Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Blitzkrieg

20 haftalık kür sonrası pct desteği

Önerilen İletiler

Blitzkrieg    133
Serms22, 11 dakika önce yazdı:

E2 ve prolaktin değerlerin çok artsa bile bazı vücutlarda sorun olmuyor jineko yan etkileri görünmüyor. Sende elinde dostinex ve arimidex bulundur. Baktın jineko yan etkisi yaşıyorsun kullanırsın. Benim e2 değerlerim 60 üzeri seyrediyor ama vücutta yan etki yok kullanmıyorum arimidex

Anladım hocam arimidex veya dostinex yerine nolvadex veya tamoksifen kullansam olmuyor di mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.581
Blitzkrieg, 19 saat önce yazdı:

Sayın @metinav hocam merhabalar.. ürünler elime geldi buhğn ilk 1500lük vurumumu gerçekleştirdim.

dün kan tahlili verdim ve sonuçlarım böyleydi

9311C0F2-A0C2-42E4-AD25-D9166B5CFBAE.thumb.png.02fe8b7ff3def8e4f03d3384a7ed6ede.png

benim anlamadığım şey, pregnyl 1500ui nin kutusu içinde 

9E9254E5-1E37-40DC-891B-502E5FEDAFF8.thumb.jpeg.130d28054494e54ae62c3b9b9adcc6d4.jpeg

31FFA2F9-DE6F-4E29-938A-C369791C3DC7.thumb.jpeg.55a3c6e602286ddc3d80a3390ae9b175.jpeg

böyle üçer tane tüp vardı. Bunların hepsin çekip vurduğum zaman tam 1500lüğe tamamlanmış mı oluyor? Yoksa her birinde 1500 ui mi var hocam?

Sonuçlar normal sıkıntı yok.

Evet kutuda 3 adet 1500 iü pregnyl var.Her seferde 1 doz kullanırsın...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serms22    37
Blitzkrieg, 10 dakika önce yazdı:

Anladım hocam arimidex veya dostinex yerine nolvadex veya tamoksifen kullansam olmuyor di mi

Hayır onlar pctde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.581
Blitzkrieg, 18 saat önce yazdı:

Sayın hocam merhabalar

metin hocama hemen vurim mi yoksa kandan çıkmasını bekleyip sonrasında mı vurmam gerek diye sormuştum. Bana; beklemene gerek yok hemen başlayabilirsin demişti. Ben kimseyi suçlamıyorum mutlaka vardır bir bildiği o konudan yana şüphem yok. Benim kafama takılan şey o kutunun içindeki 3 tüpün toplamı 1500ui yapıp yapmadığı.. aldığım eczacı bana herbirinin içinde 500 ui var dedi o yüzden kutunun içindekilerin hepsini kullandım. Ayrıca kandaki testo çıkmadan kullanmamın bir sıkıntısı var mı?

Niye acele ediyorsunuz onu anlamıyorum ? Sen şuan 4500 iü doz vurmuş oldun.Burada herkes bir şey söylüyor bilen de konuşuyor bilmeyende.Bırak dinleme kimseyi...Steroid kullanmamış veledler ahkam kesiyor, bu nasıl bir saçmalıktır anlamak mümkün değil.Çocuk oyuncağı mı bu ? Pregnyl enjeksiyonu testoyla etkileşmez.Hipofiz kapalı testislerini kontrol et büyümesini sertleşmesini takip et...Pct ye başlamıyorsun şuan sadece testislerini geliştiriyorsun...

Biriyle konuşup bilgi alıyorsan başkasını dinleyip kafanı bulandırma, yoksa o işten hayır gelmez...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62

Kür içindede kullanan var sıkıntı olmaz bencede ama senin vurdugun doz fazla  PCT için ise biraz daha beklemen daha iyi olabilirdi . Eğer testisleri çaliştirmaksa amaç kür içindede yapılması elzemdir fakat 4500 iü her halikarda fazla bir doz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.581
Serms22, 17 saat önce yazdı:

Kesinlikle burda metin yalan söylüyor Ahmet bilmiyor meselesi değil. Mesele alışılagelmiş şeylerin yani- ilacın vücuttan çıkar öyle pct yapılır- mantığı ile yürürken beklemeden hcg vur deniyorsa bunu herkes merak eder. Metin abinin dediğini uygula ve test sonucunu at sonunda eğer güzel bir pct dönemi geçip değerler iyileşirse yazarsın bizde tamam böyle de oluyormuş deriz

Kardeşim  yanlış yapıyorsunuz, adamın aklını karıştırıyorsunuz ve hata yapıyor.Alışılmış olan ne kim demiş neye göre kime göre ? Ondan bundan duymayla bu işler olsaydı burada hiç kimsenin sorun yaşamaması gerekirdi.Hcg vurmanın amacı tetsislerin toparlanması ve eski büyüklüğüne gelmesinin sağlanması.Motorun yağlanması bakımı vb.

