Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Spartacus

Test e. deca kürü yeni tahlil sonuçları

Önerilen İletiler

Spartacus    167

Herkese merhaba ailemdeki sağlık problemleribden dolayı tahlil yaptıramadım 28 şubata kadar bekledim. Özetleyecek olursam kasım 8 de Test E.(10 hafta 500) Deca(4 hafta300) kürümü bitirmiştim . Bir ay sonra kan verdiğimde Total testo hala 15000 e2 80 küsürlerde prolaktin 0.40 lh fsh 0 dı . Psikolojik olarak bitiktim düzelir umuduyla 2 hafta propionat kullandım ama hala bi gelişme yoktu . 28.02.2019 da kan verdim ve sonuçları aşağı paylaşıyorum . Total testo hala yüksek olduğu için pct yapmadım yapsam boşa gitcek daha önce başıma geldi çünkü . Testisler yüzde 60 küçüldü , libido ilk zamanlara göre çok iyi sertleşme tam anlamıyla yok . 14 martta pct ye başlamayo düşünüyorum . @metinav @Bay-T@agfitness @kenjirro59 @Viktormamıel @zubonk . Ayrıca eski kan tahlilime bakan bi abim ise prolaktin 0 senin deca çalışmamış ki dedi . Kafam çok karışık ama kendime 12 ay verdim sabırla bu arada 25 yaşındayım . Hepinize yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum  , iyi günler.

IMG_20200302_172327.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.609
Spartacus, Bir saat önce yazdı:

Herkese merhaba ailemdeki sağlık problemleribden dolayı tahlil yaptıramadım 28 şubata kadar bekledim. Özetleyecek olursam kasım 8 de Test E.(10 hafta 500) Deca(4 hafta300) kürümü bitirmiştim . Bir ay sonra kan verdiğimde Total testo hala 15000 e2 80 küsürlerde prolaktin 0.40 lh fsh 0 dı . Psikolojik olarak bitiktim düzelir umuduyla 2 hafta propionat kullandım ama hala bi gelişme yoktu . 28.02.2019 da kan verdim ve sonuçları aşağı paylaşıyorum . Total testo hala yüksek olduğu için pct yapmadım yapsam boşa gitcek daha önce başıma geldi çünkü . Testisler yüzde 60 küçüldü , libido ilk zamanlara göre çok iyi sertleşme tam anlamıyla yok . 14 martta pct ye başlamayo düşünüyorum . @metinav @Bay-T@agfitness @kenjirro59 @Viktormamıel @zubonk . Ayrıca eski kan tahlilime bakan bi abim ise prolaktin 0 senin deca çalışmamış ki dedi . Kafam çok karışık ama kendime 12 ay verdim sabırla bu arada 25 yaşındayım . Hepinize yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum  , iyi günler.

IMG_20200302_172327.jpg

Testislerini büyütmekle başla işe...1000 İÜ 3 günde bir vur 3 enjeksiyonda bak durumuna.Tam olarak büyüdüyse kes yoksa 1 enjeksiyon daha yap...Üzerinden 5 gün geçince pct ye başla standart prosedüre göre...

Testinde değerler normal ve düşüşe geçiyor.10 gün sonra pct ye elverişli hale gelir...Pct ni sağlam ve gerektiği kadar yap ve bekle düzelmesi için.Moralini yüksek tut.Hiç bir şekilde testo proviron benzeri şeyleri, ilaçlara başladığında kullanma...Doğal desteklerle ve kendi halinde düzelmesini beklemek zorundasın.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
metinav, Bir saat önce yazdı:

Testislerini büyütmekle başla işe...1000 İÜ 3 günde bir vur 3 enjeksiyonda bak durumuna.Tam olarak büyüdüyse kes yoksa 1 enjeksiyon daha yap...Üzerinden 5 gün geçince pct ye başla standart prosedüre göre...

Testinde değerler normal ve düşüşe geçiyor.10 gün sonra pct ye elverişli hale gelir...Pct ni sağlam ve gerektiği kadar yap ve bekle düzelmesi için.Moralini yüksek tut.Hiç bir şekilde testo proviron benzeri şeyleri, ilaçlara başladığında kullanma...Doğal desteklerle ve kendi halinde düzelmesini beklemek zorundasın.

