Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Viktormamıel

Testislerin küçülmesi

Önerilen İletiler

Haftalık 500 testo ve 400 deca, kür bitiminden sonra 1 ay içinde pct ye başlandı pregnyl 1 kere enjekte edildi sonrasında 1.5 ay tamoxifen kullanıldı. Bu pct 16 ay önce yapıldı 14 aydır hiç bir madde vücuduma girmedi, son testlerimide atyrm 

310A7ADF-D6FB-44E8-987F-D3966225E394.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spartacus    167
Viktormamıel, 2 dakika önce yazdı:

Haftalık 500 testo ve 400 deca, kür bitiminden sonra 1 ay içinde pct ye başlandı pregnyl 1 kere enjekte edildi sonrasında 1.5 ay tamoxifen kullanıldı. Bu pct 16 ay önce yapıldı 14 aydır hiç bir madde vücuduma girmedi, son testlerimide atyrm 

Östrojen düşük diğerli iyi referans aralığında . pct sürecinde ereksiyon ile ilgili problemin oldu mu peki ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kür bitiminde gitti dalga bidaha ötmedi asla eskisi gibi çalışmadı bazen bir kaç gün iyi oldu iyileşti sandım sonra gitti yine, bide şunu söyliyim yabancı ülke formlarda bu kürleri satmadan önce uyarıyolar insanları erkekliğinin bir kısmını bidaha hissetmiycen diye, burdaki gibi öyle 1.5 ay cinsel isteksizlik yapıyor diye kandırmıyolar 1.5 sene cinsel isteksizlik yapıyor diyolar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Viktormamıel, 9 dakika önce yazdı:

Kür bitiminde gitti dalga bidaha ötmedi asla eskisi gibi çalışmadı bazen bir kaç gün iyi oldu iyileşti sandım sonra gitti yine, bide şunu söyliyim yabancı ülke formlarda bu kürleri satmadan önce uyarıyolar insanları erkekliğinin bir kısmını bidaha hissetmiycen diye, burdaki gibi öyle 1.5 ay cinsel isteksizlik yapıyor diye kandırmıyolar 1.5 sene cinsel isteksizlik yapıyor diyolar. 

Hocam düzelir umarım sen rahat ol psikolojik olarakta güçlü ol . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.663
Viktormamıel, 1 saat önce yazdı:

Östrojenini yükseltmeye çalış.Yüksekliği gibi düşüklüğü de seksüel anlamda sıkıntı yaratır...İlaca olumsuz bakıyorsan bazı gıdalar bazı bitkiler östrojen sterolleri içeriyor yada vucutta aromatizasyonu arttırıyor.Belli bir süre tüketebilirsin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
metinav, 1 dakika önce yazdı:

Östrojenini yükseltmeye çalış.Yüksekliği gibi düşüklüğü de seksüel anlamda sıkıntı yaratır...İlaca olumsuz bakıyorsan bazı gıdalar bazı bitkiler östrojen sterolleri içeriyor yada vucutta aromatizasyonu arttırıyor.Belli bir süre tüketebilirsin...

Metin hocam nedir o gıdalar öğrenebilir miyiz rica etsem, teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.663
Spartacus, 9 dakika önce yazdı:

Metin hocam nedir o gıdalar öğrenebilir miyiz rica etsem, teşekkürler.

İnternette bol miktarda bilgi var bu konuda...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.663
metinav, 12 dakika önce yazdı:

İlaç olarak da estrofem ve cyclo progynova var mesela...Bu ilaç aslında decanın benzeri işlevde teori olarak :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62

metinav, 17 saat önce yazdı:

Aynı sıkıntı bendede var Benim kürümde   yaklaşık 4-5 ay önce bitti  hormon değerlerimde  normal  fakat testisim küçük kaldı gibi . Benim kürüm 8 hafta sürdü ve Testo-Dianabol-deca(100mg)eklemler için  kullanmıştım. Şimdi ben hcg vurmadim Klomen ve Nolvadex tedavisi uyguladım  pek sorun yok gibiydi o zamanlar.Şimdi küçük kaldı ve sabahları yukarı çekiyor ve ilişkidede aynı şekilde oluyor. Ben şimdi Hcg(düşük doz) ve tekrar klomen tedavisi uygulasam çok sıkıntı yaşar mıyım .Sizce ne yapmam lazım bir fikir verirseniz çok sevinirim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
selvituncer, 4 dakika önce yazdı:

Aynı sıkıntı bendede var Benim kürümde   yaklaşık 4-5 ay önce bitti  hormon değerlerimde  normal  fakat testisim küçük kaldı gibi . Benim kürüm 8 hafta sürdü ve Testo-Dianabol-deca(100mg)eklemler için  kullanmıştım. Şimdi ben hcg vurmadim Klomen ve Nolvadex tedavisi uyguladım  pek sorun yok gibiydi o zamanlar.Şimdi küçük kaldı ve sabahları yukarı çekiyor ve ilişkidede aynı şekilde oluyor. Ben şimdi Hcg(düşük doz) ve tekrar klomen tedavisi uygulasam çok sıkıntı yaşar mıyım .Sizce ne yapmam lazım bir fikir verirseniz çok sevinirim :)

