Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

muhocan37

Definisyon kür günlüğü

Önerilen İletiler

muhocan37    2

Öncelikle Merhaba  direk konuya gireyim 3 hafta önce biolive marka ürünlerle definisyona başlamıştım 
testo pripionat-tren a. -masteron -winst tablet 40m  - 2x proviron  -calsium 600  - çinko -c vit- d3 -levitron ve letroks 2.5 kullanıyorum- cabaser bulamadığım için daha başlamadım

ürün öyle bi ödem yaptımı ki bırakmak zorunda kaldım  3 gün bırakmak zorunda kaldım   12-02  çarşamba  balkhan bharma pripionat ve sp laps trenbolone acetat başladım tekrar  6hafta tren +winstrol devam edicem  treni kestikten sonra 3 haftadaha pripionat devam edicem şuan ilaçlar çok hafif ödem yapıyor ödem gibide değil ağrı var düzeliyor  bide bilginiz varsa şunu sorayım genelde definisyon ilaçları 1ml 1ml vurulurmuş bende öyle yapıyorum ama bölgede skntı çekiyorum şuan  kalçalar ilk kullandığım ilacın ödelerii duruyor sağ sol triceps  sağ sol bacak devam ediyorum tricepsten 13mm iğne ile bacaktan 25mm iğne ile vuruyorum  hiç bi yan etki hissetmedim vücüd ısım biraz yüksek gibi  
kilo 102.5 ile başladım  3 gün önce 96.5 geliyordum şuan 97.4 geldim hep sabah aç tartılırım     

buda küre başlamadan ilk önce test yaptırmıştım şimdi yaptırmak için 1.5 hafta daha beklicem yeni ilaçlara  geçen hafta başladığım için 

njAGry.png 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

muhocan37    2

varmı yardımcı olcak şöyle yapsan iyi olur veya eksik birşeyim varmı   yan etki yaşamam normalmi gece terlemerlim yok sadece treni vurunca ilaç öyle bi yakıyorki  6  7 saatten fazla yakıyor sadece hafif nefes darlığı başladı gibi hissediyorum hiç bi skntı yok şuanlık 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
muhocan37, 4 saat önce yazdı:

varmı yardımcı olcak şöyle yapsan iyi olur veya eksik birşeyim varmı   yan etki yaşamam normalmi gece terlemerlim yok sadece treni vurunca ilaç öyle bi yakıyorki  6  7 saatten fazla yakıyor sadece hafif nefes darlığı başladı gibi hissediyorum hiç bi skntı yok şuanlık 

kür içi test yap 1 hafta oldu ise ilaca başlıyalı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muhocan37    2
odi, 1 saat önce yazdı:

Tricepse zor olmuyor mu? Karıştırıp mı vuruyorsun ayrı ayrı mı ?

ayrı ayrı vuruyorum hocam bugün mesela triceps + omuz vurdum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muhocan37    2
trenbolonz, 3 saat önce yazdı:

kür içi test yap 1 hafta oldu ise ilaca başlıyalı 

haftaya olcak hocam bi test yaptırcam direk 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
muhocan37, 2 dakika önce yazdı:

haftaya olcak hocam bi test yaptırcam direk 

şuan sorununuz nedir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muhocan37    2
trenbolonz, 8 dakika önce yazdı:

şuan sorununuz nedir ?

eksik bşy varmı diye yapmam gereken yeterlimidir yoksa 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
muhocan37, 5 dakika önce yazdı:

eksik bşy varmı diye yapmam gereken yeterlimidir yoksa 

yan etkiler normal yan etkiler çok baskınsa testoyu 1 tık arttırabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muhocan37    2

Hocam bugün sonuçları yaptırdım haftalık 300 testo prip 225 tren acetat kullanıyorum Buda 10 gün sonradan test sonuçları buna göre ne kullanabilirim e2 pazartesi baktırcam en son çaeşamba enjeksiyon olmuştum 

trenbolonz, 17.02.2020 - 22:04 yazdı:

yan etkiler normal yan etkiler çok baskınsa testoyu 1 tık arttırabilirsin

Yan etki olarak sadece vücüd ısım arttı hissediyorum yorgunluk nefes darlığı 

şuan letrox 2.5 

50 mg proviron 

levitron 100 kullanıyorum 

dostiex başlıyımmı veya başka ne kullanıyım 

8C1591FC-8DD4-435D-96D1-040559CD1455.png

tarihinde muhocan37 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vücut sıcaklığının artması trenbolonun veya aldığın troid hormonunun etkisi olabilir, kürün ilk gününden itibaren sıcaklık artışı olduysa çok büyük ihtimal ile troid ile alakalı.

