Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Viktormamıel

Testislerin küçülmesi

Önerilen İletiler

Ahmet1212    21
Ahmet1212, 2 dakika önce yazdı:

Ayrıca ilginiz içinde teşekkür ederim.

metinav, 11 saat önce yazdı:

Eğer testisin küçüldüğünden eminsen kullandiğin pregnyl dozunu arttirmalısın.1500 iü yetersiz geliyor olabilir...Değişim kesinlikle olmalı.

Pct yap tekrardan 2 ay sürsün. Bozulan dengeyi hipofiz-gonad aksını düzenlemek icin pct her zaman icin yapilabilir.

Öncesinde detaylı bir hormon testi yaptırman baska nedenlerin olup olmadığı konusunda fikir verir.

Testis, pct yapildiktan sonra bile kücülüyorsa ve hacmini koruyamiyorsa, çogunlukla hipofizden yeterli uyariyi almiyor veya testiste hücresel kayiplar olmasi ihtimali ağırliktadır.Pregnyl ye 5000 iü tek seferde vurdugunda da cevap alamiyorsan, sorun testislerdedir...

Spor dolu günler dilerim.

8C4505A9-EC81-474E-9984-74226B235816.thumb.jpeg.a0e871fbe28fa4fe8e0c92d23cc5db00.jpeg

bu kür çıkışı 2015 bunun üstüne o dönemde sadece 1 adet pregnyl 5000.İU girildi o kadar sonra süreç serbest bırakıldı tekrar üzerine hiç birşey kullanmadım 2020 Haziran da yaptığım 1.500 İÜ pregnyle kadar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ahmet1212    21
metinav, 18 saat önce yazdı:

Eğer testisin küçüldüğünden eminsen kullandiğin pregnyl dozunu arttirmalısın.1500 iü yetersiz geliyor olabilir...Değişim kesinlikle olmalı.

Pct yap tekrardan 2 ay sürsün. Bozulan dengeyi hipofiz-gonad aksını düzenlemek icin pct her zaman icin yapilabilir.

Öncesinde detaylı bir hormon testi yaptırman baska nedenlerin olup olmadığı konusunda fikir verir.

Testis, pct yapildiktan sonra bile kücülüyorsa ve hacmini koruyamiyorsa, çogunlukla hipofizden yeterli uyariyi almiyor veya testiste hücresel kayiplar olmasi ihtimali ağırliktadır.Pregnyl ye 5000 iü tek seferde vurdugunda da cevap alamiyorsan, sorun testislerdedir...

Spor dolu günler dilerim.

Değerli hocam 2 aylık pct Öner’inizi alabilirmiyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.622
Ahmet1212, 8 saat önce yazdı:

Hocam yani doktorlar da yumuşama olduğunu kabul ediyor ama kimi doktora göre eski haline dönmesi gerek kimine göre dönemez yani oda tartışmalı bir konu onlar için sepemen hacmini özellikle söylememin sebebi de kür öncesi meni aşırı hacimli ve fazla oluyordu örnek 1 çay bardağının yarısı kadar ise bu yaşananlardan sonra çay bardağı dibi kadar onuda kesti işin en kötü tarafı da olaya güncel bir çare yok ben bunu yaşadım ve sonucunda bu şekilde düzelme aldım diyemiyor kimse kullandığım kür 8 hafta idi 8 haftada bir kürün testisi bu kadar yıpratacağı düşünülmez bir olay en azından benim açımdan tek istediğim şey sağlıklı testislerin yerine gelmesi belki 100 de yüz bir beklenti yok ama yüzde 70 de okey modundayım yani ömürden 6 sene gitti işin psikoloji kısmına girmedim bile ona hakim bir bilgiye sahipsiniz yazılanlardan yaşadıklarımızdan sabah ereksiyonunu kaybetmek gerçekten ciddi promblemler ciddi üzüntüler promblemler getiriyor beraberinde 

Testisler önceden büyük olduğu için kese o şekilde sabit testisler küçük kaldığı için kese büyük testis içinde fındık gibi kalmazsada küçücük kalıyor ve o yumuşaklığı ben iflas ettim modunda 

PCT için önerinizi alabilirmiyim ?

