Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ucanhollandalı

Libido ve ereksiyon sorunu (testler eklendi)

Önerilen İletiler

Öncelikle herkese merhaba,yaşım 22 5 yıllık spor geçmişim 5 kür geçmişim var.Bundan yaklaşık 8 ay önce  10 hafta 250 mg testo ve 4 hafta 30 mg danabol kullandım.Ben hep aynu kürü yaparım ve pct yapmıyorum çünkü hiç sorun yaşamadım ve hep toparlandı.Açıkçası bu kürde de kür sonrası öyle büyük bir sorun yoktu ereksiyonlar libido normaldi.Ama Ağustos ayında tak diye birden her şey gitti anlamadım ne olduğunu.Daha sonra test yaptırıp buraya konu açtım ve metin abi klomen kullanmamı söyledi.3 hafta klomen kullandım fakat bir değişiklik olmadı sadece klomen bittikten 1 2 gün sonra düşünce yoluyla ereksiyon falan baya düzelmişti zaten 2 gün sonra şansızlık eseri bacağımı kırdım.Eylül ayında yaptırdığım test ve bugün yaptırdığım testi ekliyorum.Sorunlar hala devam ediyor.Hocalarımdan yardım ederseniz sevinirim.(Sabah ereksiyonu var fakat tam sertlikte değil bu arada testo düşüklüğünün 7 den 4 düşmesi 2 ay önce bacaktaki kırık ve bacak çalışamamam oldu).Asıl problem nedir fsh mı yoksa başka.Herkese teşekkürler. @metinav5e034536a2f68_lkTest.png.1d7218b5088cb356cdc3385e7722b588.png5e034530864dd_Sontest.png.a383af23858e345cf643c3921cba2c8b.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Equipoise, 2 dakika önce yazdı:

Bence sorun östrojende. Haftada 2 Aromasin kullan başka hiçbirşeye bulaşma

Belki haklı olabilirsin ama 4 ay önce östrojen 33 dü o zaman da sorunlar devam ediyordu.Ne yapıcam bilemedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287

Problem prolaktin gibi duruyor. Onun yüksekliği e2 gibi değil direk libidoyu sıfırlıyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

4.19 testosteron ile bile yeterli ereksiyon olabilecegini düşünüyorum ben. Prolaktin ve östrojeni düşürerek bi sonuçlara bak bence.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38, 1 saat önce yazdı:

Problem prolaktin gibi duruyor. Onun yüksekliği e2 gibi değil direk libidoyu sıfırlıyor. 

nasıl düşürebililirim

Viktormamıel, 1 saat önce yazdı:

Teston düşmüş problem o diğerleriyle alakası yok, düzelir zamanla kullanma bişey

merhaba abi,testo 7 iken de bu problemler vardı testo ile alakası olmayabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
ucanhollandalı, 3 saat önce yazdı:

Öncelikle herkese merhaba,yaşım 22 5 yıllık spor geçmişim 5 kür geçmişim var.Bundan yaklaşık 8 ay önce  10 hafta 250 mg testo ve 4 hafta 30 mg danabol kullandım.Ben hep aynu kürü yaparım ve pct yapmıyorum çünkü hiç sorun yaşamadım ve hep toparlandı.Açıkçası bu kürde de kür sonrası öyle büyük bir sorun yoktu ereksiyonlar libido normaldi.Ama Ağustos ayında tak diye birden her şey gitti anlamadım ne olduğunu.Daha sonra test yaptırıp buraya konu açtım ve metin abi klomen kullanmamı söyledi.3 hafta klomen kullandım fakat bir değişiklik olmadı sadece klomen bittikten 1 2 gün sonra düşünce yoluyla ereksiyon falan baya düzelmişti zaten 2 gün sonra şansızlık eseri bacağımı kırdım.Eylül ayında yaptırdığım test ve bugün yaptırdığım testi ekliyorum.Sorunlar hala devam ediyor.Hocalarımdan yardım ederseniz sevinirim.(Sabah ereksiyonu var fakat tam sertlikte değil bu arada testo düşüklüğünün 7 den 4 düşmesi 2 ay önce bacaktaki kırık ve bacak çalışamamam oldu).Asıl problem nedir fsh mı yoksa başka.Herkese teşekkürler. @metinav5e034536a2f68_lkTest.png.1d7218b5088cb356cdc3385e7722b588.png5e034530864dd_Sontest.png.a383af23858e345cf643c3921cba2c8b.png

