Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Deity

#1 senelik kür pct

Önerilen İletiler

Deity    171

331 gün sonunda pct geçtim  max 750mg testo 1500 bolde kullandım son 4 hafta geri kalanı 500 500

pct sürem 15 gün ve aşağıdaki gibi

15000 iu hcg

1000 mg klomen

günlük 1000 iu d vitamin, 25 mg proviron, 50 mg çinko, bemiks c

pct öncesi tahlil aşağıdaki gibi

3.JPG

4.JPG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.240

lh fsh milyonda bir de olsa cevap vermeme durumu olabilir insan genetiği çok başka tekrar protokol uygulaması yapabilirsin pregnil kullanma klomen iş görecektir. e2 fazlaca düşmüş bırak kendini toparlar e2 ve prolaktininde çok düşmesi iyi değil tabi yüksek olmasından iyi sayılır jin gibi can sıkıcı olaylardan sakınmak adına.geçmiş olsun gelişimin nasıl oldu?

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Deity, 1 saat önce yazdı:

bu da pct sonrası tahlil

değerli hocalarımın yorumlarını bekliyorum özellikle @metinav @zubonk

1.JPG

2.JPG

Kısa süreli PCT yapmamak gerektiğini anlamışsındır umarım. Bu kadar uzun bir kürden sonra 15 gün de recovery/toparlama imkansız. Eğer testislerde küçülme, çekilme, yumuşama yok ise kesinlikle LH ve FSH yükseltmemiz lazım. Bunun için de 4 hafta 50 mg klomen, 40 mg nolvadex al, 1 hafta sonrasında kan ver, değerlere baktır ve eğer gerekirse 2 hafta daha devam edersin. Kolesterol için B3 (niyasin formu) günlük 1000-1500 mg ve omega-3 öneririm. Ek olarak doğal üretime destek amaçlı bu süreçte Keçiboynuzu Özü günlük 2 çorba kaşığı ve günlük 400iu E vitamini ekleyebilirsin diğer kullandıklarının yanına. Kesinlikle provironu kes ve D vitaminini 4000-6000 iu çıkar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Deity, 3 saat önce yazdı:

bu da pct sonrası tahlil

değerli hocalarımın yorumlarını bekliyorum özellikle @metinav @zubonk

1.JPG

2.JPG

Diğer yorumcular da yazmış, pct ye devam...Kriterin lh ve fsh olsun...

Yüksek doz hcg kullanıp testisleri tepkisizlikten kurtarıp sonra 2 ay klomen nolvadex kullanman gerekebilir...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Ilk kür 16 haftaydı e2 yükselmişti ve pct yi 4 hafta klomen tamox 50 50 25 25 ve 40 40 20 20 şeklinde normal değerleri yakalamıştım 

Pct de ai kullanmadım zaten alt sınırın altında olduğu için

Hcg yüksek doz kullanmadım

Testisler küçüktü sürekli çekilme halindeydi şuan normal boyutunda sabah sertleşme normal

Harnup pekmezi tüketiyorum kür boyuncada kullandım günlük 4 yemek kaşığı kadar 

D vitamin günlük tablet almayı bıraktım enjeksiyon olarak 300 000 iu yapıyorum ayda 1 sefer yani 1 ampul

Ai kullanmama gerek varmı şu durumda e2 zaten dip

@Bay-T @metinav @zubonk

Fotoğraf paylaşmıyorum ama gelişim çok çok iyi oldu diyebilirim @Meali

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Deity, Bir saat önce yazdı:

Ilk kür 16 haftaydı e2 yükselmişti ve pct yi 4 hafta klomen tamox 50 50 25 25 ve 40 40 20 20 şeklinde normal değerleri yakalamıştım 

Pct de ai kullanmadım zaten alt sınırın altında olduğu için

Hcg yüksek doz kullanmadım

Testisler küçüktü sürekli çekilme halindeydi şuan normal boyutunda sabah sertleşme normal

Harnup pekmezi tüketiyorum kür boyuncada kullandım günlük 4 yemek kaşığı kadar 

D vitamin günlük tablet almayı bıraktım enjeksiyon olarak 300 000 iu yapıyorum ayda 1 sefer yani 1 ampul

Ai kullanmama gerek varmı şu durumda e2 zaten dip

@Bay-T @metinav @zubonk

Fotoğraf paylaşmıyorum ama gelişim çok çok iyi oldu diyebilirim @Meali

Ai kullanacak bir durumun yok.E2 seviyenin bu sekilde olması tuhaf.E2 bu seviyedeyken hacim veya kilo alman çok zor.Ama gelistim diyorsan, söyleyecek bir sey yok.

