Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

AhmetBalcı

Sustanon kürü

Önerilen İletiler

AhmetBalcı    131

Herkese selamlar. 

Yaklaşık 8 haftadır enantat kullanıyorum 

ancak sustanon kurune gırmeyı dusunuyorum

Bu 3. kurum olacak. İlk kürlerimde enantat, bolde,deca ve tren kullandım

Genel olarak uzun kurler yapmayı sevıyorum

Ancak,

8 hafta uzerıne sustanon nasıl ve kac hafta eklemeylıyım?

Sustanon sonrasında tekrar enantata gecmeyı planlıyorum acıkcası

48 hafta kadar kürde kalmayı planlıyorum

Buna göre bana öeride bulunabılır mısınız?

İlk defa sustanon kullanacagım ıcın

max kac hafta olmalı?

Kür içinde arimidex dısında neler kullanmalıyım?

sustanon bıttıkten sonra enantata gecıs nasıl olmalı?

gibi konularda bana destek olur musunuz?

@metinav hocam ozellıkle senden destek beklıyorum 

@metinav

tarihinde AhmetBalcı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.564
AhmetBalcı, 5 saat önce yazdı:

Herkese selamlar. 

Yaklaşık 8 haftadır enantat kullanıyorum 

ancak sustanon kurune gırmeyı dusunuyorum

Bu 3. kurum olacak. İlk kürlerimde enantat, bolde,deca ve tren kullandım

Genel olarak uzun kurler yapmayı sevıyorum

Ancak,

8 hafta uzerıne sustanon nasıl ve kac hafta eklemeylıyım?

Sustanon sonrasında tekrar enantata gecmeyı planlıyorum acıkcası

48 hafta kadar kürde kalmayı planlıyorum

Buna göre bana öeride bulunabılır mısınız?

İlk defa sustanon kullanacagım ıcın

max kac hafta olmalı?

Kür içinde arimidex dısında neler kullanmalıyım?

sustanon bıttıkten sonra enantata gecıs nasıl olmalı?

gibi konularda bana destek olur musunuz?

@metinav hocam ozellıkle senden destek beklıyorum 

@metinav

Direkt gecebilirsin sorun olmaz.Ben sustanonu 36 hafta kullanmayi planliyorum.Suan 20. haftadayim herhangi bir sikinti yok.Eger sustanonla pct ye gecisi yapamayacaginizi dusunuyorsaniz, son iki ay enantat veya kisa estere gecip ona gore pct ye baslayabilirsiniz...Kur icinde östrojen kontrolu icin arimidex gerekiyor.Onun disinda karaciger destegi vitamin mineral özellikle magnezyum kullanmalisin.Temiz beslenirsen fazla su ve yag tutmazsin. Bu birazda genetik gerci...Sustanonu haftada iki gun enjekte etmek iyidir, fakat bulk icin bu cokta gerekli degil. Ben tek gunde kullaniyorum.Biraz sert ve grip yorgunluk alerji gibi belirtiler gosteriyor vucut.Ama bir iki gun icinde geciyor normal hir durum...Trt icin ömür boyu kullaniliyor sustanon dusuk dozlarda.Kullanilmaz diye bir sey yok fakat uzun sure testisleri baskilayacagi icin benim tavsiyem 4 haftada bir 1000 üi hcg vurmaniz...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
metinav, 59 dakika önce yazdı:

Direkt gecebilirsin sorun olmaz.Ben sustanonu 36 hafta kullanmayi planliyorum.Suan 20. haftadayim herhangi bir sikinti yok.Eger sustanonla pct ye gecisi yapamayacaginizi dusunuyorsaniz, son iki ay enantat veya kisa estere gecip ona gore pct ye baslayabilirsiniz...Kur icinde östrojen kontrolu icin arimidex gerekiyor.Onun disinda karaciger destegi vitamin mineral özellikle magnezyum kullanmalisin.Temiz beslenirsen fazla su ve yag tutmazsin. Bu birazda genetik gerci...Sustanonu haftada iki gun enjekte etmek iyidir, fakat bulk icin bu cokta gerekli degil. Ben tek gunde kullaniyorum.Biraz sert ve grip yorgunluk alerji gibi belirtiler gosteriyor vucut.Ama bir iki gun icinde geciyor normal hir durum...Trt icin ömür boyu kullaniliyor sustanon dusuk dozlarda.Kullanilmaz diye bir sey yok fakat uzun sure testisleri baskilayacagi icin benim tavsiyem 4 haftada bir 1000 üi hcg vurmaniz...

