Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ken Kaneki

Bolde,testo,methandrol kürü

Önerilen İletiler

Ken Kaneki    14

Herkese merhaba.

Düzenli olarak 1 yıldır beslenme,antreman ve ek takviye supplementlerimi kullanıyordum.Ne yazık ki talihsiz bir olay yaşayıp sakatlandım.4 ay boyunca fizyoterapi tedavisi gördüm bu süreçte 84 kg'dan 68 kg'a kadar düştüm.Senelerdir tanıdığım yarışmalara katılan bir abimden temmuz başında genesis bolde,gamma testo alarak küre başladım.İlk ay 76 kg'a kadar çıktım.Fakat sonraki aylar kalan 2 kutu üründen gram fayda görmedim.Bana testo aromatizleşme yaşamıştır diye pregny ve proviron kullandırdı kürün ortasında.Bu dönem içinde beni suçlayıp ilaçların sahte olmadığını beyan etti bende total testo ve karaciğer testi yaptırdım karaciğerim tertemiz çıktı total testoda aynı kendi seviylerinde çıktı.Sonucu kendisine ilettim resimler ile beni engelledi.Abi dediğim kişi bu işe niyet ettiğim ilk dakikada kazığı attı ne yazık ki.1 ay sonra bu camia içerisinden tekrar bir ilaç temin ettim ilaçların isimleri carbon pharma plus olarak geçiyor kutu üzerinde yazan siteyi girdim ama öyle bir site çıkmadı.1 ay boyunca bolde,testo ve methandrol ürünlerini kullandım bu markanın.1 aylık ara sürecinde 2 kg düşmüştüm.Geçen hafta şifayı kapıp yatak döşek düştük.Neredeyse 1.5 haftadır ne ilaç kullanıyorum nede antreman yapıyorum hocam yarın ilaca tekrar başla bu sefer bolde,testo,tren kullanıcaz aynı marka dedi.Total testo ve karaciğer sonucunu eve gidince ss olarak atarım.Total testom 2 katına çıkmış karaciğerimde iyi huylu kolestrol yükselmiş sadece.Kg bakımından yine değişen birşeyim yok ne yazık ki vücudum tıkandı kaldı resmen onca şey tüketmeme rağmen.Bu konuda ne yapabilirim acaba sizler kadar profesyonel birisi değilim bu yüzden yardımınızı bekliyorum.İlacı kesmeyi düşünüyorum açıkcası ve farklı birinden almayı düşünüyorum koruyucularımı kullanıp.Acabas verdiğim bu karar doğru bir karar mı.

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.578
Ken Kaneki, 28 dakika önce yazdı:

Herkese merhaba.

Düzenli olarak 1 yıldır beslenme,antreman ve ek takviye supplementlerimi kullanıyordum.Ne yazık ki talihsiz bir olay yaşayıp sakatlandım.4 ay boyunca fizyoterapi tedavisi gördüm bu süreçte 84 kg'dan 68 kg'a kadar düştüm.Senelerdir tanıdığım yarışmalara katılan bir abimden temmuz başında genesis bolde,gamma testo alarak küre başladım.İlk ay 76 kg'a kadar çıktım.Fakat sonraki aylar kalan 2 kutu üründen gram fayda görmedim.Bana testo aromatizleşme yaşamıştır diye pregny ve proviron kullandırdı kürün ortasında.Bu dönem içinde beni suçlayıp ilaçların sahte olmadığını beyan etti bende total testo ve karaciğer testi yaptırdım karaciğerim tertemiz çıktı total testoda aynı kendi seviylerinde çıktı.Sonucu kendisine ilettim resimler ile beni engelledi.Abi dediğim kişi bu işe niyet ettiğim ilk dakikada kazığı attı ne yazık ki.1 ay sonra bu camia içerisinden tekrar bir ilaç temin ettim ilaçların isimleri carbon pharma plus olarak geçiyor kutu üzerinde yazan siteyi girdim ama öyle bir site çıkmadı.1 ay boyunca bolde,testo ve methandrol ürünlerini kullandım bu markanın.1 aylık ara sürecinde 2 kg düşmüştüm.Geçen hafta şifayı kapıp yatak döşek düştük.Neredeyse 1.5 haftadır ne ilaç kullanıyorum nede antreman yapıyorum hocam yarın ilaca tekrar başla bu sefer bolde,testo,tren kullanıcaz aynı marka dedi.Total testo ve karaciğer sonucunu eve gidince ss olarak atarım.Total testom 2 katına çıkmış karaciğerimde iyi huylu kolestrol yükselmiş sadece.Kg bakımından yine değişen birşeyim yok ne yazık ki vücudum tıkandı kaldı resmen onca şey tüketmeme rağmen.Bu konuda ne yapabilirim acaba sizler kadar profesyonel birisi değilim bu yüzden yardımınızı bekliyorum.İlacı kesmeyi düşünüyorum açıkcası ve farklı birinden almayı düşünüyorum koruyucularımı kullanıp.Acabas verdiğim bu karar doğru bir karar mı.

