Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

YoungKai

Sonunda Başlıyorum

Önerilen İletiler

YoungKai    0

Evet arkadaşlar uzun araştırmalardan sonra kısa süreli bir hacim kürüne başlıyorum. Elimde 2 şişe 10ar mg lık ghrp6 ve 4 şişe 2şer mglık cjc dac var. günde 100 er mcg ile başlamayı düşünüyorum. Sizce nasıl yapmalıyım birde bu rehberlerde 100mcg x 2 dediğinzde 100mcg lik dozu mu 2 ye bölüyoruz? Teşekkürlerrr

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    753

Su ile karışım yaptıktan sonra günde 10 iu almanız yeterli bütçe kısıtlıysa 5 iu da vurabilirsiniz. Hayırlı olsun kürünüz takip ediyor olacağım konuyu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YoungKai    0

Hiç yazamadım kusura bakmayın 19 yaşında olduğum için peptid küründen sonra doğal gh ımı kaybedeceğimden korkuyorum. Cjc w dac ın gh ın kötü etkileri olmadığı için 1 ay sadece onunla kür yapaağım. Bu sabah 2 mg için 2 ml bac water kattım ve 10 iu mu vurdum, 10 iu da spordan sonra vuracağım. Sabah aç karnıma yaptım ve 10 dakika sonra hafi bir mide bulantısıyla beraber baş dönmesi oldu. Sizce bu kürden sonra doğal gh ım durur mu? Yani daha gencim ve şimdiden bunu yapmak bir yandan korkutuyor bir aynda steroidlerdense bu diyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Aslında ben bu yaşta olsam GH kullanmazdım. Zaten GH baya üst seviyelerde üretiliyor.

CJC ve GHRP'nin GH üretimine zarar vermediği yönünde araştırmalar var, ben de bu bilgilere dayalı olarak zarar vermediğini biliyorum. Ancak kullanıldığı dönemde üretimi baskıladığı da bir gerçek.

Bu arada CJC with DAC ise aldığınız, 6 haftadan sonra hipofiz bezine yani önemli bir hormon bezine zarar verebildiği yine araştırmalarda yazıyor. CJC without DAC (CJC NO DAC diye de geçer) için araştırmalarda böyle bir şey yazmıyor.

Ayrıca araştırmalarda özellikle GHRP'nin gece yatarken alınmaması, sabah-akşam arasında alınması öneriliyor. CJC için böyle bir ibareye rastlamadım.

Ürünleri kimden temin ettiniz ?

Bu konuları okumanızı ve eğer küre devam edecekseniz bu bilgileri de gözden geçirmenizi öneririm. Birebir araştırmayı yorumlayan kaynaklardan çeviri yapılmıştır. Kesinlikle kişisel bir yorum katılmamıştır. Kaynaklarda ne yazıyorsa o aynen çevirlmiştir.

viewtopic.php?f=16&t=942

viewtopic.php?f=15&t=943

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
Aslında ben bu yaşta olsam GH kullanmazdım. Zaten GH baya üst seviyelerde üretiliyor.

CJC ve GHRP'nin GH üretimine zarar vermediği yönünde araştırmalar var, ben de bu bilgilere dayalı olarak zarar vermediğini biliyorum. Ancak kullanıldığı dönemde üretimi baskıladığı da bir gerçek.

Bu arada CJC with DAC ise aldığınız, 6 haftadan sonra hipofiz bezine yani önemli bir hormon bezine zarar verebildiği yine araştırmalarda yazıyor. CJC without DAC (CJC NO DAC diye de geçer) için araştırmalarda böyle bir şey yazmıyor.

Ayrıca araştırmalarda özellikle GHRP'nin gece yatarken alınmaması, sabah-akşam arasında alınması öneriliyor. CJC için böyle bir ibareye rastlamadım.

Ürünleri kimden temin ettiniz ?

Bu konuları okumanızı ve eğer küre devam edecekseniz bu bilgileri de gözden geçirmenizi öneririm. Birebir araştırmayı yorumlayan kaynaklardan çeviri yapılmıştır. Kesinlikle kişisel bir yorum katılmamıştır. Kaynaklarda ne yazıyorsa o aynen çevirlmiştir.

viewtopic.php?f=16&t=942

viewtopic.php?f=15&t=943

@Roidmax hocamın dediklerinin fazlası var eksiği yok harika bir açıklama olmuş. :crs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YoungKai    0

Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim. Bu spor bende bir takıntı haline geldiği için ya steroid ile yapıcaktım yada peptid ile bu üzden bu yolu seçtim ve bütün yazılarınızı okudum. Bende 4 hafta kullanmayı düşünüyorum ayrıca bölümüm gereği gece 3lerde 4 lerde yattığım oluyor ve eskiden kötü bir arkadaşın gazıyla klasik bir dianabol geçmişim oldu. Bunlardan dolayı gh ımında normalin altında kaldığını düşündüm düşünüyorum. hergün bir yorgunluk halim ve uyuma isteğim oluyor kan sonuçlarım normal. Ancak gerçekten kullanma diyorsanız kullanmayacağım çünkü sağlık önce gelir. Ürünü çok yakın ve İzmir'de yakklaşık 10 senedir ürün temin eden birinden aldım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49
Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim. Bu spor bende bir takıntı haline geldiği için ya steroid ile yapıcaktım yada peptid ile bu üzden bu yolu seçtim ve bütün yazılarınızı okudum. Bende 4 hafta kullanmayı düşünüyorum ayrıca bölümüm gereği gece 3lerde 4 lerde yattığım oluyor ve eskiden kötü bir arkadaşın gazıyla klasik bir dianabol geçmişim oldu. Bunlardan dolayı gh ımında normalin altında kaldığını düşündüm düşünüyorum. hergün bir yorgunluk halim ve uyuma isteğim oluyor kan sonuçlarım normal. Ancak gerçekten kullanma diyorsanız kullanmayacağım çünkü sağlık önce gelir. Ürünü çok yakın ve İzmir'de yakklaşık 10 senedir ürün temin eden birinden aldım.

Öncelikle temin ettiğiniz kişiye ilk mesajda yazdığınız soruları sormanızı öneririm. Onun cevabı ile bu sitedeki çevirileri karşılaştırın ve kendi doğrunuzu bulun. Uygulamada doğru olduğunuzu da teyit edin yine yazılarda yazanlar ve temin ettiğiniz kişiye sorup cevapları karşılaştırarak.

Bunları yaptıktan sonra tekrar buraya yazın. Ancak yan etkileri sizi psikolojik olarak çok rahatsız ediyorsa, en mantıklı hareket kürü kesmek olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240

Gelişiminizi paylaşmanızı bekliyor olacağım hayırlı olsun kürünüz şimdiden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.