Fsh ve lh yükselmedikce pct yapmış olmazsın.

Yağ tüketmelisin günlük olarak.

E2 seviyesi aklıma progesteron' u getiriyor.Progesteron yükselmiş olabilir, bunu düsürmen gerekir.

Biraz daha devam et olmadi klomene.

Nolvadexe gerek yok...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
metinav, 10 saat önce yazdı:

Ai kullanacak bir durumun yok.E2 seviyenin bu sekilde olması tuhaf.E2 bu seviyedeyken hacim veya kilo alman çok zor.Ama gelistim diyorsan, söyleyecek bir sey yok.

Fsh ve lh yükselmedikce pct yapmış olmazsın.

Yağ tüketmelisin günlük olarak.

E2 seviyesi aklıma progesteron' u getiriyor.Progesteron yükselmiş olabilir, bunu düsürmen gerekir.

Biraz daha devam et olmadi klomene.

Nolvadexe gerek yok...

Gelişimden yana sıkıntı yok ama kullandığım 15000 hcg de yükseltmemiş e2 millet jino oluyor 😁

Hindistan cevizi yağı zeytin yağı var elimde ne kadar kullanayım

Progesteron istedim ama atlamış herhalde  klomen başlıyorum 2 hafta 50mg kullanıp teste giricem

Sabah sertleşme olmadı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578

Gelişimden yana sıkıntı yok ama kullandığım 15000 hcg de yükseltmemiş e2 millet jino oluyor 😁

Hindistan cevizi yağı zeytin yağı var elimde ne kadar kullanayım

Progesteron istedim ama atlamış herhalde  klomen başlıyorum 2 hafta 50mg kullanıp teste giricem

Sabah sertleşme olmadı

Günlük bir çay bardağı zeytinyağı iç.

Hcg yi günlük düşük dozlarda kullanmak açmıyor hipofizi.Tek seferde vurmak gerekiyor...E2 değerini baskılıyor bir şey, bu progesteron olabilir.Küründe tren kullandıysan buna neden olabilir.

Sabırla kullanmaya devam et.3-4 ay kafadan süre vermelisin bu işe.Bir sene kürde kalmak sorun oluyor geriş dönüş için...

En bariz örneği E. E. adam 2 sene kürden sonra bıraktı şimdiki hali bildiğin patates :) 

Hormonlarının geri dönüp dönmediği bile mechul...Tripto vurdum pct bile yapmadım diyordu.Bizde ona uyduk gördük kastrasyonu...

Onun için her zaman teoriler ve gerçekler şeklinde ayırmak lazım bilgileri...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
metinav, 2 saat önce yazdı:

Günlük bir çay bardağı zeytinyağı iç.

Hcg yi günlük düşük dozlarda kullanmak açmıyor hipofizi.Tek seferde vurmak gerekiyor...E2 değerini baskılıyor bir şey, bu progesteron olabilir.Küründe tren kullandıysan buna neden olabilir.

Sabırla kullanmaya devam et.3-4 ay kafadan süre vermelisin bu işe.Bir sene kürde kalmak sorun oluyor geriş dönüş için...

En bariz örneği E. E. adam 2 sene kürden sonra bıraktı şimdiki hali bildiğin patates :) 

Hormonlarının geri dönüp dönmediği bile mechul...Tripto vurdum pct bile yapmadım diyordu.Bizde ona uyduk gördük kastrasyonu...

Onun için her zaman teoriler ve gerçekler şeklinde ayırmak lazım bilgileri...

