Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

alphaomega

Danabol su tutmuyor?

Önerilen İletiler

alphaomega    67

Kickstart olarak bu kürde anadrol yerine danabol tercih ettim ilk defa kullanayım nasıl bi ilaç deneyim edeyim diye günde 30mg balkan pharma nın danabolünü kullanıyorum 3. haftanın ortasındayım şuan ama herkesin dediği gibi aşırı su tutma şişme olmadı, 1.5 2 kilo falan, beslenmem genelde temiz, su tüketimi 3.5 lt nin altına pek düşmüyor, güç artışı da beklediğim kadar değil maalesef, pump var yalnız onda sıkıntı yok, bir tek şu balon gibi şişme olayı yok, arimidex kullanmıyorum şuan onu da ekleyeyim.

sizde olay nedir? dozaj mı az, ilaca verdiğim tepki mi bu? ilaç mı bünyeye uymadı nedir çıkamıyorum işin içinden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

OnurEge    2

Valla ayni sorunu bende sustanonla yasiyorum. Haftada 500 mg kullaniyorum 18. Gundeyim hic etkisi yok.(cok az bi libido disinda) sanki vicudum ilaci emip yok ediyor:) guc artisi yok enerjiklik yok ilacida eczaneden aldim orjinal yani sinir oldum. Birsey bulursan banada haber et ayni dertden muzdarip sayiliriz. Not: cogu insan sanirim 50-75 mg arasi aliyor danabolu haberin olsun

tarihinde OnurEge tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurEge, Bir saat önce yazdı:

Valla ayni sorunu bende sustanonla yasiyorum. Haftada 500 mg kullaniyorum 18. Gundeyim hic etkisi yok.(cok az bi libido disinda) sanki vicudum ilaci emip yok ediyor:) guc artisi yok enerjiklik yok ilacida eczaneden aldim orjinal yani sinir oldum. Birsey bulursan banada haber et ayni dertden muzdarip sayiliriz. Not: cogu insan sanirim 50-75 mg arasi aliyor danabolu haberin olsun

çoğu insandan kastın abartan gereksiz dozda kullananlar. o dozların kullanımında idrarda metabolize edilmemiş dbol bulunabiliyor. "less is more" tabiri steroidler konusunda cuk diye oturan bi tabirdir. 30mg altın miktar tabi 2 metre 100kilo bi adam değilseniz o ayrı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega, 2 saat önce yazdı:

Kickstart olarak bu kürde anadrol yerine danabol tercih ettim ilk defa kullanayım nasıl bi ilaç deneyim edeyim diye günde 30mg balkan pharma nın danabolünü kullanıyorum 3. haftanın ortasındayım şuan ama herkesin dediği gibi aşırı su tutma şişme olmadı, 1.5 2 kilo falan, beslenmem genelde temiz, su tüketimi 3.5 lt nin altına pek düşmüyor, güç artışı da beklediğim kadar değil maalesef, pump var yalnız onda sıkıntı yok, bir tek şu balon gibi şişme olayı yok, arimidex kullanmıyorum şuan onu da ekleyeyim.

sizde olay nedir? dozaj mı az, ilaca verdiğim tepki mi bu? ilaç mı bünyeye uymadı nedir çıkamıyorum işin içinden.

ilaci bu siteden temin ettin dimi? testosteronun estrojene aromatize edilmesinden oluşur o bahsettiğin su tutumu ve şişkinlik. yağ oranı az olanlar aromatizasyonun negatif etkilerinden pek etkilenmez. bende 30 dbol 300mg testo üzerindeyim ama yağ orani %10 altı olduğu için 7 kilo aldığım halde minimum şişme su tutma oldu. kasta oluşan şişme glikojen depolarının artması ve nitrojen tutumundan kaynaklanır. deride olan ise yağ depolarında ve deri altında su tutumu artışından olur.

kısacası yağ oranın az ise saçma dozlar kullanmadığın sürece su tutumu kontrol altında olur. saçma dozlar kasta su tutumunundan çok deride tutumu arttırır. vücuduna koyacağın stresse değmez 50 mg dbol. dozaj arttırmakla sonuçlar doğru orantılı değildir hep

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67
rip rich piana, 8 dakika önce yazdı:

ilaci bu siteden temin ettin dimi? testosteronun estrojene aromatize edilmesinden oluşur o bahsettiğin su tutumu ve şişkinlik. yağ oranı az olanlar aromatizasyonun negatif etkilerinden pek etkilenmez. bende 30 dbol 300mg testo üzerindeyim ama yağ orani %10 altı olduğu için 7 kilo aldığım halde minimum şişme su tutma oldu. kasta oluşan şişme glikojen depolarının artması ve nitrojen tutumundan kaynaklanır. deride olan ise yağ depolarında ve deri altında su tutumu artışından olur.

kısacası yağ oranın az ise saçma dozlar kullanmadığın sürece su tutumu kontrol altında olur. saçma dozlar kasta su tutumunundan çok deride tutumu arttırır. vücuduna koyacağın stresse değmez 50 mg dbol. dozaj arttırmakla sonuçlar doğru orantılı değildir hep

burak hocadan temin ettim evet, su meselesini kafaya takma sebebim sadece su kütlesi olarak 6-10 kilo alanları duydukça insan tabi ki bi merak ediyor, ne yüzümde şişme ne de gereksiz bi şişme oldu, işeyince gidicek zaten evet ama başkalarının deneyimini merak ettim sadece, benim aromatize konusunda şansım yaver gidiyor pek e2 artışı yaşamıyorum galiba ondan dolayı diğer insanlar gibi balon olmuyorum, ekto bi yapım var 84 kilodayım şuan. ha bu arada yağ oranım da pek az sayılmaz 15-18 arası gidip geliyor ama dediğim gibi aromatize konusuna dönüyor olay sanırım, anadrolde bile 4 kilo kadar falan su tutuyordum sadece ama efsane bi güç artışı yapıyordu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307
alphaomega, 11 saat önce yazdı:

burak hocadan temin ettim evet, su meselesini kafaya takma sebebim sadece su kütlesi olarak 6-10 kilo alanları duydukça insan tabi ki bi merak ediyor, ne yüzümde şişme ne de gereksiz bi şişme oldu, işeyince gidicek zaten evet ama başkalarının deneyimini merak ettim sadece, benim aromatize konusunda şansım yaver gidiyor pek e2 artışı yaşamıyorum galiba ondan dolayı diğer insanlar gibi balon olmuyorum, ekto bi yapım var 84 kilodayım şuan. ha bu arada yağ oranım da pek az sayılmaz 15-18 arası gidip geliyor ama dediğim gibi aromatize konusuna dönüyor olay sanırım, anadrolde bile 4 kilo kadar falan su tutuyordum sadece ama efsane bi güç artışı yapıyordu.

dianabol 6 10 kg su mu tutuyormuş :D dostum kafayı değiştir önce derim dianabol 2 ila 4 kg makssssssss!!! su tutar.ha anapolon söz konusudur 4 ila 6 makss maksss su tutar güç artışı derken ne bekleniyor dianabolden?muhakakki güç artışı sağlar ama 30 kg biceps çalışırken dianabol ile o 30 kg70 kg olmak 2 haftada. su tutumu ve minimal güç artışı ile seni küre hazırlar ki 30 mg ile hani muazzam farklılıklar bekleme derim.haa imkanınn varsa 50 tab gir mg olarak farkı görürüsün trinalbol dianabol ben gereksiz görüyorum anapoloncuyum bende 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.