Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

trenbolonz

Uyku öncesi humulin-r

Önerilen İletiler

trenbolonz    24

selamlar uyku öncesi humulin alan arkadaşlar var ise tecrübelerini paylaşmalarını bekliyorum tepkiler nedir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dukegg    47
agfitness, 5 dakika önce yazdı:

Bilgi amaçlı kaynağı ile birlikte nedir kısaca bir paylaşayım:

HUMULIN R etkin madde olarak şeker hastalığını (diyabeti) tedavi etmek için kullanılan insan insülini içermektedir. Eğer pankreasınız kanınızdaki şeker düzeyinizi kontrol edecek kadar insülin üretmezse şeker hastalığı (diyabet) oluşur. HUMULIN R glukozun uzun süreli kontrolü için kullanılır. HUMULIN R hızlı etkili bir insülin preparatıdır.
 * Kaynak Linki
Seni hedef alarak konuşmuyorum genel konuşuyorum ve demem o ki şeker hastalığın yoksa neyin macerasını arıyorsunuz kardeşler. Yahu daha yemeyi içmeyi adam gibi halledemeyen, antrenmanında bir dünya teknik hataları olan Türk milletinin ayranı yok içmeye anabolikle gider sçmya misali Mr.Olimpiyacıymış kafasıyla icatlar yapmasına kıl oluyorum. Uyku öncesi Humulin nedir ya uyku öncesi HUMUS yemenizi tavsiye ederim, daha faydalı ve realist olur 
;)

Sağlıklı sporlar...

Hedef almamışmı oldun simdi ?😁

tarihinde dukegg tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
trenbolonz, 2 saat önce yazdı:

selamlar uyku öncesi humulin alan arkadaşlar var ise tecrübelerini paylaşmalarını bekliyorum tepkiler nedir ?

Uykuda intihar etmek isteyenler için ideal

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
agfitness, 10 saat önce yazdı:

Bilgi amaçlı kaynağı ile birlikte nedir kısaca bir paylaşayım:

HUMULIN R etkin madde olarak şeker hastalığını (diyabeti) tedavi etmek için kullanılan insan insülini içermektedir. Eğer pankreasınız kanınızdaki şeker düzeyinizi kontrol edecek kadar insülin üretmezse şeker hastalığı (diyabet) oluşur. HUMULIN R glukozun uzun süreli kontrolü için kullanılır. HUMULIN R hızlı etkili bir insülin preparatıdır.
 * Kaynak Linki
Seni hedef alarak konuşmuyorum genel konuşuyorum ve demem o ki şeker hastalığın yoksa neyin macerasını arıyorsunuz kardeşler. Yahu daha yemeyi içmeyi adam gibi halledemeyen, antrenmanında bir dünya teknik hataları olan Türk milletinin ayranı yok içmeye anabolikle gider sçmya misali Mr.Olimpiyacıymış kafasıyla icatlar yapmasına kıl oluyorum. Uyku öncesi Humulin nedir ya uyku öncesi HUMUS yemenizi tavsiye ederim, daha faydalı ve realist olur 
;)

Sağlıklı sporlar...

ben neler neler deneyenleri gördüm sonuçlar harika başarı için her yolu denemek gerektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
Equipoise, 8 saat önce yazdı:

Uykuda intihar etmek isteyenler için ideal

pro cyclelerde ant yapılır yemek yenir insülin ve gh vurulup uyulur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
trenbolonz, 2 saat önce yazdı:

ben neler neler deneyenleri gördüm sonuçlar harika başarı için her yolu denemek gerektir.

Diabet yatkinlik varsa ailende kesinlikle yapma. Ve basari icin her yolu denemek gerekir sözu seni tenzih ediyorum ama zekasi eksik kisiler icin. 
sagligin bir daha gelmeyecek. En buyuk onceligin sagligini korumak olmali. 
cahil cesaretine gerek olmadigini dusunuyorum. Ama hayat senin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
AhmetBalcı, 4 dakika önce yazdı:

Diabet yatkinlik varsa ailende kesinlikle yapma. Ve basari icin her yolu denemek gerekir sözu seni tenzih ediyorum ama zekasi eksik kisiler icin. 
sagligin bir daha gelmeyecek. En buyuk onceligin sagligini korumak olmali. 
cahil cesaretine gerek olmadigini dusunuyorum. Ama hayat senin. 

