Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

klinux

Balkan pharma deca sahte mi ?

Önerilen İletiler

klinux    67

Burak Hocada Deca Kalmadığı İçin Güvenilmez Birinden Balkan Pharma Aldım Deca. Kutusu Sonra İlaç şişeleri içime sinmedi.

Eski kutu ve içerik. Kodu sorguladığımda Fake Production yazıyor ama satıcı eski sürüm olduğu için ürünlerin sahte uyarısı vereceğini söylüyor ?

Sizce nedir bunların durumu ?

IMG_20200305_183830.jpg

321 SAD.jpg

IMG_20200305_183918.jpg

IMG_20200305_183912.jpg

5.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arda34    13

Bende sorgulamada orjin çıkmasına rağmen çalışmadı deca. Şimdi peptid kürü düşünüyorum onuda burak hocadan alıcam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arda34    13
JeffSeidx, Şimdi yazdı:

Burak hocadan ürün aldın ve çalışmadı mı? @Arda34

Yok hocam başkasından aldığım orjin çıkmasına rağmen çalışmadı sonrasında burak hocadan aldım. Yanlış anlaşılmasın :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
JeffSeidx, 11 dakika önce yazdı:

@klinux

Ampul boyutları ne durumda ona dikkat eder misin 

Ufak farkliliklar var çok küçük 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JeffSeidx    26

Sitesinden baktınız mı kutu şekline orjinal mi görünüyor değil mi check edip fake dediyse bilmiyorum sıkıntılı olabilir geçmiş ürün olmasıyla pek alakalı değil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jeffseid    26
klinux, 3 saat önce yazdı:

Burak Hocada Deca Kalmadığı İçin Güvenilmez Birinden Balkan Pharma Aldım Deca. Kutusu Sonra İlaç şişeleri içime sinmedi.

Eski kutu ve içerik. Kodu sorguladığımda Fake Production yazıyor ama satıcı eski sürüm olduğu için ürünlerin sahte uyarısı vereceğini söylüyor ?

Sizce nedir bunların durumu ?

IMG_20200305_183830.jpg

321 SAD.jpg

IMG_20200305_183918.jpg

IMG_20200305_183912.jpg

5.jpg

Bu seriler kopyası kolay oluşurulabilen seriler arkadaşlar. Doludur veya deyildir bilemem. Yeni seriler ortalarda gezerken pek mantıklı deyil eski seri devam etmek üretimi duralı baya bi oldu diye biliyorum. Gömüdenmi çıkıyor 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JeffSeidx    26
gönderildi (düzenlendi)

Aburahian testosteronunda üretimi durdu ama hala satılıyor sanırım iranda geçen arkadaşım geldi getirdi paylaştım hatta skt 2023 the soulderin alman boldenon hint Deca diye Bi konusu var hatta ilaçlar onunla aynı bende şaşırdım nasıl bulunuyor bu testo diye hala halbuki üretim durdu ama piyasada hala var @metinavhocam bu konuda kısaca görüşünüz ne 

tarihinde JeffSeidx tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58

Hocam güvenilmez biri diyorsun, ilaç aldım vücuduma enjekte edecem diyorsun bu ne yaman çelişki. Güvenmiyorsan almasaydın keşke..

İnternet sitesinden mi aldın ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jeffseid    26
gönderildi (düzenlendi)
JeffSeidx, 57 dakika önce yazdı:

Aburahian testosteronunda üretimi durdu ama hala satılıyor sanırım iranda geçen arkadaşım geldi getirdi paylaştım hatta skt 2023 the soulderin alman boldenon hint Deca diye Bi konusu var hatta ilaçlar onunla aynı bende şaşırdım nasıl bulunuyor bu testo diye hala halbuki üretim durdu ama piyasada hala var @metinavhocam bu konuda kısaca görüşünüz ne 

Açıklama belli işte demekki zamanında aldılar 2 tır gömdüler yeni yeni çıkıyo😁. 2. seçenekde şu birileri eski seri üretim yapıyor tr yada avrupa iyi bi rakama toptan vermeye devam ediyorlar. Illegal sekilde. 

tarihinde Jeffseid tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47

Sana direk şöyle söyleyeyim. Sorgulama kodunu ıslak mendil ile sil. Silinmiyor ise fake. Orijinal balkanda seramik baskı olduğu için kolayca siliniyor. 
bu kadar basit :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
gönderildi (düzenlendi)
JeffSeidx, Bir saat önce yazdı:

Şuan üretiliyor olsa bile ben iran testo alip kullanmazdim. Ülkenin basindakiler bile corono olmusken üretim yapanlar ne haldedir kimbilir 😁

Dünya karekod sistemine gecti ve kopyalanmasi imkansiza yakin. Üc ayri yere ortak bilgi kayit oluyor. Sahtesini üretmeleri icin fabrikasi bile islem yapamaz birak fake üretenleri.Mesela eczaneden aldiginiz bir ilacin karekodundaki bilgiler hem devletin ilac dairesi baskanligina hem fabrikanin ana bilgisayarina kayit ediliyor ve bilgisayar her adimda yeni kod üretiyor geri dönüsü yok...Sadece imhaya ayirmak ve sistemden düsmek gerekiyor ki onun bile yapilabilmesi icin bir suru prosedür var. İlacin fiziksel olarak imhasinda bile bakanliktan denetlemeye geliyor müfettisler.Eczanedeki ilaclarin orjinalliginden kuskunuz olmasin. Ama diger ülkelerde bu is ne derece güvenli bilemem. Ab veya abd gibi ülkelerde bizdeki gibidir.

