Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ucanhollandalı

Libido ve ereksiyon sorunu (testler eklendi)

Önerilen İletiler

metinav, 04.01.2020 - 11:22 yazdı:

:(

O zaman yarı dozda bir hafta daha devam et, sonra bırakırsın.

Metin abi bugün bir test daha yaptirdim.Abi allah askina bu is nedir ya gene fsh 17 lere çıkmis.Prolaktin ostrojen düşmüş.Ereksiyon libidoda bir gelisme yok

inCollage_20200110_175128821.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.578
ucanhollandalı, 1 saat önce yazdı:

Metin abi bugün bir test daha yaptirdim.Abi allah askina bu is nedir ya gene fsh 17 lere çıkmis.Prolaktin ostrojen düşmüş.Ereksiyon libidoda bir gelisme yok

inCollage_20200110_175128821.jpg

Cabaseri kes prolaktin çok düşmüş.Arimidexe devam edebilirsin.Östrojen değerin orjinalde ne (libidon iyiyken) bilmediğimiz için 20 li değerlere kadar indirmek anlamak için gerekli.

Fsh değerinin libidoya etkisi yoktur, sperm üretimini değerlendirmek için önemlidir.Ama bu şekilde yüksel olması iyi bir durum değil. Testislerin ne durumda bilmiyorum ama sperm üretimin sıkıntılı gibi...

Total testo ve lh değerin gayet iyi ve güzel.Libidonu etkileyecek dediğim gibi östrojen var bu teste göre.Psikolojik yönden ne durumdasın ? Stresli bir dönemdeysen gevşemen rahatlaman da duruma destek olur.

Aromasin-Femara tüm dokularda östrojeni baskıladığı için libidoya da zarar veriyor.Onun için arimidex kullanmanı tavsiye etmiştim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 14 dakika önce yazdı:

Cabaseri kes prolaktin çok düşmüş.Arimidexe devam edebilirsin.Östrojen değerin orjinalde ne (libidon iyiyken) bilmediğimiz için 20 li değerlere kadar indirmek anlamak için gerekli.

Fsh değerinin libidoya etkisi yoktur, sperm üretimini değerlendirmek için önemlidir.Ama bu şekilde yüksel olması iyi bir durum değil. Testislerin ne durumda bilmiyorum ama sperm üretimin sıkıntılı gibi...

Total testo ve lh değerin gayet iyi ve güzel.Libidonu etkileyecek dediğim gibi östrojen var bu teste göre.Psikolojik yönden ne durumdasın ? Stresli bir dönemdeysen gevşemen rahatlaman da duruma destek olur.

Aromasin-Femara tüm dokularda östrojeni baskıladığı için libidoya da zarar veriyor.Onun için arimidex kullanmanı tavsiye etmiştim...

Psikolojik acidan yerlerdeyim abi.Tam dedik fsh düzeldi libido kaldi simdi ikiside gitti.Bana öyle geliyor ki sperm 0 benim testislerde calismiyor cunku rengi eskisi gibi değil. Zaten biraz arastirdim fsh bu degerdeyken azospermiye işaret.Bunu nasil cozucem bilmiyorum.Mast yapmayınca normale dönüyor libido ama yapınca 1 2 gün bitik zaten sivi da gelmiyor artik 2.cide falan. Pazartedi endokrin randevum var bakalim ne dicek bu duruma.Arastiyorum her forumu ama benim bir emsalimi goremedim sen daha once duydun mu bu tarz bisi abi yani aylar gecmedine ragmen fsh yuksek olup sonra düzelen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
ucanhollandalı, 1 saat önce yazdı:

Psikolojik acidan yerlerdeyim abi.Tam dedik fsh düzeldi libido kaldi simdi ikiside gitti.Bana öyle geliyor ki sperm 0 benim testislerde calismiyor cunku rengi eskisi gibi değil. Zaten biraz arastirdim fsh bu degerdeyken azospermiye işaret.Bunu nasil cozucem bilmiyorum.Mast yapmayınca normale dönüyor libido ama yapınca 1 2 gün bitik zaten sivi da gelmiyor artik 2.cide falan. Pazartedi endokrin randevum var bakalim ne dicek bu duruma.Arastiyorum her forumu ama benim bir emsalimi goremedim sen daha once duydun mu bu tarz bisi abi yani aylar gecmedine ragmen fsh yuksek olup sonra düzelen 