Ustad selam

pazartesi ve persembe olmak uzere haftada 500 susta kullanmayi planliyorum

bunun yanina boldenon ya da anapolon gibi ek yapmali miyim?

bu durumda kur boyunca mct olarak ayda 1000üi hcg ve adex oneriyorsunuz sanirim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
AhmetBalcı, 13 saat önce yazdı:

Ustad selam

pazartesi ve persembe olmak uzere haftada 500 susta kullanmayi planliyorum

bunun yanina boldenon ya da anapolon gibi ek yapmali miyim?

bu durumda kur boyunca mct olarak ayda 1000üi hcg ve adex oneriyorsunuz sanirim. 

@metinav

primobolon ekleyeyim mi yanina?

ya da ne ekleyelim 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.564
AhmetBalcı, 3 saat önce yazdı:

@metinav

primobolon ekleyeyim mi yanina?

ya da ne ekleyelim 😊

Uzun esterli istediğin her anaboliği ekleyebilirsin.Tamamen sana kalmış :) 

Primo pahali gelebilir yerine trenbolon da olur boldenonda dokunmuyorsa deca da...Ben hepsini zamanında denedim sustanonla uyumlular.

Sustanon tek başına deca kadar gelişim veriyor...Eğer ağır gelmezse sustanonla trenbolon enantatı kullanabilirsin yanına tablet anavar eklersen baya iyi vucudu dolduruyor.

Primo ekleyeceksen 400-500 mg olması iyi olur.Fakat ampül sayısı 4-5 ampül yapar 2 ampülde sustanon 6-7 ampül haftalık vurmak zorlar.Hiç bunlarla uğraşma bence...

500 mg sustanon 12 hafta

400-500 mg trenbolon enantat 10 hafta

50 mg anavar 5-6 hafta

gayet güzel bir kür olur. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
metinav, 25 dakika önce yazdı:

Uzun esterli istediğin her anaboliği ekleyebilirsin.Tamamen sana kalmış :) 

Primo pahali gelebilir yerine trenbolon da olur boldenonda dokunmuyorsa deca da...Ben hepsini zamanında denedim sustanonla uyumlular.

Sustanon tek başına deca kadar gelişim veriyor...Eğer ağır gelmezse sustanonla trenbolon enantatı kullanabilirsin yanına tablet anavar eklersen baya iyi vucudu dolduruyor.

Primo ekleyeceksen 400-500 mg olması iyi olur.Fakat ampül sayısı 4-5 ampül yapar 2 ampülde sustanon 6-7 ampül haftalık vurmak zorlar.Hiç bunlarla uğraşma bence...

500 mg sustanon 12 hafta

400-500 mg trenbolon enantat 10 hafta

50 mg anavar 5-6 hafta

gayet güzel bir kür olur. :)

@metinav

elimde primo var 48 adet. Bunlari kullanabilirim maliyet olarak sorun olmayacak elimde oldugu icin. 
sustanon daha uzun kullanabilir miyiz? Mesela 20 hafta gibi

20 hafta sustanon 500

16 hafta primo 400

nasil olur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.564
AhmetBalcı, 20 dakika önce yazdı:

@metinav

elimde primo var 48 adet. Bunlari kullanabilirim maliyet olarak sorun olmayacak elimde oldugu icin. 
sustanon daha uzun kullanabilir miyiz? Mesela 20 hafta gibi

20 hafta sustanon 500

16 hafta primo 400

nasil olur?

İlk mesajda yazmıştım sustanonu uzun süre kullanabilirsin diye...

Primoyu max 12 hafta yap...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
metinav, Şimdi yazdı:

İlk mesajda yazmıştım sustanonu uzun süre kullanabilirsin diye...