Teşekkür ederim metin abi çok sağol eline sağlık

Abi nolvadex klomene hcg den sonra başlıyım dimi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Spartacus, 1 saat önce yazdı:

@metinav abi 5 gün yazmışsın spordaydım gözümden kaçmış , sağolasın .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
Spartacus, 4 saat önce yazdı:

Yazdim son hcg den 5 gün sonra başla diye :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
metinav, 2 dakika önce yazdı:

Yazdim son hcg den 5 gün sonra başla diye :)

Sonradan farkettim abi :) iyi geceler dilerim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jeffseid    26

Çinko depoların düşünceme göre şuan boştur. Kesinlikle çinko ile takviye yapmanı öneriyorum. Dua bile dersin o derece iyi gelicek.. pct ile beraber.. vücutta ne kadar çinko o kadar iyi kür. Ne kadar çinko o kadar iyi pct. Ve standart yaşamında motive kayıp vs minimuma indireceksin. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Jeffseid, 21 dakika önce yazdı:

Çinko depoların düşünceme göre şuan boştur. Kesinlikle çinko ile takviye yapmanı öneriyorum. Dua bile dersin o derece iyi gelicek.. pct ile beraber.. vücutta ne kadar çinko o kadar iyi kür. Ne kadar çinko o kadar iyi pct. Ve standart yaşamında motive kayıp vs minimuma indireceksin. 

Teşekkür ederim dikkate alacam bu tavsiyeni , iyi geceler dostum

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
agfitness, 5 dakika önce yazdı:

Merhaba bir daha test yaptırırken "Serbest Testosteron" diye özellikle eklettir. Sadece Total Testo ile sadece genel yorum yapılabilir ilacın çalışıp çalışmadığına dair ama onun dışında daha profesyonel şekilde kontrol yapılamaz, serbest miktarı görülmeden.

Östrojenite sağlayan hormon değerlerin referansın üzerinde değil orada bir tezatlık var. Bu arada Seyit'e bir konuda katılmıyorum. Çinko kür içerisinde o kadar da ihtiyaç duyulan bir şey değil sanılanın aksine. Çinkoyu kür bittikten sonra doğal sistemi tekrar devreye sokarken kullanın. Çünkü anabolikler zaten sağlam olduğu sürece kendi vazifesini yapıyor ve amino asitler dışında dışarıdan pek fazla çeşit takviyeye ihtiyaç duymuyorlar. Çinko kullanılmaz mı kullanılır fakat haftada bir iki gün kullanım olabilir, onun dışında ben daha çok uçan balona yük yüklemek gibi olduğu düşüncesindeyim. Sadece karaciğer korumaya yönelik enginar suyunu, nar suyunu, deve dikeni takviyenizi pek ihmal etmeyin. 

Supplement konusunda da natural kişilere 5 ile 10 arası Supplement kombinasyonu yazıp uygulattığım ve güzel sonuçlar aldığımız oluyor fakat kür içerisinde abartıya kaçıp karaciğeri ve böbrekleri daha da hamal etmeye gerek yok. Amino türevlerinizi iyi karşılayın yeter.

Sağlıklı sporlar...

Teşekkür ederim yorumunuz için .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jeffseid    26
gönderildi (düzenlendi)
agfitness, 2 saat önce yazdı:

Merhaba bir daha test yaptırırken "Serbest Testosteron" diye özellikle eklettir. Sadece Total Testo ile sadece genel yorum yapılabilir ilacın çalışıp çalışmadığına dair ama onun dışında daha profesyonel şekilde kontrol yapılamaz, serbest miktarı görülmeden.

Östrojenite sağlayan hormon değerlerin referansın üzerinde değil orada bir tezatlık var. Bu arada Seyit'e bir konuda katılmıyorum. Çinko kür içerisinde o kadar da ihtiyaç duyulan bir şey değil sanılanın aksine. Çinkoyu kür bittikten sonra doğal sistemi tekrar devreye sokarken kullanın. Çünkü anabolikler zaten sağlam olduğu sürece kendi vazifesini yapıyor ve amino asitler dışında dışarıdan pek fazla çeşit takviyeye ihtiyaç duymuyorlar. Çinko kullanılmaz mı kullanılır fakat haftada bir iki gün kullanım olabilir, onun dışında ben daha çok uçan balona yük yüklemek gibi olduğu düşüncesindeyim. Sadece karaciğer korumaya yönelik enginar suyunu, nar suyunu, deve dikeni takviyenizi pek ihmal etmeyin. 