Karamsar olmamak lazım.Ama en iyisi doktora gitmek ve spermiyogram testi yaptırmak.Libidoya etkisi yok onun için bağlantı kurma fsh değeriyle.İstersen dht yi arttırmak için dışarıdan düşük doz proviron kullanabilirsin. Günlük 1 tablet olarak.Total teston düşük olsaydı önermezdim ama gayet iyi değerlerde ve az bir şey düşse de sorun yaratmaz.

Eğer azospermi gibi bir durumun varsa bunun tedavisi için destek ürünleri var.Bir çok çocuk sahibi olamayan erkek çeşitli tedavilerle sperm miktarlarını ve canlılığını arttırıp çocuk sahibi olabiliyorlar.

Bitkisel destekler kullan, piyasada alabileceğin çakşır, ginseng, maca, l karnitin, e vitamini, arginin, alpha lipoik asit, ve daha bir çok şey kullanabilirsin düzenli olarak.

Herşeyin çaresi var, ölümden başka :)

@ucanhollandalı aklımdayken varikosel durumun da olabilir.İyi bir üroloji doktoruna görün...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 15 saat önce yazdı:

Karamsar olmamak lazım.Ama en iyisi doktora gitmek ve spermiyogram testi yaptırmak.Libidoya etkisi yok onun için bağlantı kurma fsh değeriyle.İstersen dht yi arttırmak için dışarıdan düşük doz proviron kullanabilirsin. Günlük 1 tablet olarak.Total teston düşük olsaydı önermezdim ama gayet iyi değerlerde ve az bir şey düşse de sorun yaratmaz.

Eğer azospermi gibi bir durumun varsa bunun tedavisi için destek ürünleri var.Bir çok çocuk sahibi olamayan erkek çeşitli tedavilerle sperm miktarlarını ve canlılığını arttırıp çocuk sahibi olabiliyorlar.

Bitkisel destekler kullan, piyasada alabileceğin çakşır, ginseng, maca, l karnitin, e vitamini, arginin, alpha lipoik asit, ve daha bir çok şey kullanabilirsin düzenli olarak.

Herşeyin çaresi var, ölümden başka :)

@ucanhollandalı aklımdayken varikosel durumun da olabilir.İyi bir üroloji doktoruna görün...

Varikosel icin testiste agri falan oluyormuş bende öyle bir problem yok zaten sordum doktora varikosel olabilir mi diye yok artık falan dedi,atrofi dedi o

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
ucanhollandalı, 31 dakika önce yazdı:

Varikosel icin testiste agri falan oluyormuş bende öyle bir problem yok zaten sordum doktora varikosel olabilir mi diye yok artık falan dedi,atrofi dedi o

Bencede öyledir çünkü aynı durum  bayadır  bendede var  Atrofi de hcg yaptıgın zaman yüksek ihtimal düzelebilir . Ben küre gireceğim için bilerek yapmadım başladıgım zaman kür içi kullanacağım zaten . Düzelirse haberdar ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82, 13 dakika önce yazdı:

Bencede öyledir çünkü aynı durum  bayadır  bendede var  Atrofi de hcg yaptıgın zaman yüksek ihtimal düzelebilir . Ben küre gireceğim için bilerek yapmadım başladıgım zaman kür içi kullanacağım zaten . Düzelirse haberdar ederim.