1 çay bardağımı.. hocam canan karatay gibi konuştunuz :D 

tren yoktu testo bolde ve peptid

3-4 ay mı yeni kür düşünüyordum ben :|

kimse yoğurdum ekşi demiyor yada kısır kaldım demiyor tabiki iyiyim düzeldim diyor böylece millette gaza gelip basıyor

aslında ben kür içinde hcg yapmıştım 1000 şeklinde 5 gün iki sefer testlerde 0 gözüken lh fsh 0,3 olmuştu öylede kalmış görünüyor şuan inşallah düzelir kısa sürede

tarihinde Deity tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578

kimse yoğurdum ekşi demiyor yada kısır kaldım demiyor tabiki iyiyim düzeldim diyor böylece millette gaza gelip basıyor

aslında ben kür içinde hcg yapmıştım 1000 şeklinde 5 gün iki sefer testlerde 0 gözüken lh fsh 0,3 olmuştu öylede kalmış görünüyor şuan inşallah düzelir kısa sürede

Bir çok pro içiyor zeytinyağı.

Sen yarım iç :) amaç hormon üretimi için hammadde sağlamak.

Steroidlerin adına bakmamak lazım, günümüzde içinde ne olduğu belli değil.

Yeni kür düşünüyorsan hiç pct ye girme iki gün sonra tekrar durduracaksan.Zaman kaybı yaşama boşuna...

Aynen bizim gibi dürüstçe gerçekleri anlatmazlar.Yalan dolan ve pt verdiği insanlara şirinlik yapmayı bilirler ancak.

Sana abi tavsiyesi, hayat steroidlerden ve yaşattığı hazlardan ibaret değil.İlerde çok fazla bu noktada sorunlar yaşayacaksın, şansını çok zorlama.

5000 iü tek seferde vur bakalım lh yükseliyor mu yükselmiyor mu...Umarım şansın yaver gider bu konuda...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49

Sabah kahvaltıda her zaman 1 çay bardağı zeytin çağı içerim :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
metinav, 2 saat önce yazdı:

Bir çok pro içiyor zeytinyağı.

Sen yarım iç :) amaç hormon üretimi için hammadde sağlamak.

Steroidlerin adına bakmamak lazım, günümüzde içinde ne olduğu belli değil.

Yeni kür düşünüyorsan hiç pct ye girme iki gün sonra tekrar durduracaksan.Zaman kaybı yaşama boşuna...

Aynen bizim gibi dürüstçe gerçekleri anlatmazlar.Yalan dolan ve pt verdiği insanlara şirinlik yapmayı bilirler ancak.

Sana abi tavsiyesi, hayat steroidlerden ve yaşattığı hazlardan ibaret değil.İlerde çok fazla bu noktada sorunlar yaşayacaksın, şansını çok zorlama.

5000 iü tek seferde vur bakalım lh yükseliyor mu yükselmiyor mu...Umarım şansın yaver gider bu konuda...

prolaktin seviyeleride normaldi

yani ben bu 1 senenin ardından 12 hafta güzel bi pct yapıp yine 8-10 aylık bi kür düşünüyordum ama sistemi çalıştıramadık

hcg konusunda ciddi misiniz? kesinlikle vurulmaması söyleniyor 5000 tek seferde

decavit kullanımı faydası olurmu demir eksikliği var gibi

şuan günlük 1 tablet zinco, benexol, klomen alıyorum denk geldikçe 3 tablet omega3 ve 1 tablet kals. magn.

d vitamin ayda 1 ampul iyi mi  yoksa günlük 1000iu alayım? bir yerde tablet olarak alınan d vitamin vücutta tek seferde 400iu sindirebildiğini okumuştum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578

prolaktin seviyeleride normaldi

yani ben bu 1 senenin ardından 12 hafta güzel bi pct yapıp yine 8-10 aylık bi kür düşünüyordum ama sistemi çalıştıramadık

hcg konusunda ciddi misiniz? kesinlikle vurulmaması söyleniyor 5000 tek seferde

decavit kullanımı faydası olurmu demir eksikliği var gibi

şuan günlük 1 tablet zinco, benexol, klomen alıyorum denk geldikçe 3 tablet omega3 ve 1 tablet kals. magn.