Supplement konusunda da natural kişilere 5 ile 10 arası Supplement kombinasyonu yazıp uygulattığım ve güzel sonuçlar aldığımız oluyor fakat kür içerisinde abartıya kaçıp karaciğeri ve böbrekleri daha da hamal etmeye gerek yok. Amino türevlerinizi iyi karşılayın yeter.

Sağlıklı sporlar...

Çinkonun vücuttaki hormonları hücrelere taşımada yardımcı bir element olduğunu biliyorum.  Yabancı makalelerde okuyorum.. steroid kürlerinde anabolizanların vücuttaki çinkoyu vakumladığı hakkındada bir yazı okudum. Buna istinadan bu şekilde bir açıklama yaptım. Haklısın terapi döneminde hormonal denge üzerine güzel etkileri var fakat. Başta anlattığım etkilerde gözardı edilebilcek nitelikde deyil. Dna gelişimi kaliteli ful hd rüyalar.. saçların (sakalların) daha sık ve gür. Deride kalite. Sivircelerde azalma. Ergenlik döneminde belirli bir dönem fazla sivircelenme. Birazda genetik yatkınlık var tabi. Yeterince çinko üretemediğinden kaynaklanıyor. Ve dışardan alınan fazla hormonları her bir hücreye aktarmada. 1 numaralı elementdir. Vs vs. Bunlar bilimsel.olarak araştırmalar neticesinde ele alınmış konulardır. Yakında bir konu açmayı düşünüyorum daha açıklayıcı olacak. Sevgilerle. 

tarihinde Jeffseid tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
agfitness, 13 saat önce yazdı:

Bilimsel olarak katlısını yadırgamadım veya inkar etmedim ve gereksiz de demedim zaten. Öyle olsa kür dönemlerimde de kullanmış olmazdım. Kendi tecrübem ve çevremdeki pro kişilerin tecrübelerine dayanarak düşünce belirttim. Kullanmak isteyen gayet tabi kullansın ve kendi üzerinde gözlemlesin. Yorgunluk - Ağırlık hissi yaşatmıyor ise sorun yok.

Sağlıklı sporlar...

Ağırlık hissi ,  aynen hocam var biraz .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
agfitness, 3 dakika önce yazdı:

Tamam işte bu durumda çinko değil asıl ihtiyacın. Sebze tüketimini arttır. Taze sıkım nar suyu, enginar suyu, vişne suyu, limonlu maydanoz ve nane karışımı gibi hem freshlik veren hem detox özellikli içeceklerden faydalan. Gün içerisinde 1 avuç fındık, ceviz, badem, fıstık gibi tek çeşit seçip veya karışık olacak şekilde tüketmen de esansiyel yağlar ile enerjini destekleyecektir.

Sağlıklı sporlar...

Teşekkürler hocam değerli yorumun için .iyi günler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58
agfitness, 55 dakika önce yazdı:

Tamam işte bu durumda çinko değil asıl ihtiyacın. Sebze tüketimini arttır. Taze sıkım nar suyu, enginar suyu, vişne suyu, limonlu maydanoz ve nane karışımı gibi hem freshlik veren hem detox özellikli içeceklerden faydalan. Gün içerisinde 1 avuç fındık, ceviz, badem, fıstık gibi tek çeşit seçip veya karışık olacak şekilde tüketmen de esansiyel yağlar ile enerjini destekleyecektir.

Sağlıklı sporlar...

