Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

egemennn

yaş 17,6-7 ayda 105kg'dan 70kg'a,egemennn

Önerilen İletiler

egemennn    1

Merhaba arkadaşlar hep kiloluydum daha sonra karar verdim ve 35 kg verdim 6-7 ay içerisinde 70kgya indim.boy 173.Şuanda bulktayım kg 81.amacım daha cok bodybuilding büyüyebildigim kadar büyümek iyi günler herkese iyi forumlar.. bu arada kiloyu evde yaptıgım çalışmalarla verdim bulk döneminde salondaydım..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.244

Selamlar egemen :)

Seni eskiden bu dönemlere kadar kısmen tanımaktayım çalışmalarını inceliyorum artık BB için benim haricimde de seni tanıyan çok insan var bilgilerinden faydalanan umarum peptidturkiye ailesi içinde faydalı bilgiler sunuyor olursun.. Gelelim sana senin yaşında olup senin zerren kadar gelişemeyen çok yaşıtın hatta üst yaş gurupların var gayet sistemli ilerliyor işin amtematiğini biliyorsun vücud anatominde gayet başarılı konunun ve gelişiminin takipçisi olacağım kafana ne takılırsa sorabilirsin. ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1
Selamlar egemen :)

Seni eskiden bu dönemlere kadar kısmen tanımaktayım çalışmalarını inceliyorum artık BB için benim haricimde de seni tanıyan çok insan var bilgilerinden faydalanan umarum peptidturkiye ailesi içinde faydalı bilgiler sunuyor olursun.. Gelelim sana senin yaşında olup senin zerren kadar gelişemeyen çok yaşıtın hatta üst yaş gurupların var gayet sistemli ilerliyor işin amtematiğini biliyorsun vücud anatominde gayet başarılı konunun ve gelişiminin takipçisi olacağım kafana ne takılırsa sorabilirsin. ;)

Çok teşekkür ederim güzel ve motive edici sözlerin için abi inşallah sizin gibi bilgili abi ve arkadaşlarımızla cok daha iyi yerlere gelicez :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.244

Estağfurullah boynuz kulağı geçer sen bu azimle çok daha iyi yerlere geleceksin eminim :idea:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    18

Güzel görünüyor her şey ama sen fitness model tarzı bir vücud istemiyorsun BB böyle iri yarı ARNOLD olmak istiyor yada ondan keyif alıyorsun sanırım yanılıyor muyum ? Bu arada beslenme ve idman programın nedir belli mi :?:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1
Güzel görünüyor her şey ama sen fitness model tarzı bir vücud istemiyorsun BB böyle iri yarı ARNOLD olmak istiyor yada ondan keyif alıyorsun sanırım yanılıyor muyum ? Bu arada beslenme ve idman programın nedir belli mi :?:

Teşekkür ederim kesinlikle iri olmak hacim kazanmak örneğin meter mevsimler(profitness kendisi ama herneyse) dennis wolf,serdar aktolga,kai greene biliyorum cok cok zor ama imkanlar el verdigince asla bırakmam gerekirse imkanları yaratmaya calısırım :)

kilo verirken makrolara dikkat ettim kalori hesapladım belirli bi beslenmem yoktu ama depoyu doğru doldurmaya calıstım her zaman şimdide öyle yakında günlük acıcam burada bulk olarak devam ediyorum paylaşıcam oradada teşekkürler ilginiz için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.231

KESİNLİKLE SÜPER duruyorsun dostum seni başka forumlardanda biliyorum burada olduğunu görmek süper :)

Kaplanlı fotolar baya hoşuma gitti andoroid telefonlarda bir uygulama vardı animal face galiba onunla yaptın cukkk diye oturmuş :lol:

Bende antrenman ve beslenme günlüğünü merak ediyorum aldığın takviyeleride paylaşırsan sevinirim takipteyim ;)

survivor_meter_mevsimler%20(2)-1e9.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1
KESİNLİKLE SÜPER duruyorsun dostum seni başka forumlardanda biliyorum burada olduğunu görmek süper :)

