Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Viktormamıel

Testislerin küçülmesi

Önerilen İletiler

Efeedd    105

ben 2.000 iu vurdurcam yarın duruma göre 5 gün sonra birtane daha vurup nolva klomen girmeyi düşünüyorum. klomen 50 mg nolva 10 düşündüm çünkü psikolojimi mahvediyor . 10 mg etki etmesse arttırırım.  

tekte 2000 iu sıkıntı olabilir mi acaba ?

tarihinde Efeedd tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spartacus    167
Efeedd, 3 dakika önce yazdı:

nasıl vurucaksın tekte 1500 iu mu ? bende ona bakınıyordum nette tekte 2.000 iu mu yoksa bölsem mi diye

Eczaneden alacağın 100 ünitelik insülin iğnesi üzerinde 10 20 30 ... Yazar . 10 a kadar çektiğin zaman 500 iu olur 20 ye kadar çekersen 1000 iu

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

güncelleyim cuma ve pazar son 2 enj yapcam . 10--15 gündür özellikle testisler çok yukardaydı ondan öncede gün içinde çekilirdi. şuan aşşağı indi testisler içerde durmuyor hiç. sadece gün içinde arada sıkı duruyor ama aşşada yani yine içeri doğru yol almıyor artık. son enjeksiyonları yapıp nolva klomene başlıycam. libidoda değişen birşey yok şuan 2-3 gündür ses yok fakat modum baya düzeldi yani durum bu özetle libidoda düzelse iyileştim diyicem yani.

psikolojim baya baya düzeldi ek not olarak denkmi geldi yoksa hotmonlar düzene giriyor ondanmı bilemiyorum. libidoda değişiklik yok ama

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

hcg kullanımını bitirdim şöyle oldu. denyerek vurdum 1.000 iu şeklinde 3 kez baktım bi düzelme var ama az . deneye deneye normal kür öncesi şekilde soktum dünden beri sıkı tı yok şuan .

3-4 gündürde libido ve sabah ereksiyonları eskisinden daha iyi durumda ve toplamda 8.000 iu vurdum öyle bi olayda var ama boyut anca toparladı yani deneyerek vurdum hep.

dün son iğneydi bugün yada yarın nolva klomene başlıycam umarım yakaladığım iyi ivmeyi kaybetmem iyileşme süreci başlamıştır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Efeedd, 19.09.2019 - 23:16 yazdı:

güncelleyim cuma ve pazar son 2 enj yapcam . 10--15 gündür özellikle testisler çok yukardaydı ondan öncede gün içinde çekilirdi. şuan aşşağı indi testisler içerde durmuyor hiç. sadece gün içinde arada sıkı duruyor ama aşşada yani yine içeri doğru yol almıyor artık. son enjeksiyonları yapıp nolva klomene başlıycam. libidoda değişen birşey yok şuan 2-3 gündür ses yok fakat modum baya düzeldi yani durum bu özetle libidoda düzelse iyileştim diyicem yani.

psikolojim baya baya düzeldi ek not olarak denkmi geldi yoksa hotmonlar düzene giriyor ondanmı bilemiyorum. libidoda değişiklik yok ama

Kardeşim senin adına sevindim bu moralle ereksiyonunda düzelir ;) Keçiboynuzu özü kullanmanı tavsiye ederim sabah öğle akşam . @metinav hocam daha iyi bilir ama ben ilk hafta 100 mg kullandm klomen son 3 hafta 50 olarak devam ettim .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Efeedd, 30 dakika önce yazdı:

20 gün 50 mg klomen 20 nolva kullanıcam yeterli olur mu 1 aya çıkartmalımıyom acana @metinav

Kesinlikle çikarmalisin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105
metinav, 1 saat önce yazdı:

Kesinlikle çikarmalisin.

bu konuda başka bir önerin var mı abi yoksa 1 ay pct yapıp ilacı kesicem ve beklemeye koyucam vucudu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Efeedd, 4 saat önce yazdı:

bu konuda başka bir önerin var mı abi yoksa 1 ay pct yapıp ilacı kesicem ve beklemeye koyucam vucudu

İlaclar bitince  10 gün sonra test yaptırmalısın hormonların ne düzeyde diye.