Ereksiyon problemin var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448

Oda var ama ben şuanlık testislerin yerine gelmesini istediğim için hcg kullanmak istiyorum ve Kürden 4-5 ay geçmiş vursam çok sıkıntı olur mu onu öğrenmek istiyorum. Ereksiyon için biraz daha bekliyeceğim olmadi yeniden bir döngü için hazırlık yapacağim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    299

Varikosel (sol)ameliyatı oldum yaklaşık 12-13 yil once testislerimde gayet sarkik hicbir zaman yukarida kalmadi sukur. Kurde de tablet kullanirsam bazen kasiga kadar cikiyor. 2-3 gun zinco kullanınca tekrar eski halin donuyor. Varikoselle ilgili nerden duydun bunu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Ferhat82, 16 dakika önce yazdı:

Oda var ama ben şuanlık testislerin yerine gelmesini istediğim için hcg kullanmak istiyorum ve Kürden 4-5 ay geçmiş vursam çok sıkıntı olur mu onu öğrenmek istiyorum. Ereksiyon için biraz daha bekliyeceğim olmadi yeniden bir döngü için hazırlık yapacağim 

Ben kürden sonra vurduğumda düzelmişti . @metinav hocam daha doğru yorum yapar bence bu konuyla ilgili .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lh ve fsh iyi ise kullanmayın hipogonadizim hastaları kullanıyor hcg ilacını, yani testis büyütmüyor lh ve fsh tetikliyor yanş vurmanız gereksiz bnce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62
Viktormamıel, 13 dakika önce yazdı:

Lh ve fsh iyi ise kullanmayın hipogonadizim hastaları kullanıyor hcg ilacını, yani testis büyütmüyor lh ve fsh tetikliyor yanş vurmanız gereksiz bnce

Fsh: 1.55   Lh: 4   Total testo: 7.32      Deca  yüzünden  ereksiyon problemleri var ve testisim eskiye göre küçük kaldı  4 ay geçti .Okuduguma göre Hcg kullanımı eskiye getirebiliyormuş testisleri  veya klomen  bilmiyorum kafam bu aralar çok bozuk  ya yeni bir döngüye gireceğim yada başka arayişlar peşinde olacağim onun için bilgi almak istedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
selvituncer, 2 dakika önce yazdı:

Fsh: 1.55   Lh: 4   Total testo: 7.32      Deca  yüzünden  ereksiyon problemleri var ve testisim eskiye göre küçük kaldı  4 ay geçti .Okuduguma göre Hcg kullanımı eskiye getirebiliyormuş testisleri  veya klomen  bilmiyorum kafam bu aralar çok bozuk  ya yeni bir döngüye gireceğim yada başka arayişlar peşinde olacağim onun için bilgi almak istedim

Hcg kullandım ,  klomene hala devam ediyorum . Klomen lh ve fsh ı uyarıyor diye biliyorum . bunun yanı sıra benim testisleri toptop yapmıştı . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.663
selvituncer, 4 saat önce yazdı:

Bunun cevabını kimse veremez müneccim değiliz, dahası doktor değiliz. :) Ben olsaydım önce test yaptırırdım ve sonra eğer durumumdan memnun değilsem ve bir çok şeyi de denedikten sonra çözüm bulamadıysam tekrar pct yapmayı düşünürdüm.Deca tren olan kürlerde muhakkak pct öncesinde hcg yada hmg kullanılmalı.Bazı hassas insanlarda only testoda bile gerek olabiliyor.Satıcıların veya bilmem ne hocanın lafına bakmak yerine kendiniz araştırın ve ona göre yol haritası belirleyin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
metinav, 2 dakika önce yazdı:

Bunun cevabını kimse veremez müneccim değiliz, dahası doktor değiliz. :) Ben olsaydım önce test yaptırırdım ve sonra eğer durumumdan memnun değilsem ve bir çok şeyi de denedikten sonra çözüm bulamadıysam tekrar pct yapmayı düşünürdüm.Deca tren olan kürlerde muhakkak pct öncesinde hcg yada hmg kullanılmalı.Bazı hassas insanlarda only testoda bile gerek olabiliyor.Satıcıların veya bilmem ne hocanın lafına bakmak yerine kendiniz araştırın ve ona göre yol haritası belirleyin.