dostum iyi niyetini anlıyorum fakat bilinçli biriyim kabaca beni tanımıyorsun ne yaptığımı bilmiyorsun daha önceden kulllanmasam bilgim olmasa bu konuyu açmam zaten yabancı forumlarda tartışıyoruz adamlar çok nazikçe bilgiyi veriyor destek oluyor. yoğun beslenme sonrası insülin gh kullanılıp uykuda onu amino asitlerin proteinlerin adeleye çekildiği söyleniyor tr de böyle birşey duymadım o yüzden soruyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
trenbolonz, 4 dakika önce yazdı:

dostum iyi niyetini anlıyorum fakat bilinçli biriyim kabaca beni tanımıyorsun ne yaptığımı bilmiyorsun daha önceden kulllanmasam bilgim olmasa bu konuyu açmam zaten yabancı forumlarda tartışıyoruz adamlar çok nazikçe bilgiyi veriyor destek oluyor. yoğun beslenme sonrası insülin gh kullanılıp uykuda onu amino asitlerin proteinlerin adeleye çekildiği söyleniyor tr de böyle birşey duymadım o yüzden soruyorum

Dostum neyin ne ise yaradigini cok iyi biliyorum. Forumda da bilen cok insan var. Ama dikkat ettiysen bilen insanlar bu konuda destek olmaktan cekiniyor. 
ve nerden arastirdiysan eksik bilgi var insulin ve gh beslenme sonrasi yapilmaz. Glikojenlerini bosaltip kullanman gerekiyor bunlari. Ama dedigim gibi hayat senin. Amacim senin sagligina zarar vermene engel olmaya calismak. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
AhmetBalcı, 1 dakika önce yazdı:

Dostum neyin ne ise yaradigini cok iyi biliyorum. Forumda da bilen cok insan var. Ama dikkat ettiysen bilen insanlar bu konuda destek olmaktan cekiniyor. 
ve nerden arastirdiysan eksik bilgi var insulin ve gh beslenme sonrasi yapilmaz. Glikojenlerini bosaltip kullanman gerekiyor bunlari. Ama dedigim gibi hayat senin. Amacim senin sagligina zarar vermene engel olmaya calismak. 

teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanbooz    2

Gece yatmadan humulin R alacaksan 10mcg'den fazla çekme ve yanında çabuk tüketeileceğin üzüm, mandalina, sıkma meyve suyu yada en kötü jelibon bulundur. Ateş içinde uyanıp şeker arayacak vücut. Güzel şekerler vermezsen patates olursun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
trenbolonz, 07.02.2020 - 22:42 yazdı:

yemek yendikten sonra gh ve insülin ile kombin olup uyunması gerekmiş sadece insülin olmayacak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

Gh kan sekeri yüksekken calismaz.İnsulin ac karina kan sekeri dusukken kullanilmaz. Kullanilirsa komaya sokar. Yemekten hemrn önce alinmalidir insulin. Yada yavas salinimli versiyonu gunde bir defa alinir. Gh yatarken ac olarak alinmali. Zamanlamasi calismasi icin önemli bu peptid hormonlarda...Gh katabolik, insülin anaboliktir...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
metinav, Şimdi yazdı:

Gh kan sekeri yüksekken calismaz.İnsulin ac karina kan sekeri dusukken kullanilmaz. Kullanilirsa komaya sokar. Yemekten hemrn önce alinmalidir insulin. Yada yavas salinimli versiyonu gunde bir defa alinir. Gh yatarken ac olarak alinmali. Zamanlamasi calismasi icin önemli bu peptid hormonlarda...

aynen çok dikkat edilmeli humulin r burda büyük rol oynar. ant sonrası çok yemekten sonra insülin gh vurup uyulup bütün besinlerin adeleye çekilebileceği söyleniyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
metinav, Şimdi yazdı:

Gh kan sekeri yüksekken calismaz.İnsulin ac karina kan sekeri dusukken kullanilmaz. Kullanilirsa komaya sokar. Yemekten hemrn önce alinmalidir insulin. Yada yavas salinimli versiyonu gunde bir defa alinir. Gh yatarken ac olarak alinmali. Zamanlamasi calismasi icin önemli bu peptid hormonlarda...Gh katabolik, insülin anaboliktir...

@metinav abi hazır yerı gelmısken burdan sorayım sana aklıma takılan bır konuyu

GH kullanım olarak

Sabah kalkar kalmaz ya da saat 5 civari

Gece yatmadan

Ve spor sonrası glıkojen depolarının en bos oldugu anda 

vurmak dogru denılıyor ısın teorısınde

Hepsını denedım ancak farklı bır verı elde edemedım.