Kürdeki testo tamamen kanından çıkacak, 20 gün.Sonra hcg kullanacaksın toplamda 15 günde öyle geçecek, oldu 35 gün...Sonra test yaptırıp eger değerler düştüyse pct ye başlanacak en az 30 gün de öyle...65 gün lazım.Hcg tedavisini son enjeksiyondan sonra testo yarılanma süresi içinde yaparsan kafadan 15 gün karın olur.Mesele bu ama illa ben uzun yoldan gidecem diye inat ediyorsunuz...Adamda size uyup bir sürü hata yapmış.Yazık ettiniz işleri...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 5 dakika önce yazdı:

Niye acele ediyorsunuz onu anlamıyorum ? Sen şuan 4500 iü doz vurmuş oldun.Burada herkes bir şey söylüyor bilen de konuşuyor bilmeyende.Bırak dinleme kimseyi...Steroid kullanmamış veledler ahkam kesiyor, bu nasıl bir saçmalıktır anlamak mümkün değil.Çocuk oyuncağı mı bu ? Pregnyl enjeksiyonu testoyla etkileşmez.Hipofiz kapalı testislerini kontrol et büyümesini sertleşmesini takip et...Pct ye başlamıyorsun şuan sadece testislerini geliştiriyorsun...

Biriyle konuşup bilgi alıyorsan başkasını dinleyip kafanı bulandırma, yoksa o işten hayır gelmez...

Sayın @metinav hocam teşekkür ederim dedikleriniz için. dün 4500 ui doz vurdum kendime. Bunun ne gibi zararları olur ve daha enjeksiyon yapmama gerek var mı? Yanında oral yoldan bir ilaç kullanmam mı gerek fazla doz ilaç vurduğum için? Yoksa sadece oturup testislerimin tepkisini mi beklemeliyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.581
Ferhat82, 58 dakika önce yazdı:

Dostum üstünde 1500 iu yazmıyor mu zaten . 1 blestrda 500 iü dediğin şey 2-3 damla gibi . Keşke resmi çekip atsaymışsın buraya iş işten geçmiş öyle atıyorsun. İlaç kanındayken yapmanda ayrı bir ironi. Metin abiyi yanliş anlamiş olabilirsin. Zaten hcg amacı lh ı taklit edip trstisleri düzene sokup doğal testoyu arttırmak ilaç kanındayken yaptıgın için pek faydası olmayacak. Şimdi ilaçların kandan temizlenmesini bekle ve protokole baştan başla .Baştan aşşaği herşeyi yanliş yapmişsin ama düzeltilmeyecek birşey değil merak etme çok bir sıkıntı olacağinida sanmıyorum

Yav arkadaşlar niye böyle yapıyorsunuz.Endojen testonun üretiminin durması testis baskısıyla değil hipofiz baskılanmasıyla oluyor.Gözünüzü seveyim yarım bilgiyle yönlendirmeyin insanları.Hcg hipofizle etkilşemez.Direkt testisleri uyarır.Testo ise tam tersi hipofizi baskılar üretimi öyle durdurur.Kısacası bir etkileşimi yok.Eğer öyle olsaydı kür içinde hcg vurulması anlamsız olurdu.Bilgi paylaşırken araştıralım daha fazla.Bu arkadaş tecrübesiz ve herkesi dinlediği için yanlış şeyler yapmış.Yazık değil mi ? Bilmeyen emin olmayan konuşmasın, öğrensin gelişsin öyle tavsiye etsin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.581
Blitzkrieg, 7 dakika önce yazdı:

Sayın @metinav hocam teşekkür ederim dedikleriniz için. dün 4500 ui doz vurdum kendime. Bunun ne gibi zararları olur ve daha enjeksiyon yapmama gerek var mı? Yanında oral yoldan bir ilaç kullanmam mı gerek fazla doz ilaç vurduğum için? Yoksa sadece oturup testislerimin tepkisini mi beklemeliyim?

Kardeşim bana sorduysan ve dediğim gibi yapmaya karar verdiysen beni bekle, başkalarına extradan danışıp kafanı bulandırma.Ara ara yapman gereken dozu tek seferde vurdun, zarar vermese de plan dışına çıkmış olduk...

