Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ardaesat

İlk Kür ( Yardım ve Öneriler Bekliyorum Arkadaşlar )

Önerilen İletiler

ardaesat    4

Merhaba,

ilk kürüme başlamadan önce sizin de fikirlerinizi almak istiyorum.

12haftalık kür yapacaktım fakat araya ramazan girdiğinden dolayı bu kürü 8hafta yapıp 4 hafta ara verip 8 hafta daha yapacağım.size

karşı dürüst olacağım.bu sporu bir sene kadar yaptım fakat pek kilo alamadım çok iyi beslenmeme rağmen.1 aydır tekrar çalışıyorum eğer sıçrama yapamazsam devam etmeyeceğim. kilo alma sorunum var.gün de 3 ana öğün dışında 3-4 adet tavuk sandwich vs yememe rağmen kilo alamıyorum ve tahlillerimi yaptırdım herşey de normal gözüküyor.

boy 1.75

kilo 68

HAFTA TESTO ENANT PRIMOBOLAN DANABOL PROVIRON

1 1*250 mg 1*100 mg 2*10 mg 25 mg hergün

2 1*250 mg 1*100 mg 3*10 mg 25 mg hergün

3 1*250 mg 1*100 mg 3*10 mg 25 mg hergün

4 1*250 mg 2*100 mg 3*10 mg 25 mg hergün

5 1*250 mg 2*100 mg 3*10 mg 25 mg hergün

6 1*250 mg 2*100 mg 3*10 mg 25 mg hergün

7 1*250 mg 2*100 mg 25 mg hergün

8 1*250 mg 2*100 mg 25 mg hergün

4 hafta ara

9 2*250 mg 2*100 mg 3*10 mg 25 mg hergün

10 2*250 mg 2*100 mg 3*10 mg 25 mg hergün

11 2*250 mg 2*100 mg 3*10 mg 25 mg hergün

12 2*250 mg 2*100 mg 3*10 mg 25 mg hergün

13 2*250 mg 2*100 mg 25 mg hergün

14 2*250 mg 3*100 mg 25 mg hergün

15 2*250 mg

16 2*250 mg

17 arimidex veya nolvadex

18 arimidex veya nolvadex

19 arimidex veya nolvadex

bunlarla beraber whey protein casein protein ve glutamin almayı düşünüyorum.

pct için ne yapmalıyım kür esnasında proviron ve kürden sonra nolvadex veya arimidex yeterlimidir?

elimde bu yazdıklarım var ve bu küre göre temin ettim.

teşekkürler

resim : http://bodyspace.bodybuilding.com/photos/view-user-photo/3523851

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

roidmax    49

Merhaba,

Beslenme planınızı ve beslenme planına bağlı olarak günlük aldığınız karbonhidrat, protein ve yağ miktarlarını paylaşabilir misiniz ?

Ayrıca bu kür ile nasıl bir antreman planı uygulayacaksınız ?

Yaşınız ve yağ oranınız nedir ?

Bilindiği gibi kürler, beslenme, antreman ve dinlenme doğru yapıldığı ölçüde verim sağlar.

Yukarıdaki bilgileri yazdığınız takdirde herkes daha sağlıklı yardımcı olacaktır.

İyi günler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Roidmax hocama katılıyorum.

Benim sana bir kaç tavsiyem olacak.

1. Doymak için yeme kaslarının ihtiyaçı kadar ye.

2. Kalori hesabı yap.

3. Beslenme ve antrenman programların birbine paralel olsun ki sonuç alabilirsiniz.

4. Kilo almak bazı bireyler için biraz daha zor ama imkansız değil.

5. AAS işine girecek isen yaşın kaç bilmiyorum 21-22 kadar bekle

6. İlla yapacam dersen Ramazan dan sonra yaparsın 10-12 haftalık bir kur bu arada arimidex pct de değil mct suresin de kullanılır. Pct ezbere yazilmaz yaptıracağın test sonuçlarına göre pct hazırlanır. Bir de en çok yapılan yanlış ezber kurler ilaca gore antrenman beslenme programı yazilmaz adamın spor geçmişin hedefine kas kütlesine vs. Gore ilaç beslenme ve antrenman programı ayarlanır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaesat    4

cevaplarınız için teşekkürler. 32 yaşındayım.günde 3 ana ögün ve 3 ara öğün hepsinde yaklaşık 25gr civarı protein alıyorum.karbonhidratı ise 50gr ortalama olarak alıyorum.yağ kısmını pek incelemedim.antreman olarak bi gün ara ile yapıyorum örneğin, gögüs-biceps-karın- off - sırt-triceps- off- omuz-karın off- bacak-triceps...