d vitamin ayda 1 ampul iyi mi  yoksa günlük 1000iu alayım? bir yerde tablet olarak alınan d vitamin vücutta tek seferde 400iu sindirebildiğini okumuştum

Testislerin hcg ye tepki vermemiş kullandığın dozlarda.Demek ki arttırman gerekiyor.Devamlı yazıyorum bende 2000 iü aşağısı testise en küçük bir hareket vermiyor.Bunu paylaşma sebebim, herkesin vucudunun farklı dozlara tepki verdiğini anlatmak için...Ayrıca şurada 3-4 sene öncesine kadar 5000 iü tek doz vuruluyordu pct başlangıcında...Birisi ortaya attı taşı yok germ hücreleri ölüyormuş da falan filan...O zaman geçmişte ki herkes bu şekilde kısır...Milleti korkutuyorlar herşeyi bilinçsizce ortaya atarak.Vatandaşın kullanmadığı kimyasal zararlı madde kalmamış, kalkmış vucutta doğal olarak bulunan ve çalışan bir şeyi korkuyla engelliyor.Dolayısıyla insanlar sürünüyor, son zamanlarda pct ler hep tırt gördüğüm kadarıyla...Çocukluğumda yarımlık denilen inmemiş testis hastası arkadaşlar vardı.Doktora gittiklerinde tek doz 5000 iü hcg yapardı doktor.Testisler inerdi olması gereken yere...Bunun zararı olsa bu şekilde kullanılmaz...

Sana zamanında yazdım ve yardımcı olmaya çalıştım fakat kulak arkası ettin.Kansızlığın var bunu demir, b12, folik asit üçlüsüyle gidermen mümkün.Decavitin faydası olabilir.Bende kullanıyordum bir ara.

D vitamini devit 3 bir ampül al iç ayda bir...Ufak dozlar bir şeye yaramaz.Zaten yağda depolanan bir vitamin-hormon.İnsanımızda eksik durumda.Vucut ihtiyacı olanı bünyeden stoktan karşılıyor.Bunun dönüştüğü aktif formları da var ve kalsiyum seviyesini ayarlıyor vucutta.Ben devada çalışırken devamlı dodex ve devit 3 içiyordum, nasılsa beleşti :) Vitaminden ölen biri yok öcü gibi gösteren haber ve anlatımlardan kurtulmamız lazım artık.

Tavsiyede bulunmuyorum.Ben bu şekilde düşünüyorum...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Testis boyutları normal ama lh fsh kapalı anlamadım 

Şuan klomen kullanıyorum 2 hafta kadar böyle  dün 1 tablet femara attım eğer düzelmezse yüksek doz hcg düşünebilirim 

Akşam 3 te tuvalete kalktım sertlik iyiydi bugün de arabada gelirken sallantıdan sertleşmeye başladı bakayım dedim nereye gidecek %50 oldu kendi kendine 

Kansızlık için aile hekimine gittim sabah gel kan ver dedi öyle kaldı gidemedim 

Dodexi saç için kullanıyorum  d vitamin oral alınıyor ama enjeksiyon yapıyorum ben  dodex oral kullanımı var mı @metinav

Femarayı niye attın ? Östrojen mi var vucudunda 😄

Enjeksiyon daha kayıpsız olur.Dodex içilebilir, tadı acı ama...

Bay-T, 11 saat önce yazdı:

Hocam femara çok dopğru bir tercih bence çünkü e2 dışında lh fsh tetikler :) herkes herşeyi bilecek diye bir şey yok elbette ama sizin gibi deneyimli birinin bunu kaçırmasına üzüldüm.