Kaplanlı fotolar baya hoşuma gitti andoroid telefonlarda bir uygulama vardı animal face galiba onunla yaptın cukkk diye oturmuş :lol:

Bende antrenman ve beslenme günlüğünü merak ediyorum aldığın takviyeleride paylaşırsan sevinirim takipteyim ;)

survivor_meter_mevsimler%20(2)-1e9.jpg

cok Teşekkürler hocam güzel sözleriniz için,aynen dediginiz programla yaptım,pek begenmemiştim yüzümü en iyisi böyle kapıyım dedim :)

şuan aldığım takviyeler

ultimate kreatin monohidrat

hardline noxx5

optimum gold whey

supradyn all day

magnezinc

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.231

Ek supp'lar iyi duruyor bunları detaylı paylaşır mısın antrenman ve beslenme altında ? Detaylı görürsek senden sonra gelen arkadaşlarda faydalanabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1
Ek supp'lar iyi duruyor bunları detaylı paylaşır mısın antrenman ve beslenme altında ? Detaylı görürsek senden sonra gelen arkadaşlarda faydalanabilir.

teşekkürler tabikide yarın günlüğü açıcam antrenman ve beslenmeyi paylaşırken takviyeleride yazıcam ne zaman aldıgımı vs mutlaka fikriniz için sağolun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    18

Hadi bakalım hayırlısı evet diğer üye arkadaşlar içinde iyi bir kaynak ve motivasyon olur senin günlüğün hem tecrübelerinden de yararlanır herkes 8-)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Egemen 35 kiloyu vermen güzel ama dahada güzel olan bu kiloyu kas değilde yağ ağırlıklı olarak verebilmen.Genelde kiloyu veren bitirir spor işini ama sen 73 kiloya düşüp 81'e çıktın gerçekten tebrikler.Bulk'a kaç kiloya kadar devam etmeyi düşünüyorsun bence 85-86 civarında cutting'e geçsen güzel olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1
Egemen 35 kiloyu vermen güzel ama dahada güzel olan bu kiloyu kas değilde yağ ağırlıklı olarak verebilmen.Genelde kiloyu veren bitirir spor işini ama sen 73 kiloya düşüp 81'e çıktın gerçekten tebrikler.Bulk'a kaç kiloya kadar devam etmeyi düşünüyorsun bence 85-86 civarında cutting'e geçsen güzel olur.

cok sağol gurbuz dedigin gibi 85 86 ideal yukarsı birden risk olur :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1
Daha yaşın çok genç evdeki imkanlarla çok iyi bir çalışma yapmışsın yılmak yok sende bu azim olduğu sürece her şeyi yaparsın!

Çok teşekkürler hocam inşallah sizin gibi abilerimiz sayesinde iyi yerlere gelicez :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Daha yaşın çok genç evdeki imkanlarla çok iyi bir çalışma yapmışsın yılmak yok sende bu azim olduğu sürece her şeyi yaparsın!

Çok teşekkürler hocam inşallah sizin gibi abilerimiz sayesinde iyi yerlere gelicez :)

İnşallah egemennn unutma bütün mesele sende bitiyor inandığın sürece her şeyi yapabilirsin!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    18

Son durum nedir egemen ? fiziğe dair aslında aylık yada 2,3 haftalık fot. paylaşımı yapsan hoş olabilir ? :roll:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1
Son durum nedir egemen ? fiziğe dair aslında aylık yada 2,3 haftalık fot. paylaşımı yapsan hoş olabilir ? :roll:

günlük açtım oradanda burdanda paylaşırım mutlaka fotoğrafladıgım zaman teşekkürler fikriniz için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1

Rowing machine 8tekrar son set hareket formuna takilmayin yanlışlar olabilir tesekkurler izlediginiz icin iki link atıyorum direk burdan izleniyo mu bilmiyorum telefondan ekledigim icin 2 tane attım oyuzden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.