Şuan ki durumun da östrojen ve prolaktine ayar vermen gerektiğini düşünüyorum (düşürmelisin).Bunun yanında fsh için masturbasyon yada ilişki yaşa sık sık.Lh ve total testo ilişkisi normal.Total testonun, stres uyku beslenme ve spora endeksli olduğunu düşünürsek yükseltmesi kolay.Hayatını düzene oturtuğunda...İstiyorsan tribulus, dhea, ginseng gibi takviyeler kullanabilirsin.

Hafta 2*0,5 mg cabaser ve haftada 2*0,5mg arimidex veya aromasin durumunu düzeltecektir...

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 4 saat önce yazdı:

Şuan ki durumun da östrojen ve prolaktine ayar vermen gerektiğini düşünüyorum (düşürmelisin).Bunun yanında fsh için masturbasyon yada ilişki yaşa sık sık.Lh ve total testo ilişkisi normal.Total testonun, stres uyku beslenme ve spora endeksli olduğunu düşünürsek yükseltmesi kolay.Hayatını düzene oturtuğunda...İstiyorsan tribulus, dhea, ginseng gibi takviyeler kullanabilirsin.

Hafta 2*0,5 mg cabaser ve haftada 2*0,5mg arimidex veya aromasin durumunu düzeltecektir...

Cok tesekkur ederim metin abi.Anladigim kadariyla haftada 2 defa kullanicam 3 4 gun arayla sanirim doğru mu anladim.Bide cabaser bulamazsam dostinex is görür mu

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erdemdemir    20
ucanhollandalı, 18 dakika önce yazdı:

Cok tesekkur ederim metin abi.Anladigim kadariyla haftada 2 defa kullanicam 3 4 gun arayla sanirim doğru mu anladim.Bide cabaser bulamazsam dostinex is görür mu

Cabaser ya da dostinex hangisini icersen ic yatmadan icmeni tavsiye ederim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 4 saat önce yazdı:

Bide dediğinin aksine libido olmadığı için herhangi bir ilişki yada mast yapmadım 10 gündür falan teste giricem diye,fsh ın düşük çıkması onunla alakalı değildir dimi abi.Sonunda düzeldi dedik hava gazı çıkmasın valla.Yarın alıcam ilaçları durumu güncellerim abi teşekkürler

erdemdemir, 28 dakika önce yazdı:

Cabaser ya da dostinex hangisini icersen ic yatmadan icmeni tavsiye ederim

teşekkür ederim hocam saolasın nedeni nedir acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erdemdemir    20
ucanhollandalı, 1 dakika önce yazdı:

Bende cok ciddi bas agrisi ve tansiyona neden oluyor. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
ucanhollandalı, 10 saat önce yazdı:

Dogru...is görür

ucanhollandalı, 10 saat önce yazdı:

Bide dediğinin aksine libido olmadığı için herhangi bir ilişki yada mast yapmadım 10 gündür falan teste giricem diye,fsh ın düşük çıkması onunla alakalı değildir dimi abi.Sonunda düzeldi dedik hava gazı çıkmasın valla.Yarın alıcam ilaçları durumu güncellerim abi teşekkürler

Fsh seviyesi yüksek bunu düsürmen gerekiyor.Klomen bu degeri yükselten bir ilac. Notmal seviyesi lh degerlerine yakin olmali. Sperm bosaltimi yaparsan sık sık germ hücrelerini mekanik de olsa uyarirsin. Dolayisiyla duyarsizlik azalir belli bir ölcüde. Canin istememesi prolaktin ve östrojen seviyenin yuksekliginden kaynaklaniyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 26.12.2019 - 01:24 yazdı:

Dogru...is görür

Fsh seviyesi yüksek bunu düsürmen gerekiyor.Klomen bu degeri yükselten bir ilac. Notmal seviyesi lh degerlerine yakin olmali. Sperm bosaltimi yaparsan sık sık germ hücrelerini mekanik de olsa uyarirsin. Dolayisiyla duyarsizlik azalir belli bir ölcüde. Canin istememesi prolaktin ve östrojen seviyenin yuksekliginden kaynaklaniyor.