Herhangi bir şey kullanma.Testonun son enjeksiyonundan itibaren 18-20 gün olana kadar bekle.Gereksiz olarak bir de test yaptırmışsın.Testi pct ye başlamadan önce yapmalısın şuan gerek yok...Acele etme bir şeye geç kalmıyorsun.Sakin ol düşünerek yavaş yavaş anlayarak ilerleyelim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serms22    37
metinav, 4 dakika önce yazdı:

Yav arkadaşlar niye böyle yapıyorsunuz.Endojen testonun üretiminin durması testis baskısıyla değil hipofiz baskılanmasıyla oluyor.Gözünüzü seveyim yarım bilgiyle yönlendirmeyin insanları.Hcg hipofizle etkilşemez.Direkt testisleri uyarır.Testo ise tam tersi hipofizi baskılar üretimi öyle durdurur.Kısacası bir etkileşimi yok.Eğer öyle olsaydı kür içinde hcg vurulması anlamsız olurdu.Bilgi paylaşırken araştıralım daha fazla.Bu arkadaş tecrübesiz ve herkesi dinlediği için yanlış şeyler yapmış.Yazık değil mi ? Bilmeyen emin olmayan konuşmasın, öğrensin gelişsin öyle tavsiye etsin...

Metin hocam bizim arkadaşı yanlış yönlendirdiğimiz yok. Arkadaş sizi dinlemiş sadece hata yaparak dün tek tüp vuracağına 3 tüpü vurup 4500 vurmuş bizim bu hususta bir yanlış yönlendirmemiz yok sizin uyguladığınız yöntemin neden böyle olduğunu merak ettim sadece 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 1 dakika önce yazdı:

Kardeşim bana sorduysan ve dediğim gibi yapmaya karar verdiysen beni bekle, başkalarına extradan danışıp kafanı bulandırma.Ara ara yapman gereken dozu tek seferde vurdun, zarar vermese de plan dışına çıkmış olduk...

Herhangi bir şey kullanma.Testonun son enjeksiyonundan itibaren 18-20 gün olana kadar bekle.Gereksiz olarak bir de test yaptırmışsın.Testi pct ye başlamadan önce yapmalısın şuan gerek yok...Acele etme bir şeye geç kalmıyorsun.Sakin ol düşünerek yavaş yavaş anlayarak ilerleyelim.

Sayın @metinav hocam en başından itibaren hep sizi dinledim ve dinlemeye devam edicem. Benim en büyük yanlışı yapmama eczanede ürünü aldığım eczacı sebep oldu. 3 kutu 1500lük pregnly almıştım her birinin toplam 1500lük olduğunu düşünmüştüm. Ürünleri almaya gittim kutuyu açınca 3 tüp olduğunu gördüm ve eczacıma sordum bunların her biri 1500 lük mü diye? Oda hayır her birinde 500lük var demişti. Bende o an 3 tüpüde enjeksiyona çekip vurdum. Burada yüksek doz girmemin değerli forum üyeleriyle Hiç bir şekilde alakası yoktur. En başından beri sizi dinliyordum. Ben sadece o kutunun içindeki tüplerin kaçlık olduğunu öğrenmek için yazmıştım. Sonrasında detaylı bir araştırma yaptıktan sonra öğrendim 4500ui vurduğumu... eczacıyada bir şey diyemiyorum. Çünkü bu kıtlık zamanda kimse yardımcı olmazken hangi lacı istersem istiyim anında bulup çözüyor ve üstüne kdv falan koymadan yapıyor bunu. Neyse olan oldu bir kere. Buda bana tecrübe olsun. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.581
Blitzkrieg, 1 dakika önce yazdı:

Sayın @metinav hocam en başından itibaren hep sizi dinledim ve dinlemeye devam edicem. Benim en büyük yanlışı yapmama eczanede ürünü aldığım eczacı sebep oldu. 3 kutu 1500lük pregnly almıştım her birinin toplam 1500lük olduğunu düşünmüştüm. Ürünleri almaya gittim kutuyu açınca 3 tüp olduğunu gördüm ve eczacıma sordum bunların her biri 1500 lük mü diye? Oda hayır her birinde 500lük var demişti. Bende o an 3 tüpüde enjeksiyona çekip vurdum. Burada yüksek doz girmemin değerli forum üyeleriyle Hiç bir şekilde alakası yoktur. En başından beri sizi dinliyordum. Ben sadece o kutunun içindeki tüplerin kaçlık olduğunu öğrenmek için yazmıştım. Sonrasında detaylı bir araştırma yaptıktan sonra öğrendim 4500ui vurduğumu... eczacıyada bir şey diyemiyorum. Çünkü bu kıtlık zamanda kimse yardımcı olmazken hangi lacı istersem istiyim anında bulup çözüyor ve üstüne kdv falan koymadan yapıyor bunu. Neyse olan oldu bir kere. Buda bana tecrübe olsun. 