Primoyu max 12 hafta yap...

Cok tesekkurler üstad destegin icin. Basini agrittik kusura bakma. Ama sustanona herkes tu kaka dedigi icin kullanan bilen birisinden yorum almak gerekiyordu. Cok sagol. 

@metinav

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
metinav, 21 saat önce yazdı:

trtr nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.564
makavel1, 27 dakika önce yazdı:

trtr nedir?

Testosteron Replasman Tedavisi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Dostum kullanan biri olarak yazıyorum primo alcaksan prostat büyümeyi engelleyici al yoksa WC den çıkamazsın söyliyim 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Testocu, 39 dakika önce yazdı:

Dostum kullanan biri olarak yazıyorum primo alcaksan prostat büyümeyi engelleyici al yoksa WC den çıkamazsın söyliyim 

Onerin nedir dostum ne kullanilmali?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Testocu, 11 saat önce yazdı:

NE önerirsiniz gerçekten ben bitkisel takviyeler dışında faydalı bir şey göremedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131

Prostat buyumesı için saw palmetta onerılıyor ama saw palmettonun da bırcok yan etkısı var 

üstad senin önerin var mı? Primoda prostat buyumesı ıcin destege gerek var mı ?@metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.564
AhmetBalcı, Bir saat önce yazdı:

Prostat buyumesı için saw palmetta onerılıyor ama saw palmettonun da bırcok yan etkısı var 

üstad senin önerin var mı? Primoda prostat buyumesı ıcin destege gerek var mı ?@metinav

Otla çöple zaman kaybetmeyin.Prostat için ve aşırı dht için eczanede progesteron hapı var.Anti dht özelliği gösteren yegane doğal hormon.Dutasterid finasterid gibi zararlı ilaçlardan bu sayede uzak durabilirsiniz...İlk haftalar gerek olmayabilir fakat ilerleyen zamanda prostatda ağrı sızı olduğunda veya saç dökülmesi vb. başladığında kullanmalısın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
metinav, 57 dakika önce yazdı:

Otla çöple zaman kaybetmeyin.Prostat için ve aşırı dht için eczanede progesteron hapı var.Anti dht özelliği gösteren yegane doğal hormon.Dutasterid finasterid gibi zararlı ilaçlardan bu sayede uzak durabilirsiniz...İlk haftalar gerek olmayabilir fakat ilerleyen zamanda prostatda ağrı sızı olduğunda veya saç dökülmesi vb. başladığında kullanmalısın.

üstad nedir ilacın adı? elimizde bulunsun kür öncesi koyalım köşeye

@metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
metinav, 58 dakika önce yazdı:

Dht kesiyorsa kürü olumsuz etkilemez mi

Ben duta kullanıyorum saç için hazırladığım solüsyon içinde 

Birde yine bu forumda sustanon kullanımı dick e benzer yanetki yapabileceği konuşulmuştu  siz sustanon önermişsiniz durumun aslı yok sanırım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Deity, Şimdi yazdı:

Dht kesiyorsa kürü olumsuz etkilemez mi

Ben duta kullanıyorum saç için hazırladığım solüsyon içinde 

Birde yine bu forumda sustanon kullanımı dick e benzer yanetki yapabileceği konuşulmuştu  siz sustanon önermişsiniz durumun aslı yok sanırım 

Duta nedir dostum? Biraz açar mısın konuyu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Primo da prostattan bu kadar korkmanıza gerek yok. İlaç %100 dht değil orta dht özelliği gösteriyor.

Ayrıyeten 7 haftadır sustanon kullanıyorum. Enantata göre psikolojik anlık değişimleri cok fazla. Ama cok da iyi kütle katıyor. 

Bir de östrojeni kontrol etmek uzun esterlere nazaran daha zor. Prop direkt aromatize oluyor nerdeyse :)

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Equipoise, 3 dakika önce yazdı:

Primo da prostattan bu kadar korkmanıza gerek yok. İlaç %100 dht değil orta dht özelliği gösteriyor.

