Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

guattx123

(Yardim)definasyon kürü planlaması

Önerilen İletiler

guattx123    0

Merhabalar,

20 Yaşındayım ve yaklaşık olarak 2-2.5 yıldır bu sporu yapmaktayım. Yapısal olarak hiçbir zaman tam olarak malesef ki kuruyamadım bu yüzden hafifte olsa ilk olarak bir definasyon kürü yapmak istiyorum.

Şuan elimde Anavar mevcut bunun yanına testo eklemeyi düşünüyorum bunların dozajları nasıl olmalıdır? yada testo eklemeyip sadece Anavar ile mi gitmeliyim?

Güncel formumu ekledim, mevcut kilom 86kg civarında. 

Yardımcı olursanız sevinirim, iyi forumlar.

Adsız.png

Adsız2.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

odi    58

Diyet ile birlikte düşük dozaj testo ve anabolizan önerebilirim, genede su tutturacaktır sana az da olsa, ama antrenman kalitene olumlu yansıması da olur ve kas kaybında en aza iner. Dozaj konusunda  forumda örnek başlıklar ve tartışmalar mevcut.

Fakat asıl  değinmek istediğim diyet ve kardiyoların nasıl? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
guattx123    0
odi, 5 dakika önce yazdı:

Diyet ile birlikte düşük dozaj testo ve anabolizan önerebilirim, genede su tutturacaktır sana az da olsa, ama antrenman kalitene olumlu yansıması da olur ve kas kaybında en aza iner. Dozaj konusunda  forumda örnek başlıklar ve tartışmalar mevcut.

Fakat asıl  değinmek istediğim diyet ve kardiyoların nasıl? 

Öncelikle cevapladığınız için teşekkür ederim. Kardiyo olarak haftada 2 gün sabah aç karnı 60 dakika düşük nabız bisiklet çeviriyorum, 4 günde ağırlık idmanı sonunda 20-25 dakika eliptik yapıyorum veya koşuyorum. Diyet olarak 500gr kırmızı et, 6 yumurta (2tam), 100gr siyah pirinç,30 gr yulaf dışında karb almıyorum, yağ olarak 2 yemek kaşığı zeytin y. ve 50gr kaju tüketiyorum bunların yanında bolca yeşillik tabiki.

Testo olarak hangisini önerirsiniz? ve anabolizan olarak Anavar kullanabilirmiyim? zaten elimde mevcut şuan da.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Definisyondan once bir bulk kürü yapmalisin. Bu kütle definisyon kürü icin yeterli degil “bence”. Oxandrolone yuksek dozlarda is yapan bir ilac ve turkiyede satilanlarin orijinalini bulmak ciddi anlamda zor. Ayrica fiyat olarakta sana cok maliyetli olacak, 50tabletlik bir urunun usa fiyati ortalama 80-100dolar oldugunu dusunursek turkiyedeki mevcut kur ile bunun orijinalinin fiyati en az 500tl den assagi olmamali ve olamaz da.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
guattx123    0
Delipanter00, 5 dakika önce yazdı:

Definisyondan once bir bulk kürü yapmalisin. Bu kütle definisyon kürü icin yeterli degil “bence”. Oxandrolone yuksek dozlarda is yapan bir ilac ve turkiyede satilanlarin orijinalini bulmak ciddi anlamda zor. Ayrica fiyat olarakta sana cok maliyetli olacak, 50tabletlik bir urunun usa fiyati ortalama 80-100dolar oldugunu dusunursek turkiyedeki mevcut kur ile bunun orijinalinin fiyati en az 500tl den assagi olmamali ve olamaz da.

Yorumunuz için teşekkürler. Kütlemin çok yeterli olmadığının farkındayım fakat hedef olarak ta zaten yüksek bir hedef koymadım. Plaj vucudu tarzında bir hedefim var daha çok yaz için diyebiliriz :)  Evet orjinalinin bulunmasının zor olduğunun farkındayım fakat güvendiğim bir kaynaktan, ürünü yaklaşık olarak dediğiniz fiyatın biraz üzerinde temin ettim. Kanada da yaşıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Testo ekle anavarı tek kullanma

Testo prop ekliceksen günlük 50mg vur

Testo enantat ya da cypionate ekliceksen pazartesi perşembe 250 şer mg vur

Testo prop daha az su tutar ama dozlaması zordur ona göre seç her gün enjeksiyon yapabilirim diyosan testo prop öneririm

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
guattx123    0
Equipoise, 24 dakika önce yazdı:

Testo ekle anavarı tek kullanma

Testo prop ekliceksen günlük 50mg vur

Testo enantat ya da cypionate ekliceksen pazartesi perşembe 250 şer mg vur

Testo prop daha az su tutar ama dozlaması zordur ona göre seç her gün enjeksiyon yapabilirim diyosan testo prop öneririm

Çok teşekkürler, peki küre ne kadar süre devam etmeliyim ? ve kür bitiminde ortaya güzel bir sonuç çıkar mı bu konuda ki düşünceniz nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58

Bence her gun enjeksiyonla ugrasma, uzun ester testo vur (testo-e yada testo-c)

Ne kadar devam etmelisin ? Cok kisitlayici bir sure yok 10 - 16 hafta arasi devam edebilirsin.

Guzel sonuclar cikar mi?

Kardesim acik konusmak gerekirse bu yapacagin kurdeki ilaclardan faydalanman tamamen sana bagli, genetik, beslenme ve antrenman disiplini.

12 haftada pack leri ortaya cikarabilirsinde, faydasindan cok zararda gorebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
guattx123    0
odi, 2/10/2020 - 09:01 yazdı:

Bence her gun enjeksiyonla ugrasma, uzun ester testo vur (testo-e yada testo-c)

Ne kadar devam etmelisin ? Cok kisitlayici bir sure yok 10 - 16 hafta arasi devam edebilirsin.

Guzel sonuclar cikar mi?

Kardesim acik konusmak gerekirse bu yapacagin kurdeki ilaclardan faydalanman tamamen sana bagli, genetik, beslenme ve antrenman disiplini.

12 haftada pack leri ortaya cikarabilirsinde, faydasindan cok zararda gorebilirsin.

Çok teşekkürler, dediğiniz gibi yapacağım. Peki, ortalama 8 haftalık dediğiniz bir şekilde yaptığım kürün sonunda nasıl bir PCT yapmaliyim? yalnizca Nolvadex yeterli olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58
guattx123, 1 saat önce yazdı:

Çok teşekkürler, dediğiniz gibi yapacağım. Peki, ortalama 8 haftalık dediğiniz bir şekilde yaptığım kürün sonunda nasıl bir PCT yapmaliyim? yalnizca Nolvadex yeterli olur mu?

Pct icin son enjeksiyondan sonra 15-25 gun bekliceksin(metabolizmaya gore degisir) sonra bir tahlil yaptiracaksin,

Total testo, free testo, lh, fsh, prolaktin, e2, alt, ast gibi parametreleri icerecek bir tahlil o gun gelince baslik acarsan gene detayli anlatilir. Birde testislerde atrofi var mi ona bakacaksin.

Tahlil sonuclarina gore pct planlanacak, belki hic gerek kalmiyacak, belki pregnyl gerekecek onu simdiden bilmek zor.

Birde enjeksiyonlara basladiktan 3-4 hafta sonra falan yaptir bu testleri, duruma gore Kur ici de belki arimidex gibi birseyler kullanman gerekebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.