Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

MajesteBVB

Anapalon mu ? dianabol mu ?

Önerilen İletiler

MajesteBVB    58

Arkadaşlar selam,

Başlıktada belirttiğim gibi 2 ürün arasında kararsız kaldım , daha önce kullanan arkadaşlar var ise bilgi verebilir mi ? 

Kick start için sizde hangi ürün daha faydalı olacaktır.

2 ürününde karaciğere toxic zararı verdiğini okudum.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82    447
MajesteBVB, 47 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar selam,

Başlıktada belirttiğim gibi 2 ürün arasında kararsız kaldım , daha önce kullanan arkadaşlar var ise bilgi verebilir mi ? 

Dianabol boş ürün elimde vardi boşta duracağina arkadaşıma verdim. Su tutmak başka bir getiri yok.

Anopolon tam hakkını veren bir ilaç dianabollden biraz daha fazla toxic etkisi var fakat hakkını veren bir ilaç.

Tercihim kesinlikle anapolan olurdu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
Ferhat82, 11 dakika önce yazdı:

Dianabol boş ürün elimde vardi boşta duracağina arkadaşıma verdim. Su tutmak başka bir getiri yok.

Anopolon tam hakkını veren bir ilaç dianabollden biraz daha fazla toxic etkisi var fakat hakkını veren bir ilaç.

Tercihim kesinlikle anapolan olurdu 

Toxic etkisini azaltmak için bir ilaç kullanmak gerekiyor mu ? kür esnasında ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
MajesteBVB, 19 dakika önce yazdı:

Toxic etkisini azaltmak için bir ilaç kullanmak gerekiyor mu ? kür esnasında ?

Nac 600 veya Milk this. Bol bol yeşillik ve su 

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
Ferhat82, 1 dakika önce yazdı:

Nac 600 veya Milk this. Bol bol yeşillik ve su 

bende şimdi milk this e bakıyordum eyvallah :D sadece bu ilaç yardımcı olacaktır sanırım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zerkes1    4

Anapolon danabolun godzilla halidir. Yarışmacı harici uzak durulmalı. Karaciğeri en çok yoran ilactir kendisi etkisi ise 2 haftada 14 kilo alan bile olmustu ama hepsi su... bırakınca kendi adelesi bile gitmişti. Çok tehlikeli bence kick start o kadar gerekli değil uzak dur

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Dostum bence hiçbir ilaç hiçbir ilaçla karşılaştırılamaz. 

Anapolon için danabolun güclü hali diyip geçmek aşırı saçma olur.  Çünkü bir çok farklı özellikleri var. Gücünü dht den alma oranları, SHBG ye bağlanma veya SHBG yi düşürme oranları, kas içinde su tutma ve deri altında su tutma oranları, anabolik güç oranları vb.. 

İlk kürünse danabol kullan. Sonraki kürlerde anapolon kullanırsın. Ne de olsa biyere kaçmıyor :)

MajesteBVB, 3 saat önce yazdı:

Arkadaşlar selam,

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emmioğlu    9

Danabol da anapolon da kilo alma konusunda işini görecektir diye tahmin ediyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
Zerkes1, 36 dakika önce yazdı:

Anapolon danabolun godzilla halidir. Yarışmacı harici uzak durulmalı. Karaciğeri en çok yoran ilactir kendisi etkisi ise 2 haftada 14 kilo alan bile olmustu ama hepsi su... bırakınca kendi adelesi bile gitmişti. Çok tehlikeli bence kick start o kadar gerekli değil uzak dur

evet dianaboldan daha fazla karaciğeri yorduğunu öğrendim fakat dianabol gibi bir ilaç bile kullanılmayı bıraktıktan sonra toplanan suyu dışarıya atıyor fakat en azından az da olsa bir kas kütlesi bırakıyor , anapolonu bırakdıktan sonra %1 bile olsa kas kazancı olmuyor mu ? hepsi mi gidiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erdemdemir    20
MajesteBVB, 9 dakika önce yazdı:

evet dianaboldan daha fazla karaciğeri yorduğunu öğrendim fakat dianabol gibi bir ilaç bile kullanılmayı bıraktıktan sonra toplanan suyu dışarıya atıyor fakat en azından az da olsa bir kas kütlesi bırakıyor , anapolonu bırakdıktan sonra %1 bile olsa kas kazancı olmuyor mu ? hepsi mi gidiyor.

Boyle birsey yok dostum. Hepsi gider diye bir oran oranti yok. Ne kadari kalacagi senin genetigine, beslenmene ve diger urunlerinin calismasiyla alakali. Dianabol ya da anapolon bu senin tercihin. Yerinde olsam ilk kurde dianabol kullanirim. Vucudun nasi tepki verecek bilmiyorsun zira. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
erdemdemir, 25 dakika önce yazdı:

Boyle birsey yok dostum. Hepsi gider diye bir oran oranti yok. Ne kadari kalacagi senin genetigine, beslenmene ve diger urunlerinin calismasiyla alakali. Dianabol ya da anapolon bu senin tercihin. Yerinde olsam ilk kurde dianabol kullanirim. Vucudun nasi tepki verecek bilmiyorsun zira. 

teşekkürler , biraz daha detaylı araştırdıktan sonra sanırım karar vereceğim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
MajesteBVB, 02.01.2020 - 16:20 yazdı:

teşekkürler , biraz daha detaylı araştırdıktan sonra sanırım karar vereceğim :)

Hangisini kullandın hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83

Dianabol kullanırken gücünü, kasta su tutumunu çok iyi gösteren bir ilac farkı aynada,antrenmanda hissedebiliyorsun, ama cidden bıraktığın 1-2 gün içinde sanki aldığın kas kütlesi gidiyormuş gibi hissettiriyor. ve ya kas kütlesi kazanıyor musun ondan bile emin değilim. herhalde alınıyordur bu kadar kullanıldığına göre :D anapolon kullanmadım 

tarihinde kaderseolur tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175

Danabol yüksek dozlarda 4 hafta kullanmak yerine düşük dozlarda 8 hafta kullanmak daha kolay tutulabilir kas kütlesi sağlıyor ve daha az su tutmakta bir diğer + sı

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.408

Arkadaşlar bir konu yanlış anlaşılıyor olabilir. Bir sürü yerli yabancı kaynak okudum. Hepsi aynı şeyi söylüyor. NAC 600 olsun bitkisel karaciğer koruyucular olsun "mutlak" olarak karaciğeri korumuyorlar. Sadece biraz yardım ediyorlar. Yani ben nac kullanıyorum karaciğerime bir şey olmaz diye düşünülmesin. 

@HalfNatty danabolün amacı hızlı sus tutması ve güç artışı. O da aldığın steroidler etkili olana kadar. Yani uzun vadeli kullanmak yerine kısa süreli ama yüksek doz tercih ediyorlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.