bazen değiştiriyorum şok için.kür zamanı 3gün antreman bir gün ara 3gün antreman olarak yapcam.tekrar sayısı en fazla 10veya 8 olarak düşünüyorum ve hakkını vererek yapcam.sonucta risk alıyosam hakkını vermem lazım.caseine cok onem verıyorum yatmadan once sabaha kadar vucut proteınsız kalmasın dıye ve glutaminin yardımcı olacagını dusundum.ramazandan sonraya bırakırsam baya ertelemıs olcam cunku sonrasında turkıyeye gelcem vs eylule sarkacak. 8hafta kür 4hafta ara 8hafta kür mantığı yanlısmıdır?kur oranlarını elımdekı ılacların sayısına gore oranladım.cok agır bır kur olmadıgını dusunuyorum o yuzden pct ne olmalı.bır ara tahlıl yaptırıp degerlere baktıracagım.sanırım ıkı adet tahlıl yaptırmam gerekıyo.fransızcalarını bulmam lazım bunların :) ılk basta sadece prımo ve danabol olcaktı fakat testosuz olmayacagını dusundum.bu kuru yapmazsam bu sporu bırakcam cunku bos yere calısıyomusum gıbı gelıyo.hatta defınasyon da dusunmuyorum :)))

ayrıyeten kur zamanı ve sonrası çinko c vitamini bol enginar turketmeyı dusunuyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252

Aynı başlığı 2 kere açmışsınız @ardaesat diğeri silindi bilginize. Konuya buradan devam edebilirsiniz. :ala

Ekto. Bünyeye sahipsiniz. Ve ne kadar çok yediğiniz değil ne kadar düzenli beslendiğiniz düzenli uyuduğunuz vücudunuzun gereksinimi kadar ve üzeri doğru şekilde beslenmeyi öğrenip en iyi ilaçlar ile spor vücut geliştirmeyi birleştirdiğinizde hedefinize gitmeniz hiç zor değil. Siz iyi duruyorsunuz ben 1.93 - 68 kg idim zamanında şimdi 90+ kür dönemi ise 100+ durumdayım.

Konuyu bu alandan inceleyebilirsiniz;

viewtopic.php?f=55&t=21

viewtopic.php?f=55&t=863

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaesat    4

diğer konuyu pct yardımı ıcın acmıstım :) tesekkurler cvp icin.olmadı bu kuru ramazan sonrasına bırakıp 12hafta yapacağım.dedıgım gıbı defınasyon degıl kılo alım bulk yapıp bulk kalmayı dusunuyorum.abi iyi durmuyorum ya :)kucucuk veletler zayıfsın dıye dalga gecıyo :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753

sen onlara bakarsan hiç girme bu işe. Onların ne düşündüğü değil senin kendini nasıl hissetiğin ile alakalı bazı şeyler. Bizde senin yaşlarında kertenkele gibiydik bazı şeyler zamanla oturuyor. Kendine biraz zaman ver ama bu kürle 10 kg alırsın iyi beslenirsen ki sakın definasyon gibi garip bi düşünceye girme bulk ol her zaman çok ierdeki deneyimlerinden sonra düşünürsün definasyon kürlerini

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaesat    4

Onlar için değil kendimi aynada iri görmek istiyorum.kürü ramazan sonradına bırakıp direkt 12hafta yapmaya karar verdim.testo elimde fazla olduğu için onu 14hafta yapsam olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    23

Olur piramit sistemi uygula mutlaka. İri olabilirsin zaten ilk kürün olacağı için vücut atom bombası gibi olacak hi unutmuyorum ilk kürümde 10 kg almıştım kas kütlesi değil kg diyorum bakın :) zamanla kür yapa yapa kayıplar sonrası ideal olması gerekene ulaştım ama kür yapmadan olmuyor vücut o diriliği kaybediyor ve bu işi kilo alayım diyerek çıkarsın bi bakmışssın 15. kürünü yapıyorsun bu işler böyle :D:D:crs:seyt

