Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mask29

İLK KÜR YARDIM

Önerilen İletiler

mask29    0

186 cm boyunda 77 kiloyum yağ oranım yüzde 15-16 civarı,

10 haftalık kür programı

1 -4 '' haftada 3 wınstrol''

1-10 ''haftada 3 testo propıonat''

1-10 '' günde 3 oksandrolon''

1-10 '' haftada 3 prımoboloan''

ne düşünüyorsunuz,teşekkür ederim..

Şu an ki fotom linktedir

http://i.hizliresim.com/Mp72M7.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10 haftalık kür programı

Şu an ki fotom linktedir

Ben kürü görünce hiç bir şey düşünemedim hafızam kitlendi :roll: Amaç nedir kürde ? Yağ yakıcı desen ? primo var ? bulk desen winstrol var ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mask29    0

Aslında amacım define olmak ve birazda kas kütlesi kazanmak.Kiloma göre yağ oranımın biraz fazla oldugunu düşünüyorum, define olurken cok fazla kuruyup kilo kaybetmemek adına prımo olablır dıye dusundum..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.256
mask29 yazdı:
Aslında amacım define olmak ve birazda kas kütlesi kazanmak.Kiloma göre yağ oranımın biraz fazla oldugunu düşünüyorum, define olurken cok fazla kuruyup kilo kaybetmemek adına prımo olablır dıye dusundum..

Merhaba şimdi keşke dediğiniz gibi olsa. Biraz definasyon için sıkı diyet yapmanız yeterli bu mg ile üzülerek söylemek isterimki sonuç alamayacağınızı düşünüyorum ki bu kür istediğiniz sonuçlara hizmet etmez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mask29    0

teşşekkür ederim, bu küre ne ekleyip çıkarabilirim,bir öneriniz var mıdır..kürden prımoyu cıkarırsam nasıl bı sonuc elde ederım peki?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ispenciyar    2

merhaba,

primobolan ın bulk kürlerinde hayal kırıklıkları ile sonuçlandığı birçok yabancı kaynakta belirtildi. hala primo dan bulk beklentimiz mi var acaba?

azot tutulumu , temiz kas gelişimi , antikatabolik özelliği oldugunu biliyoruz.

azot tutulumu düşük kalorili diyetlerde (cut dönemi) vucudun yapmasını istediğimiz bir şey.

winstrol ile deri altındaki su gidip deri altı yağı kurabiye gibi bırakacaktır.

winstrol ile primobolanın sinerjistik etkisi yok mudur ? bir eczacı olarak bu sinerjizmayı onaylayabilirim.

bir ezber zihniyetidir gidiyor bence forumlarda. belirli kalıp kürler var insanların bildiği ve onlarda ısrarcı olmaktan yana herkes.

benim bu kürde gördüğüm , üye yan etki profilinden korkmuş ve en az yan etki alacagı bir başlangıç kürü seçmiş.

uygun protein alımı ile kaliteli bir kas gelişimi saglayacağından eminim. bence kürden ne beklediği önemli bi insanın.

bu kür hiçbir işe yaramaz demek biraz acımasızca değil mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

10 haftalık kür programı

Şu an ki fotom linktedir

Kürünüz size çok hacim sağlamayacak ancak hiç hacim sağlamayacak da demiyorum ve su atımı olacak. Sanırım sizin de amacınız bu yönde.

Ancak yağ yakımı için uygun antrenman, uygun beslenme yapmalısınız. Definisyon kürü yaptığınız için yağ yakımına da biraz deyinmek gerekiyor.

Dilerseniz yağ yakıcılara da bir göz atabilirsiniz. Genelde definisyon kürlerinde Clenbuterol kullanılır. Ancak yan etkilerinden şikayetçi olan kişiler var. Bu yan etkiler herkeste olmamakla beraber, bünyeye göre değişir. Ventolin de Clenbuterol kadar güçlü olmasa da (benim deneyimlediğim) yağ yakımı için kullanılıyor vücut geliştirmeciler tarafından ve yan etkisi de daha az.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mask29    0

Clenı kur sonuna dogru kullanmayı dusunuyorum,daha once kullandım yan etki pek görmedim..peki boyle bır kurde gunluk kcal alımım ne kadar olmalıdır?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

İnternette pek çok yapılan kür örneklerinde 3 hafta on 1 hafta off şeklinde kür boyunca kullanımı mevcut. Onları inceleyebilirsiniz.