Bitkisel destekler, sağlıklı yağlar ve düzenli uyku işi kolaylaştırabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

zeytin balık ve avokado yağı, çinko multivitamin  düzenli uyku sağlıklı beslenme vs dünyaya örnek bir sağlıklı yaşam yapıyorum testi yaptırıp paylaşırım .

teşekkürler yardım için abi👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105
Spartacus, 24.09.2019 - 10:03 yazdı:

Kardeşim senin adına sevindim bu moralle ereksiyonunda düzelir ;) Keçiboynuzu özü kullanmanı tavsiye ederim sabah öğle akşam . @metinav hocam daha iyi bilir ama ben ilk hafta 100 mg kullandm klomen son 3 hafta 50 olarak devam ettim .

şöyle bir olay oldu sizede danışayım dedim belki bilgisi olan vardır. nolvadex ve klomen kullanmaya başladım 4-5 gündğr ve 3 gündürde hayatımda ilk defa ufak tuvalette uç tarafta yanma oluyor hafiften ama kendini hissettiriyor. ilaçlardan mı acaba nedir bir anda ortaya çıkıverdi y da hcg denmi oldu var mı bilgisi olan ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Borosan25    24
Efeedd, 3 saat önce yazdı:

şöyle bir olay oldu sizede danışayım dedim belki bilgisi olan vardır. nolvadex ve klomen kullanmaya başladım 4-5 gündğr ve 3 gündürde hayatımda ilk defa ufak tuvalette uç tarafta yanma oluyor hafiften ama kendini hissettiriyor. ilaçlardan mı acaba nedir bir anda ortaya çıkıverdi y da hcg denmi oldu var mı bilgisi olan ?

Alakasız bir durum ama idrar yolu enfeksiyonu olmuş olabilirsin sık partner değiştiriyosan üretrit olmuş olabilirsin bi idrar tetkiki yaptır

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49
Efeedd, 15.09.2019 - 20:42 yazdı:

metin hocam siz hcg kullanımında ne düşünüyorsunuz bu kadar bekledim zamana mı bırakayım bi 500 yada 1.500 iu iteleyim mi bi zararı dokunur mu acaba 

Dostum geçmiş olsun öncelikle. Tek seferde 2.500 iu 2 gün sonra tekrar 2.500 iu denermisin bi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Efeedd, 7 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun hcg den olsun sanmam idrar yollarına baktır birde bol su iç

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105
metinav, 24.09.2019 - 16:33 yazdı:

İlaclar bitince  10 gün sonra test yaptırmalısın hormonların ne düzeyde diye.

Bitkisel destekler, sağlıklı yağlar ve düzenli uyku işi kolaylaştırabilir.

pct nin sonlarına geldi. durum şu boyutta baya gelişme var vucuduma yakın duruyordu şimdi şişkin duruyor istek çok geliyor bazen ama sertlrşmede sorunlar oluyor yine en iyi ihtimalle başta kalkarken uğraşmam gerekiyor.Boyut olarak fazla bile büyüdü gibi geldi bana şu son 4-5 gündür bunda bir sıkıntı olmaz heralde değil mi abi?

birde antidepresanlarla ilgili doktorum reçete yazfı baya bi yabancı forumlard takıldım okdum bitkaç gündür ama tatmin edici bi sonuç bulamadım. sizin bilginiz varmı etkileriylr alakalı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Efeedd, 59 dakika önce yazdı:

pct nin sonlarına geldi. durum şu boyutta baya gelişme var vucuduma yakın duruyordu şimdi şişkin duruyor istek çok geliyor bazen ama sertlrşmede sorunlar oluyor yine en iyi ihtimalle başta kalkarken uğraşmam gerekiyor.Boyut olarak fazla bile büyüdü gibi geldi bana şu son 4-5 gündür bunda bir sıkıntı olmaz heralde değil mi abi?

birde antidepresanlarla ilgili doktorum reçete yazfı baya bi yabancı forumlard takıldım okdum bitkaç gündür ama tatmin edici bi sonuç bulamadım. sizin bilginiz varmı etkileriylr alakalı?