Metin abi ilaçları dün kullanmaya başladım.Şuanlık bir etki yok sanırım yarılanma süreleri biraz geç ne zaman tekrar test yaptırmalıyım.Teşekkürler abi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
ucanhollandalı, 18 saat önce yazdı:

Metin abi ilaçları dün kullanmaya başladım.Şuanlık bir etki yok sanırım yarılanma süreleri biraz geç ne zaman tekrar test yaptırmalıyım.Teşekkürler abi

4-5 gün gecsin...Teste gerek yok. İlaclar istisnasiz prolaktin ve östrojen degerlerini dusurur. Fsh icin bol bol masturbasyon yap.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 28.12.2019 - 10:45 yazdı:

4-5 gün gecsin...Teste gerek yok. İlaclar istisnasiz prolaktin ve östrojen degerlerini dusurur. Fsh icin bol bol masturbasyon yap.

Metin abi merhaba bugün 6.gün.Suan tek gözle görülür değişim mastürbasyonda tam sertlesme oldu ama sadece ilkinde zaten 2 3 cok zor sertleşmiyor.libidoda bir değişim yok şimdilik.Onun disinda 1 2 aydir dikkatimi ceken spermin rengi daha griye yakin koyu beyazdan bu bir durumun göstergesi olabilir mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
ucanhollandalı, 9 dakika önce yazdı:

Metin abi merhaba bugün 6.gün.Suan tek gözle görülür değişim mastürbasyonda tam sertlesme oldu ama sadece ilkinde zaten 2 3 cok zor sertleşmiyor.libidoda bir değişim yok şimdilik.Onun disinda 1 2 aydir dikkatimi ceken spermin rengi daha griye yakin koyu beyazdan bu bir durumun göstergesi olabilir mi

İlaçlara biraz daha devam et durumun değişmesi lazım, en azından libido yönüyle...Boşaldıktan sonra ani olarak prolaktin değerli yükselir.Bu yükselişten dolayı libido istek düşer ve belli bir süre beklemek arkamızı dönüp uyumak :) gereği oluşur.Bu bazı insanlarda bir kaç dakika, bazı insanlarda da 30-40 dakikayı bulabilir.Prolaktin eski seviyesine düşer ve tekrar uyaran varsa arzu oluşur...2-3 bunlara takılma değerlerin normalleştikçe yerine gelir.

Döl renginden bir durum anlaşılabileceğini veya tesbitini duymadım.2-3 ayrı sıvının birleşimiyle oluşuyor.Bu karışımdaki oranlar miktarlar sıvının koyuluğunu ve rengini değiştirebilir.Sperm dediğimiz çok düşük oranda testisten gelen erkek genlerini taşıyan hücrelerdir.Bunu spermiyogram testi yaptırarak öğrenmek mümkün.Geri kalan sıvının, rengi miktarı vb. çok önemi yok.Kürdeyken de bu sıvı gelir fakat içinde sperm yoktur çoğunlukla :) Yaklaşık 60 günde bir spermin üretimi tamamlanıyor testis tübüllerinde.Onun için hemen anında şak diye bitmez, bir anda da başlamaz...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 3 saat önce yazdı:

İlaçlara biraz daha devam et durumun değişmesi lazım, en azından libido yönüyle...Boşaldıktan sonra ani olarak prolaktin değerli yükselir.Bu yükselişten dolayı libido istek düşer ve belli bir süre beklemek arkamızı dönüp uyumak :) gereği oluşur.Bu bazı insanlarda bir kaç dakika, bazı insanlarda da 30-40 dakikayı bulabilir.Prolaktin eski seviyesine düşer ve tekrar uyaran varsa arzu oluşur...2-3 bunlara takılma değerlerin normalleştikçe yerine gelir.