Neyse olan olmuş artık...Strese gerek yok.Şimdi bekle kanındaki testonun düşmesini...Elinde arimidex yada aromasin olsaydı kullanman iyi olurdu.Ama anladığım kadarıyla durumlar iyi değil.Yarınlanma süresini kestirmek mümkün değil tam olarak onun için 18-20 gün geçince test yaptırırsın tekrar.Test sonucuna göre ilaçlara başlarsın.Pct 30 günü geçebilir onun için tedarikli ol.Zaten pahalı değil bu iki ilaç da...

Yarın öbür gün testislerinde gelişme büyüme olmalı.3 dozda vurmanın faydası uzun bir süre uyartım sağlaması yönüyledir.Dokular bir anda büyüyüp küçülmüyor belli bir zaman ve uyarı lazım.Aynı aracın marş basması gibi tek seferde çalışan nadir :) Motorun ısınması pistonları yağlaması ve karbüratöre yakıt çekmesi lazım. :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 23 dakika önce yazdı:

O zaman 15 gün boyunca hiç bir şekilde bir şey kullanmıyorum. O süre boyunca testislerimin tepkisini seyrediyorum. Peki bu süre boyunca yüksek doz almamdan dolayı östrojen veya proloktin değerlerim yükseldiğinden dolayı istenmeyenmeyen jinekomasti gibi bir durum söz konusu olmaz değil mi hocam? Olur derseniz hemen gidip arimidex bulmaya çalışıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 2 dakika önce yazdı:

Neyse olan olmuş artık...Strese gerek yok.Şimdi bekle kanındaki testonun düşmesini...Elinde arimidex yada aromasin olsaydı kullanman iyi olurdu.Ama anladığım kadarıyla durumlar iyi değil.Yarınlanma süresini kestirmek mümkün değil tam olarak onun için 18-20 gün geçince test yaptırırsın tekrar.Test sonucuna göre ilaçlara başlarsın.Pct 30 günü geçebilir onun için tedarikli ol.Zaten pahalı değil bu iki ilaç da...

Yarın öbür gün testislerinde gelişme büyüme olmalı.3 dozda vurmanın faydası uzun bir süre uyartım sağlaması yönüyledir.Dokular bir anda büyüyüp küçülmüyor belli bir zaman ve uyarı lazım.Aynı aracın marş basması gibi tek seferde çalışan nadir :) Motorun ısınması pistonları yağlaması ve karbüratöre yakıt çekmesi lazım. :)

Çok haklısınız hocam ben şimdi burada tekrar eczane eczane gezip armidex bulmaya çalışıcam. Şu an maddiyattan yana sıkıntım yok. Aromasin piyasada hiç yokmuş kaldırılmış zaten arimidex alıcam biran önce. Klomen ve tamoksifenden birer kutu aldım. Eğer daha fazla almam gerekiyorsa yinr alırım ama arimidexi yarım tablet kullanacağım için bir kutu yeterli olucaktır herhalde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.581
Blitzkrieg, 8 dakika önce yazdı:

Çok haklısınız hocam ben şimdi burada tekrar eczane eczane gezip armidex bulmaya çalışıcam. Şu an maddiyattan yana sıkıntım yok. Aromasin piyasada hiç yokmuş kaldırılmış zaten arimidex alıcam biran önce. Klomen ve tamoksifenden birer kutu aldım. Eğer daha fazla almam gerekiyorsa yinr alırım ama arimidexi yarım tablet kullanacağım için bir kutu yeterli olucaktır herhalde

Ülkede aşağı yukarı her bölgede ecza deposu var.Birden fazla ecza deposu olduğundan her eczane farklı ecza depolarıyla çalışıyor.Senin gittiğin eczanenin çalıştığı depo da yoksa da başka eczanelere de sorabilirsin.Bu ilaçların yerli üretimleri de bulunuyor çoğunlukla.Ben burada yazmak istemiyorum internetten araştırırsan kolaylıkla bulursun veya eczacıya eşdeğeri de olur de...Östrojenin sınırlar içinde olması pct ye başladığında hipofizinin daha çabuk açılmasına fayda verecektir.Eğer bulursan hemen kullanmaya başlayabilirsin pct ye başlayana kadar...Pct de kullanma sadece klomen ve tamoksifen.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 3 dakika önce yazdı:

Ülkede aşağı yukarı her bölgede ecza deposu var.Birden fazla ecza deposu olduğundan her eczane farklı ecza depolarıyla çalışıyor.Senin gittiğin eczanenin çalıştığı depo da yoksa da başka eczanelere de sorabilirsin.Bu ilaçların yerli üretimleri de bulunuyor çoğunlukla.Ben burada yazmak istemiyorum internetten araştırırsan kolaylıkla bulursun veya eczacıya eşdeğeri de olur de...Östrojenin sınırlar içinde olması pct ye başladığında hipofizinin daha çabuk açılmasına fayda verecektir.Eğer bulursan hemen kullanmaya başlayabilirsin pct ye başlayana kadar...Pct de kullanma sadece klomen ve tamoksifen.

Doğru söylüyorsunuz değerli @metinav hocam.

arimidexi buldum şimdi. 90tlye alıcam pazartesi günü. Onun dışında nolur olmak birer kutu daha klomenle tamoksifen almama gerek var mı hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.581

Doğru söylüyorsunuz değerli @metinav hocam.

arimidexi buldum şimdi. 90tlye alıcam pazartesi günü. Onun dışında nolur olmak birer kutu daha klomenle tamoksifen almama gerek var mı hocam?

Bulduysan güzel :)

Klomen ve tamoksifen dozlarına göre ne kadar gerektiğini hesapla yetmiyorsa al.Veya bulma konusunda sıkıntı yoksa pct süresine göre sonra da alabilirsin.Sana kalmış...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 12 dakika önce yazdı:

Bulduysan güzel :)

Klomen ve tamoksifen dozlarına göre ne kadar gerektiğini hesapla yetmiyorsa al.Veya bulma konusunda sıkıntı yoksa pct süresine göre sonra da alabilirsin.Sana kalmış...

Çok teşekkür ederim @metinav hocam. bu süre zarfında 18 gün boyunca her gün yarım tablet arimidex kullanıcam. Sonra hastanaye gidip test yaptırıcam. Peki bu 18 günlük süre zarfında bana önerebileceğiniz başka bir şey var mıdır?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.581
Blitzkrieg, 3 saat önce yazdı:

Çok teşekkür ederim @metinav hocam. bu süre zarfında 18 gün boyunca her gün yarım tablet arimidex kullanıcam. Sonra hastanaye gidip test yaptırıcam. Peki bu 18 günlük süre zarfında bana önerebileceğiniz başka bir şey var mıdır?

Her gün alma, 3 günde bir yarım tablet yeterli.Herhangi bir şey yok, spor yapabiliyorsan yap...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 31 dakika önce yazdı:

Her gün alma, 3 günde bir yarım tablet yeterli.Herhangi bir şey yok, spor yapabiliyorsan yap...

Tamamdır sayın metin hocam çok teşekkür ederim. Bir gelişme olursa tekrardan konuya yazıp, sizi etiketlerim :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
Blitzkrieg, 20.03.2020 - 18:17 yazdı:

Sayın @metinav hocam merhabalar. Kafama bir soru takıldı şuan. Hocam ben bu lh ve fsh değerleriyle biriyle ilişkiye girdim diyelim. Bu şekilde birini hamile bırakabilme gibi bir durumum var mı? 

9311C0F2-A0C2-42E4-AD25-D9166B5CFBAE.thumb.png.02fe8b7ff3def8e4f03d3384a7ed6ede.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
Blitzkrieg, 20.03.2020 - 18:17 yazdı:

Sayın @metinav hocam merhabalar. Kafama bir soru takıldı şuan. Hocam ben bu lh ve fsh değerleriyle biriyle ilişkiye girdim diyelim. Bu şekilde birini hamile bırakabilme gibi bir durumum var mı? 

@metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Blitzkrieg, 48 dakika önce yazdı:

Vücut 1-2 senede spermi toparlar sende bunlara bitkisel destek ve vitaminler ile katkıda bulunabilirsin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.581
Blitzkrieg, 6 saat önce yazdı:

:)

Kardeşim, sperm üretimi okuduğumuz araştırmalara göre, 60 güne kadar sürüyor hipofiz kapansa bile...Kürün 20 hafta sürdüğüne göre endişe etme.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.