Sen de ne tarz bir sorun var suan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
ucanhollandalı, 33 dakika önce yazdı:

Sen de ne tarz bir sorun var suan

Atrofbi var oda çok dert değil olur öylr şeyler 😂 şuan 6-7 ay surecek küre hazırlanıyorum son aşamadayım bundada fındık gibi kalacak kesin 😁😁

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Ferhat82, 53 dakika önce yazdı:

Atrofbi var oda çok dert değil olur öylr şeyler 😂 şuan 6-7 ay surecek küre hazırlanıyorum son aşamadayım bundada fındık gibi kalacak kesin 😁😁

Dostum fındık dan kastın nasıl birşey acaba bende de küçülme oldu da yani buruşukluk var sarkık ama 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
ucanhollandalı, 2 saat önce yazdı:

O doktorun bir b..k tan haberi yok.Müneccimmiymiş bir görüşte anlamış bir de yook artık demesine bak hele...Sperm gelmiyorsa fsh zirvedeyse ya sperm kanalların mekanik olarak tıkanması yada testislerde germ hücrelerinde üretim problemi vardır.Bunu da test yaptırmadan anlamak çok ilerlemediyse mümkün değil...

Varikoselde ki ağrı ve damarlanma olayı ileriki aşamalarda ortaya çıkıyor.Tıpta, test ve tahliller olmadan yorum yapan doktorlardan uzak durun.Eski nesil yaşlı doktorlarda bu tecrübe yıllarca deneyimden sonra oluşuyor, gerisi sallıyor başından savmaya bakıyor...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 11.01.2020 - 15:25 yazdı:

O doktorun bir b..k tan haberi yok.Müneccimmiymiş bir görüşte anlamış bir de yook artık demesine bak hele...Sperm gelmiyorsa fsh zirvedeyse ya sperm kanalların mekanik olarak tıkanması yada testislerde germ hücrelerinde üretim problemi vardır.Bunu da test yaptırmadan anlamak çok ilerlemediyse mümkün değil...

Varikoselde ki ağrı ve damarlanma olayı ileriki aşamalarda ortaya çıkıyor.Tıpta, test ve tahliller olmadan yorum yapan doktorlardan uzak durun.Eski nesil yaşlı doktorlarda bu tecrübe yıllarca deneyimden sonra oluşuyor, gerisi sallıyor başından savmaya bakıyor...

Metin abi merhaba,doktora bugün goründüm.Bana direkt ben bu işlerden cok anlamiyorum fazla bu konuların icine de girmek istemiyorum dedi.Doktor cildirtti resmen beni,fsh i soruyorum zamanla düşer değere cok takilma diyor bana,testislerin çalışmıyordur zamana bırak dedi.Abi ben artik cok yoruldum,eylul ayinda ben ilk sana yazdigimda hcg vega klomen kullan demistin.Suan ben hcg kullanmak istiyorum,bunu hangi dozaj ne kadar ve nasıl kullanacagimi söyleyebilir misin ve yaninda ne kullanmam gerektiği cunku artik cok yoruldum ve bana cidden placebo etkisi yaraticak bisi de lazim.Libido icin psikolojik dedi doktor,sabah ereksiyonun var diyor.Varikosel icin herhangi bir damarlanma göremedi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
ucanhollandalı, 4 saat önce yazdı:

Metin abi merhaba,doktora bugün goründüm.Bana direkt ben bu işlerden cok anlamiyorum fazla bu konuların icine de girmek istemiyorum dedi.Doktor cildirtti resmen beni,fsh i soruyorum zamanla düşer değere cok takilma diyor bana,testislerin çalışmıyordur zamana bırak dedi.Abi ben artik cok yoruldum,eylul ayinda ben ilk sana yazdigimda hcg vega klomen kullan demistin.Suan ben hcg kullanmak istiyorum,bunu hangi dozaj ne kadar ve nasıl kullanacagimi söyleyebilir misin ve yaninda ne kullanmam gerektiği cunku artik cok yoruldum ve bana cidden placebo etkisi yaraticak bisi de lazim.Libido icin psikolojik dedi doktor,sabah ereksiyonun var diyor.Varikosel icin herhangi bir damarlanma göremedi 

Hcg kullanma.Çünkü sentetik lh amacina hizmet etmez.Senin fsh üzerine yogunlaşman lazim.O nedenle klomen kullan 25 mg günlük olarak...Proviron önermistim onu alip denedin mi ?