Döl renginden bir durum anlaşılabileceğini veya tesbitini duymadım.2-3 ayrı sıvının birleşimiyle oluşuyor.Bu karışımdaki oranlar miktarlar sıvının koyuluğunu ve rengini değiştirebilir.Sperm dediğimiz çok düşük oranda testisten gelen erkek genlerini taşıyan hücrelerdir.Bunu spermiyogram testi yaptırarak öğrenmek mümkün.Geri kalan sıvının, rengi miktarı vb. çok önemi yok.Kürdeyken de bu sıvı gelir fakat içinde sperm yoktur çoğunlukla :) Yaklaşık 60 günde bir spermin üretimi tamamlanıyor testis tübüllerinde.Onun için hemen anında şak diye bitmez, bir anda da başlamaz...

Valla şu iş bi çözülsün sana güzel bir hediye göndericem abi inşallah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güncelleme:

Bugün dostinex ve arimidex kullanmamin 9.günü.Haftada 1 mg aliyorum her ikisinden de.Libido da artis var ama orgazm olunca hemen gidiyor 1 2 gun kendine gelmiyor ve bu beni psikolojik olarak cok geri atiyor.Ereksiyon hala ayni gun ıçinde ölü,uyarim olsa bile tepki az,mast esnasinda tam sertleşme oluyor.Sabah ereksiyonu da oluyor ama yuzde 70 80 sertlesme de.Ilacalara daha ne kadar devam etmem gerek acaba?

@metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
ucanhollandalı, 12 dakika önce yazdı:

Güncelleme:

Bugün dostinex ve arimidex kullanmamin 9.günü.Haftada 1 mg aliyorum her ikisinden de.Libido da artis var ama orgazm olunca hemen gidiyor 1 2 gun kendine gelmiyor ve bu beni psikolojik olarak cok geri atiyor.Ereksiyon hala ayni gun ıçinde ölü,uyarim olsa bile tepki az,mast esnasinda tam sertleşme oluyor.Sabah ereksiyonu da oluyor ama yuzde 70 80 sertlesme de.Ilacalara daha ne kadar devam etmem gerek acaba?

@metinav

Test yaptırma durumun varsa e2 prolaktin total testo ve fsh testi yaptırıp durumu görebiliriz.Yaptıramazsan eğer, ilaçları yarı doza düşür haftalık.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 48 dakika önce yazdı:

Test yaptırma durumun varsa e2 prolaktin total testo ve fsh testi yaptırıp durumu görebiliriz.Yaptıramazsan eğer, ilaçları yarı doza düşür haftalık.

Abi bugün gittim hastaneye baktırmak için doktor bana 10 gun once yaptırmışsin suan tekrar hormon testi yaptiramazsin dedi

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
ucanhollandalı, 12 saat önce yazdı:

Abi bugün gittim hastaneye baktırmak için doktor bana 10 gun once yaptırmışsin suan tekrar hormon testi yaptiramazsin dedi

Devlette kısa süre yapınca öyle diyebiliyor 2 haftada 1 bende yapıyordum  banada söylemişti ama yapmak zorunda kaldı  rica edince yapıyorlar.  Eğer gitmek istemiyorsan Metin abinin dediği gibi yarıya düşürmende yeter

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
ucanhollandalı, 15 saat önce yazdı:

:(

O zaman yarı dozda bir hafta daha devam et, sonra bırakırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82, 5 saat önce yazdı:

Devlette kısa süre yapınca öyle diyebiliyor 2 haftada 1 bende yapıyordum  banada söylemişti ama yapmak zorunda kaldı  rica edince yapıyorlar.  Eğer gitmek istemiyorsan Metin abinin dediği gibi yarıya düşürmende yeter

Yani 15 gün sınırı var sanırım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.