% 99 Saflıkta Anti Östrojen Steroidleri Tozu Letrozol Femara CAS 112809-51-5

Letrozole Femara Hakkinda Temel Bilgiler

Adı: Letrozol

Alias: Femara

Doz: 2.5MG
Deney:% 98.0-102.0
CAS: 112809-51-5
Kullanımı: Anti östrojen
Görünüş: Beyaz kristal toz.
Aktif yaşam döngüsü: 6 saat
MW: 285.3
MP: 181-183 derece
Half-life: Letrozol 2-4 gün

Letrozole Femara Açıklama

Meme Kanseri : Letrozole (Femara), aromatizasyonu inhibe ederek göğüs kanseri ile mücadele etmek için geliştirildi.

Östrojen seviyelerini azaltın : Letrozole (Femara) hem vücut geliştiricileri hem de sporcular için ilgi çekici epeyce şeyler yapar. İlk olarak, östrojen düzeylerini% 98 veya daha fazla azalttığı gösterilmiştir.
Letrozole (Femara) testteki östrojen miktarını belirlenemeyen seviyelere indirdi ve LH, FSH ve SHBG'yi artırdı. Vücuttaki daha az östrojen, su tutma, Ginokomasti ve akne. Bu, sert androjenler de dahil olmak üzere en ağır toplama veya kesme çevrimleri için bile Letrozole (Femara) uygun bir seçim yapar.

LH ve FSH'yi arttırın : Letrozole (Femara) LH ve FSH'yi (testislerinizi testosteron üretmek için sinyal gönderen hormonlardır) yükseltmek için kullanılabilir. Bu mekanizma sayesinde testosteron seviyenizi yükseltir. Yine, bu açık nedenlerle sporcuların ve vücut geliştiricilerin ilgisini çekiyor.

Dozaj : Etkili bir doz olan Letrozol (Femara), 0.25 mg / gün

Allah razı olsun kibarlıgınız icin.

Ben biliyorum femaranın o etkisini ve arastırmaları da okudum gecen senelerde.Fakat nolvadexle cok buyuk bir farki yok sonuclara göre.Onun disinda kullanip gördüğüm o amaçli bir fayda yok.Sadece doktorlar teoride nolvayi birakip hastalarina femara yazmaya baslamis.O da ilaç sirketlerinin satis stratejisi olarak düsünülmeli bence.

Pct sirasinda östrojeni baskilayan herseyden uzak durulmali...

Deity, 6 saat önce yazdı:

@Bay-T bahsettiği sebepten kullanmaya başladık hocam inşallah faydalı olur

enjeksiyon daha uygun geliyor bana d vitaminide ekmeğin üzerine kırıp yiyen var ama hiç tercih etmedim :)

dodexi ne sıklıkla kullanabiliriz

bu herkes için geçerli sanırım yani ilk defa kullanıyorsan 500 etki ediyor ama sonrasında tetiklemiyor kür içi deneyip test yapmıştım yüksetta @zubonk

Ben düşüncemi yazdım.Gerisi sende...

tarihinde Deity tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240
metinav, Bir saat önce yazdı:

Hocam femara çok dopğru bir tercih bence çünkü e2 dışında lh fsh tetikler :) herkes herşeyi bilecek diye bir şey yok elbette ama sizin gibi deneyimli birinin bunu kaçırmasına üzüldüm.

% 99 Saflıkta Anti Östrojen Steroidleri Tozu Letrozol Femara CAS 112809-51-5

Letrozole Femara Hakkinda Temel Bilgiler

Adı: Letrozol

Alias: Femara

Doz: 2.5MG
Deney:% 98.0-102.0
CAS: 112809-51-5
Kullanımı: Anti östrojen
Görünüş: Beyaz kristal toz.
Aktif yaşam döngüsü: 6 saat
MW: 285.3
MP: 181-183 derece
Half-life: Letrozol 2-4 gün

Letrozole Femara Açıklama

Meme Kanseri : Letrozole (Femara), aromatizasyonu inhibe ederek göğüs kanseri ile mücadele etmek için geliştirildi.

