Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Spartacus    167
klinux, 2 dakika önce yazdı:

Anlamıyorum 2 kez deca kürü yaptım hiç böyle sorunlar yaşamadım çok şükür yeniden deca gireceğim hatta siz nasıl bunlara yakalanabiliyorsunuz 400 üstü deca vurarak mı ?

Yapı meselesi bu kimisine piyango vuruyor . kür esnasında ne kullandın ? Tecrübelerini paylaşman iyi olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abdullah    49
klinux, 33 dakika önce yazdı:

Anlamıyorum 2 kez deca kürü yaptım hiç böyle sorunlar yaşamadım çok şükür yeniden deca gireceğim hatta siz nasıl bunlara yakalanabiliyorsunuz 400 üstü deca vurarak mı ?

Genetik sanırım, 500testo-400deca ve kürün sonunda vurdu beni...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49

Merhabalar @metinav abi ufak kafama takılan bazı şeyler var fikir sahibi olmak istiyorum. Kendimde bir hormonel eksiklik görüyorum abi, her defasında aynı konuları söylüyorum ama kendimde vücudum da DHT ve yeterli androjen olmadığı kaanatindeyim yani ben bir kür yaptım, testesteron ve decayı vücuduma soktum ve kürümün 9.haftasında yani içinde bu durum oldu sanırım deca reseptörlere bağlandı fakat testesteronla birlikte kullansam da yeterli olmadı,  malum aldığımız ilaçlar underground üretim  olduğu için ilaçları kullanırken yeterli testesteron mg olarak decadan fazla  basmamış olabilirim ki büyük ihtimalle öyle ağırlıklı olarak anabolik sokmuş olabilirim vücuduma her ne kadar testoE ile birlikte kullansam da ilacın kalitesinden ötürü yeterli androjen basmamış olabilirim. Buda bende DHT eksikliğine götürüp yan etkilere soktu diye düşünüyorum, bu DHT eksikliği zaten testesteron eksikliğinden kaynaklanıyor, DHT seviyemi yükseltemeyeceğim için testesteron seviyemi kalıcı olarak yükseltmem gerekiyor ve yükseldikçe de %5 oranla DHT dönüşmesi lazım Buda sorunlarımın ortadan kaldıracağı kanaatindeyim... Kür içinde proviron malesef kullanmadım aptal gibi, şu dönemlerde kendimi gözlemleme yaptım proviron kullanarak azda olsa kaliteli hale geldi. Sonuç olarak yazdıklarımın doğruluk payı varsa benim doğal yollardan testesteronumu yükseltip dht dönüşmesini sağlamam gerek sanırım. Her ne kadar tahlillerde testo referans aralığında gözüksede reseptörlere yeteri kadar dağılmadığını ve bu sebeple androjen eksikliği olduğunu düşünüyorum. Abi yazdım ama aslında soracağım birşey yok olaylar bundan ibaretmi.. trıbulus,vonka vonıa,gonkat Ali ve maca takviyelerini kullanmaya başlacağım hemen.. 

Hayırlı akşamlar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.622
Abdullah, 2 saat önce yazdı:

Merhabalar @metinav abi ufak kafama takılan bazı şeyler var fikir sahibi olmak istiyorum. Kendimde bir hormonel eksiklik görüyorum abi, her defasında aynı konuları söylüyorum ama kendimde vücudum da DHT ve yeterli androjen olmadığı kaanatindeyim yani ben bir kür yaptım, testesteron ve decayı vücuduma soktum ve kürümün 9.haftasında yani içinde bu durum oldu sanırım deca reseptörlere bağlandı fakat testesteronla birlikte kullansam da yeterli olmadı,  malum aldığımız ilaçlar underground üretim  olduğu için ilaçları kullanırken yeterli testesteron mg olarak decadan fazla  basmamış olabilirim ki büyük ihtimalle öyle ağırlıklı olarak anabolik sokmuş olabilirim vücuduma her ne kadar testoE ile birlikte kullansam da ilacın kalitesinden ötürü yeterli androjen basmamış olabilirim. Buda bende DHT eksikliğine götürüp yan etkilere soktu diye düşünüyorum, bu DHT eksikliği zaten testesteron eksikliğinden kaynaklanıyor, DHT seviyemi yükseltemeyeceğim için testesteron seviyemi kalıcı olarak yükseltmem gerekiyor ve yükseldikçe de %5 oranla DHT dönüşmesi lazım Buda sorunlarımın ortadan kaldıracağı kanaatindeyim... Kür içinde proviron malesef kullanmadım aptal gibi, şu dönemlerde kendimi gözlemleme yaptım proviron kullanarak azda olsa kaliteli hale geldi. Sonuç olarak yazdıklarımın doğruluk payı varsa benim doğal yollardan testesteronumu yükseltip dht dönüşmesini sağlamam gerek sanırım. Her ne kadar tahlillerde testo referans aralığında gözüksede reseptörlere yeteri kadar dağılmadığını ve bu sebeple androjen eksikliği olduğunu düşünüyorum. Abi yazdım ama aslında soracağım birşey yok olaylar bundan ibaretmi.. trıbulus,vonka vonıa,gonkat Ali ve maca takviyelerini kullanmaya başlacağım hemen.. 