Meni denilen sıvı tek bir maddeden oluşmuyor.Sperm meninin içinde çok az bir kısmı oluşturuyor.Yani kısırlık gibi bir düşünceye meni hacminden ulaşılamaz.Meninin çoğu prostatdan salgılanıyor ve akışkanlık, besleyicilik özelliklerine sahip...

Yaş ilerledikçe meni hacmi azalır, spermlerde bozulma ve anormalite artar.Steroid kürlerinden sonra da genetik yatkınlık varsa bu süreç erkene çekilebilir.Pct yapmanın gereği bu yüzden...

Herkeste testis küçülmesi olmuyor; bazı erkekler basit only testoyla küçülme yaşarken, bazıları trenbolon da bile çok az atrofi yaşıyorlar.Onun için olur olmaz diye bir öngörü yapılamıyor.Bu noktada kür içinde mct anlamında, düşük doz hcg kullanımı faydalı olmakta.Bende de trenbolon küründe testis fındık kadar kalmıştı.İnsanı endişelendiriyor bu durum.Geçer diyenlere inanıp hareket etmek, sağlamcı akılcı bizim gibi insanlar için aptallık olur sadece...Bu forumda da satıcıların eline düşmüş ve ilk küründe trenbolon kullanmış, pct yapmadan geçmiş ve sonrasında sorunlar yaşamış çok insan var...

Testisin atrofi yaşaması esasında hipofizin kapanmasından dolayı olmakta.Vucutta kullanılmayan kası dokuyu enerjiyi azaltma-küçültme atrofiye uğratma fonksiyonu var.Bir şey kullanılmadığında o şeye gerek yok, o zaman kapat sistemi uygulanıyor.Ergenlikten itibaren hipofiz ve testis aksında stabil bir düzey varken, hariçten alınan yüksek doz testosteronla bu sistem manipüle ediliyor ve allak bullak oluyor.Testosterona duyarlı ve üzerinde reseptörü olan tüm dokular (beyin dahil) bu sel gibi gelen testosteronun etkisiyle dengesini yitiriyor.Bir süre sonra toparlanıyor ve çeşitli şekillerde kısmaya baskılamaya engellemeye çabalıyor.Süre uzadıkça bazı şeyler kalıcı hale geliyor...İşin kötü tarafı beyin bu testosteron zevkine dopaminden dolayı bağımlı hale geliyor.Psikoloji kısmı, vucuda bu bağımlılığın sürmesi için yeterli testosteron girmediği durumlarda, yani yoksunlukta ortaya çıkıyor...Bunu çok derin ve aşırı zevklerle tanışmış birinin, basit şeylerden mutlu olmaması gibi düşünebiliriz.Tamamen beynin hormonel dengesiyle alakalı bu...

Test yaptırmanı öneririm.Sorun nerede bunu bilmeden birşeyi yapmak körün fili tarifi gibi olur.Belki hipofizin yeterli uyarıyı vermiyordur, ki zaten hcg den sonra küçülmesi bunu gösteriyor.Bu durumda hipofiz lh-fsh uyarısını güçlendirmek gerekiyor.Volümü arttırmak lazım.Klomen bu noktada etkili...Hipofizi kontrol eden hipotalamustan salınan gnrh hormonu.Bu hormon yetersizse hipofiz doğal olarak daha az lh fsh üretir ve dolayısıyla testisler daha az testo...

Pct olarak, klasik klomen+tamoksifen ikilisi ve belki başka ekler şeklinde bir uygulama gerekir.Burada süre önemli, bazı şeylerin değişmesi için süreye ihtiyaç var.Uzun pct ler, gerekiyorsa ikinciye de yapılması gerekebiliyor.Herkesin vucudu genetiği aynı değil...

