Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hallehulle

Kür kombini

Önerilen İletiler

Hallehulle    0

Kür işlerine girdik hali hazırda ufak kasabada yasıyorum ordan burdan okuduklarımızla duyduklatımızla kalkındık bu ıse haftada 1 sustanon 2 primobolon ve sabah aksam povıron kullanmaktayım ve 2 haftafayım 12 hafta olarak planladık ve danabol eklemek ıstıyorum onuda çözduk ama kullanımı nasıl olucak ve sıstemımız dogrumudur bılen arkadas varsa bı zahmet yazıversın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zafer44    121
Hallehulle, 20 dakika önce yazdı:

Kür işlerine girdik hali hazırda ufak kasabada yasıyorum ordan burdan okuduklarımızla duyduklatımızla kalkındık bu ıse haftada 1 sustanon 2 primobolon ve sabah aksam povıron kullanmaktayım ve 2 haftafayım 12 hafta olarak planladık ve danabol eklemek ıstıyorum onuda çözduk ama kullanımı nasıl olucak ve sıstemımız dogrumudur bılen arkadas varsa bı zahmet 

ilk kür den sustanon degilde enanht kullanmanı tavsiye ederdim ben olsam cunki vücuduna dışarıdan ilk defa hormon alıyor isen daha stabil bir testo çeşidi kullanmak mantıklı olan sustanon enanth göre çok daha sert bir testo çeşidi ama çok kötü bir kür değil önemli olan aynada ki değişimlerini gözünle görüp seni tatmin ediyor ise sorun yok demektir. Bunun yanında bol su milk thistle omega3 b12 gibi takviyeler almanı ve tabiki beslenmeni amacına uygun düzenlemeni tavsiye ederim bol şans 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MenPowers    51
Hallehulle, 1 saat önce yazdı:

Kür işlerine girdik hali hazırda ufak kasabada yasıyorum ordan burdan okuduklarımızla duyduklatımızla kalkındık bu ıse haftada 1 sustanon 2 primobolon ve sabah aksam povıron kullanmaktayım ve 2 haftafayım 12 hafta olarak planladık ve danabol eklemek ıstıyorum onuda çözduk ama kullanımı nasıl olucak ve sıstemımız dogrumudur bılen arkadas varsa bı zahmet yazıversın

hafta da 1 sustanon kullanılmaz bu işe girerken araştırsaydın biraz böyle bir hata yapmazdın, özellikle sustanon gibi bir ilacı 3 günde bir vurman gerekiyor.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Hallehulle, 2 saat önce yazdı:

Sustanonu haftada iki ampüle cikart pazartesi-perşembe vur.Provirona gerek yok, primo kullaniyorken...İmkanın varsa primoyu 3 ampül yap ve 9 -10 haftayı geçme.Danabola gerek yok...Amacın güç artısı falansa, onun yerine proworkout yada creatin kullan idman öncesi...Bosuna östrojenini zıplatırsın, karaciğeri yorarsın.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hallehulle    0

Sagolun arkadaslar o zaman sustanonu 2 ye cıkartıp danabolu kurumden cıkartıyırum hali hazırda 2 haftamdı zaten problem olacagını sanmıyorum ayrıca povıronuda kesıyırum kullanmayı tesekkurler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
MenPowers, 9 saat önce yazdı:

hafta da 1 sustanon kullanılmaz bu işe girerken araştırsaydın biraz böyle bir hata yapmazdın, özellikle sustanon gibi bir ilacı 3 günde bir vurman gerekiyor.

Ağzı olan konuşuyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MenPowers    51
Hasan3542, 4 saat önce yazdı:

Ağzı olan konuşuyor.

keşke böyle boş bir cevap yerine yazımda hatalı gördüğün şeyleri yazsaydın yazdığınla çelişmen komik

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
MenPowers, 12 dakika önce yazdı:

keşke böyle boş bir cevap yerine yazımda hatalı gördüğün şeyleri yazsaydın yazdığınla çelişmen komik

Heralde Sustanon'u sadece kısa ester testo zannediyorsun ancak içinde uzun ester testolarda mevcut 3 günde 1 sustanon vurmak uzun vade de ciddi anlamda yan etkiler ortaya çıkaracaktır...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MenPowers    51
Hasan3542, 6 dakika önce yazdı:

Heralde Sustanon'u sadece kısa ester testo zannediyorsun ancak içinde uzun ester testolarda mevcut 3 günde 1 sustanon vurmak uzun vade de ciddi anlamda yan etkiler ortaya çıkaracaktır...

harbiden ağzı olan konuşuyormuş, iyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Hasan3542, 21 dakika önce yazdı:

Madem araştirmiyorsun öğren sonra yorum yap .Aslında sustanon  kür için kullanıldığı zaman  en kısa esterin yarılanma süresi bitmeden tekrar enjekte edilmesi gerekir Buda  2.5-3 gün araya tekabül eder Yani  bu süre içinde tekrar enjekte edilmesi gerekir . İnsanları rencide etmeden önce araştırman dileğiyle iyi forumlar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
MenPowers, 22 dakika önce yazdı:

harbiden ağzı olan konuşuyormuş, iyi forumlar.