ayrıca dostinex kullanmanı gerektiren bir durum yok şu an prolaktin normal.

tarihinde onlytrenbolone tarafından düzenlendi
dostinex

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
muhocan37, 20 saat önce yazdı:

Hocam bugün sonuçları yaptırdım haftalık 300 testo prip 225 tren acetat kullanıyorum Buda 10 gün sonradan test sonuçları buna göre ne kullanabilirim e2 pazartesi baktırcam en son çaeşamba enjeksiyon olmuştum 

Yan etki olarak sadece vücüd ısım arttı hissediyorum yorgunluk nefes darlığı 

şuan letrox 2.5 

50 mg proviron 

levitron 100 kullanıyorum 

dostiex başlıyımmı veya başka ne kullanıyım 

8C1591FC-8DD4-435D-96D1-040559CD1455.png

Bu test kür içindeyse eğer teston çalışmıyor...Trenbolonla gidiyorsun gibi...

Çok fazla gereksiz ilaç kullanıyorsun bence.Troid hormonu ilacını letrozolü kullanmanı gerektirecek bir şey yok.Hele dostinexe hiç gerek yok zaten düşük prolaktinin...

Vucudunu rahat bırak önce bir dinle gözlemle ne gibi etkiler yan etkiler oluyor, ondan sonra eklemeler yaparsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muhocan37    2
metinav, 20 saat önce yazdı:

Bu test kür içindeyse eğer teston çalışmıyor...Trenbolonla gidiyorsun gibi...

Çok fazla gereksiz ilaç kullanıyorsun bence.Troid hormonu ilacını letrozolü kullanmanı gerektirecek bir şey yok.Hele dostinexe hiç gerek yok zaten düşük prolaktinin...

Vucudunu rahat bırak önce bir dinle gözlemle ne gibi etkiler yan etkiler oluyor, ondan sonra eklemeler yaparsın.

Eywallah hocam testo pazartesi çarşamba cuma 1ml alıyorum propionat 

onlytrenbolone, 22 saat önce yazdı:

Vücut sıcaklığının artması trenbolonun veya aldığın troid hormonunun etkisi olabilir, kürün ilk gününden itibaren sıcaklık artışı olduysa çok büyük ihtimal ile troid ile alakalı.

ayrıca dostinex kullanmanı gerektiren bir durum yok şu an prolaktin normal.

Testo az mi p.tesi çarşamba cuma alıyorum sadece 1 ml 1 ml balkhan propionat %100 orj üründe skntı da yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muhocan37    2
Feng, 20 saat önce yazdı:

Ayni marka alcam memnun kaldiniz mi @muhocan37

Ben kullanmadım hocam 1.hafta kestim  Balkan Pharma  Propionat ve Sp laps trenle devam ettim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kartal34    1

Bilgili arkdaşlar,

7 yıldır bodybuilding yapıyorum. Daha önce iki kez bulk kürüne girdim. Vücut büyüklüğü ve ölçülerin sağlam olduğumu düşünüyorum. Ama geçtiğimiz altı ay boyunca bazı sebeplerden dolayı spor yapamadım ve yanlarım çıktı yağlandım biraz. Daha öncede hiç definasyon kürüne girmedim sizden yardım almak istiyorum.

Testosterone propionate - oxandrolone kürü yapmak istiyorum.

Hedefim yağ oranını azaltıp sertleşmek ve birazda olsa büyümek.

Sizce kaç hafta yapmalıyım ?

Mg'lar ne olmalı ?

Kür sonrası pct yapmama gerek var mı ?

Sizce en az zararlı olarak bu kürü önerir misiniz ?

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Herkese iyi sporlar. Teşekkürler şimdiden. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.