Östrojen seviyelerini azaltın : Letrozole (Femara) hem vücut geliştiricileri hem de sporcular için ilgi çekici epeyce şeyler yapar. İlk olarak, östrojen düzeylerini% 98 veya daha fazla azalttığı gösterilmiştir.
Letrozole (Femara) testteki östrojen miktarını belirlenemeyen seviyelere indirdi ve LH, FSH ve SHBG'yi artırdı. Vücuttaki daha az östrojen, su tutma, Ginokomasti ve akne. Bu, sert androjenler de dahil olmak üzere en ağır toplama veya kesme çevrimleri için bile Letrozole (Femara) uygun bir seçim yapar.

LH ve FSH'yi arttırın : Letrozole (Femara) LH ve FSH'yi (testislerinizi testosteron üretmek için sinyal gönderen hormonlardır) yükseltmek için kullanılabilir. Bu mekanizma sayesinde testosteron seviyenizi yükseltir. Yine, bu açık nedenlerle sporcuların ve vücut geliştiricilerin ilgisini çekiyor.

Dozaj : Etkili bir doz olan Letrozol (Femara), 0.25 mg / gün

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105
metinav, 15 saat önce yazdı:

Testislerin hcg ye tepki vermemiş kullandığın dozlarda.Demek ki arttırman gerekiyor.Devamlı yazıyorum bende 2000 iü aşağısı testise en küçük bir hareket vermiyor.Bunu paylaşma sebebim, herkesin vucudunun farklı dozlara tepki verdiğini anlatmak için...Ayrıca şurada 3-4 sene öncesine kadar 5000 iü tek doz vuruluyordu pct başlangıcında...Birisi ortaya attı taşı yok germ hücreleri ölüyormuş da falan filan...O zaman geçmişte ki herkes bu şekilde kısır...Milleti korkutuyorlar herşeyi bilinçsizce ortaya atarak.Vatandaşın kullanmadığı kimyasal zararlı madde kalmamış, kalkmış vucutta doğal olarak bulunan ve çalışan bir şeyi korkuyla engelliyor.Dolayısıyla insanlar sürünüyor, son zamanlarda pct ler hep tırt gördüğüm kadarıyla...Çocukluğumda yarımlık denilen inmemiş testis hastası arkadaşlar vardı.Doktora gittiklerinde tek doz 5000 iü hcg yapardı doktor.Testisler inerdi olması gereken yere...Bunun zararı olsa bu şekilde kullanılmaz...

Sana zamanında yazdım ve yardımcı olmaya çalıştım fakat kulak arkası ettin.Kansızlığın var bunu demir, b12, folik asit üçlüsüyle gidermen mümkün.Decavitin faydası olabilir.Bende kullanıyordum bir ara.

D vitamini devit 3 bir ampül al iç ayda bir...Ufak dozlar bir şeye yaramaz.Zaten yağda depolanan bir vitamin-hormon.İnsanımızda eksik durumda.Vucut ihtiyacı olanı bünyeden stoktan karşılıyor.Bunun dönüştüğü aktif formları da var ve kalsiyum seviyesini ayarlıyor vucutta.Ben devada çalışırken devamlı dodex ve devit 3 içiyordum, nasılsa beleşti :) Vitaminden ölen biri yok öcü gibi gösteren haber ve anlatımlardan kurtulmamız lazım artık.

Tavsiyede bulunmuyorum.Ben bu şekilde düşünüyorum...

abi bu konuda yaşadığım olayı söyleyeyim sana tamamen katılıyorum. hcg 500 iu -1000 iu vuruyorum tepki yok...

aldım 2.000 iu vurdum bir gün ara verip birdaha vurdum pat testisler naturel şekline döndü. klomen vs düşük doz hcg hiçbiriyle olmadı 2 tane 2.000 iu çözdü işi yani benim için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
metinav, 6 saat önce yazdı:

enjeksiyon daha uygun geliyor bana d vitaminide ekmeğin üzerine kırıp yiyen var ama hiç tercih etmedim :)

Efeedd, 5 saat önce yazdı:

abi bu konuda yaşadığım olayı söyleyeyim sana tamamen katılıyorum. hcg 500 iu -1000 iu vuruyorum tepki yok...