Hocam su limon maydonoz nane karisiminin icine birazda rom katsak mi 9_9

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chahovery    9
metinav, 2.03.2020 - 18:46 yazdı:

Abi şimdi choriomondan sonra tam anlamıyla iyileşme oldu diyelim sonrasında küçük bi’ düşüş olması normal mi peki yoksa pct süresini arttırmak gibi bi’ çözüme gidilebilir mi 🤔

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
gönderildi (düzenlendi)
chahovery, 3 saat önce yazdı:

Abi şimdi choriomondan sonra tam anlamıyla iyileşme oldu diyelim sonrasında küçük bi’ düşüş olması normal mi peki yoksa pct süresini arttırmak gibi bi’ çözüme gidilebilir mi 🤔

Hcg testisleri maximum uyardığı için (tabi doza bağlı olarak) 2-3 gün iyi hissetme durumu normaldir.Bu iyileşme değil sadece testislerin lh hormonuna cevap vermesi demektir.Mekanizma sağlam diye anlayın...Yönetici beyin ve hipofiz bezi olduğu için onunda itelemeyle görevinin başına geçmesi gerekiyor.İşte bunu sağlayan klomen-tamoksifen ve diğerleri olmaktadır...Kısa ve öz bu ilaçlar kullanılarak pct yapılması her kür sonunda gereklidir...

Pct süresi kişiye ve yaptığı küre özel olmalı.Gerekiyorsa uzatılabilir veya kısaltılabilir.Normal bir pct süresi 30-40 gün civarıdır asgari şartlarda...Uzun kürlerde bu süreler de uzar, vucudun kendini toparlaması için zamana ihtiyacı vardır.

Pct sırasında libido ve ereksiyon düzelmez çoğunlukla...Sebebi klomen ve tamoksifen ilaçları hipofizi uyarırken östrojen üretimini de arttırıyorlar zorunlu olarak.Dolayısıyla pct biter kandaki östrojen düşer ondan sonra libido artar...Tamoksifenin 10 gün kullanımı bile östrojeni % 340 gibi seviyelerde arttırıyor diye araştırmalar var internette.Kafanızı karıştırmayayım, pct nizi yapın ve 3 ay üzerine düşmeyin...Hergün üzerine gittikçe gözünüzde büyür dağ gibi olur.Buna gerek yok.Pct'nin zamanlamasını düzgün yaptıysanız illa düzelirsiniz...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
metinav, 1 dakika önce yazdı:

Hcg testisleri maximum uyardığı için (tabi doza bağlı olarak) 2-3 gün iyi hissetme durumu normaldir.Bu iyileşme değil sadece testislerin lh hormonuna cevap vermesi demektir.Mekanizma sağlam diye anlayın...Yönetici beyin ve hipofiz bezi olduğu için onunda itelemeyle görevinin başına geçmesi gerekiyor.İşte bunu sağlayan klomen-tamoksifen ve diğerleri olmaktadır...Kısa ve öz bu ilaçlar kullanılarak pct yapılması her kür sonunda gereklidir...

Pct süresi kişiye ve yaptığı küre özel olmalı.Gerekiyorsa uzatılabilir veya kısaltılabilir.Normal bir pct süresi 30-40 gün civarıdır asgari şartlarda...Uzun kürlerde bu süreler de uzar, vucudun kendini toparlaması için zamana ihtiyacı vardır.

Pct sırasında libido ve ereksiyon düzelmez çoğunlukla...Sebebi klomen ve tamoksifen ilaçları hipofizi uyarırken östrojen üretimini de arttırıyorlar zorunlu olarak.Dolayısıyla pct biter kandaki östrojen düşer ondan sonra libido artar...Tamoksifenin 10 gün kullanımı bile östrojeni % 340 gibi seviyelerde arttırıyor diye araştırmalar var internette.Kafanızı karıştırmayayım, pct nizi yapın ve 3 ay üzerine düşmeyin...Hergün üzerine gittikçe gözünüzde büyür dağ gibi olur.Buna gerek yok.Pct'nin zamanlamasını düzgün yaptıysanız illa düzelirsiniz...

@metinav abi teşekkür ederim değerli yorumun için kafa karıştırmıyosun abi estafurullah aksine daha iyi bence detay yapman . iyi akşamlar abi

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chahovery    9
metinav, 15 saat önce yazdı:

Ben salak ve çok değerli salon sahibi hocamız deca küründen 8 ay sonra pct yaptırdı bana 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JeffSeidx    26
gönderildi (düzenlendi)

@chahoveryafedersin ama seninde hatan araştırmayıp ona buna güvenerek iş yapmış olman hocana kızacağın kadar kendine de kız 

tarihinde JeffSeidx tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
gönderildi (düzenlendi)
chahovery, 13 dakika önce yazdı:

Ben salak ve çok değerli salon sahibi hocamız deca küründen 8 ay sonra pct yaptırdı bana 

Piyasada steroidi internetten okuyarak öğrenmiş veya bir kür yapmış herkes salonda hocalık yapabiliyor.Adı eğitmen onların kür-steroid konularında hoca denilebilmesi için herşeyden önce kendi defalarca kür yapmış ve deneyim kazanmış her koşulla yüzleşmiş biri olmalı.Böylesi de çok az...

