Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

heavyweight35

Testosteron undekanoat

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar uzun süre sonra 2aydır spora başladım bu esnada antidepresanların aldırdığı kilolar ile olmuştum 90kg. Ama eski hacimim kalmamıştı kasım ayından beri adam akıllı 1000 kalori dahi alamadım spor da yapamadım baya kas yaktık. Çok uzatmayalım ilk ay çabuk toplarladım definasyon yaparken bile benchte 120kg ile 3 tekrar atabildim. 2 haftadır 5x5 stronglifte geçtim tam bu esnada günde 3 kapsül Virigen kullanmaya başladım zaten testo muhtemelen düşmüştü o kadar psikolojik yaşadıklarımdan dolayı o yüzden test yaptırmadm. 40mg testo içerir yazısı 25.5mg a eşittir yazısını görünce 5 tablete yükselttim 1 aydır kullanıyorum ama bu esnada definasyondan vazgeçip 100kg olmayı planlıyorum hem güç içinde iş görüyor. Şimdi bunu 1 ay daha yapacağım ortalama 4 kutuya eşit oluyor 4 5 tane içmeye. Biliyorum enjeksiyon gibi olmaz çünkü bunun esteri kısa 3 4 saatte bir atmaktayım. Yağ oranım 19 20lerde olduğu için foto atmayacağım. 3000 kalori ile yavaş yavaş kilo alıyorum. Sizce güç için ekstra danabol anapolon eklemeye lüzum var ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu arada off günler gölge boksu ve boks yapmaktayım hitt kardiyo olarak. Beslenme clean dirty karışımı olacak. 100kg lara gelene kdr ztn bu 5x5 beni aşacak şuan bile zorluyor çünkü.Önerileri bekliyorum.

@Loving hocam bu soruya ancak sen cevap verebilirsin diye düşünmekteyim. Musait zamanınızda bir yardımcı olur musunuz? İkinci kürde zaten enjeksiyon olacak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Abi yazdigin paragraftan ve ne yapmak istediginden zerre birsey anlamadim. Duzgun bir sekilde yazarsan yardimci olur herkes elinden geldigince.

tarihinde Delipanter00 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Virigen isimli bir testestron ilacından bahsettim forum genellikle enjeksiyon dese de bunu kullanıyorum 1 aydır. Günde 3 tablet başlayıp 5 tablet yükseltme yaptım. Sorum şöyleydi 5x5 sistem yapıyorum bunu 1 ay daha kullanacağım yanına anapolon danabol eklesemmi demiştim. Hikayeyi uzun tutmamdaki amaç önceki konumla bağdaştırıp önerilere sonuç odaklı çözümler gelsin diye :) Yorumun için teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Virigen denemiştim enjeksiyonda bir sıkıntı yasamıyorken kapsül kullanımında omuz ve sırt bölgesinde çok fazla sivilce sorunu yaşadım bıraktım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 ay olmasına rağmen halen sivilcelenme olmadı bende.Ama ereksiyonda artış oldu baya bu esnada beslenmeyi de bulk yaptım 5x5 için. 40 mg tablet 25.3 mg a eşit testo içerir yazıyor bunu biliyor muydunuz siz kullanırken?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
heavyweight35, 2 saat önce yazdı:

Virigen isimli bir testestron ilacından bahsettim forum genellikle enjeksiyon dese de bunu kullanıyorum 1 aydır. Günde 3 tablet başlayıp 5 tablet yükseltme yaptım. Sorum şöyleydi 5x5 sistem yapıyorum bunu 1 ay daha kullanacağım yanına anapolon danabol eklesemmi demiştim. Hikayeyi uzun tutmamdaki amaç önceki konumla bağdaştırıp önerilere sonuç odaklı çözümler gelsin diye :) Yorumun için teşekkürler.

Virigenden fayda görüyorsan devam et.Uzun ester bir testo bu hap.Anapolon da danabolda balona döndürebilirler seni.Bence proviron yada düşük doz winstrol ekleyebilirsin, tamamen amacına bağlı bu...Ama buna para harcamaktansa enjeksiyon testoyla yoluna devam etmen daha mantıklı olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Açıkcası enjeksiyon düşünüyordum sonra iğne yaptıracak yer bulamadığım için denemek istedim.Etkisi iyi olsun diye 4 saatte bir atıyorum 4 tablet maks. Etki gördüğüme inanıyorum ama bulktayım yağ oranımda var biraz 19 20 civarı amacım güç odaklı şuan. Tabi enjeksiyon gibi değildir belki etkisi emilim daha az çünkü. Parasında değildim açıkcası o yüzden. Anapolon bir kutu yeterli mi sence peki?

