakat testisimden biraz daha fazla olarak derisi baya büyüdü sarkık duruyor.

onun dışında birazcık libidom düştü. Canım neredeyse hiç bir şey istemiyor. Önceden dağı taşı istiyordu 😁😁😁

birde göğüs uçlarım birazcık yumuşamaya başladı. Biraz sarkma var sanki hocam.

saygılarımla..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.589
Blitzkrieg, 9 saat önce yazdı:

Sayın @metinav hocam Merhabalar :)

bugün pctnin 8. Günündeyim. Bir haftalık gözlemlerimden sonra;

testislerimin daha fazla büyüdüğünü farkettim fakat testisimden biraz daha fazla olarak derisi baya büyüdü sarkık duruyor.

onun dışında birazcık libidom düştü. Canım neredeyse hiç bir şey istemiyor. Önceden dağı taşı istiyordu 😁😁😁

birde göğüs uçlarım birazcık yumuşamaya başladı. Biraz sarkma var sanki hocam.

saygılarımla..

Bunlar östrojen artışıyla alakalı ve beklenen durumlar.Pct bu sekilde gecer :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 1 saat önce yazdı:

Bunlar östrojen artışıyla alakalı ve beklenen durumlar.Pct bu sekilde gecer :)

Anladım sayın @metinav hocam :) son bir şey daha söylicem. Pct bitmesine 3 gün kala klomenim bitiyor 3 gün önceden bıraksam bir sıkıntı olur mu? Bir kutu daha klomen alacak durumum yok şu anda :/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.589
Blitzkrieg, 2 saat önce yazdı:

Anladım sayın @metinav hocam :) son bir şey daha söylicem. Pct bitmesine 3 gün kala klomenim bitiyor 3 gün önceden bıraksam bir sıkıntı olur mu? Bir kutu daha klomen alacak durumum yok şu anda :/

Klomeni bırakabilirsin, ama tamoksifene biraz daha devam et.Çünkü vucudunda yüksek östrojen kol geziyor şuan.Tamoksifen meme gibi dokularını bu östrojenden koruyor yoksa büyür jineko yapabilir :)

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 17.04.2020 - 15:21 yazdı:

Klomeni bırakabilirsin, ama tamoksifene biraz daha devam et.Çünkü vucudunda yüksek östrojen kol geziyor şuan.Tamoksifen meme gibi dokularını bu östrojenden koruyor yoksa büyür jineko yapabilir :)

Sayın @metinav hocam merhabalar :)

bugün 4 haftaşık tedavi periyodumun bitmesine son 2 gün kaldı.

testislerimin normal hale dönmeye başladı.

çok az libido sorunu çekiyorum.

4 haftalık periyodum bittikten sonra tamoxifeni 10 mg şeklinde 7 gün daha kullanmayı planlıyorum.

bunlar dışında bana başka herhangi bir tavsiyeniz var mıdır hocam?

birde allah izin verirse haziranın 15inden sonra 12 haftalık yeni küre girmeyi planlıyorum içerisinde testo propionat + trenbolon acetat + oxandrolon + clenbuterol.

sizce yeni küre girmemde bir sakınca var mıdır?

saygılarımla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.589
Blitzkrieg, 12 dakika önce yazdı:

Sayın @metinav hocam merhabalar :)

bugün 4 haftaşık tedavi periyodumun bitmesine son 2 gün kaldı.

testislerimin normal hale dönmeye başladı.

çok az libido sorunu çekiyorum.

4 haftalık periyodum bittikten sonra tamoxifeni 10 mg şeklinde 7 gün daha kullanmayı planlıyorum.

bunlar dışında bana başka herhangi bir tavsiyeniz var mıdır hocam?

birde allah izin verirse haziranın 15inden sonra 12 haftalık yeni küre girmeyi planlıyorum içerisinde testo propionat + trenbolon acetat + oxandrolon + clenbuterol.

sizce yeni küre girmemde bir sakınca var mıdır?

saygılarımla

Tamoksifene bir hafta daha devam edebilirsin iyi de olur.Stresten uzak durmaya çalış şekerli gıdalardan olabildiğince uzak ve dengeli beslen.Uykunu aksatma...

Bence ortam düzelmeden kür işlerine girme salonlar açılsın hastalık riski ortadan kalksın.

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 33 dakika önce yazdı:

Tamoksifene bir hafta daha devam edebilirsin iyi de olur.Stresten uzak durmaya çalış şekerli gıdalardan olabildiğince uzak ve dengeli beslen.Uykunu aksatma...

Bence ortam düzelmeden kür işlerine girme salonlar açılsın hastalık riski ortadan kalksın.

Sayın @metinav hocam destekleriniz için size ve peptid türkiye ailesine bir kere daha çook teşekkür ederim :)

doğru söylüyorsunuz. Ben o tarihte çoğu şey normale dönebilme ihtimaline karşın o tarihi verdim. Düzelmezse tabikide daha sonrasına erteleyeceğim. Burada sormak istediğim asıl konu; 

hormonsal açıdan vücudum, bir ay sonrasında yeni bir kür için hazır olur mu? Öğrenmek istediğim asıl şey budur.

zaten yeni küre gireceğim zaman yeni bir konu açıp daha fazla yardımlarınızı almak istiyorum :)

saygılarımla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.