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaesat    4

Pct için önce tahlil yaptırcam fakat bu küre proviron gereklimidir birde kur boyunca arimidex yeterli olurmu pct için ve karaciğer için nac 600 kullanılmalımı?sac dokulmesi ve akne için ne gerekir?bir yerde prostatın korunması gerektiğinide okumustum.tesekkurler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
sen onlara bakarsan hiç girme bu işe. Onların ne düşündüğü değil senin kendini nasıl hissetiğin ile alakalı bazı şeyler. Bizde senin yaşlarında kertenkele gibiydik bazı şeyler zamanla oturuyor. Kendine biraz zaman ver ama bu kürle 10 kg alırsın iyi beslenirsen ki sakın definasyon gibi garip bi düşünceye girme bulk ol her zaman çok ierdeki deneyimlerinden sonra düşünürsün definasyon kürlerini

Kertenkele :lol:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaesat    4

arkadaslar bugün küre başladım.testo ile primoyu aynı şırıngaya çekip yaptırdım.aşağıdaki adetler elimde olan adetlerdir sadece testodan 6ml daha kalıyo onuda ekleyebilirim.

8hafta kür 4 hafta ara 8 hafta kür şeklinde olacak.4hafta arada pct yapmaya gerek varmı yoksa kürün tamanını bitirip mi başlamam gerek.açıkcası tahlil yapmadan girdim küre. kür sonrası nolvadex kullanmam yeterlimidir veya kür içinde 2günde bir çeyrek arimidex işimi görürmü?provironun bu küre zararı olur mu?su tutulma olayının kaybolmasını istemiyorum.

kür içinde C vitamini ve çinko alacağım.b kompleks alırsam küre veya karaciğere zararı dokunur mu?saç dökülmesi, sivilce veya prostat gibi sorun yaşama ihtimalim nedir bu kürde?

kürün son hali

AY HAFTA TESTO ENANT PRIMOBOLAN DANABOL

NİSAN 1 1*250 mg 1*100 mg 1*10 mg

NİSAN 2 1*250 mg 1*100 mg 2*10 mg

NİSAN 3 2*250 mg 2*100 mg 3*10 mg

NİSAN 4 2*250 mg 2*100 mg 3*10 mg

MAYIS 5 2*250 mg 2*100 mg 3*10 mg

MAYIS 6 2*250 mg 2*100 mg 2*10 mg

MAYIS 7 1*250 mg 1*100 mg

MAYIS 8 1*250 mg 1*100 mg

HAZİRAN

HAZİRAN

HAZİRAN

HAZİRAN

TEMMUZ9 1*250 mg 1*100 mg 1*10 mg

TEMMUZ10 1*250 mg 1*100 mg 2*10 mg

TEMMUZ11 2*250 mg 2*100 mg 3*10 mg

TEMMUZ12 2*250 mg 2*100 mg 3*10 mg

AĞUSTOS13 2*250 mg 2*100 mg 3*10 mg

AĞUSTOS14 2*250 mg 2*100 mg 2*10 mg

AĞUSTOS15 1*250 mg 1*100 mg

AĞUSTOS16 1*250 mg 1*100 mg

teşekkür ederim hepinize

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Merhaba,

B kompleks alırsanız vücuttaki karbonhidrat ve protein metabolizmasını arttırsınız. İnternette yabancı sitelerde de B kompleks alımı önerilir. Solgar'ın veya sporcu takviyesi olan multivitaminlerde yeteri kadar B vitamini bulunmakta. 3 aydan uzun süre yüksek doz B vitamini alımı yine de sağlıksız olarak belirtiliyor. Ancak kür yaparak zaten biz daha büyük riskler almış olma durumu oluyor.

Karaciğer koruması için NAC veya Milk Thistle kullanımı önerilir.

Saç dökülme ve prostat zararı riski her kürde vardır. Özellikle saç dökülme eğer genlerde de varsa sorun yaşanma ihtimali vardır. Dökülme riski için insanlar kür boyunca saçlarını 3 numara veya 0 yaptırıyorlar. Bunun herhangi bir yararı oluyor mu bilmiyorum, ancak bunu yapan gördüm. Bir kaç yerde de sarımsak özlü şampuan kullanıp engellemeye çalışan olduğunu da okumuştum

Ben bir kürümde Saw Palmetto kullanmıştım prostat koruması için. Proscar kullanımı da öneriliyor. Dilerseniz buna araştırıp siz karar verin.