Birde yeni farkettim uzun ester demişsin okuduğum yabancı forumlar olsun türkçe kaynaklar olsun kısa esterli diyorlardı 

tarihinde heavyweight35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
heavyweight35, 4 saat önce yazdı:

Açıkcası enjeksiyon düşünüyordum sonra iğne yaptıracak yer bulamadığım için denemek istedim.Etkisi iyi olsun diye 4 saatte bir atıyorum 4 tablet maks. Etki gördüğüme inanıyorum ama bulktayım yağ oranımda var biraz 19 20 civarı amacım güç odaklı şuan. Tabi enjeksiyon gibi değildir belki etkisi emilim daha az çünkü. Parasında değildim açıkcası o yüzden. Anapolon bir kutu yeterli mi sence peki?

Birde yeni farkettim uzun ester demişsin okuduğum yabancı forumlar olsun türkçe kaynaklar olsun kısa esterli diyorlardı 

İçindeki ester undekanoat ise yarılanma süresi :19-21 gün

Prospektüsünde yazan:

VIRIGEN TESTOCAPS 40 mg kapsül

Etkin madde: Testosteron undekanoat 40 mg

Bu hapla aynı içeriğe sahip enjekte testo var eczanelerde, nebido adında.

Prospektüsünde yazan:

NEBIDO® 250 mg/mL IM enjeksiyonluk çözelti

Etkin madde: 4 mL çözeltide 1000 mg testosteron undekanoat (250 mg testosteron undekanoat/ml)

NEBIDO®, 10-14 hafta aralıklarla uygulanır.

Kısacası ya içindeki ester başka bir şey, yada hatalı bilgi var.

Zamanını kaybetme bunlarla.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 aylık daha 4 kutu aldım onu bitirip bi iki ay dinlenirim o ara test yaptırıp pct düşünürüm belki gerek bile kalmaz. 3 4 saatte bir etkisi bitiyor diye okudum vücuttan tam atılma süresi uzundur dediğin gibi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endanger    82
metinav, 15.09.2019 - 21:07 yazdı:

İçindeki ester undekanoat ise yarılanma süresi :19-21 gün

Prospektüsünde yazan:

VIRIGEN TESTOCAPS 40 mg kapsül

Etkin madde: Testosteron undekanoat 40 mg

Bu hapla aynı içeriğe sahip enjekte testo var eczanelerde, nebido adında.

Prospektüsünde yazan:

NEBIDO® 250 mg/mL IM enjeksiyonluk çözelti

Etkin madde: 4 mL çözeltide 1000 mg testosteron undekanoat (250 mg testosteron undekanoat/ml)

NEBIDO®, 10-14 hafta aralıklarla uygulanır.

Kısacası ya içindeki ester başka bir şey, yada hatalı bilgi var.

Zamanını kaybetme bunlarla.

Undekanoat esteri yarılanma süresi 53 gündür.Bu yüzden 5-6 haftada 1 uygulanabilir.

tarihinde Endanger tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endanger, 1 saat önce yazdı:

Undekanoat esteri yarılanma süresi 53 gündür.Bu yüzden 5-6 haftada 1 uygulanabilir.

Tablet versiyonundan bahsediyoruz hocam böyle olunca 3 4 saatte bir tekrar almak gerekiyor belki enjeksiyon farklı olabilir. Virigen adı anadrol diye geçer 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287
heavyweight35, 41 dakika önce yazdı:

Tablet versiyonundan bahsediyoruz hocam böyle olunca 3 4 saatte bir tekrar almak gerekiyor belki enjeksiyon farklı olabilir. Virigen adı anadrol diye geçer 

Anadrol anapolonun diger adı hocam. Ayrica enjeksiyonu kendinde yapabilirsin youtube ta videolu anlatımları var. Benim gibi igne fobisi olan biri bile yapabiliyorsa herkes yapabilir.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38, 2 saat önce yazdı:

Anadrol anapolonun diger adı hocam. Ayrica enjeksiyonu kendinde yapabilirsin youtube ta videolu anlatımları var. Benim gibi igne fobisi olan biri bile yapabiliyorsa herkes yapabilir.

