Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

survival

Ilk kürüme girmek istiyorum

Önerilen İletiler

survival    1

Herkese selamlar, 22 yaşındayım 10 sene basket oynadıktan sonra çokta düzenli bir şekilde spor hayatım olmadı ama her sene mutlaka bir süre sporla uğraştım. Son 2 ayda ise daha sık ve istekli bir şekilde spor yapmaya başladım ve 67 kilodan 73 kiloya kadar çıktım. Uzun zamandır steroidler hakkında derin bir araştırmaya girdim ve hala aklımda olan bir takım soruları siz değerli sporcu abilerim,hocalarım ve kardeşlerimden yardım almak istiyorum

Kendimden biraz daha bahsetmem gerekirse boyum 183 cm kilomdan bahsetmiştim atletik yapıda bir vücudum var, neden küre girmek istediğimden bahsedeyim artık sporu hayatımın tam ortasına entegre etmek istiyorum düzenli uyumak,düzenli yemek yemek vs ve şu anki vücudumu bir sınır olarak görüyorum yıllardır da bu sınırı aşamıyorum haliyle bu durum motivasyonumu çok düşürüyor artık o sınırı aşmak istiyorum girmek istediğim kür ise boldenon + testo kürü. İlk olacağı için hafif bir şekilde başlamak istedim

Sormak istediğim sorular ise

1- Klasik olan bir soru,kürden sonra iyi bir pct yaptıktan sonra her vücudumun testeron üretiminde bir problem olur mu (Bu durumun genetiğe ve vücut değerlerine bağlı olduğunu biliyorum ama aklımda hala bir soru )

2- Vücut değerlerinde bir sorun olmasa bile sertleşmeme,erken boşalma veya bu tarz bir sıkıntı yaşar mıyım ?

3-Boldenon + testo küründen sonra ne kadar su kaybı yaşayabilirim

4- Bu ilaçların yanında her hangi bir ilaç daha kullanmamı önerir misiniz ? ve Neden ?

Bana ayıracağınız zaman için şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emmioğlu    9
survival, 1 saat önce yazdı:

Herkese selamlar, 22 yaşındayım 10 sene basket oynadıktan sonra çokta düzenli bir şekilde spor hayatım olmadı ama her sene mutlaka bir süre sporla uğraştım. Son 2 ayda ise daha sık ve istekli bir şekilde spor yapmaya başladım ve 67 kilodan 73 kiloya kadar çıktım. Uzun zamandır steroidler hakkında derin bir araştırmaya girdim ve hala aklımda olan bir takım soruları siz değerli sporcu abilerim,hocalarım ve kardeşlerimden yardım almak istiyorum

Kendimden biraz daha bahsetmem gerekirse boyum 183 cm kilomdan bahsetmiştim atletik yapıda bir vücudum var, neden küre girmek istediğimden bahsedeyim artık sporu hayatımın tam ortasına entegre etmek istiyorum düzenli uyumak,düzenli yemek yemek vs ve şu anki vücudumu bir sınır olarak görüyorum yıllardır da bu sınırı aşamıyorum haliyle bu durum motivasyonumu çok düşürüyor artık o sınırı aşmak istiyorum girmek istediğim kür ise boldenon + testo kürü. İlk olacağı için hafif bir şekilde başlamak istedim

1- Klasik olan bir soru,kürden sonra iyi bir pct yaptıktan sonra her vücudumun testeron üretiminde bir problem olur mu (Bu durumun genetiğe ve vücut değerlerine bağlı olduğunu biliyorum ama aklımda hala bir soru )

2- Vücut değerlerinde bir sorun olmasa bile sertleşmeme,erken boşalma veya bu tarz bir sıkıntı yaşar mıyım ?

4- Bu ilaçların yanında her hangi bir ilaç daha kullanmamı önerir misiniz ? ve Neden ?

Senin yapacağın şey bir kür değil, iyi bir beslenme ve diyet olmalı. Ayrıca küre girmen için çok erken. Önce bir altyapı oluştur vücut geliştirmeyi en azından 1 sene düzenli yap. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kutluuhan    46
Emmioğlu, 14 saat önce yazdı:

Senin yapacağın şey bir kür değil, iyi bir beslenme ve diyet olmalı. Ayrıca küre girmen için çok erken. Önce bir altyapı oluştur vücut geliştirmeyi en azından 1 sene düzenli yap. 

Adam başka bişey sormuş sen ne anlatıyorsun 

survival, 14 saat önce yazdı:

1-doğru ürün lazım orjinal ürünleri kullan pct yi düzgün yaparsan bir sıkıntı yaşamazsın merak etme

2-testo yükselirse cinsel güç yükselir ereksiyon daha iyi olur ve geç boşalırsın. 

3-Beslenmeni antrenmanını zaten güzel ayarlayabilirsin sporcusun net bir kg veremem ama sonuçları seni mutlu eder. 

4-bence kür komple baştan düşünülmesi gerekli bolde testo yerine başka bir ilaç girebilirsin daha iyi fayda için 

Şimdiden kolay gelsin 

İyi forumlar.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
survival, 16 saat önce yazdı:

1- PCT doğal üretiminin başlaması için zaten. Düzgün bir PCT yaparsan eski haline döneceksin. Hatta birçok kişinin kürden sonraki doğal testosteron değeri kür öncesine nazaran daha iyi.

2- Kür içerisinde böyle bir sorun yaşaman çok olanaklı değil zira vücudunda birkaç testisin ürettiği kadar testosteron olacak.

3- Kuvvetle muhtemel tuttuğun tüm suyu kaybedeceksin.

4- Test sonuçlarına ya da göğüs ucunda hissettiğin hassasiyete göre arimidex kullanabilirsin. Bu ilaç testosteronun aromatize olup oluşturduğu östrojeni kontrol etmende yardımcı olacaktır.

tarihinde centuriofilius tarafından düzenlendi
Yazım hatası.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emmioğlu    9
kutluuhan, 6 saat önce yazdı:

Adam başka bişey sormuş sen ne anlatıyorsun 

1-doğru ürün lazım orjinal ürünleri kullan pct yi düzgün yaparsan bir sıkıntı yaşamazsın merak etme

2-testo yükselirse cinsel güç yükselir ereksiyon daha iyi olur ve geç boşalırsın. 

3-Beslenmeni antrenmanını zaten güzel ayarlayabilirsin sporcusun net bir kg veremem ama sonuçları seni mutlu eder. 

4-bence kür komple baştan düşünülmesi gerekli bolde testo yerine başka bir ilaç girebilirsin daha iyi fayda için 

Şimdiden kolay gelsin 

İyi forumlar.. 

Dostum hiçbir altyapısı olmadan küre girmesini doğru bulmam. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.