Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Berkberk

Primo ve testo

Önerilen İletiler

Berkberk    4

10 hfta testo 500mg

8 hafta primo 200mg kullanmayı düşünüyorum

Merak ettiğim primo ve testo aynı enjeksiyon ile basılabilir mi?? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Berkberk    4
gönderildi (düzenlendi)

Bu da son tahlillerim

yaş 20 boy 175 kilo 80 yağ oranı 13-14

Bu ay girmeyi düşünüyorum 

Screenshot_20191007-112144.jpg

tarihinde Berkberk tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    409

12 haftaya tamamla primo 200 ile başlayabilirsin ama 200 bir süre sonra hiç yetmicek 400 e kadad çık derim başarılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eserutkur09    19
agfitness, 2 saat önce yazdı:

Aynı enjeksiyon asla önermem, neden dersen;

*Primonun bir ampulü enjektöre çektiğinde hacimsel olarak çok yer kaplıyor, üzerine bir de testo çeksen aynı enjektöre ne kadar yer kapladığını görürsün. 

Hadi diyelim o şekilde enjekte etmeyi kafaya koydun. Omuz ve Bacak kasları o kadar yoğunluğu bi kere kaldıramayacaktır çok riskli.

Kalçadan yapmak istedin diyelim o zaman da o kadar yoğun yağlı solüsyon karışımın dağılması normalden uzun sürecek ve günlerce kas ağrısından ne doğru düzgün yürürsün konforsuz, hem de vücut işi gücü yok o yağlı çözeltiyi sindirmeye çalışacak.

Kaşıkla azar azar yemek yememiz bu yüzden, yudumlayarak su içmek bile bu mantıkla yoksa bi kere de 2 litre su içmeye çalışsan, su zehirlenmesi oluşabilir veya böbreklere bir kere de aşırı miktarda su gideceğinden aşırı zorlanır.

Hep tavsiyem şudur. 2 enjektöre çek bölerek. Birisini sağ tarafa birisini sol tarafa yap. Ve dediğim gibi karıştırmak yerine örneğin sağ veya sol omuza 1 ampul testo diğer omuza 1 ampul primo yap. Haftanın diğer omuza da da sağ veya sol bacağa 1 ampul testo diğer bacağa da 1 ampul primo yap tertemiz.

Sağlıklı sporlar...

Şuan bende testosterone olarak tekrar sustanon kullanmya başladım bizzat eczaneden aldığım tek başına 1ml vurmama rağmen sol tarafım felçli gibi geziyorum. Daha önce yüzlerce kez kendime bacaktan enjeksiyon yaptım ama sanırım sustanon biraz fazla yağlı. Bunun önüne geçebilecek bir tavsiye varmı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
eserutkur09, 3 saat önce yazdı:

Şuan bende testosterone olarak tekrar sustanon kullanmya başladım bizzat eczaneden aldığım tek başına 1ml vurmama rağmen sol tarafım felçli gibi geziyorum. Daha önce yüzlerce kez kendime bacaktan enjeksiyon yaptım ama sanırım sustanon biraz fazla yağlı. Bunun önüne geçebilecek bir tavsiye varmı ?

Gayet normal sustanon yapar. Bence enjeksiyonu kalçadan yapmaya çalış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
eserutkur09, 8 saat önce yazdı:

BİLİRİM o ağrıyı e vitamini karıştırt vurdur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
eserutkur09, 9 saat önce yazdı:

Hangi enjektörle yapiyorsun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MenPowers    51
eserutkur09, 11 saat önce yazdı:

Sustanona ilk başladığımda bende de kısmen öyle oluyor fakat kürün ortalarına doğru geçmeye başlıyor artık enjeksiyon yerinin üzerine rahat bir şekilde oturabiliyor oluyorum. sustanonu kalçaya vurman çok daha iyi olacaktır bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eserutkur09    19
metinav, 4 saat önce yazdı:

Hangi enjektörle yapiyorsun ?

Siyah enjektör ile yaptım 2 sefer ikiside aynı şekilde ağrıdı bugun ise kahverengi ile yaptım şuanlık bir sıkıntı yok 13mm'lik kahverengi daha rahattı açıkcası ama acısı çıkarsa yarın çıkar :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
eserutkur09, 25 dakika önce yazdı:

Siyah enjektör ile yaptım 2 sefer ikiside aynı şekilde ağrıdı bugun ise kahverengi ile yaptım şuanlık bir sıkıntı yok 13mm'lik kahverengi daha rahattı açıkcası ama acısı çıkarsa yarın çıkar :D

Artık yeşil ve siyah uçlu enjektörler tarih oldu.Acı sızı istemeyen 0,5 mm kalınlıkta turuncu veya, yeri uygunsa kahverengi enjektör kullanmalı.Ben bunu 5-6 sene önce paylaştım...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wenders    5

@agfitnessabi yeniden aramıza katılmana baya sevindim yorumların baya cana yakın davranıyorsun ve bilgin ise beni benden alır seviyede 👏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eserutkur09    19
gönderildi (düzenlendi)
agfitness, 7 saat önce yazdı:

Sustanon ağrısıyla ilgili yazıp çizmiştim daha önce forumda. Kısa ve uzun ester karışımlı olduğu için 3 ile 4 gün süresince kas ağrısı yaşarsın, 10 senedir kür yapan biri dahi olsa bundan kaçamaz. Sadece düzenli masajla, koruyucu jeller ile ama en önemlisi bacaksa gün içerisinde ara ara yürüyüşler yaparak, omuz ise de yine gün içerisinde ara ara yavaş şekilde dairesel gerdirme egzersizleri yaparak bir nebze rahatlatabilirsin. Ayrıca bu acıyı motivasyona çevirmek en güzeli, ilacın çalışıyor diye sevin daha çok motive ol ! Sustanon'u erkeksi güçlü bir kıza benzetirip hep, o diğer kızlara benzemez :)

Sağlıklı sporlar...

Benim ilk düşüncem ; acaba ilaç kana karışmayıp deride kaldığı için mi bu ağrıyı yapıyor diyeydi, acaba böyle birşey olma ihtimali varmıdır yoksa çok cahilce bir düşüncemi :) . Yoksa gayet normal herkesin yaşamaya mahkum olduğu bir eczane sustonunu acısımı :D . 2 3 senedir testo enanthate yapıyordum hiç bir sıkıntı yaşamadığım için bir an korktum haliyle...

tarihinde eserutkur09 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkberk    4

Primo basmaktan vazgeçtim 

Ekonomim kaldırmaz gibi şu anda diğer ilaçlar hazır ama

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49
eserutkur09, 09.10.2019 - 01:22 yazdı:

Bacak yerine kalçadan tavsiye ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
eserutkur09, 9.10.2019 - 01:22 yazdı:

Bacaktan bir kere enjeksyon denedim. İlk ve sondu :) 4 gün bacağımın ağrısından uyuyamadım, yüreyemedim, hatta oturamadım ağrı tek bir yerdede değil her yere dağılıp Kaçladan tutup ayak serçe parmağıma kadar heryerimi ağrıtmıştı. Varsa bi arkadaşına yaptır kaçladan, yok ise kaçladan kendinde yapabilirsin youtubede bir sürü video var yapması ile alakalı. Benim tanıdık eczaneci var ona yaptırıyorum. 

tarihinde RasimKadirr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.