aldım 2.000 iu vurdum bir gün ara verip birdaha vurdum pat testisler naturel şekline döndü. klomen vs düşük doz hcg hiçbiriyle olmadı 2 tane 2.000 iu çözdü işi yani benim için.

bu herkes için geçerli sanırım yani ilk defa kullanıyorsan 500 etki ediyor ama sonrasında tetiklemiyor kür içi deneyip test yapmıştım yükseltmemişti  hatta @zubonk hocam üretim sıfırlanmış.. şeklinde bi yorumu olmuştu bi 5 gün 1000 şeklinde yaptım bu sefer testte 0,3 çıkmıştı tabi bu iki denemenin arası 4 5 hafta vardır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288

bu herkes için geçerli sanırım yani ilk defa kullanıyorsan 500 etki ediyor ama sonrasında tetiklemiyor kür içi deneyip test yapmıştım yükseltmemişti  hatta @zubonk hocam üretim sıfırlanmış.. şeklinde bi yorumu olmuştu bi 5 gün 1000 şeklinde yaptım bu sefer testte 0,3 çıkmıştı tabi bu iki denemenin arası 4 5 hafta vardır

Benim sana tavsiyem eğer testislerde bir atrofi mevcut değil, düzeldi diyorsan HCG hiç gerek yok. Zaten üretim başlamış sadece devamını getirmek gerekiyor. Bunu da SERM tedavisiyle yapabilirsin. Klomen ve Tamoksifen kullan 4 hafta ve kan verip baktır, durumunu paylaş yine buradan. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

atrofi vardı düzeldi hcg uygulamasıyla şuan klomen femara kullanıyorum tahlil yaptığımda paylaşıcam

@Mustafa.clk1911 google aratabilirsin yada yeni konu açıp orada sorabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Tekrar herkese merhaba biraz ara vermiştim uyguladığım protokol işe yaramamıştı bildiğiniz gibi biraz uzak kalmak istedim  tekrar pct yapıp farklı protokol uyguladık Burak hocayla değerler aşağıdadır

En kısa sürede yeni kür düşünüyorum yarın olabilir:D testo bolde garanti anapolon tren anavar eklemeyi düşünüyorum 

Pct yaparken biz ne kadar kan tahlili istesekte kullanılacak 2 ilaç değişmemeli tamoksifen ve klomen  ilk protokolde e2 değerim düşük diye tamoksifen kullanmamıştım hata yapmışız biraz araştırma sonucu tamoksifenin lh fsh değerlerini %200 kadar artırdığını okudum uzun yada kısa kür yüksek yada düşük e2 değeri farketmeksizin tamoksifen kullanılmalı herkese bol şans

Screenshot_20191107-085635.jpg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arda34    13
Deity, 3 saat önce yazdı:

Tekrar herkese merhaba biraz ara vermiştim uyguladığım protokol işe yaramamıştı bildiğiniz gibi biraz uzak kalmak istedim  tekrar pct yapıp farklı protokol uyguladık Burak hocayla değerler aşağıdadır

En kısa sürede yeni kür düşünüyorum yarın olabilir:D testo bolde garanti anapolon tren anavar eklemeyi düşünüyorum 

Pct yaparken biz ne kadar kan tahlili istesekte kullanılacak 2 ilaç değişmemeli tamoksifen ve klomen  ilk protokolde e2 değerim düşük diye tamoksifen kullanmamıştım hata yapmışız biraz araştırma sonucu tamoksifenin lh fsh değerlerini %200 kadar artırdığını okudum uzun yada kısa kür yüksek yada düşük e2 değeri farketmeksizin tamoksifen kullanılmalı herkese bol şans

Screenshot_20191107-085635.jpg

Hocam kürden nasıl verim aldınız? Kilo vs..? Merak ediyorum 1 yıllık sonucu resim koyabilir misiniz :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Arda34, 22 saat önce yazdı:

Hocam kürden nasıl verim aldınız? Kilo vs..? Merak ediyorum 1 yıllık sonucu resim koyabilir misiniz :) 

Foto paylaşmıyorum ama sonucun fazlasıyla tatmin edici olduğunu belirtmiştim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.