Düşünün şimdi bir doktor var daha okuldan yeni mezun olmuş veya daha öğrenci okuyor.Bir hastalığınız olduğunda buna güvenip gidermisiniz ?

Diğer tarafta yılların tecrübeli doktoru var ve uzmanlaşmış akademik kariyer yapmış ve kendini geliştirmiş...

Kimi tercih edersiniz ? Sıradan bir vatandaşa da sorsanız tavsiye edeceği şey tecrübeli doktor gitmek olacaktır...

Steroid konusu basite alınıyor bazı cehalet kokan kişiler tarafından, fakat aslında hayat memat meselesi.Hormonlar hayatımızı düzenleyen ve yöneten kontrol eden yegane maddelerdir.Kimse kendini kasaba emanet etmez.

Salonda hoca geçinenlerin %90 cahil ve fırlama gençler, yada hayvan kasabı satıcılar :)

Ders niteliğinde bir durum yaşamışsın.Zararın neresinden dönülse ka'rdır...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
gönderildi (düzenlendi)

Piyasada steroidi internetten okuyarak öğrenmiş veya bir kür yapmış herkes salonda hocalık yapabiliyor.Adı eğitmen onların kür-steroid konularında hoca denilebilmesi için herşeyden önce kendi defalarca kür yapmış ve deneyim kazanmış her koşulla yüzleşmiş biri olmalı.Böylesi de çok az...

Düşünün şimdi bir doktor var daha okuldan yeni mezun olmuş veya daha öğrenci okuyor.Bir hastalığınız olduğunda buna güvenip gidermisiniz ?

Diğer tarafta yılların tecrübeli doktoru var ve uzmanlaşmış akademik kariyer yapmış ve kendini geliştirmiş...

Kimi tercih edersiniz ? Sıradan bir vatandaşa da sorsanız tavsiye edeceği şey tecrübeli doktor gitmek olacaktır...

Steroid konusu basite alınıyor bazı cehalet kokan kişiler tarafından, fakat aslında hayat memat meselesi.Hormonlar hayatımızı düzenleyen ve yöneten kontrol eden yegane maddelerdir.Kimse kendini kasaba emanet etmez.

Salonda hoca geçinenlerin %90 cahil ve fırlama gençler, yada hayvan kasabı satıcılar :)

Merhabalar , dediklerinde çok haklısın fakat bu tecrübe örnekleri body building camiasında pek tutmuyor bence...Ben şahsen 50 den fazla yarışma 30 sene tecrübesi olan biriyle başlamama rağmen PCT konusuna bile başlatılmadan senin LH ve FSH ını biz anlayamadık denilip konu kestirilip atıldı...Sporculuğu çok iyi olup eğitmenliği beş para etmez çok tanıdım süreç içinde...

tarihinde dukegg tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
gönderildi (düzenlendi)
dukegg, 13 dakika önce yazdı:

Merhabalar , dediklerinde çok haklısın fakat bu tecrübe örnekleri body building camiasında pek tutmuyor bence...Ben şahsen 50 den fazla yarışma 30 sene tecrübesi olan biriyle başlamama rağmen PCT konusuna bile başlatılmadan senin LH ve FSH ını biz anlayamadık denilip konu kestirilip atıldı...Sporculuğu çok iyi olup eğitmenliği beş para etmez çok tanıdım süreç içinde...