Andriol olacaktı yanlış yazmışım teşekkürler düzeltme için. Kendime yapma işi sıkıntı hocam hemşire arkadaşlar hep şehir dışı olduğu için uğraşmadm tablet deniyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71
heavyweight35, 3 dakika önce yazdı:

Andriol olacaktı yanlış yazmışım teşekkürler düzeltme için. Kendime yapma işi sıkıntı hocam hemşire arkadaşlar hep şehir dışı olduğu için uğraşmadm tablet deniyorum 

tablet testo verimsiz ve maliyetli olur  heves ettiysen denenir tabi :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Hasan3542, 1 saat önce yazdı:

Merak ettiğim birşey bu nebido'yu testo enth. yerine kullansak olurmu acaba ? ne kadar mantıklı ?

Olur niye olmasin.Yeter ki dozunu ve yarilanma süresini iyi hesapla.Salonda bir eleman kullandi ve gayet memnundu.Ama pahali bir roid...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon, 8 saat önce yazdı:

tablet testo verimsiz ve maliyetli olur  heves ettiysen denenir tabi :)

Açıkcası denemek istedim küre de çok ihtiyacım yoktu maliyetini geçtim 4 5 kutu aldım 1 ay için :) ilj ay bitti ikinci aya başladım zaten güç idmanı yaptığım için şöyle büyüdüm şöyle ölçüm arttı diyemiyorum. Ama 1 kutu anapolon ekleyeceğim kilolarımın biraz daha artması için. Yakın zamanda psikolojimde dağılmıştı ona da baya iyi geldi only testo. İleride sağlam kür girecek olursam enjeksiyon yaparm muhtemelen cvplar için tşkler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
heavyweight35, 8 saat önce yazdı:

Açıkcası denemek istedim küre de çok ihtiyacım yoktu maliyetini geçtim 4 5 kutu aldım 1 ay için :) ilj ay bitti ikinci aya başladım zaten güç idmanı yaptığım için şöyle büyüdüm şöyle ölçüm arttı diyemiyorum. Ama 1 kutu anapolon ekleyeceğim kilolarımın biraz daha artması için. Yakın zamanda psikolojimde dağılmıştı ona da baya iyi geldi only testo. İleride sağlam kür girecek olursam enjeksiyon yaparm muhtemelen cvplar için tşkler

Bende kullanıyorum çerez niyetine atıştırmalık kütle büyümesi için kullanmıyorum zaten daha çok varolan kütleyi korumasına destek amaçlı kullanıyorum Kür aralarında zaten dozajı düşük ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542, 2 saat önce yazdı:

Bende kullanıyorum çerez niyetine atıştırmalık kütle büyümesi için kullanmıyorum zaten daha çok varolan kütleyi korumasına destek amaçlı kullanıyorum Kür aralarında zaten dozajı düşük ...

Aynen atıştırmalık için fena değildi 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67

Libidomu çok fena arttırdı ürün demekki oral bir ürün olsa bile işe yarıyor. Sustanonda bile bu kadar libido artışı olmamıştı 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Agfitnessa katılmıyorum açıkçası yorumunu da yeni gördüm.  Evet ana amacı spor için değil eyvallah gerçi hiç bir ilaç spor amaçlı üretilmedi o da ayrı. Ama demek istediğin mevzuyu biliyorum enjeksiyondaki diğer türler daha mantklı. Lakin şöyle aptallıklar yapmayın arkanızdan ağlarlar kısmı ironidir inşallah diğer testo türleri zararsız bu mu zararlı 😄 Ben neden kullandığımı belirttim uzun uzun denedim sonuçlar iyiydi psikolojik yönden de biraz su tutumu yönünden de. Hasan beye katılıyorum baya faydası oluyor 

Yine de sağlam bir kür yapacaksanız enjeksiyonu tercih edin ben atıştırmalık denedim

tarihinde heavyweight35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Rewetigi
      Merhaba ben testo enantat Aburaihan markasından aldım araştırdım biraz aklımda kaldı acaba sahtemi diye ilk haftam sahte değilşdir diye düşünüyorum cunku yanında 4 kutu deca 4 kutu boldenon aldım birazda danabol hepsi orjinal cıktı testo enantatın check kodu olmadıgı ıcın sıze soruyorum fotoya bakabilirmisiniz 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.