Hayırlı akşamlar...

Actigim konularda veya yorumlarda yazmistim. Total testo vucuttaki tum testonun miktarini gösterir ölcüldüğü andaki degerdir.Sabah en fazla testo üretimi gerceklesiyor onun icin genellikle sabah ereksiyonu oluyor cogu erkekte.

Bu testonun % 10 nu östrojene, % 2 si de dhtye dönüstürülüyorsa enzimler tarafindan toplam testoyu yukselttiginde diger seylerde otomatikman yükselmis olacak.Zaten total testoyu reaktif olarak yükseltmen zor.Cünkü asagi yukari genetikteki degerlere sahip olur degismez.Bozulsa bile zamanla gelecegi seviye genetiktir bunu degistiremezsin.

Senin ve diger decadan muzdarip olanlarin sorunu dht ise eger bunun testi var.Yaptirirsin bakarsin dht yeterli mi cevriliyor mu.Dht yeterlidir fakat onu tasiyan shbg proteini dusuktur veya baglanacagi AR reseptörleri down reguledir.Dht nin bir kismi baglanamiyordur ve etkisi dusuk oluyordur.Veya dht yi bastiran progesteron fazladir.Bu dogal progesteron olsa sorun degil ama progestin özelligi gösteren deca metaboliti olursa dht yi hep dusuk tutacaktir.Arastirmadim ama kadinlarin hamile kalmamak icin senede bir defa yaptiklari igne seklinde bile progestinler varmis.Etki suresi dusundugumuzden uzun olabilir.

Referans araligi senin referans araligin degil o genel bir tanimlama nufus ortalamasi alinarak hesaplanmis.Öyle adamlar var 3 total testo seviyesinde ve hic libido sikintisi yasamiyor.Yine öyleleri var 8-9 total testo da sorunlar yasiyor.Kisinin orjinalitesi neyse ona göre degerlendirilmeli.Steroid kurleri hormon ve reseptör mekanizmalarini bozuyor.Geri dönüste bile asla eskisi gibi olmuyor.Her yapilan kurden sonra orjinalden daha uzaklara savruluyor endojen hormonlarimiz.Bozmak kolay ama onarmak zor ve zaman alan bilgi isteyen süreçler.

Elden geldigince fazla masrafli olmayan ve destekleyiciligi tecrubelerle kanitlanmis bitkiler extreler gidalar kullanarak vucudun genetik seviyelerine gelmesini hizlandirmaya calismak gerekiyor.

Kesin bir ilaci olsa veya bilinse emin ol kullanilirdi.Bende pct deyim bakalim sorun yasayacakmiyim merak ediyorum.Eski seviyelerime gelecekmiyim bilmiyorum. 

Stres faktörünü elimine edebilirsek sorun kaynagi daha net ortaya cikar.Cunku yazanlarin bir cogunda psikolojik etkenlerden dolayi sorunlar oluyor.Bunu hormon degerlerine bağliyor hemen.Kesin emin olmadan bundan dolayi demek cok kolay değil bu noktada.

Dht den dolayi libido yok demek icin, dht alip libidonun artiyor oldugunu görmemiz lazim. Bazi ilaclar var mesela aldakton diye bir su atici ucuz bir sey.AR reseptörlerini dolduruyor.Ve belki bir ay hormon baglanmasina izin vermiyor.Dht uretsen de baglanmadigi icin libido olmuyor.Kisaca sorunu kesin olarak tesbit etmek gerekiyor.Decanin tam olarak ne yaptigi net degil, sadece teoriler var.Testonun cok olmasi veya az olmasi etkiler mi belli degil.Kullanici yorumlari baz aliniyor burada.Daha gecen hafta okudum yabanci bir sporcu tek basina deca kuru olacagini ve eski musabiklarin bazilarinin bu sekilde kurler yaptigini yazmis.E simdi deca yaninda hic testo yok ve kisi sorun yasamiyorken digeri sorun yasiyor testoyla bile...Bu is kisisel faktörlere bagli anlayacagin.Vucutlarimiz birbirinden farkli tepkiler veriyor, sistem ayni bile olsa.

Bor, dhea, ve bir cok erkek icin faydali etkilere sahip bitkinin karisimi suplementler var benzer.Onlari ara ara kullanip düzelmesini sağlamaya calismalisin.Umutsuzluk yok, ilk önce psikolojin iyi olmali.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49

Vakit ayırıp bu değerli yorumun için teşekkür ediyorum @metinav abicim.. Her ayrıntısını okuyup dikkate alıyorum.. Önüzmüzdeki günlerde dhtyi ekleyip bir test ile dönüş yaparım. İyi akşamlar sevgiler..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Abdullah, 10 saat önce yazdı:

Vakit ayırıp bu değerli yorumun için teşekkür ediyorum @metinav abicim.. Her ayrıntısını okuyup dikkate alıyorum.. Önüzmüzdeki günlerde dhtyi ekleyip bir test ile dönüş yaparım. İyi akşamlar sevgiler..

Abdullah merhaba ,  psikolojini yüksek tut geçecek elbet :) 1 sene 1 senede geçmezse 2 sene :) ama gececek

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.