Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ßyC#

Sustanon neden tehlikeli?

Önerilen İletiler

AhmetBalcı    131
rip rich piana, Şimdi yazdı:

aranızda dbol kullanan oldumu? bir sonraki kürümde kickstart için kullanmak istiyorumda 20 gün,30mg. estrojene orta seviyede tepki veriyom yani 4 günde bir yarım tablet arimidex aldığım halde hafif sivilce artışı gibi. dbol alınca estrojen bombasına dönüşmekten korkuyorum fakat benim gibi bi ectomorph için tam ilaç 

Ben kullandim daha evvel kurlerimde cok guzel verim aldim. Ama ast alt oyle bozuyor ki o bozulmaya deger mi dersen bence degmez. Kick start yerine anabolik etkisini bekleyin derim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Haze    16
rip rich piana, 35 dakika önce yazdı:

aranızda dbol kullanan oldumu? bir sonraki kürümde kickstart için kullanmak istiyorumda 20 gün,30mg. estrojene orta seviyede tepki veriyom yani 4 günde bir yarım tablet arimidex aldığım halde hafif sivilce artışı gibi. dbol alınca estrojen bombasına dönüşmekten korkuyorum fakat benim gibi bi ectomorph için tam ilaç 

Ben şuanda kullanıyorum 3 günümdeyim herhangi bir sıkıntı yaşamadım ama daha çok erken konuşmak için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batuhan48    0

Merhaba arkadaşlar testi enanth bolde danabol kürüm yeni bitti ve ilk kürümdu açıkçası pek verim alamadım ara vermeden deca kürüne girmek istiyorum sizce ne yapmalıyım şimdiden teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
Batuhan48, 21 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar testi enanth bolde danabol kürüm yeni bitti ve ilk kürümdu açıkçası pek verim alamadım ara vermeden deca kürüne girmek istiyorum sizce ne yapmalıyım şimdiden teşekkürler

Aslında çok iyi verim alabileceğin bir kur hangi marka kullandın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
trenbolonz, 33 dakika önce yazdı:

bb tr de gelişmemekte haklı bildiğinizi okumaya devam edin

Aydinlat herkes gelissin 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batuhan48    0

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
Batuhan48, 1 dakika önce yazdı:

Dostum yukarda da yazmışsın bana kullandigin ürünlerin markasını söylermisin,kaç kg aldın,ürünler orjinalmiydi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batuhan48    0

Sis diye bi marka ilk kürümdu markalari falan pek bilmiyorum pek verim alamadım yani ama vücuduma bi yorulma falan yok kur boyunca meme uçlarımda kaşıntı hiç yaşamadım armidex kullanmadığım halde libidomda da pek artis göremedim acikcasi olmadı değil oldu ama az sivilcelenme falanda olmadı hiç yeni bi küre başlasam nasıl olur deca veya trenle alakalı bi küre öneriniz nelerdir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
Batuhan48, 1 dakika önce yazdı:

Sis diye bi marka ilk kürümdu markalari falan pek bilmiyorum pek verim alamadım yani ama vücuduma bi yorulma falan yok kur boyunca meme uçlarımda kaşıntı hiç yaşamadım armidex kullanmadığım halde libidomda da pek artis göremedim acikcasi olmadı değil oldu ama az sivilcelenme falanda olmadı hiç yeni bi küre başlasam nasıl olur deca veya trenle alakalı bi küre öneriniz nelerdir 

Dostum marka aşırı dandik ve dediklerine gör ztn ürünler sahte daha ilk kurden deca veya en azından tren girme ağır gelir ürünleri bu siteden al bütçen çok yoksa testo+danabol bütçen varsa testo +danabol+boldenon yap işte ozaman verimi görürsün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167

Sustanon trt de kullanıyor neden zararlı olsun ki ? Kür içinde haftalık 500iu yeterli olur diye düşünüyorum

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
Batuhan48, 8 dakika önce yazdı:

Tamamdır teşekkür ederim peki küre hemen başlasam sıkıntı olurmu

Dediğim gibi ürünler sahte ve bu yüzden yeni küre girmendee bir sıkıntı yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Batuhan48, 8 dakika önce yazdı:

Tamamdır teşekkür ederim peki küre hemen başlasam sıkıntı olurmu

@batuhan48 kardeşim başla ne olcak . Ama önce bi kan tahlili yaptır . sonra başla küre ki pct zamanı kan değerlerini karşılaştırabilesin. Benim ilk kürüm dianabol ve sustanondu ve harika büyütmüştü 74 den 87 ye çıktım kür bitimi 80 kg idim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zerkes1    4

Ben sustanon kullanıyorum ve kullandım. Pct ye 3 hafta sonra başladım hem bulk hem definisyon on numara gidiyor. Ligme ligme liflerinizi göstermiyor ama parça parça da oluyorsunuz öncelikle. Pct de hic Pregnyl bile girmedim klomen , proviron , haftada 1 arimidex .1.5 ay sonra doğal testosteron seviyem kur yapmadığım referans değerine göre 1 tik daha iyi olmustu hatta. Pct gittikten sonra prolaktin biraz yukselmisti dostinex ile o da halloldu 

aldigim 12 kg adelenin 5.5 kilosunu tutmayı başardım pregnyl olmadan.  fakat parantez açıyorum ( BEN PROFOSYONEL YARDIM ALDIM ) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ykp07    7
metinav, 5.01.2020 - 19:30 yazdı:

@Ferhat82  Ben sustanonu seviyorum bulka en uygun steroid bence.Arkadaşların dediği gibi dünyada bu steroid trt için kullanılıyor.Hipogonadik hastalarda ayda bir enjekte ediyorlar sustanonu.

İçeriğindeki çeşitli esterler aktif ve reaktif olma seviyesini süresini değiştiriyor.İnsanların yapıları aynı olmadığı ve farklı tepkiler verdiği için sustanonu üretirken tüm erkeklere uygun olsun diye düşünülmüş.Yoksa en uzun ester tercih edilirdi enjeksiyon kolaylığı yönünden.Fakat her bünyenin hormon sistemi farklı, shbg seviyeleri farklı, testoyu değerlendirme aromatize etme fonksiyonu değişken.

Sustanon definasyona çok gitmez bana kalırsa.Uzun esterler her zaman su tutar, ve sustanon kafadan 9-10 kg artış yapıyor kiloda.Define için uygun olsaydı min. su tutumu olmalı ve yağ yakımıyla kiloda düşme sağlaması gerekirdi.Bunu yapmıyor...Belki içindeki kısa esterlere uygun sık enjekte edilse böyle bir yarar elde edilebilir.

Pct ye başlama vucuttan atılma süresi hesabı zor ve bunun için kür tecrübesi olan insanların kullanması daha doğru olur.Ester geçişleri harddan softa doğru duygusal değişikliğe neden olabilir hassas kişilerde.

Pct öncesi son 25-30 gün, testo propa geçiş yapılarak sonlandırılırsa kür, pct için sorunsuz bir başlangıç yapılabilir.

metin hocam bir sorum olacak konunun  biraz dışında olacak 

16-20 haftalık enanthate+boldenon ve haftada bir sustanon olmak üzere kür yapılsa kombinasyon olarak nasıl olur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.244
ykp07, 8 saat önce yazdı:

metin hocam bir sorum olacak konunun  biraz dışında olacak 

16-20 haftalık enanthate+boldenon ve haftada bir sustanon olmak üzere kür yapılsa kombinasyon olarak nasıl olur?

Sorunun cevaplanmasını rica ediyorum. (Bu konu altında) Konu ile alâkası yoksa neden bu konu altında soruluyor? Onlarca kategori ve alt kategori duruken neden konular içinde ilginç diyaloglar konunun merkezinden uzak sorular? Arkadaşlar bu platform ortalama 10 yıldır açık ve google veya başka arama motorlarında binlerce indeksli başlığı var kişi merak ettiği konuya ilgili arama motorlarından ulaşıldığında başlık başka içerik başka burası ne biçim yer deyip çekip gidiyor.. Tüm bu sorun ve olasılıkların önüne geçmek sosyal bir platform oluşturabilmek adına yıllardır mücadele veriyorum ama yoruldum sayenizde artık. Lütfen rica ediyorum başlıkla alâkalı ise yorum yazın bilginiz dâhilinde ama konu ile alâkasız bir yorum gelecekse (veya soru) ilgili kategorilerin içinde yeni konu oluştur seçeneği sonrası başlık açarak bunu yapın lütfen. Yoksa adam sustanon diye geliyor başlığa boldenon, deca, turinabol , testisim ağrıyor,  kısır mı kaldım dan çıkıyor kafa ramazan güllacına dönüyor ister istemez..

