Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Pokerface006

Steroid ve kalıcı psikolojik yan etkileri

Önerilen İletiler

Steroid kullanım sonucunda kalıcı psikolojik yan etkileri yaşama ihtimali var mıdır? dopamin reseptörleri bozulması vs.

tarihinde Pokerface006 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Equipoise    333
Pokerface006, Bir saat önce yazdı:

Steroid kullanım sonucunda kalıcı psikolojik yan etkileri yaşama ihtimali var mıdır? dopamin reseptörleri bozulması vs.

Psikolojik yan etkilerin sebebi dopamin reseptörüyle alakalı değil.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
Pokerface006, 23 dakika önce yazdı:

Psikolojik etki olarak mekanizmasından bilgi verir misiniz? 

psikolojik bozulma dedikleri olay bu değil.

Kürdeyken bir güzel hacim alırsın. vucüdun bir güzel su tutar. %80 su %20 kas alırsın.

Örnek verirsem. 80 kilo olan biri küre girdi. Kür bittiğinde 100 kiloya ulaştı.

Aradan 2-3 hafta geçti.

Bu 100 kilo olan arkadaş 3 haftada 85 kiloya düştü. İşte burda psikolojik olarak bir bozulma yaşıyor. Aldığım tüm verim gitti. param boşa gitti, sadece sağlığımla oynadım hatta küre başlamadan önceki halimden daha küçük oldum. üstüne birde bilgisiz biri ise pct yapmaz veya yanlış yapar al sana üstüne birde cinsel sorunlar. gibisinden bi çöküş yaşıyor. 

aslında sen kilo kaybetmiyorsun. 

bunu şöyle düşünün.

1 kilo demir ile 1 kilo pamuğu yan yana koyun. demir küçük ama pamuk ise büyük. ama ağırlıklarıda aynı. 

Bu durumda demir bizim kaslarımız oluyor. Pamuk ise yağ ve su. sen 1 kilo su veya yağ alsan gözle görülür bir fark olur. ama 1 kilo kas alsan görünüşün pek değişmiycek.

Yani bu kişinin kür içerisinde aldığı 20 kilonun 15'i su ve yağdır. kür bittkten sonra sana geri kalan şey 5 kilo saf kas. 5 kilo diyip geçmeyin, bu 5 kilo kası natural çalışan bir insanın değil 2-3 ayda değil, 1 yılda alması bile zor birşeyki siz burda bunu 1 kür ile alıyorsunuz.

tarihinde RasimKadirr tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47

Özellikle trenbolone ve deca kürlerinde dopamin mekanizması ile ilgili etkilerinin olduğunu iddia edenler var

Deca da öyle bir sorun yok ama trende evet öyle bir ihtimal var. Mutluluk hormonunuzu baskılayıp, sürekli sinirli ve saldırganlaştırıyor. Kür içerisinde kaliteli omega 3 kullanımı bu sorunu çözüyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kutluuhan    47

Özellikle trenbolone ve deca kürlerinde dopamin mekanizması ile ilgili etkilerinin olduğunu iddia edenler var

Trenbolone ve testosteron aşırı şekilde mutsuzluk öfke stres  yapar herşeye hemen sinirlenirsin ama vücut bir süre sonra alışınca geçiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

Vardır ama bu tamamen kişiye özel ve kişiye bağlıdır ve adı üstünde Psikolojik'tir. Takıntı bir hastalıktır takmayınız.

tarihinde ßyC# tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaczal    17

Deca ve tren de nörolojik hormonlarda değişiklik yapar hatta turinabol bile yapar...dht seviyesi artınca ostrojen düşer östrojen seviyesi  direk serotonine etki ediyor..

her ne kadar etkisi yok dense de doğru değil küre giren bir kişi dikkat edin oldığu yerde bile kıpırdamadan kısa kısa da olsa haraket etmeden duramaz çünkü serotonin sakin kalabilme hormonudur ve bunu bozuyor..deca da tren de prolaktini arttırıyor, prolaktinle dopamin de insülin ve gh gibi ters çalışıyor..yani dopamin de düşüyor..

Kalıcı etkilerine gelirsek en basit şekilde söyleyeyinim..Seni mutlu eden bir iş yapınca dopamin salgılarsın ve dopamin salgışandığında da seni mutlu eden o işi yapmak istersin bunlar birbirine paralel gidiyor..Beyin ise kürde bir süre mutluluk hormonları çalışmadığı için mutsuz oluyor ve bunu kötü hatıralara bağlıyor ve onlara odaklanıyor kürden çıkınca ise hormon salınımı düzelse bile o hatıralar beyinde güçlendiği için bu sefer bu hatıralar mutluluk hormonlarını baskılıyor..İlaç kullanan yakın çevrenizi inceleyin her ne kadar normal olduğunu idda etseler bile öyle olmadığını dikkat edince anlarsınız..telkin otohipnoz vs ile aşılabilecek bir durum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Trenbolone ve deca gerçekten psikolojiyi bozuyor anksiyete paranoya depresyon gibi etkileri mevcut ve kür sonrası etkileri devam ediyor psikolojik olarak. Her ne kadar tartışılsa da vucuttaki dopamin sistemini bozduğunu hissediyorum. yarışmacı olmayan kimsenin kullanması taraftarı değilim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448
Pokerface006, 17 dakika önce yazdı:

Trenbolone ve deca gerçekten psikolojiyi bozuyor anksiyete paranoya depresyon gibi etkileri mevcut ve kür sonrası etkileri devam ediyor psikolojik olarak. Her ne kadar tartışılsa da vucuttaki dopamin sistemini bozduğunu hissediyorum. yarışmacı olmayan kimsenin kullanması taraftarı değilim. 

Prolaktini ne kadar dengede tutsamda Decada yaşadiğim intihar ve umutsuzluk durumu birdaha asla kullanmayacağim ilaç . Bana göre intiharı düşünen biri varsa alsin bunu kullansın. Tabi ki herkeste etkisi veya yan etkisi böyle olmuyor Kimilerin dev yapıyor kimilerinede ötmeyen kuş bırakıyor 😂😂

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Ferhat82, 9 dakika önce yazdı:

Prolaktini ne kadar dengede tutsamda Decada yaşadiğim intihar ve umutsuzluk durumu birdaha asla kullanmayacağim ilaç . Bana göre intiharı düşünen biri varsa alsin bunu kullansın. Tabi ki herkeste etkisi veya yan etkisi böyle olmuyor Kimilerin dev yapıyor kimilerinede ötmeyen kuş bırakıyor 😂😂

Dostum kuşun durumu vahim galiba nasıl ötmüyor hala :(

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaczal    17

4 ay 19nor girdim az bi ara verdikten sonra 12 hafta da tren girdim testisler küçüldü ama libido ereksiyon sorunu hiç yaşamadım hatta okadar libido gider diye beklediysem de hiç bişey olmadı..Kürden bilinçli şekilde çıkıldığı taktirde pct yapmadan bile toparlayan adam tanıyorum..gerçi benimde ihtiyacım yoktu ama sağlam olsun diye pregnly yaptım en azından 

tarihinde kaczal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.