Büyüsün sorun olmaz :)

Antidepresanların neyini soruyorsun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105
metinav, 38 dakika önce yazdı:

Büyüsün sorun olmaz :)

Antidepresanların neyini soruyorsun ?

abi genel olarak iyileşme sürecinde sıkıntı yaratır mı diye merak ettim anti depresanlar. Sertralin 50 mg yazdı doktor ama sertleşme sorun uvs çıakrır mı acaba diye 2 gündür başlamadım bakınıyorum hep.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Efeedd, 13 saat önce yazdı:

abi genel olarak iyileşme sürecinde sıkıntı yaratır mı diye merak ettim anti depresanlar. Sertralin 50 mg yazdı doktor ama sertleşme sorun uvs çıakrır mı acaba diye 2 gündür başlamadım bakınıyorum hep.

Antidepresanların cogunlugu sertlesme bozuklugundan cok libidoya etkiyor.Uzun vadede olabilir.Pct döneminde stres yönetimi için faydası dokunabilir...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd, 4 saat önce yazdı:

@Viktormamıel abi sende durumlar nasıl var mı düzelme?

Libido çok iyi ama sertleşme zor oluyor ama testislerim son iki aydır büyüdü yumuşaklık gitti, sabah sertleşmesi eskisi gibi 5 aydır, doğal testom 400 bandında onun yükselmesi gerek işte, doktor 6 ay sonra gel o süreçte teston yükselir kendiliğinden dedi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    21
Efeedd, 15.09.2019 - 19:29 yazdı:

abi tam olarak aynı şeyi yaşıyoruz. bende hep düşünüyorum ister istemez ama beklemekten başkada ne çare kalıyor ki intiharda komple iyileşme şansınıda yok ediyorsun bi bakıma. o yüzden bende senin gibiyim ama en iyisi kendine birkaç sene müddet vermek.

Hayırlı geceler aradan zaman geçmiş olmasına rağmen mesajlarını gördüm ve sana sormak istedim seneler sonra pregnyl kullandın ve testislerin eski hacimlerine döndüler mi ben 2015 de steroid kullanmıştım testislerim küçüldü sabah ereksiyonlarım gitti cinselliğim asla o sağlıklı günlerine dönemedi ve aradan tam 6 sene geçti pregnyl kullandım aradan 5 sene sonra  1500 İu toplam 6 enjekte testislerim boyutlarında hiç bir değişim olmadı bir tavsiyen var mı yoksa bu hayata bu şekilde mi veda edeceğiz :)

tarihinde Ahmet1212 tarafından düzenlendi
Yanlış yazdım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Ahmet1212, 2 saat önce yazdı:

Hayırlı geceler aradan zaman geçmiş olmasına rağmen mesajlarını gördüm ve sana sormak istedim seneler sonra pregnyl kullandın ve testislerin eski hacimlerine döndüler mi ben 2015 de steroid kullanmıştım testislerim küçüldü sabah ereksiyonlarım gitti cinselliğim asla o sağlıklı günlerine dönemedi ve aradan tam 6 sene geçti pregnyl kullandım aradan 5 sene sonra  1500 İu toplam 6 enjekte testislerim boyutlarında hiç bir değişim olmadı bir tavsiyen var mı yoksa bu hayata bu şekilde mi veda edeceğiz :)

Eğer testisin küçüldüğünden eminsen kullandiğin pregnyl dozunu arttirmalısın.1500 iü yetersiz geliyor olabilir...Değişim kesinlikle olmalı.

Pct yap tekrardan 2 ay sürsün. Bozulan dengeyi hipofiz-gonad aksını düzenlemek icin pct her zaman icin yapilabilir.

Öncesinde detaylı bir hormon testi yaptırman baska nedenlerin olup olmadığı konusunda fikir verir.

Testis, pct yapildiktan sonra bile kücülüyorsa ve hacmini koruyamiyorsa, çogunlukla hipofizden yeterli uyariyi almiyor veya testiste hücresel kayiplar olmasi ihtimali ağırliktadır.Pregnyl ye 5000 iü tek seferde vurdugunda da cevap alamiyorsan, sorun testislerdedir...