Yazık olmuş :(

Sorcu yarışmacı dediğin insanların bir çoğunun hiç bir endokrin hormon bilgisi yok.Hocaları şunu kullan diyor içiyor vuruyor, sonra vucut bir şeye benzeyince diğer insanlar onları bir şey bilir zannedip güveniyorlar.İçlerinde şerefsiz üç kağıtçı çok...Artık bilinçli olun, birilerinin lafıyla yola çıkmayın kendiniz araştırın sorun sorgulayın...

Sana tavsiyem bırak kimseden bir şey almayı, git eczaneden sustanon ve anapolon al kullan.Kimseye muhtaç değilsin kazıklanma laf kalabalıklarına inanıp...Hacı hoca abi vesaire hepsi bozulmuş düzene uymuş.

Haftalık 500mg sustanon*12 hafta

Günlük 50mg anapolon*4 hafta

Ayda bir 1000 iü hcg vur.

Kür boyunca günlük 25-50 mg proviron

Haftada 2-3 yarım tablet arimidex (gerekirse)

Bu seni gayet memnun eder.Paranı ve sağlığını kaptırma kimseye...

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239
metinav, 20 dakika önce yazdı:

Sorcu yarışmacı dediğin insanların bir çoğunun hiç bir endokrin hormon bilgisi yok.Hocaları şunu kullan diyor içiyor vuruyor, sonra vucut bir şeye benzeyince diğer insanlar onları bir şey bilir zannedip güveniyorlar.İçlerinde şerefsiz üç kağıtçı çok...Artık bilinçli olun, birilerinin lafıyla yola çıkmayın kendiniz araştırın sorun sorgulayın...

Paranı ve sağlığını kaptırma kimseye...

giphy.gif

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
metinav, 53 dakika önce yazdı:

Sana tavsiyem bırak kimseden bir şey almayı, git eczaneden sustanon ve anapolon al kullan.Kimseye muhtaç değilsin kazıklanma laf kalabalıklarına inanıp...Hacı hoca abi vesaire hepsi bozulmuş düzene uymuş.

Metin abim gereken her şeyi söylemiş  İstersen bunlara rimabolanıda ekliyebilirsin  12 hafta susta 12 hafta rimabolan   4-5 hafta anapolon gayette işini görür

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ken Kaneki    14
metinav, 2 saat önce yazdı:

Teşekkürler abi yorumun ve önerin için.

Açıkcası bu ürünlere başlamamın sebebi bile pöh mülakatlarına gittiğimde karşılarına ben bu işi yapabilirim diye niyet ettik fakat senelerdir abi dediğim insan ne yazık ki bu duruma düşürdü keşke tanımadığım bir hoca yapsaydı bu kadar zoruma gitmezdi.