Flakonu evde siz bile üretebilirsiniz tapa ve sise olduktan sonra 😅

Ampül icin makina lazim, cam cubuklari kesip uclarini kapatip esit ebatlarda kesecek.İlac fabrikalarindan cikma ikinci el makina alip yapilmasi mumkun fakat cok pahali makinalar.Ampullerin ebatlari ve tipleri bozuksa hepsi birbirinden farkliysa ya kalitesiz üretimdir yada faketir diye dusunurum.Teknoloji iyiyse asla böyle yamuk yumuk ampul üretimi olmaz...Üzerindeki yazilar normalde silinmez silinmemeli.Eczane ilaciysa bu dediklerim gecerli bunlar standart gereksinimler.

Eski balkanlarin antalyada sahtesini üreten sebeke daha 5-6 ay önce cökertilmisti yanlis hatirlamiyorsam.Bu isleri ilac üretimi ve ambalaj makinasi bilgisi olanlar yapabilir sadece. Yoldan gecen birinin yiyecegi nane degil. Demekki bu gibi sebekelerin icinde deneyimli ilac sektöründen insanlar var. 😁 

Güven vermiyorsa almayin paranizi ve sagliginizi bosuna tehlikeye atmayin.Bu konuda babanizin oglu olsa güvenmeyin...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
RasimKadirr, Bir saat önce yazdı:

Sana direk şöyle söyleyeyim. Sorgulama kodunu ıslak mendil ile sil. Silinmiyor ise fake. Orijinal balkanda seramik baskı olduğu için kolayca siliniyor. 

Bu kadar kolay mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JeffSeidx    26
TheShoulder, 09.07.2018 - 14:32 yazdı:

İran’dan bir antrenör aracılığıyla temin ettim, daha önce kulanan bilen var mı ? İran testosunu aynı kutuluyu kullanmıştım ancak üretimi durmuştu şüphelendirdi..

8B32DE9F-3A4F-4317-90F7-0E7B2467CC43.jpeg

Şu çizik şüphelendirdi, acaba açılıp içi değişmiş olabilir mi ? Aynısından testoda da var ?

40313E98-37F0-4504-980C-4C922E1BA502.jpeg 5F2791CB-3A1F-4695-B77D-199428D61556.jpeg 419BFC96-03A5-43F5-9AE8-60EC3F1837E9.jpeg

Bu arkadaş ile aynı üretim ama bu arkadaş 2018 de almış bakın aynı ürünler ama ne garip üretim durduğu halde arkadaş daha geçen getirdi bu ürünü tıpatıp aynı eczane malı buda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JeffSeidx    26

Sizlerden özür dileyerek konuyu kirletiyorum Burak hocamdan da özür dilerim çokca edit yapamadığım için. Mesajlar birleşirse çok iyi olur kusura bakmayın. Şimdi bu arkadaşın 2 yıl önce almış olduğu ürün bu haliyle benim elime nasıl geçiyor? Elimdeki ürüne güvenmeli miyim? @TheShoulderarkadaşımız eczaneden aldığını söylüyor ve bende de aynı ürün var kafam bayağı karışık bir yanda 2018 de alınan ürün bir yanda daha 1 hafta önce alınan aynı ürün.. Abdurahian markası.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252
JeffSeidx, 9 dakika önce yazdı:

Sizlerden özür dileyerek konuyu kirletiyorum Burak hocamdan da özür dilerim çokca edit yapamadığım için. Mesajlar birleşirse çok iyi olur kusura bakmayın. Şimdi bu arkadaşın 2 yıl önce almış olduğu ürün bu haliyle benim elime nasıl geçiyor? Elimdeki ürüne güvenmeli miyim? @TheShoulderarkadaşımız eczaneden aldığını söylüyor ve bende de aynı ürün var kafam bayağı karışık bir yanda 2018 de alınan ürün bir yanda daha 1 hafta önce alınan aynı ürün.. Abdurahian markası.. 

Sizi özelden uyardım buradan da son kez uyarıyorum. Yeni soru yeni başlık.. Konun kirliliğine ne gerek var? Zaten iran konusunu kendiniz başlık açmıştınız yetmedi diğer konulara sıçramanın mantığı nedir?

Son uyarım bir dahakine uzaklaştırmış olacağım.

Keyifli forumlar. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408
klinux, Bir saat önce yazdı:

Bu kadar kolay mı

Evet dogru söylüyor benimde ilaçlar geldiğinde bir kısmı silikti digerlerini elimle bile siliyordum şüphelendim hatta sahtemi diye çünkü tanıdığım bildiğim satici ama ilaç çalıştı sonuç olarak ;)Ama yinede Balkan deca sp kadar değil yeni sürümünü bilmiyorum tabi denemedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
Loving, 6 saat önce yazdı:

Sizi özelden uyardım buradan da son kez uyarıyorum. Yeni soru yeni başlık.. Konun kirliliğine ne gerek var? Zaten iran konusunu kendiniz başlık açmıştınız yetmedi diğer konulara sıçramanın mantığı nedir?

Son uyarım bir dahakine uzaklaştırmış olacağım.

Keyifli forumlar. 

Ya hocam şunun postları silebilir misiniz konuyu saptirdi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
RasimKadirr, 8 saat önce yazdı:

Elimle ıslatarak silmeye çalıştım hiçbir değişim yok silinmiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
klinux, 55 dakika önce yazdı:

Elimle ıslatarak silmeye çalıştım hiçbir değişim yok silinmiyor 

O zaman maalesef fake :( orijinalde kolayca siliniyor zorlamanıza bile gerek kalmıyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arrow355    4
ZephyR, 1 saat önce yazdı:

Balkan sitesi sorunlu kafasina gore fake veya valid veriyor. 

Kod sistemine bakma ay sonu yapılan kan testi en iyi kod olur sana 😄

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.