Meni hacmiyle ilgili farklı konularda bulduğum bilgileri paylaşmıştım.Şuan hatırımda değil, fakat l-carnitin, arginin, q10, ve fruktoz içerikli özler (bal-pekmez vb.) meni hacmini arttırdığıyla ilgili bilgiler, bulgular var.Çocuğu olmayan ve tedavi gören çiftlere önerilen suplement-bitkisel extreler de, bu içeriklerde hazırlanmış halde geneli...Sende kullanabilirsin denemekten zarar gelmez :)

Arı sütü, dhea, bulabiliyorsan tongkat ali çok faydalı olur...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.622
Ahmet1212, 8 saat önce yazdı:

8C4505A9-EC81-474E-9984-74226B235816.thumb.jpeg.a0e871fbe28fa4fe8e0c92d23cc5db00.jpeg

bu kür çıkışı 2015 bunun üstüne o dönemde sadece 1 adet pregnyl 5000.İU girildi o kadar sonra süreç serbest bırakıldı tekrar üzerine hiç birşey kullanmadım 2020 Haziran da yaptığım 1.500 İÜ pregnyle kadar.

İşte pct yapmamışsın, kendi haline bırakmışsın vucudunu, o da anca bu kadar geri dönebilmiş maalesef.Bence yeni bir detaylı test yaptır ne durumda olduğunu görelim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    21
metinav, 29 dakika önce yazdı:

İşte pct yapmamışsın, kendi haline bırakmışsın vucudunu, o da anca bu kadar geri dönebilmiş maalesef.Bence yeni bir detaylı test yaptır ne durumda olduğunu görelim...

Hocam değerli bilgiler için teşekkür ederim en yakın zamanda detaylı bir test yaptırıp paylaşacağım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
Ahmet1212, 15.01.2021 - 23:02 yazdı:

Hocam değerli bilgiler için teşekkür ederim en yakın zamanda detaylı bir test yaptırıp paylaşacağım 

Hocam pct için klomen tamoksifen kullanımın ne durumda testis usg yaptırdınmı konu hakkında bizi gelişmelerden haberdar edermisin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tunaycakan5    0

Arkadaşlarım testo 1130 lh 10.1  fsh 7.3 ama sertleşme sorunu yaşıyorum 3 ay pregnyl kullandım 5 ay klomen testo yüksek istek var ama sertleşme sorunum var yardımcı olur musunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.469
tunaycakan5, 31 dakika önce yazdı:

Arkadaşlarım testo 1130 lh 10.1  fsh 7.3 ama sertleşme sorunu yaşıyorum 3 ay pregnyl kullandım 5 ay klomen testo yüksek istek var ama sertleşme sorunum var yardımcı olur musunuz

Merhabalar.

Senin hakkında çok daha fazla bilgiye ihtiyacımız var.

Kaç yaşındasın?

Spor geçmişin ne kadar?

Kürde hangi ilaçları ne miktarda ve toplam ne sürede kullandın?

MCT olarak ne kullandın?

Steroidlerin markası nedir?

Boy kilo?

Yani birinin makul bir şey söylemesi için daha bir anlatman lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
tunaycakan5, 39 dakika önce yazdı:

3 ay prengnyl 🤔 5 ay klomen kullandıktan kaç ay sonra tahlil yaptırdın? Eğer hemen yaptırdıysan ki hemen yaptırmışsın gibi görünüyor burda hata etmişsin 6-8 hafta sonra yaptırmalıydın . Ayrı kür ve dozajlar neydi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tunaycakan5    0
rastlantisal, 10 dakika önce yazdı:

Merhabalar.

Senin hakkında çok daha fazla bilgiye ihtiyacımız var.

Kaç yaşındasın?

Spor geçmişin ne kadar?

Kürde hangi ilaçları ne miktarda ve toplam ne sürede kullandın?

MCT olarak ne kullandın?