Yazıda belirttim onlarda ima ettiğim tanımların içinde.O dediğin kişiler ilacın "i" sinden anlamayan ama birisinin al şunu şunu kullan dediği o sayede kür ve beslenmeyle iyi bir vucuda kavuşturduğu kişlerdir.Mekanizmayı sistemi işleyişi bilmezler sadece rollerini oynarlar :) Bilgisi yok ki ne anlatsın doğal olarak sen uzaylısın sitemin tuhaf deyip yine seni suçlayıp gönderecek :) 

Benim hoca statüsüne soktuğum kişiler, neyi niçin neden yaptığını ve sonuçlarını düşünerek değerlendirebilecek kapasitede olanlardır.Diğerleri aynı safta...

Genetik yönden çok iyi vucutları olan veya hemen bir iki kürde süper denilecek bir şekilde gelişen insanlar, fiziklerinden ekmek yemeye kalkınca olan biten bu oluyor genelde.Bizde de tam tersi bilgi tecrübe çok, ama genetik beşpara etmez...Şimdi gören diyor ki ooo bunun vucut süper ve yarışmış falan filan o bilir bu işi...Halbuki bilgi onun değil o sadece gereğini uygulamış ve doğuştan da şanslı olmasının avantajını kullanmış biri sadece...Bana eski forumda bir çok yarışmaya katılmış insan yazıyordu pct konusunda.Neyse konu uzun ve gereği yok uzatmanın.

Doğru kişiyle gerçekten bilen ve uygulamış insanlarla çalışın.Görüntü ve gevezelik aldatır, derdinizle kalırsınız ortada...

• Beğen 5
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
metinav, 12 dakika önce yazdı:

Yazıda belirttim onlarda ima ettiğim tanımların içinde.O dediğin kişiler ilacın "i" sinden anlamayan ama birisinin al şunu şunu kullan dediği o sayede kür ve beslenmeyle iyi bir vucuda kavuşturduğu kişlerdir.Mekanizmayı sistemi işleyişi bilmezler sadece rollerini oynarlar :) Bilgisi yok ki ne anlatsın doğal olarak sen uzaylısın sitemin tuhaf deyip yine seni suçlayıp gönderecek :) 

Benim hoca statüsüne soktuğum kişiler, neyi niçin neden yaptığını ve sonuçlarını düşünerek değerlendirebilecek kapasitede olanlardır.Diğerleri aynı safta...

Genetik yönden çok iyi vucutları olan veya hemen bir iki kürde süper denilecek bir şekilde gelişen insanlar, fiziklerinden ekmek yemeye kalkınca olan biten bu oluyor genelde.Bizde de tam tersi bilgi tecrübe çok, ama genetik beşpara etmez...Şimdi gören diyor ki ooo bunun vucut süper ve yarışmış falan filan o bilir bu işi...Halbuki bilgi onun değil o sadece gereğini uygulamış ve doğuştan da şanslı olmasının avantajını kullanmış biri sadece...Bana eski forumda bir çok yarışmaya katılmış insan yazıyordu pct konusunda.Neyse konu uzun ve gereği yok uzatmanın.

Doğru kişiyle gerçekten bilen ve uygulamış insanlarla çalışın.Görüntü ve gevezelik aldatır, derdinizle kalırsınız ortada...

+1000 süper yorum...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
metinav, 2 saat önce yazdı:

@metinav abi çok doğru söylediklerin . Ben müsabık ve bilinen biriyle kür aldım alana kadar 'kardeşim ' di iş bitti pct yi nasıl yapalım dedim bana başka bişey önerdi orda ışık yandı dedim bu bizi kırpacak . Kesinlikle adam değiller zaten herkes ilaçcı oldu çıktı 6 ay spor yapan başlıyo ilaç satmaya pt olmaya .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
chahovery, 3 saat önce yazdı:

Bu forumda okuduğum bi yorumda pct bile yapmadan 14 ayda düzeldim diye biri vardı . ve emin ol bu moral işi cidden kafana takıp düşünürsen aklın hep orda oluyoe rutin işleri unutuyorsun .

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chahovery    9
Spartacus, 54 dakika önce yazdı:

Bu forumda okuduğum bi yorumda pct bile yapmadan 14 ayda düzeldim diye biri vardı . ve emin ol bu moral işi cidden kafana takıp düşünürsen aklın hep orda oluyoe rutin işleri unutuyorsun .

aga bakalım şu süreçte iyileşme var gibi, ilişkiden önce de viagra alıyorum el mecbur mahçup olmayalım :D ağlanacak halime gülüyorum :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.