Ayrıyeten 7 haftadır sustanon kullanıyorum. Enantata göre psikolojik anlık değişimleri cok fazla. Ama cok da iyi kütle katıyor. 

Bir de östrojeni kontrol etmek uzun esterlere nazaran daha zor. Prop direkt aromatize oluyor nerdeyse :)

Nasıl degısımler yasıyorsun dostum psıkolojık olarak?

Bıraz bahseder mısın?

Tabıkı kısıden kısıye degısır bu durum ama yıne de senden de duyalm

@Equipoise

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
AhmetBalcı, Bir saat önce yazdı:

Nasıl degısımler yasıyorsun dostum psıkolojık olarak?

Bıraz bahseder mısın?

Tabıkı kısıden kısıye degısır bu durum ama yıne de senden de duyalm

@Equipoise

Mutluyken en ufak şeye sinirlenebiliyosun ve sonra birden bire duygusallaşabiliyosun. Bazen aşırı motivesin bazen motivasyonun düşüyor vb

Enantat da böyle şeyler yaşamıyorum sabitti ruh halim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Equipoise, 3 saat önce yazdı:

Mutluyken en ufak şeye sinirlenebiliyosun ve sonra birden bire duygusallaşabiliyosun. Bazen aşırı motivesin bazen motivasyonun düşüyor vb

Enantat da böyle şeyler yaşamıyorum sabitti ruh halim

2'si arasında kas gelişimi açısından farklılık nasıldı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
Hasan3542, 6 saat önce yazdı:

2'si arasında kas gelişimi açısından farklılık nasıldı ?

Dostum sana öyle Bi ayrım yapamam lakin sustanonun pik seviyeleri daha yüksek oldugu için ben ilk kürlerde enantat, sonradan sustanon öneriyorum. 

Yani uzun süre enantat kullanıp plato seviyesine geldikten sonra sustanona geçmek o plato seviyesinden kurtarıyor. 

Sustanon hakkında şöyle geniş bir bilgi vermek istiyorum. Pek bilinmiyor. 

Sustanonun esterleri ve yarı ömürleri sırasıyla:

T. Propionate: 19.2 saat

T. Phenylpropionate: 1.5 gün

T. İsocaproate: 4 gün

T. Decaonate: 7.5 gün

Dolayısıyla sustanonu kullanacaksanız, boş bir flakon içine boşaltıp her gün vurmanız en verimli sonucu verecektir. En az 2 günde 1 vurulması tavsiyemdir. 

Haftada 2 ya da 1 vurdugunuzda, propionat ve fenilpropionat esterleri kısa sürede yarılanacak ve sustanon kullanmanın enantat kullanmaya göre hiçbir avantajı kalmayacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Equipoise, 11 saat önce yazdı:

Dostum sana öyle Bi ayrım yapamam lakin sustanonun pik seviyeleri daha yüksek oldugu için ben ilk kürlerde enantat, sonradan sustanon öneriyorum. 

Yani uzun süre enantat kullanıp plato seviyesine geldikten sonra sustanona geçmek o plato seviyesinden kurtarıyor. 

Sustanon hakkında şöyle geniş bir bilgi vermek istiyorum. Pek bilinmiyor. 

Sustanonun esterleri ve yarı ömürleri sırasıyla:

T. Propionate: 19.2 saat

T. Phenylpropionate: 1.5 gün

T. İsocaproate: 4 gün

T. Decaonate: 7.5 gün

Dolayısıyla sustanonu kullanacaksanız, boş bir flakon içine boşaltıp her gün vurmanız en verimli sonucu verecektir. En az 2 günde 1 vurulması tavsiyemdir. 

Haftada 2 ya da 1 vurdugunuzda, propionat ve fenilpropionat esterleri kısa sürede yarılanacak ve sustanon kullanmanın enantat kullanmaya göre hiçbir avantajı kalmayacaktır.

DOstum mantık olarak cok haklısın ama hergun vurdugunda kısa esterlerı dengelesen dahi uzun esterde cok fazla almıs olacaksınız vucudunuza bu nedenle en dogru enjeksıyonun pazartesı ve persembe oldugu kanaatındeyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.