Yazımda hatalı gördüğün şeyleri yazsaydın keşke ... ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Ferhat82, 6 dakika önce yazdı:

Madem araştirmiyorsun öğren sonra yorum yap .Aslında sustanon  kür için kullanıldığı zaman  en kısa esterin yarılanma süresi bitmeden tekrar enjekte edilmesi gerekir Buda  2.5-3 gün araya tekabül eder Yani  bu süre içinde tekrar enjekte edilmesi gerekir . İnsanları rencide etmeden önce araştırman dileğiyle iyi forumlar

Evet bunu yapanların çoğu üroloji bölümlerinde sabah akşam doktorlara ağlanıyorlar neden kısır kaldım diye bi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67

Arkadaşlar siz siz olun sustanon gibi çok esterli bir testoyu 3 günde bir yapmayın etrafımda kullanan pek çok kişi trenden daha çok zorladığını söylüyorlar sustanon için dikkatli olun sonra doktor doktor gezmeyin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67

propionat yarı ömrü 2 ila 3 gün - fenilpropiyonat yarı ömrü 4-5 gün izokaproat yarı ömrü 7-10 gün - dekanoat 14-17 gün yarı ömrü var . 3 günde bir sustanon vurdurmak akıl mantık işi değil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
Hasan3542, 3 dakika önce yazdı:

Evet bunu yapanların çoğu üroloji bölümlerinde sabah akşam doktorlara ağlanıyorlar neden kısır kaldım diye bi

Şahsi fikrim maddi durum el veriyorsa mümkün olduğunca uzun esterli ürünlerden uzak durmak lazım. Her ne kullanıyorsan kullan kısa ester benim görüşüme göre daha iyi. Ama gel gör ki maddi olarak insanları zorluyor. Sustanon ben hiç kullanmadım. Paramın el verdiği ölçü de hep kısa ester gittim. Bugüne kadar herhangi bir yan etki görmedim. Deca ve sustanon bence her bünyeye gitmiyor. Örnek olarak bir arkadaşım deca kürüyle yaratık oldu ki cinsel olarak bile teklememiş. Ama onun yakın arkadaşı aynı kürde fena kütle kazanmadı ama 1 yıl deca dick ile uğraştı. İkisi birbirine yakın boyutlarda ve yaşlardalar. İkisi de aynı mg ürün kullandılar. Maalesef genetik faktörü  diyip geçiyoruz ama bence bunun altında başka bir sebeb olması lazım. Her şeyi genetiğe de bağlamamak lazım. Sosyal yaşantı iş ilişkileri günlük stres falan bi sürü faktör var. 

Bir de mümkünse birbimizi kızdırmak yerine açıklama yaparak karşımızdaki arkadaşımıza neden öyle düşündüğümüzü anlatmamız lazım. Hep beraber güzel bir ortamda olmak dileğiyle. Keyifli forumlar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Hasan3542, 1 saat önce yazdı:

Kardeşim sen dişardan  propionat vs  hangi testoyu alırsan al kısır kalmayacağini mi düşünüyorsun. Birkere dişardan hangi anabolizanı alırsan al kür içi sperm üretimini sekteye uğratir . Kürden sonrada MCT PCT yaparak ve zamana bırakarak yerine oturtmaya çalişiriz  yani bu durum tüm testo ve türevlerinde mevcut.

Birde şu yazılarını bir  postta  tek tek  15 mesaj atarak değilde  1 mesaj içinde toplarsan sevinirim hepimiz açisindan iyi olur.

Eğer bu olacaklari göze alipta kür yapacak olanda bi zahmet ağlamasın.  Eğer sustanon şu yuzden bu yuzden  haftada 2-3 enjeksiyon yapılmaz veya şu yuzden haftada 1 enjekte edilmelidir vs diye bilgi verirsende konu açisindan iyi olur  şu bu ağladı demeye gerek yok yani :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.