Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Abdullah    49

Herkese merhaba baştan konuya değinecek olursam. Testo deca kürünün 9. Haftası enjeksiyondan sonra libido ereksiyon gitmişti. İlacı kestim 21 gün sonra hcg 1500*3 yaptım ara vermeden serm kullandım total testo düşmeden yaptım hata yaptım ve sonra . @metinav abi senin demen üzerine total testoyu düşürdüm sadece serm ile 2. pct yaptım.(klomen 50mg , tamox 40 mg ) 27 gün kullandım. 2. PCT den 3 hafta sonra tahlil yaptırdım şuan ekte.. Libidosada biraz çok az düzelme var. Gün içinde ereksiyon maalesef yok. Tam anlamıyla son enjeksiyonu vuralı 5 ay oldu. Herkese teşekkür ederim @agfitness dostum senin tavsiyenlede bu sefer serbest testosteron ekledim tahlile.

18232867-D2B2-4DE5-8972-4BCE353C351D.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.609
Abdullah, 7 dakika önce yazdı:

Herkese merhaba baştan konuya değinecek olursam. Testo deca kürünün 9. Haftası enjeksiyondan sonra libido ereksiyon gitmişti. İlacı kestim 21 gün sonra hcg 1500*3 yaptım ara vermeden serm kullandım total testo düşmeden yaptım hata yaptım ve sonra . @metinav abi senin demen üzerine total testoyu düşürdüm sadece serm ile 2. pct yaptım.(klomen 50mg , tamox 40 mg ) 27 gün kullandım. 2. PCT den 3 hafta sonra tahlil yaptırdım şuan ekte.. Libidosada biraz çok az düzelme var. Gün içinde ereksiyon maalesef yok. Tam anlamıyla son enjeksiyonu vuralı 5 ay oldu. Herkese teşekkür ederim @agfitness dostum senin tavsiyenlede bu sefer serbest testosteron ekledim tahlile.

18232867-D2B2-4DE5-8972-4BCE353C351D.jpeg

Degerlerin gayet iyi.İnce noktalara girmek istemiyorum ama bundan sonra libido ve ereksiyon icin dogal destekler kullan sadece. Mesela ginseng boron veya tribulus gibi suplementler olabilir. Gecen gördüm fiyati biraz tuzlu ama icerigi gercekten iyi.Granade at4 diye bir sey cikarmiş...😁

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
gönderildi (düzenlendi)
metinav, 43 dakika önce yazdı:

Degerlerin gayet iyi.İnce noktalara girmek istemiyorum ama bundan sonra libido ve ereksiyon icin dogal destekler kullan sadece. Mesela ginseng boron veya tribulus gibi suplementler olabilir. Gecen gördüm fiyati biraz tuzlu ama icerigi gercekten iyi.Granade at4 diye bir sey cikarmiş...😁

5 aylık süreçte, 1 kutu E vitamini, 1 kutu C vitamini, 1 kutu D vitamini, 1 kutu korea ginsengi ve multivitamin kullandım. Abicim tavsiyen üzerine boron ve dediğin Supplementide kullanacağım. Teşekkür ederim 🙏🏾 

tarihinde Abdullah tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Değerler güzel östrojen için zinc kullan

Progesteron yüksek gibi geldi bana o da zamanla düzelecektir tonla şey kullanmana gerek yok psikolojini iyi tutmaya bak yeter

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Spartacus, 4 saat önce yazdı:

Abdullah sonuçlar iyi umarım eski sağlıklı günlerine kavuşursun 

Teşekkürle inşallah dostum kavuşuruz hep beraber.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Equipoise, 3 saat önce yazdı:

Değerler güzel östrojen için zinc kullan

Progesteron yüksek gibi geldi bana o da zamanla düzelecektir tonla şey kullanmana gerek yok psikolojini iyi tutmaya bak yeter

Teşekkürler sağolasın zinc başlayacağım. 

Progesteron bana da yüksek geldi 0.150 evet. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
gönderildi (düzenlendi)
Spartacus, 7 dakika önce yazdı:

@Abdullah sabah ereksiyonları gelmeye başladı mı ?

Haftanın Sadece  3-4 günü oluyor dostum gidiyor geliyor karışık yani 🤷🏽‍♂️

Mesela  yatmadan L- arginin içtiğim zaman nedense oluyor.

tarihinde Abdullah tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Spartacus, 14 dakika önce yazdı:

Bende hiç yok sabahları 14 martta yeni bi pct yapcam

Anladım dostum umarım düzeliriz..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Abdullah, Şimdi yazdı:

Anladım dostum umarım düzeliriz..

İnşallah yabancı forumlarıda okudum 6-12-18 ayda düzeliyor yazıyor .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448

Test sonucları ıyı sabah ereksıyonları bırsey ıfade etmıyor Aklında bulunsun. Zaman tanı 1 yıl hormon alma pct ıkaclarıda dahıl

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Ferhat82, Şimdi yazdı:

Test sonucları ıyı sabah ereksıyonları bırsey ıfade etmıyor Aklında bulunsun. Zaman tanı 1 yıl hormon alma pct ıkaclarıda dahıl

Sende durumlar nasıl

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Ferhat82, 3 dakika önce yazdı:

Sağolasın dostum vitamin hariç birşey almayacağım doğal haline bırakacağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448
Spartacus, 15 dakika önce yazdı:

Sende durumlar nasıl

Ben kürdeyim kardeşim idare ediyorum 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Ferhat82, Şimdi yazdı:

Ben kürdeyim kardeşim idare ediyorum 😂

Kür çözdü mü ereksiyon problemini ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Spartacus, 50 dakika önce yazdı:

İnşallah yabancı forumlarıda okudum 6-12-18 ayda düzeliyor yazıyor .

Doğrudur dostum herşey normal, beklemekten başka çare yok..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Abdullah, 1 dakika önce yazdı:

Doğrudur dostum herşey normal, beklemekten başka çare yok..

@Viktormamıel 19 ayda düzelmişti mecbur bizde beklicez malesef.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448
gönderildi (düzenlendi)
Spartacus, 1 saat önce yazdı:

Kür çözdü mü ereksiyon problemini ?

Tam çözdü diyemem herkese farklı sonuçlar verebiliyor o yuzden bu soruyu tam cevaplamıycam gören olur kullanır felan bu sefer geri dönüşü olmayan yola girer iyileşme süreci uzar vb Ben spor salonunda çaliştiğim için ve daha ileriyi hedeflediğim için kullandım yine . Önermem dick için kullanacak kişilere 

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
agfitness, 45 dakika önce yazdı:

Serbest Testo değerin referans durumunda ki hatta ufaktan gerileme var. Ama şu yönden iyi başı boş dolaşan Testo olmaması hem Testo hormonu açısından iyi hem de östrojenin de iyi seyirlerde olduğuna işaret ediyor genel olarak. Deca konusunda yorum yapmadığım için, bu konuda tecrübesi olanlar destek versin sana.

Beslenme ve antrenmanlarına dikkat etmeye devam.

Sağlıklı sporlar...

Teşekkür ediyorum yorumun için.. 

sağlıklı sporlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.