Lütfen forum da sosyal medya adresleri satıcı önerimi başka satış sitelerinin sektörle alâkalı paylaşımları saygıdan uzak sivri dilli konuşmalar konu başlığı ile alâkasız alt metinler paylaşımı forum kurallarına uygun değildir ve yaptırımsal karşılığı olan hususlardır bilginize.

Son uyarım olsun lütfen artık!

Keyifli forumlar.

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ykp07    7
Loving, 12 dakika önce yazdı:

Sorunun cevaplanmasını rica ediyorum. (Bu konu altında) Konu ike alâkası yoksa neden bu konu altında soruluyor? Onlarca kategori ve alt kategori duruken neden konular içinde ilginç diyaloglar konunun merkezinden uzak sorular? Arkadaşlar bu platform ortalama 10 yıldır açık ve google veya başka arama motorlarında binlerce indeksli başlığı var kişi merak ettiği konuya ilgili arama motorlarından ulaşıldığında başlık başka içerik başka burası ne biçim yer deyip çekip gidiyor.. Tüm bu sorun ve olasılıkların önüne geçmek sosyal bir platform oluşturabilmek adına yıllardır mücadele veriyorum ama yoruldum sayenizde artık. Lütfen rica ediyorum başlıkla alâkalı ise yorum yazın bilginiz dâhilinde ama konu ile alâkasız bir yorum gelecekse (veya soru) ilgili kategorilerin içinde yeni konu oluştur seçeneği sonrası başlık açarak bunu yapın lütfen. Yoksa adam sustanon diye geliyor başlığa boldenon, deca, turinabol , testisim ağrıyor,  kısır mı kaldım dan çıkıyor kafa ramazan güllacına dönüyor ister istemez..

Lütfen forum da sosyal medya adresleri satıcı önerimi başka satış sitelerinin sektörle alâkalı paylaşımları saygıdan uzak sivri dilli konuşmalar konu başlığı ile alâkasız alt metinler paylaşımı forum kurallarına uygun değildir ve yaptırımsal karşılığı olan hususlardır bilginize.

Keyifli forumlar.

özür dilerim sitenin acemiliğine verin.günlerdir okuyorum sitedeki yorumları konu ile alakasız sorularla da karşılaştım ama böyle bir uyarı görmemiştim.eğer görmüş olsaydım kesinlikle dikkate alırdım.bende kuralcı bir insanımdır.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Loving, 7 saat önce yazdı:

Sorunun cevaplanmasını rica ediyorum. (Bu konu altında) Konu ike alâkası yoksa neden bu konu altında soruluyor? Onlarca kategori ve alt kategori duruken neden konular içinde ilginç diyaloglar konunun merkezinden uzak sorular? Arkadaşlar bu platform ortalama 10 yıldır açık ve google veya başka arama motorlarında binlerce indeksli başlığı var kişi merak ettiği konuya ilgili arama motorlarından ulaşıldığında başlık başka içerik başka burası ne biçim yer deyip çekip gidiyor.. Tüm bu sorun ve olasılıkların önüne geçmek sosyal bir platform oluşturabilmek adına yıllardır mücadele veriyorum ama yoruldum sayenizde artık. Lütfen rica ediyorum başlıkla alâkalı ise yorum yazın bilginiz dâhilinde ama konu ile alâkasız bir yorum gelecekse (veya soru) ilgili kategorilerin içinde yeni konu oluştur seçeneği sonrası başlık açarak bunu yapın lütfen. Yoksa adam sustanon diye geliyor başlığa boldenon, deca, turinabol , testisim ağrıyor,  kısır mı kaldım dan çıkıyor kafa ramazan güllacına dönüyor ister istemez..

Keyifli forumlar.

Üfff senin yüzünden canım güllaç çekti abi yaaaaa... ama yemeyeceğim :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
rip rich piana, 1/12/2020 - 00:01 yazdı:

4 Günde bir yarım tablet mi vay anasını çok az değilmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.