Bulk küründe Proviron kullanımı biraz etkisiz olarak geçer. Ben de buna inanıyorum. Kür içinde genelde Arimidex kullanımı yaygındır. Hafif kürlerde 2 günde 1 çeyrek tablet olarak alımı önerilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaesat    4

teşekkürle cevaplar için, şu an ağır kılolara gırıyorum daha etkisini gormedım tabıkı, salonda gecmısı olan bı arkadasımla calısıyorum.bana esas kasların agırlık kaldırırken degıl ındırırken gelıstıgını soyluyor dogrumudur bu? kendı basıma calısabılecegım kılo ıle degıl de bıraz arttırıp yardımlı olarak calısıyorum.hangısını daha mantıklı?bunlar aklıma takılmaya basladı : ) bır de bulk zamanı haftada kac gun karın calısmak mantıklıdır?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Basitce aciklayim sana Antrenman sirasinda kaslara mikro tranmalar veririz antrenman dan sonra yapacagimiz dogru beslenme ve dinlenme ile bu mikto tranmalar onarilir yeni kas fiberleri lifleri olusur zamanla boyle hipertofi olur yani kaslarinin enine buyumesi olayidir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaesat    4

8 hafta kür 4 hafta ara 8 hafta kür yapmanın riskli olabileceğini ögrendim.8 haftalık kur ıcınde arımıdex ve nac 600 kullanmayı dusunuyorum kur den sonrada duruma gore nolvadex, 8haftayı bıtırdıkten sonra ne kadar ara vermem gerekıyor bır 8 haftalık daha kur yapmak ıcın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

8 haftalık kürden sonra tekrar küre girmek için veya genel olarak bir kürden sonra bekleme süresi olarak,

- Kür süresi + PCT bekleme süresi + PCT süresi kadar beklemeniz önerilir.

- Sizin kürünüz için bu süre 8 + 1,5 + 4 hafta olarak düşünülebilir.

- Kür için seçtiğiniz önlemler genelde önerilen yöntemler.

- Kürden sonra FSH-LH-Testo değerlerinizin referans değerlerine yakın veya uzak olmasına göre PCT'yi ayarlamak gerekir. Buraya yazarsanız herkes yardımcı olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Arimidex her zaman kür içi sağlığınıza ve küre katkı ve yarar sağlayan bir şey olarak geçer. Siz testosteron üzerinden gelişim sağlıyorsunuz. Arimidex de östrojen seviyelerini baskılıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Snape    0

Ben yabaci forumlarda gordugum kadariyla gunluk 1.25mg alanlar var sikinti yasamadiklarini soyluyorlar hatta prostati korudugunu bile soyleyen var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaesat    4

5gün sonraki injeksiyonumda primo ve testo nun oranı artıyo.testo 500 primo 200 olacak. ıkısını karıstırıp yapıyorum.5 gun sonundaki yine 250testo+100prımo ve bundan kac gun sonra bunu tekrarlamalıyım?2veya 3gun ara yetermı?yazdıgım 500testo ve 200 prımo haftalık oran bu arada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239

ister böl ister haftada bir kerede hepsini al bende bölüyordum 750 testoyu 250 şeklinde salı perşembe cumartesi gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaesat    4

son kez oynamış bulunuyorum kür ile :) ramazanda da kürüme devam edip 12 haftayı tamamlayıp bırakacağım.ramazanda ise beslenmemi iftardan sonra aynı düzen sahura kadar yapacağım. ve kürümü bu şekilde düzenledim.

AY HAFTA TESTO ENANT PRIMOBOLAN DANABOL

NİSAN 1 1*250 mg 1*100 mg 1*10 mg

NİSAN 2 1*250 mg 1*100 mg 2*10 mg

NİSAN 3 2*250 mg 2*100 mg 3*10 mg

NİSAN 4 2*250 mg 2*100 mg 3*10 mg

MAYIS 5 2*250 mg 3*100 mg 3*10 mg

MAYIS 6 2*250 mg 3*100 mg 3*10 mg

MAYIS 7 2*250 mg 3*100 mg 2*10 mg

MAYIS 8 2*250 mg 3*100 mg 1*10 mg

HAZİRAN 9 2*250 mg 2*100 mg

HAZİRAN 10 2*250 mg 2*100 mg

HAZİRAN 11 2*250 mg 1*100 mg

HAZİRAN 12 1*250 mg 1*100 mg

birdaha değiştirmemek uzere kur programım bu olacak sizce duzeltılmesı gereken bırsey var mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.