Steroidlerin markası nedir?

Boy kilo?

Yani birinin makul bir şey söylemesi için daha bir anlatman lazım.

Hocam 168 boy 68 kilo 5 yıldır vücut geliştirmeyle uğraşıyorum yaşım 21 

1000 deca ,1000 testo enantat , 500 testo propionat 8 hafta kullandım markası bende hatırlamıyorum 1 yıl önce girmiştim küre

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tunaycakan5    0
tunaycakan5, 6 dakika önce yazdı:

1000 deca ,1000 testo enantat , 500 testo propionat 8 hafta kullandım markası bende hatırlamıyorum 1 yıl önce girmiştim küre

Pct 4500iu pregnyl 2 kutu proviron ve 1 kutu nolvadex kullandım ortalama 2 3 hafta 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
tunaycakan5, 53 dakika önce yazdı:

Hocam keşke yeni bi konu açsaydın her şey birbirine girmiş gibi oldu geçmiş olsun güzel deca girmişsin Allah kabul etsin :)) pct ye ne zaman başladın nasıl kullandın detaylı yazarsan iyi olur şuan hala pct ilaçları vücutta büyük ihtimal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
tunaycakan5, 9 dakika önce yazdı:

Hocam 1000 deca az olmuş ereksiyonu komple öldürmek için en az 1500 şarttı hastaneye gidin Dht testi yaptırın. Geçmiş olsun 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tunaycakan5    0
Marimain, Şimdi yazdı:

Hocam keşke yeni bi konu açsaydın her şey birbirine girmiş gibi oldu geçmiş olsun güzel deca girmişsin Allah kabul etsin :)) pct ye ne zaman başladın nasıl kullandın detaylı yazarsan iyi olur şuan hala pct ilaçları vücutta büyük ihtimal

Pct 4500iu pregnyl 2 kutu proviron ve 1 kutu nolvadex kullandım ortalama 2 3 hafta kullandım üzerinden 1 yıl geçti sonra doktora gittim pregnyl ve klomen önerdi 3 ay pregnyl 5 ay klomen hafta 1 tablet nolvadex kullandım hala daha geçmedi sustanonla hcg vurmayı düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
tunaycakan5, 4 dakika önce yazdı:

Pct 4500iu pregnyl 2 kutu proviron ve 1 kutu nolvadex kullandım ortalama 2 3 hafta kullandım üzerinden 1 yıl geçti sonra doktora gittim pregnyl ve klomen önerdi 3 ay pregnyl 5 ay klomen hafta 1 tablet nolvadex kullandım hala daha geçmedi sustanonla hcg vurmayı düşünüyorum

Sustanon felan kullanma 3 hafta hiç bişi kullanma 3 hafta sonra dht shbg serbest testo testi hormon testi yaptırırsın özelden o zaman düzgün bi pct yaparsın

tarihinde Marimain tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tunaycakan5    0
Marimain, 1 dakika önce yazdı:

Sustanon felan kullanma 3 hafta hiç bişi kullanma şuan dht shbg serbest testo testi yaptır 3 hafta sonra hormon tahlili yaptırırsın özelden o zaman düzgün bi pct yaparsın

Hacı abi pregnyl testisleri toparlıyor aynı işi klomen de yapar mı klomende direkt değil ama dolaylı yoldan lh fsh artırıyor o yüzden kafama takıldı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
HalfNatty, 4 dakika önce yazdı:

Hocam 1000 deca az olmuş ereksiyonu komple öldürmek için en az 1500 şarttı hastaneye gidin Dht testi yaptırın. Geçmiş olsun 

Arkadaşa katılıyorum . Dht testi yaptırman lazım. 1000 çok fazla kürü T.F ile mi yaptın😂Ayrıca yazdıklarından bişey anlamadım . tekrar soruyorum pct bittikten kaç hafta sonra kan tahlili yaptırdın ? Sustanon ve hcg ile tekrar olacak iş değil o . Herşeyi tane tane anlatsan çok daha rahat yardımcı olacağızda ne diyim ki ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
tunaycakan5, 1 dakika önce yazdı:

Hacı abi pregnyl testisleri toparlıyor aynı işi klomen de yapar mı klomende direkt değil ama dolaylı yoldan lh fsh artırıyor o yüzden kafama takıldı 

Pregnyli vücuda dogal testo verip vücuda testo ürettiriyor klomen vücuda sperm ürettiriyor 2 si farklı ilaçlar şuan hiç bişi kullanma 3-4 hafta bekle sonra tahlil yaptır özellikle dht lh fsh testo shbg serbest testo prolaktin östrojen progesteron ast alt egfr çıkan sonuçlara göre pct yaparsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tunaycakan5    0
Spartacus, Şimdi yazdı:

Arkadaşa katılıyorum . Dht testi yaptırman lazım. 1000 çok fazla kürü T.F ile mi yaptın😂Ayrıca yazdıklarından bişey anlamadım . tekrar soruyorum pct bittikten kaç hafta sonra kan tahlili yaptırdın ? Sustanon ve hcg ile tekrar olacak iş değil o . Herşeyi tane tane anlatsan çok daha rahat yardımcı olacağızda ne diyim ki ...

Öncelikle T.F ne hocam açıklar mısınız pct bittikten 1 ay sonra testo 1.2 idi prolaktin tavandı zaten prolaktini sonra düşürdüm Lh 4 dü fsh 3.3 dü 1 yıl sonra doktora gittim 3 pregnyl 5 ay klomen kullandım yine 1 ay sonra test yaptırdım testo 1130 idi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
tunaycakan5, 3 dakika önce yazdı:

Öncelikle T.F ne hocam açıklar mısınız pct bittikten 1 ay sonra testo 1.2 idi prolaktin tavandı zaten prolaktini sonra düşürdüm Lh 4 dü fsh 3.3 dü 1 yıl sonra doktora gittim 3 pregnyl 5 ay klomen kullandım yine 1 ay sonra test yaptırdım testo 1130 idi

T.F ' bir şahsın isminin kısaltılmışı. Neyse sen bence 1 ay sonra tekrar bi kan ver bakalım durumlar nasıl ? Dht mutlak olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
tunaycakan5, 7 dakika önce yazdı:

3 ay pregnyli tedavisi dedigin kaç iu vuruyodun ne kadar sürede 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.469
tunaycakan5, 34 dakika önce yazdı:

Öncelikle geçmiş olsun. Şu girdiğin küre giren profesyonel sporcu sayıcı çok çok azdır. 

İyi cesaret. Tabi bunun bir bedeli olacak. Prengly peşi sıra klomen + tamoksifen kullanman gerekiyordu. 

Tüm her şeyi doğru yapsan bile -malesef- o dozda kalıcı hasar olmuş olabilir. Girdiğin dozların yarısına girip 5 yıldır hala düzelememiş arkadaşlar var. Hatta şuan başına gelen sorunu çözmeye çalışıyorlar çünkü yaşıyorlar.

@HalfNattybu konuda çok yol aldı. Tavsiyelerine kulak vermelisin.

Hayret ediyorum. Gerçekten hayret ediyorum. Bu kürleri kim tavsiye ediyor, bu dozları kim ayarlıyor, gencecik insanlara bu dozları kim umarsızca veriyor hayret ediyorum...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tunaycakan5    0
Marimain, 11 dakika önce yazdı:

3 ay pregnyli tedavisi dedigin kaç iu vuruyodun ne kadar sürede 

1. ay her gün 500 iu

2. ay 2 gün arayla 500 iu

3 ay hafta da 1 kere 500 iu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tunaycakan5    0
HalfNatty, 35 dakika önce yazdı:

Başkan sana nasıl ulaşabilirim instagram ya da wp var mı arkadaşlar seni önerdiler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.