Günlük kcal alımı, bazal metabolizma hızına bağlı kalori ve üzerine günlük mesleğinize göre olan harcadığınız kalori değerlerinin toplamından az yukarıda olabilir. Bununla ilgili ufak bir google araştırması ile bir çok hesaplayıcı bulabilirsiniz. Eğer sonuç alamazsanız yardımcı olmaya çalışırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
merhaba,

primobolan ın bulk kürlerinde hayal kırıklıkları ile sonuçlandığı birçok yabancı kaynakta belirtildi. hala primo dan bulk beklentimiz mi var acaba?

azot tutulumu , temiz kas gelişimi , antikatabolik özelliği oldugunu biliyoruz.

azot tutulumu düşük kalorili diyetlerde (cut dönemi) vucudun yapmasını istediğimiz bir şey.

winstrol ile deri altındaki su gidip deri altı yağı kurabiye gibi bırakacaktır.

winstrol ile primobolanın sinerjistik etkisi yok mudur ? bir eczacı olarak bu sinerjizmayı onaylayabilirim.

bir ezber zihniyetidir gidiyor bence forumlarda. belirli kalıp kürler var insanların bildiği ve onlarda ısrarcı olmaktan yana herkes.

benim bu kürde gördüğüm , üye yan etki profilinden korkmuş ve en az yan etki alacagı bir başlangıç kürü seçmiş.

uygun protein alımı ile kaliteli bir kas gelişimi saglayacağından eminim. bence kürden ne beklediği önemli bi insanın.

bu kür hiçbir işe yaramaz demek biraz acımasızca değil mi ?

Haklısın hocamda ama kürü yapan arkadaşta verdiği cevapları okudum tam olarak ne istediğine hakim değil gibi tasarlanan kürde bunu gösteriyor zaten Türkiyede bir kere aşılması gereken hususlardan biriside BULK ayrı DEFİNASYON kürü başlı başına yapılmalı ve bu kür ile kendi spor deneyimime bakarak yorumlayacak olursam BULK mı yapılır ? define mi olunur ?

Burada 1-4 hafta wintrol 3 tüp sanırım ? 1 ay diyelim ona haftada 250 x 3 : 750 bunun kas ile deri arasındaki suyu atacağına inanıyor musunuz?

1-10 hafta testo kısa esterli haftada 750 2-3 ay boyunca ki etkiyi 2 ayda görmeye başlayacak görsel olarak güç artışı için ilk ayı doldurmalı.

oksandrolon mantıklı. hafif bi ürün zaten.

1-10 promo haftada 750 mantıklı ki bende 1 gr taraftarıyım bünye yenide deneyimlide olsa ki bir yerden suyu atarken bir yerden protein dahil vücutta her şeyi tutacak bir ürün ?

bilmiyorum af buyurun ama bana çok mantıklı gelmedi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mask29    0

kür dozajları hazırlanırken kişinin beden kitle indeksi,bazal metabolızması,beslenmesi,aldıgı diğer ilaclar vs göz onunde bulundurulur diye düşünüyorum, Bki si 20 olan bir insanla Bki si 25 olan bir insana aynı mgdaki wınstrolun etkileri farklı olabilir. 750 mg wınstrol derı altındakı suyu atmaz derken,neye göre bu hesabı yaptınız acaba?

Primo ıcın acıkcası ınternetten cok farklı yazılar okuyorum, net bir bilgi yok maalesef,boyle bir kure dahıl eden de var, hayır olmaz diyen de,prımoyu öve öve bıtıremeyen de..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ispenciyar    2

Burada 1-4 hafta wintrol 3 tüp sanırım ? 1 ay diyelim ona haftada 250 x 3 : 750 bunun kas ile deri arasındaki suyu atacağına inanıyor musunuz?

1-10 hafta testo kısa esterli haftada 750 2-3 ay boyunca ki etkiyi 2 ayda görmeye başlayacak görsel olarak güç artışı için ilk ayı doldurmalı.

oksandrolon mantıklı. hafif bi ürün zaten.

1-10 promo haftada 750 mantıklı ki bende 1 gr taraftarıyım bünye yenide deneyimlide olsa ki bir yerden suyu atarken bir yerden protein dahil vücutta her şeyi tutacak bir ürün ?

bilmiyorum af buyurun ama bana çok mantıklı gelmedi.

stanazolol un yapılan klinik çalışmaları 0.55mg/kg/gün olarak yapılmıştır. arkadaş 77 kilo ise 42mg günlük , yağ oranını göz önünde bulundurursak haftalık 3 enjeksiyon 126 mg eder. winstrol ün 250mg lik bir formu var mı ki? varsa veteriner amaçlıdır muhtemelen.

winstrol kullanan varsa bilir günlerce enjeksiyon bölgesinde absemsi şişkinlik kalır. çözücü suyu emilir kristaller kalır ağrılı bir süreçtir. Bu da winstrol ün depo etkisidir. benim 1 haftayı buluyor ağrının geçmesi. fakat şişkinlik hala kalıyor. kürün ilk 4 haftası yapılan winstrol ün kür sonuna kadar etkisi devam eder. okuduğum bazı kaynaklarda 3 hafta verilmiş enjeksiyon formu. tablet formu 4 hafta veriliyor.

Bir üstteki paragrafta bahsetmek istediğim şu kısaca: ilaçların doz sıklığı yarılanma ömrü ile belirlenir. Winstrol depot un yarılanma ömrü, depo etkisinden dolayı bilinmiyor. bu sebeple enjeksiyon bölgesindeki şişlik var olduğu sürece vucut stanazolol alıyor anlamına gelir. Haftalık 750mg gibi bir dozlamayı bu ilacı satan kişi yapabilir sadece. çünkü daha fazla ampul kullanılıp daha fazla satın alınacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.