Sence hangısı en dogru kullanım zamanı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
AhmetBalcı, 12 dakika önce yazdı:

GH kullanım olarak

Gece yatmadan

çok karışık gh insülin olayı herkes birşey diyor denemek lazım dostum adamlar uzunu kısayı bir kullanıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
AhmetBalcı, 23 dakika önce yazdı:

GH kullanım olarak

Gece yatmadan

Bence sabah acken, spordan hrmen sonra ve gece ac olarak yatarken en uygun zamanlar.Gh aslinda katabolik ve kan sekerini yuksrlten ve insulin direnci olusturan bir hormon. Kaslardaki glukozu kana birakiyor ve yorgunluk enerji dusuklugu vb. olmasini engelliyor. Glukoz yoksa enerji icin yaglari cozuyor. Böylece zayiflama yag yakimi yapiyor.Ayrica karacigerde insulin benzeri buyume hormonu olan igf-1 üretilmesini baslatiyor.Bizim icin önemli olsn igf-1 temelde...Yoksa insulin çöp gibi herseyi her dokuya tasiyor. İgf-1 kas gelisimi ve protein sentezi icin cok önrmli.Onun icin igf-1 ve gh birlikte kullanilir genrlde sinerji icin...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58
metinav, 1 saat önce yazdı:

Bence sabah acken, spordan hrmen sonra ve gece ac olarak yatarken en uygun zamanlar.Gh aslinda katabolik ve kan sekerini yuksrlten ve insulin direnci olusturan bir hormon. Kaslardaki glukozu kana birakiyor ve yorgunluk enerji dusuklugu vb. olmasini engelliyor. Glukoz yoksa enerji icin yaglari cozuyor. Böylece zayiflama yag yakimi yapiyor.Ayrica karacigerde insulin benzeri buyume hormonu olan igf-1 üretilmesini baslatiyor.Bizim icin önemli olsn igf-1 temelde...Yoksa insulin çöp gibi herseyi her dokuya tasiyor. İgf-1 kas gelisimi ve protein sentezi icin cok önrmli.Onun icin igf-1 ve gh birlikte kullanilir genrlde sinerji icin...

Hocam o zaman fragment icinde gh in sadece yag yakma islevli parcasi diyorlarya, onunda kaslardaki glukozu kana birakma etkisi var mi?

tarihinde odi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
odi, 43 dakika önce yazdı:

Hocam o zaman fragment icinde gh in sadece yag yakma islevli parcasi diyorlarya, onunda kaslardaki glukozu kana birakma etkisi var mi?

Bilmiyorum araştırmadım, kimyasal formülü nedir ne gibi etkileri vardır incelemek lazım.Ama garanti olsun diye insülin düşükken almak mantıklı olacaktır. :)

Birde bu peptidlerin doğru moleküler yapıda olup olmadıkları ve üretim kalitesi belli değil.Birileri bir şey diyor ama ne oranda gerçekçi belirsiz.Dolayısıyla her hıyarım var diyene tuzlukla doğruymuş gibi inanmamak lazım.Bu bir pazar ve keklenen insanların haddi hesabı yok...Olabildiğince doğal maddeleri güvenilir yerlerden temin edip kullanmak lazım.Şuan eczanede satılan gh daha mantıklı bir seçim olur benim düşünceme göre.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
metinav, 1 dakika önce yazdı:

Bilmiyorum araştırmadım, kimyasal formülü nedir ne gibi etkileri vardır incelemek lazım.Ama garanti olsun diye insülin düşükken almak mantıklı olacaktır. :)

Birde bu peptidlerin doğru moleküler yapıda olup olmadıkları ve üretim kalitesi belli değil.Birileri bir şey diyor ama ne oranda gerçekçi belirsiz.Dolayısıyla her hıyarım var diyene tuzlukla doğruymuş gibi inanmamak lazım.Bu bir pazar ve keklenen insanların haddi hesabı yok...Olabildiğince doğal maddeleri güvenilir yerlerden temin edip kullanmak lazım.Şuan eczanede satılan gh daha mantıklı bir seçim olur benim düşünceme göre.

GH mantikli ama maliyetli oluyor @metinav  ama peptid riskli cidden. Dogrusuna ulasilip kullanilirsa evet ama o da ulkede birkac kiside var. Bildigim kadariyla @Loving var su anda orjinal sorunsuz peptid temin edebilecegimiz. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
odi, 53 dakika önce yazdı:

gh daha iyi yağ yaktığını duymuştum definede denemek gerek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
odi, Bir saat önce yazdı:

Cok pahalı urunler oldugu icin alıp 3-4 ay deneyemiyor insan.

malesef bu yüzden iyi kütleler çıkamıyor malesef tr de ürünler çok pahalı ve sahte

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49

Beyler herşeyi yaladınız yuttunuz  geriye insülin, humulin felan mı kaldı :D Bu tarz maceralara niye atılır bir insan anlamak güç yani en ufak bir planlama hatasında hastanelik olursunuz ölüme kadar gider.

tarihinde kenjirro59 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
metinav, 2/10/2020 - 11:23 yazdı:

Hocam GH sabah kalkar kalkmaz ve gece yatmadan önce aç karna alıyorum . (Haftalık 150 mg tren 500 bolde 500 testo alıyorum) Gh kullanımına başladıktan sonra gün içinde yediğim yemekler uyku yaptırıyor sebebi ne olabilir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.