Doktorların bir çoğu dedigim gibi bıkmıs artik ve kendilerini geliştirmiyorlar. Okuldan çiktiklari gibi recete yazıp duruyorlar.Onun icin iyi bir doktora rastlamak kolay degil.

Doğal bir sey istiyorsan dhea kapsülleri alabilirsin. Yada eczaneden proviron alip günde bir tablet seklinde kullan libido icin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aggressive    3
ucanhollandalı, 25.12.2019 - 14:19 yazdı:

Öncelikle herkese merhaba,yaşım 22 5 yıllık spor geçmişim 5 kür geçmişim var.Bundan yaklaşık 8 ay önce  10 hafta 250 mg testo ve 4 hafta 30 mg danabol kullandım.Ben hep aynu kürü yaparım ve pct yapmıyorum çünkü hiç sorun yaşamadım ve hep toparlandı.Açıkçası bu kürde de kür sonrası öyle büyük bir sorun yoktu ereksiyonlar libido normaldi.Ama Ağustos ayında tak diye birden her şey gitti anlamadım ne olduğunu.Daha sonra test yaptırıp buraya konu açtım ve metin abi klomen kullanmamı söyledi.3 hafta klomen kullandım fakat bir değişiklik olmadı sadece klomen bittikten 1 2 gün sonra düşünce yoluyla ereksiyon falan baya düzelmişti zaten 2 gün sonra şansızlık eseri bacağımı kırdım.Eylül ayında yaptırdığım test ve bugün yaptırdığım testi ekliyorum.Sorunlar hala devam ediyor.Hocalarımdan yardım ederseniz sevinirim.(Sabah ereksiyonu var fakat tam sertlikte değil bu arada testo düşüklüğünün 7 den 4 düşmesi 2 ay önce bacaktaki kırık ve bacak çalışamamam oldu).Asıl problem nedir fsh mı yoksa başka.Herkese teşekkürler. @metinav5e034536a2f68_lkTest.png.1d7218b5088cb356cdc3385e7722b588.png5e034530864dd_Sontest.png.a383af23858e345cf643c3921cba2c8b.png

Selamunaleykum antiprogesteron ilaçlar üzerine araştırma yaparken bulduğum bir ilacın progestoeronu baskılarken çalışma mekanizmasının senin fsh sorununu cözücegini düşünüyorum progesteron testi ver çok düşük çıkıcaktır tahlil sonucuna göre sorunu cözeriz

20200816_234958.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Aggressive, 7 saat önce yazdı:

Selamunaleykum antiprogesteron ilaçlar üzerine araştırma yaparken bulduğum bir ilacın progestoeronu baskılarken çalışma mekanizmasının senin fsh sorununu cözücegini düşünüyorum progesteron testi ver çok düşük çıkıcaktır tahlil sonucuna göre sorunu cözeriz

20200816_234958.jpg

Bu bildiğimiz ve kullandığımız dinoltic adli ilacin benzeri ilaç.Hayvanlarda düşük yapmak icin kullaniliyor...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aggressive    3

Evet metin abi mevzu şu ilaç lh seviyesini düşürerek pregosteronu baskılıyor fsh değerinin yükselmesini sağlıyor arkadaşın fsh lh dengesizliğine bakarsak sanki bu ilacı kullanmış gibi tepki vermiş vucut yani pregosteron düşüklüğü libodada problem yaratmış olabilir ufak dozda progesteron kullanımı ters tepki vererek fsh  düşürebilir.

Pregosteron değeri burda çok önemli 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Aggressive, Bir saat önce yazdı:

Evet metin abi mevzu şu ilaç lh seviyesini düşürerek pregosteronu baskılıyor fsh değerinin yükselmesini sağlıyor arkadaşın fsh lh dengesizliğine bakarsak sanki bu ilacı kullanmış gibi tepki vermiş vucut yani pregosteron düşüklüğü libodada problem yaratmış olabilir ufak dozda progesteron kullanımı ters tepki vererek fsh  düşürebilir.