Spor dolu günler dilerim.

tarihinde metinav tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    21
metinav, 11 saat önce yazdı:

Eğer testisin küçüldüğünden eminsen kullandiğin pregnyl dozunu arttirmalısın.1500 iü yetersiz geliyor olabilir...Değişim kesinlikle olmalı.

Pct yap tekrardan 2 ay sürsün. Bozulan dengeyi hipofiz-gonad aksını düzenlemek icin pct her zaman icin yapilabilir.

Öncesinde detaylı bir hormon testi yaptırman baska nedenlerin olup olmadığı konusunda fikir verir.

Testis, pct yapildiktan sonra bile kücülüyorsa ve hacmini koruyamiyorsa, çogunlukla hipofizden yeterli uyariyi almiyor veya testiste hücresel kayiplar olmasi ihtimali ağırliktadır.Pregnyl ye 5000 iü tek seferde vurdugunda da cevap alamiyorsan, sorun testislerdedir...

Hocam arkadaş ile yaşlar aynı durumlar aynı anlattıkları birebir yani ama aradan seneler geçti bizim olayımız biraz da gelişim aşamasındayken böyle birşey yapmış olmamızdı ben deca dayalı bir kür girdim ve bu kardeşimin yaşadığı gibi erek sorunlarını beraberinde getirdi erek sorunu 2 yıl sonunda düzelmeye gitti ama hiç bir zaman o eski sağlığına kavuşamadı testis de atrofi olduğunu doktor kabul ediyor normal oranların altında kaldı yani bana psikolojik senin sorunun demediler ölçümlerde sepemen hacmi alt değerin biraz üstünde fsh alt değerin biraz üstünde diplediler ve vücüt bana göre aradan 5 sene geçtiği için buna uyum gösterdi mesela gün içersinde 3 kere erekte olabiliyorum ama ben bu küre girmeden önce zaten canavar gibiydim yani aslında kötünün iyisine çevirdi senin söylediğin gibi hücresel kayıp gibi düşünüyorum çünkü testis küçülmüş ve 5 sene öyle kalmış yani bunu düzeltecek bir pct sistemi olduğunu ben düşünmüyorum pregnyl 1500 şekilde 9 bin birime kadar aldım 2 gün aralarla evet bir etki yapıyor o an toparlıyor gibi bir algı oluşturuyor ama boyutlar pregnyl süresi bitince aradan zaman geçince eski haline dönüyor ama söylediğin gibi hormon test yaptırıp üstüne tekrar pct bende düşünüyorum kalıcı testis küçülmesi yaşayan kardeşlerimiz var mı ben bunu merak ediyorum açıkcası 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    21

Hocam yani doktorlar da yumuşama olduğunu kabul ediyor ama kimi doktora göre eski haline dönmesi gerek kimine göre dönemez yani oda tartışmalı bir konu onlar için sepemen hacmini özellikle söylememin sebebi de kür öncesi meni aşırı hacimli ve fazla oluyordu örnek 1 çay bardağının yarısı kadar ise bu yaşananlardan sonra çay bardağı dibi kadar onuda kesti işin en kötü tarafı da olaya güncel bir çare yok ben bunu yaşadım ve sonucunda bu şekilde düzelme aldım diyemiyor kimse kullandığım kür 8 hafta idi 8 haftada bir kürün testisi bu kadar yıpratacağı düşünülmez bir olay en azından benim açımdan tek istediğim şey sağlıklı testislerin yerine gelmesi belki 100 de yüz bir beklenti yok ama yüzde 70 de okey modundayım yani ömürden 6 sene gitti işin psikoloji kısmına girmedim bile ona hakim bir bilgiye sahipsiniz yazılanlardan yaşadıklarımızdan sabah ereksiyonunu kaybetmek gerçekten ciddi promblemler ciddi üzüntüler promblemler getiriyor beraberinde 

Testisler önceden büyük olduğu için kese o şekilde sabit testisler küçük kaldığı için kese büyük testis içinde fındık gibi kalmazsada küçücük kalıyor ve o yumuşaklığı ben iflas ettim modunda 

PCT için önerinizi alabilirmiyim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    21

Ayrıca ilginiz içinde teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.