Bahsettiğim profesyonellik budur işte abi bizler daha yolun başındayız anca okuyarak bilgi ediniyoruz sizler artık diyar diyar gezmişsiniz bu işi.Tekrardan çok teşekkür ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ken Kaneki    14

Bunlar bahsettiğim carbon pharma plus ürünlerinin sonuçları.Testo yüksek çıkmasına rağmen ne yazık ki kilo bakımından hala tıkanmış bulunmaktayım sanırım bolde ve metha sahte tam anlamadım ama bilen birisinin de bu konuda fikrini almak istiyorum :)

20191201_152057.jpg

20191201_152046.jpg

15752789535637918061167073825501.jpg

tarihinde Ken Kaneki tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erdemdemir    20
metinav, 1.12.2019 - 21:48 yazdı:

Sustanon hakkinda olumlu birsey duydum sonunda. Üstad kimle konustuysam mutlaka decadan daha korkunc bahsettiler. Fikriniz nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
erdemdemir, 33 dakika önce yazdı:

Sustanon hakkinda olumlu birsey duydum sonunda. Üstad kimle konustuysam mutlaka decadan daha korkunc bahsettiler. Fikriniz nedir?

😂 Gülerek cevap veriyorum.Sustanon gibi steroid yok...Ağırdır güçlüdür ve kullanmak için belli bir bilgi gerekli.Deca gibi olması mümkün degil, çok farklı yapıdalar.Ama bazılarına agır gelebilir ilk kürlerde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erdemdemir    20
metinav, 35 dakika önce yazdı:

😂 Gülerek cevap veriyorum.Sustanon gibi steroid yok...Ağırdır güçlüdür ve kullanmak için belli bir bilgi gerekli.Deca gibi olması mümkün degil, çok farklı yapıdalar.Ama bazılarına agır gelebilir ilk kürlerde.

Üstad agirlik degil de. Deca dick gibi sorunlar aslinda uyarilan konular

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
erdemdemir, Şimdi yazdı:

Elimde 48 adet sustanon kaldi bu korkuyla. Pazartesi persembe sustanon yapacaktim ama korkudan yapamadim acikcasi

Bana yolla kardeşim ben yaparım senin için feda ederim kendimi😂😂😂😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
erdemdemir, 2 dakika önce yazdı:

Vereyim dostum ne demek :)

Şaka bir yana 3-4 kurden sonra kullanılırsa kontrol edilebilecek bir ilaç  dostum. Eğer ilk kürse beklet ilerde kullanırsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erdemdemir    20
Ferhat82, 15 dakika önce yazdı:

Şaka bir yana 3-4 kurden sonra kullanılırsa kontrol edilebilecek bir ilaç  dostum. Eğer ilk kürse beklet ilerde kullanırsın 

2. Kür. İlk kür 48 hafta kdar enant-tren-deca  kullandim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
erdemdemir, 26 dakika önce yazdı:

İlk kürde tren ve deca 48 hafta mı kullandın ? Yahu ilk kürde only testo yeter diye öneriyoruz yıllardır.Sen nerdeyse hepsini ilk kürden kullanmışsın :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erdemdemir    20
metinav, 53 dakika önce yazdı:

İlk kürde tren ve deca 48 hafta mı kullandın ? Yahu ilk kürde only testo yeter diye öneriyoruz yıllardır.Sen nerdeyse hepsini ilk kürden kullanmışsın :)

Yani 48 hafta donem donem diyelim testo kesmeden :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
erdemdemir, 45 dakika önce yazdı:

Yani 48 hafta donem donem diyelim testo kesmeden :) 

İlk kürüm sustanon-danabol dü ikinci kürümde testo e. Deca girdim bana sustanonun sağladığı kadar bir artısı olmadı. Benimde kür çıkısı libido vs sıkıntı olmustu ama bunlar öğrendim ki doğal ve geçici şeyler . Bencede kullanılabilir .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
erdemdemir, 6 saat önce yazdı:

Tren deca geçmişin var ve sustadan mı korkuyorsun doğru mu anladım ben 😂 Sen resmen kumar oynamişsin neyseki birşeyin yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erdemdemir    20
Ferhat82, 3 saat önce yazdı:

Tren deca geçmişin var ve sustadan mı korkuyorsun doğru mu anladım ben 😂 Sen resmen kumar oynamişsin neyseki birşeyin yok 

Tecrubesizlik mi dersin deli cesareti mi neyse ondan :)

o sebeple su an enantat bolde kurundeyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.