Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

RasimKadirr

Tren enanthate kürü

Önerilen İletiler

Şu treni neden kullanırsınız anlamıyorum o kadar yan etkili lanet bir ilaç yok. Umarım en az yan etkiyle atlatırsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kenjirro59    49

Trenin kabusları kötüdür haberin olsun :) Her gece kan ter içinde uyandırırdı onun harici sağlam ilaçtır başarılar kürde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
kenjirro59, 13 saat önce yazdı:

Trenin kabusları kötüdür haberin olsun :) Her gece kan ter içinde uyandırırdı onun harici sağlam ilaçtır başarılar kürde.

Tahmini olarak bu etkileri ne zaman görürüm? Ben enjeksyon günü hemen yaşarım diye düşünüyordum, dün yaptırdım fakat baş ağrısı harici birşeyim yok şu anlık.

Enanthate olduğu için sanırm oda testo gibi 5 ila 10 gün içerisinde bağlanıyor reseptöre.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58

Tabi once enanthat dan ayrilmasi lazim, upuzun bir zincir var simdi kuyrugunda, adelenin icinde esterazlar ile mucadele ediyor. Hafif ates normal, rahatsiz edecek boyuta gelirse 1 tane parol icebilirsin iyi geliyor.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
agfitness, 28 dakika önce yazdı:

Bizzat tren kullanmış birisi değilim fakat kullanan arkadaşlardan hocalarımdan duyduğum kadarıyla trenbolone ilacın hem orijinalliğine göre hem de kişiden kişiye göre yan etkileri değişmekte. Herkeste öksürük olacak diye bir durum yok veya ilk enjeksiyonda olmadı diye diğer enjeksiyonlarda da olmayacak anlamına gelmiyor. 
Ben Sustanonda da zaman zaman bolde ve primoda da zaman zaman hafif öksürük gelme hissi veya enjeksiyon yapılırken nefesin yetmemesi veya bir anda kısa süreliğine nefes kesilmesi gibi durumlar yaşadığım olmuştu. Öyle anlarda insan serseme dönüyor sanki canını veriyor gibi. Bunun enjeksiyon şekli ve hızıyla da bağlantısının olduğunu düşünüyorum. Çok yavaş şekilde enjeksiyonlarda rahatladığımı kendim de gözlemledim. Hızlı enjeksiyonlarda tuhaf şeyler olabiliyor.

Tren de tren alerjisi denilen "öksürük, ateş, sırılsıklam olacak şekilde terleme ve aşırı agresyon" görülen kişilerde trenin o bünyeye iyi gelmediğini ve ya tamamen kullanmamak üzere ya da bırakıp başka bir ilaçla 2-3 ay küre devam ettikten sonra tekrar denenmesi üzere ilacın kesilmesi gerektiğini söyleyen hocalarım olmuştu. Tabii ki herkesin yaklaşımı ve kullanımı kişinin tercihine aittir.

Sağlıklı sporlar...

Cok açıklayıcı olmuş teşekkürleer :)

tarihinde RasimKadirr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
RasimKadirr, Bir saat önce yazdı:

Cok açıklayıcı olmuş teşekkürleer :)

çok kaliteli beslen trende orjinal ise harika kütle çıkar 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
trenbolonz, Bir saat önce yazdı:

çok kaliteli beslen trende orjinal ise harika kütle çıkar 

Testo iran ama tren meditech aldık bu seferlik :) 

birde tahmini olarak ne zaman hissettirir kendini? 

tarihinde RasimKadirr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
RasimKadirr, 2 saat önce yazdı:

metabolizmaya göre değişir genelde 2.3 hafta başlar 

RasimKadirr, 2 saat önce yazdı:

vurduktan ertesi gün sonra vücutta su kaybı oldu mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
trenbolonz, Şimdi yazdı:

vurduktan ertesi gün sonra vücutta su kaybı oldu mu ?

Dün vurdum, pek olduğu söylenemez. Enanthate ama, etki edermi hemen. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24

enantat ta yapar bünyeden büneye değişir önce bir su atıyor sonra hafiften 2. 3. hafta başlıyor tamamen çalışmaya parçalı iri büyüme için harikadır fakat beslenme çok önemli çok yemen lazım ve kaliteli temiz şekilde 

istersen dene beslenme düşükse tren seni küçültür adeleden yer 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
trenbolonz, 3 dakika önce yazdı:

istersen dene beslenme düşükse tren seni küçültür adeleden yer 

Yeme konusunda sorunum yok günlük 600-700 mg karbonhidrat 150-200 arası protein. Yarından itibaren biraz daha arttıracağım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
RasimKadirr, Şimdi yazdı:

Yeme konusunda sorunum yok günlük 600-700 mg karbonhidrat 150-200 arası protein. Yarından itibaren biraz daha arttıracağım. 

bol gainzler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49
RasimKadirr, 9 saat önce yazdı:

Tahmini olarak bu etkileri ne zaman görürüm? Ben enjeksyon günü hemen yaşarım diye düşünüyordum, dün yaptırdım fakat baş ağrısı harici birşeyim yok şu anlık.

Enanthate olduğu için sanırm oda testo gibi 5 ila 10 gün içerisinde bağlanıyor reseptöre.

Kişiden kişiye değişir tabi ben tren ace kullanıyodum bu arada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aakyez    25
RasimKadirr, 1 saat önce yazdı:

ben 2 kere tren ile bulk girişiminde bulundum. İkisinde de 4. haftada pes ettim. Tren kullanırken kalori alımının fazla olması gerekmesinin yanı sıra bende inanılmaz iştahsızlık yapıyor. İnşallah sende yapmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27
rip rich piana, 10.02.2020 - 01:59 yazdı:

doğru dedin dostum bir insanın doğal testo üretimi kesinlikle 200mg civarlarda ve kesinlikle 500mg testo ile östrojen sorunları çekmez trenden çeker östrojen sorununu kastettiğim oydu evet aynen.

trenin östrojene dönüşmediğini biliyoruz kardeşim 500mg testo vurup östrojeni tavan yapmasına vücudunu gerip arimidex almasına gerek yok vucuduna testodan kat kat anabolik bi madde enjekte ediyorken hemde, demeye getiriyorum anlayamadıysan. gainer protein tozu bcaa alışverişi yapar gibi kür hazırlattırmayın insanlara herşeyin bı dozu ayarı var. herif belki birkaç haftaya gelecek konu açıcak "memelerim büyüdü kan basıncım uçtu arimidex alamıyorum alınca eklemlerim sızlıyor kendimi vurucak gibi hissediyorum" diye nerden biliyonuz? yüksek aromatizasyonlu kürlere arimidex patlatıp sorun çözüldü diyemezsiniz vücud hem o yüksek dozun stressi altında hemde arimidexin stressi altında kimine etki etmez kimine kara gün gibi çöker yapmayın etmeyin insan canı bu.

hangi kısım yanlış açıklarmısın

Hocam gerçekten mükemmel açıklamışsınız mevzuyu birazcık konu dışı olacak ama şu arimideks-Eklem ilişkisini açarmısınız çok merak ettim bu konuyu ben ayrıca son zamanlarda özellikle dizlerde ve dirseklerde çatır çatır çıtlama sesi geliyor (Ağrı pek yok), teşekkürler sağlıkla kalın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.