Pregosteron değeri burda çok önemli 

Normalde progesteron kadinlarda  yumurtlamayi engelliyor. Yani fsh seviyesini baskilar, fakat vucutta progesteronun artmasi icin gebelik olusmasi gerekiyor. Lh seviyesi konusunda emin degilim ama onu da baskilayabilir bir miktar...

Erkekte progesteron lh fsh seviyelerine etki ettigini cok düsünmüyorum açıkçası.

Bu ilaç aslinda mekanik etkilere yol açiyor daha çok.Enjekte edildigi bölgedeki düz kaslari tam anlamiyla daraltiyor sıkıyor. Rahimde düz kas olduğundan daraltiyor ve dolayisiyla icindeki çocuk zorla atiliyor...

Ben kullandigim dönemden, ereksiyonu zorlastirdigini ve penisi testis kesesini kücülttüğünü hatirliyorum.Pgf alfa maddesi vazokonstrüksiyon yapiyor. Bunun diger cesiti pge ise tam tersi bölgesel genişleme yapiyor. Bu nedenle penise enjeksiyon yapilarak full ereksiyon hali olusturuluyor...Kisacasi direkt hormonel etkisi yok.Dolayli acidan olabilir...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
HOPBA01, 3 saat önce yazdı:

Pge dedigin sey papaverin gibi bir sey mi abi ?

Pge de pgf alfa gibi bir prostaglandindir.Vucutta farklı dokularda farklı işlemler yaparlar...PGE1 e örnek alprostadil etken maddesi ...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aggressive    3
metinav, 10 saat önce yazdı:

Normalde progesteron kadinlarda  yumurtlamayi engelliyor. Yani fsh seviyesini baskilar, fakat vucutta progesteronun artmasi icin gebelik olusmasi gerekiyor. Lh seviyesi konusunda emin degilim ama onu da baskilayabilir bir miktar...

Erkekte progesteron lh fsh seviyelerine etki ettigini cok düsünmüyorum açıkçası.

Bu ilaç aslinda mekanik etkilere yol açiyor daha çok.Enjekte edildigi bölgedeki düz kaslari tam anlamiyla daraltiyor sıkıyor. Rahimde düz kas olduğundan daraltiyor ve dolayisiyla icindeki çocuk zorla atiliyor...

Ben kullandigim dönemden, ereksiyonu zorlastirdigini ve penisi testis kesesini kücülttüğünü hatirliyorum.Pgf alfa maddesi vazokonstrüksiyon yapiyor. Bunun diger cesiti pge ise tam tersi bölgesel genişleme yapiyor. Bu nedenle penise enjeksiyon yapilarak full ereksiyon hali olusturuluyor...Kisacasi direkt hormonel etkisi yok.Dolayli acidan olabilir...

Metin abim demek istediğimde vucut direkt olarak progesteronu baskılamıyor hormonlar arasında zincirleme reaksiyonla bunu yapıyor senin dediğin gibi. lh düşürerek progestoronun baskılanma sı demek yüksek lh yüksek progesteron demektir. Ve ilaç profesöründe diyorki lh baskılandıginda otomatik poregetoron düşer pregosteron düşmesi de fsh değerlerini yükseltir yani testbsonuclarına göre fsh 18 lerde lh 3 bu durumda bence progestoron değeride önemli 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Musti9335    1
metinav, 03.01.2020 - 18:38 yazdı:

Test yaptırma durumun varsa e2 prolaktin total testo ve fsh testi yaptırıp durumu görebiliriz.Yaptıramazsan eğer, ilaçları yarı doza düşür haftalık.

Hocam peki kürde iken lh FSH kapalı durumda oluyor e2 prolaktin progesteron normal değerlerde diyelim orgazm sayısında düşme oluyor mu kür öncesine göre bazıları vücudun su tabancası gibi bir kere de hepsini attığını söylüyor lar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lisens07    0

Geçici çözüm için themra epimedyumlu macun önerebilirim. aktarlardan alabilirsiniz. 150 lira gibi bir ücreti tutmakta. Geçici olarak ereksiyon sorununuzu çözeceğine eminim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.