Hocam bencede bende dediğinize katılıyorum benim kür bitimimde bana söylenen pct beni toparlamadı hcg yi arttırarak sağladım toparlanmayı . ayrıca sizede klomen tavsiyeniz için teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.663
Spartacus, 11 dakika önce yazdı:

Hocam bencede bende dediğinize katılıyorum benim kür bitimimde bana söylenen pct beni toparlamadı hcg yi arttırarak sağladım toparlanmayı . ayrıca sizede klomen tavsiyeniz için teşekkür ederim

Önemli olan pct bitince testislerin ve hormon sistemin eski halinde kendi kendine sürdürebilmesi üretimini...Hcg dozu kişiye göre ayarlanmalı.Bende  tek seferde 1500 iü altı, testisleri büyütmüyor sertleştirmiyor.Bazısı 500 iü ile ulaşabilir bunun bir kriteri yok, kendinizi gözlemleyeceksiniz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62
metinav, 2 saat önce yazdı:

Benim değerlerimi yazdım   lh 4  fsh 1.55   Total testonun bile doğal olarak  7.81 bandı arasında  7.3 çikiyor ama libidom 0  sex namına aklımda hiçbirşey kalmamiş gibi bu uzun süredir  böyle 4 ay oldu  Artik birşeyler denemenin zamanı geldi diye düşünüyorum. Proviron mu kullanayım yoksa testisler için hcg düşünüyorum ardindan klomen  veya yeni bir kür mü girsem aklımdan şuan herşey geçiyor. En kötüsü yaptiğim hiçbir şeyden zevk alamıyorum.Söylemeye utanıyorum ama intiharı bile düşünüyorum  bu hiss beni bitiriyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
selvituncer, 7 dakika önce yazdı:

Benim değerlerimi yazdım   lh 4  fsh 1.55   Total testonun bile doğal olarak  7.81 bandı arasında  7.3 çikiyor ama libidom 0  sex namına aklımda hiçbirşey kalmamiş gibi bu uzun süredir  böyle 4 ay oldu  Artik birşeyler denemenin zamanı geldi diye düşünüyorum. Proviron mu kullanayım yoksa testisler için hcg düşünüyorum ardindan klomen  veya yeni bir kür mü girsem aklımdan şuan herşey geçiyor. En kötüsü yaptiğim hiçbir şeyden zevk alamıyorum.Söylemeye utanıyorum ama intiharı bile düşünüyorum  bu hiss beni bitiriyor

Hocam bi dur yaaa intahar filan nedir yakışıyor mu delikanlı adama ?? 'Yıkılmam yok öyle hemen' sabır ve zaman herşeyin ilacı sabret hiçbirşeyin kalmaz . Bende sustanon danabol küründen çıktıktan sonra senin gibi oldum inan kalkmayı bırak aklıma zerre cinsel şeyler gelmiyordu . senin belki pct yanlıştı prolaktine ve öströjene bi bak . yanılmıyorsam östrojenin bayağı düşüktü . Benim yeni yeni kendine geliyor ereksiyon sabırlı ol herşey düzelir ama karamsarlık bizlere yakışmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62
Spartacus, 15 dakika önce yazdı:

Hocam bi dur yaaa intahar filan nedir yakışıyor mu delikanlı adama ?? 'Yıkılmam yok öyle hemen' sabır ve zaman herşeyin ilacı sabret hiçbirşeyin kalmaz . Bende sustanon danabol küründen çıktıktan sonra senin gibi oldum inan kalkmayı bırak aklıma zerre cinsel şeyler gelmiyordu . senin belki pct yanlıştı prolaktine ve öströjene bi bak . yanılmıyorsam östrojenin bayağı düşüktü . Benim yeni yeni kendine geliyor ereksiyon sabırlı ol herşey düzelir ama karamsarlık bizlere yakışmaz.

Şuan çok boşluktayım her şey üst üste bindi  kaldıramıyacağim bir yükün altındaymısım gibi hissediyorum boğuluyorum bu yükün altında ama allah büyük yardım eder umarim.Östrojen ve prolaktinlik bir durumumda yok testlerimi düzenli yapiyorum 3 haftada 1  hormonlarımda çok iyi seviyede hormonluk bir durumda yok düşündüğüm kadariyla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tuncer kardeşim 4-5 ay önce bitmiş kürün beklemekten başka çaren yok, bnmde testo seviyem kürden sonra 6.6 seviyelerindeydi kürden 6 ay sonra 400 seviyelerine geriledi ve hala 4 seviyelerinde ve 15.5 aydır iyileşmedim ve senin düşündüğün tüm piskolojikeri yaşadım sabırlı olmak son çare. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
selvituncer, 45 dakika önce yazdı:

Şuan çok boşluktayım her şey üst üste bindi  kaldıramıyacağim bir yükün altındaymısım gibi hissediyorum boğuluyorum bu yükün altında ama allah büyük yardım eder umarim.Östrojen ve prolaktinlik bir durumumda yok testlerimi düzenli yapiyorum 3 haftada 1  hormonlarımda çok iyi seviyede hormonluk bir durumda yok düşündüğüm kadariyla

Moralini yüksek tut emin ol geçecek sabır:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.