Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

KaiGreene

Kür öncesi testlerim

Önerilen İletiler

KaiGreene    34

Merhaba daha önce hiç kür yapmadım ve test amaçlı hastaneye gittim. E2 seviyenin ve fshnin bu değerde olmasını neye bağlıyorsunuz? Teşekkür ederim şimdiden 

Screenshot_20200204_112505_com.whatsapp.jpg

Screenshot_20200204_112459_com.whatsapp.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

KaiGreene    34
KaiGreene, 10 dakika önce yazdı:

Herhangi bir şey önerir misiniz müdahale için yoksa şuan için bir şeye gerek yok mu? Düşündüğüm kür planı testosteron enanthe ve boldenon. E2 değerinin 4 5 birim yukarda olması benim jineko yatkınlığımı mı gösteriyor kür içinde bu seviyeyi sürekli kontrol altında tutmalı mıyım e2 yüksekliğinin bana sağladığı yarar ve zararlar nedir 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19

Hocam konudan bağımsız bir soru sorucam :) Devlet hastanesine gitmişsiniz sanırım. Test ile ilgili olucaktı sorum. Dahiliye mi gidiyorsunuz? Gittiğinizde tam olarak ne diyorsunuz şu şu tektikleri istiyorum mu? Bir sebep falan sunuyor musunuz bunu merak ediyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible, Şimdi yazdı:

Hocam konudan bağımsız bir soru sorucam :) Devlet hastanesine gitmişsiniz sanırım. Test ile ilgili olucaktı sorum. Dahiliye mi gidiyorsunuz? Gittiğinizde tam olarak ne diyorsunuz şu şu tektikleri istiyorum mu? Bir sebep falan sunuyor musunuz bunu merak ediyorum 

evet dahiliye. ben ereksiyon sorunum var diyorum kıl birisi değilse alıyor tetkiği ama kılsa saçma saçma bahaneler söyleyip Napıp edip kendi dediğini yapıyor. 

kısacası kıl doktora oskarlık performans sergilesende kendi dediğini yapar. ama kıl değilse roid vuruyom dersin genede alır. şansına kalmış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Önce dahiliyeye gittim atletizmciyim ve daha bilinçli bir yol izlemek için bu değerleri istiyorum antrenörüm bu değerlere baktırmamı istedi diye söyledim 😂 bana demediği kalmadı açıkcası orda kalkıp uzatma bakıyorsan bak bakmıyorsan sus dememek izin zor durdum. Resmen adam bana trip atıyor. 'o zaman antrenörün baksın, antrenörün bu değerleri yorumlar mı, antrenörün bıdı bıdı bilir mi, devlet niye kasasından bu kadar şey çıkarsın falan' tamam dedim çıktım. Ürolojiye gittim, sıram geldiğinde girip ben güreşciyim ve prosedür gereği bu bu değerler benden isteniyor ayrıca antrenörüm bu değerlerin benim için çok önemli olduğunu doktorun ile birlikte yorumlamanın sana faydası olacağını söyledi dedim. Üroloji doktoru bana ben bunu yorumlayamam, endokrin yorumlar dedi az daha yolluyordu bende siz testi yapın ben doktorumuza gösteririm dedim öyle böyle kabul ettirdim 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600
KaiGreene, 5 saat önce yazdı:

Merhaba daha önce hiç kür yapmadım ve test amaçlı hastaneye gittim. E2 seviyenin ve fshnin bu değerde olmasını neye bağlıyorsunuz? Teşekkür ederim şimdiden 

Screenshot_20200204_112505_com.whatsapp.jpg

Screenshot_20200204_112459_com.whatsapp.jpg

Değerlerin normal, e2 biraz yüksek, o da gençlerde normal sayılır veya beslenme stres gibi faktörlerden etkilenmiş olabilir.Kürde jineko olacağını bu değerden çıkarman hatalı olur.Benim gözlemim vucudu fit ve kaslı olanlar veya ektomorf olanlar jinekoya daha fazla hassas bünyeye sahipler şeklinde...Endolarda yüksek dozlarda bile jineko olan görmedim gözlem olarak.Ama östrojen aşırı yükselmedikçe meme dokusunda gelişime sebep olmaz...Kürde 120 e2 değerlerim oldu hiç jineko olmadım :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Hocalarım teşekkürler @metinav hocam izniniz olursa sizin ender tecrübelerinizden bende faydalanmak istiyorum 2 soru ile :)

1- testo boldenon küründe 73 kilo büyümek isteyen birisini 100 gram yulaf 500 gram bulgur ile karbonhidratı yeterli miktarda alır mı? Yağ 75 gram 200 gramda protein yüklü bir beslenmem var 3200 kalori civarı yapıyor makro lar nasıl sizce

2- antrenman konusuna gelecek olursak çift bölge yaptığımızı düşündüğümüzde antrenman sıralaması ne olmalı? Pazartesi göğüs arka kol, salı şu şu olarak, cevaplarsanız çok sevinirim :)

tarihinde KaiGreene tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600
KaiGreene, 12 saat önce yazdı:

Hocalarım teşekkürler @metinav hocam izniniz olursa sizin ender tecrübelerinizden bende faydalanmak istiyorum 2 soru ile :)

1- testo boldenon küründe 73 kilo büyümek isteyen birisini 100 gram yulaf 500 gram bulgur ile karbonhidratı yeterli miktarda alır mı? Yağ 75 gram 200 gramda protein yüklü bir beslenmem var 3200 kalori civarı yapıyor makro lar nasıl sizce

2- antrenman konusuna gelecek olursak çift bölge yaptığımızı düşündüğümüzde antrenman sıralaması ne olmalı? Pazartesi göğüs arka kol, salı şu şu olarak, cevaplarsanız çok sevinirim :)

Makrolarini tamamen kendi kilona yasam tarzina ve bazal metabolizma hizina hore ayarlsmalisin.Mesela gunluk harcadigin enerji 3000 kalori ise, kilo almak icin bunun üzerinde makrolarin olmali. Trmuz buyumek icin makrolarini insulin etkenini göz önüne alarak secmelisin.Ayrica beslenmendeki karb, protein ve yağ oranini tamamen vucudunun tepkisine göre degistirmelisin. Bunlar da hep drneme yanilmayla ayarlanacak seyler...

Antrenman sıralamasi diye bir sey yok. Nereni zayif görüyorsan ve vucudunun gelismesi hangi kaslarinda hangi calisma sitiliyle artiyorsa onu uygulayabilirsin.Sadece bacak gununun ertesinde dinlenmek yada en azinda cardiyo ile gecistirmek gerekir diye dusunuyorum.Kisiye göre olmali düsüncesindeyim kisaca...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.