Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

chahovery

Kür sonrası bozulan denge sonuçlara bakar mısınız

Önerilen İletiler

Endanger    82

O adam şok tedavisi satmak için yüklemiş o videoyu deca ilacı ilgili bilgisi yok standart steroid kategorisinde düşünüyor. Senin prolaktinin yüksek endokrinoloji uzmanına git uygun tedavi ile östrojen ve prolaktinini düşür. Seni ciddiye almıyorsa pct konusunda benden çok daha deneyimli insanlar var onlar yazarlar dozajları mutlaka düşürmelisin prolaktin ve östrojeni , prolaktin kadınlarda süt üretimini tetiklerken erkeklerdeki fonksiyonu ise sex sonrası vücuda zaman yaratmak için cinsel isteğini direk beyninde baskılar, boşalma sonrası o bezmişlik ve isteksizlik prolaktin yükselmesi ile oluyor. Suanki prolaktin seviyenle sürekli o modda kalman muhtemel. Kesinlikle dene şansını işe yaramasa bile vücudunu yüksek prolaktine alıştırma ,dopamin dengen bozulmasın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

chahovery    9
Endanger, 3 saat önce yazdı:

O adam şok tedavisi satmak için yüklemiş o videoyu deca ilacı ilgili bilgisi yok standart steroid kategorisinde düşünüyor. Senin prolaktinin yüksek endokrinoloji uzmanına git uygun tedavi ile östrojen ve prolaktinini düşür. Seni ciddiye almıyorsa pct konusunda benden çok daha deneyimli insanlar var onlar yazarlar dozajları mutlaka düşürmelisin prolaktin ve östrojeni , prolaktin kadınlarda süt üretimini tetiklerken erkeklerdeki fonksiyonu ise sex sonrası vücuda zaman yaratmak için cinsel isteğini direk beyninde baskılar, boşalma sonrası o bezmişlik ve isteksizlik prolaktin yükselmesi ile oluyor. Suanki prolaktin seviyenle sürekli o modda kalman muhtemel. Kesinlikle dene şansını işe yaramasa bile vücudunu yüksek prolaktine alıştırma ,dopamin dengen bozulmasın.

çok teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chahovery    9

Arkadaşlar sanki problemi yavaş yavaş çözer gibiyim tabii kesin bi' kanıya varmak için erken. Şöyle ki ; 

2 gün ard arda 2500 iü choriomon im olarak kullandım, gün 1 mg cabaser+10 mg tamoxifen kullanıyorum 5. gün oldu sabah ereksiyonlarında efsane bi' artış var istek ve hevesim bir tık arttı, bilmiyorum bu iyi yönde bir gelişmem mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
chahovery, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar sanki problemi yavaş yavaş çözer gibiyim tabii kesin bi' kanıya varmak için erken. Şöyle ki ; 

2 gün ard arda 2500 iü choriomon im olarak kullandım, gün 1 mg cabaser+10 mg tamoxifen kullanıyorum 5. gün oldu sabah ereksiyonlarında efsane bi' artış var istek ve hevesim bir tık arttı, bilmiyorum bu iyi yönde bir gelişmem mi?

Deca dickte sabah ereksiyonları geliyorsa iyileşme sürecindesin denilebilir .

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Spartacus, 4 dakika önce yazdı:

Deca dickte sabah ereksiyonları geliyorsa iyileşme sürecindesin denilebilir .

Bu tamamen yanlış bilgi alakası yok 😂

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Ferhat82, Şimdi yazdı:

Forumda deca dick olup sabah ereksiyonlarım var diyene hiç denk gelmedim 🤔

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Ferhat82, 8 dakika önce yazdı:

Doğru yanlış olarak belirtmek istemem kimine göre doğrudur yani bana göre, çünkü 2 ay boyunca ne sabah ne gece ereksiyonu vardı İnan masturbasyon yapamıyordum çünkü ortada masturbasyon yapıcak birşey yok.. gece sabah ereksiyonları gelmeye başladı eskiden yoktu,  iyileşme yolunu bu şekilde belirtiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Abdullah, Şimdi yazdı:

Doğru yanlış olarak belirtmek istemem kimine göre doğrudur yani bana göre, çünkü 2 ay boyunca ne sabah ne gece ereksiyonu vardı İnan masturbasyon yapamıyordum çünkü ortada masturbasyon yapıcak birşey yok.. gece sabah ereksiyonları gelmeye başladı eskiden yoktu,  iyileşme yolunu bu şekilde belirtiyorum.

Abdullah merhaba ,  şuan yüzde kaç seviyesine geldin durumlar nasıl sanıyorum eskiye nazaran daha iyisin .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Spartacus, Şimdi yazdı:

Abdullah merhaba ,  şuan yüzde kaç seviyesine geldin durumlar nasıl sanıyorum eskiye nazaran daha iyisin .

Merhaba kardeşim %60-%70 lerdeyim He iyi değilim hala fakat eskisinden iyi olduğuma inanıyorum ve bu beni ayakta tutuyor.. kafamdan çıkarttım kalıcı hasar kalacağını.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Abdullah, Şimdi yazdı:

Merhaba kardeşim %60-%70 lerdeyim He iyi değilim hala fakat eskisinden iyi olduğuma inanıyorum ve bu beni ayakta tutuyor.. kafamdan çıkarttım kalıcı hasar kalacağını.

Ben yabancı forumlar vs olsun 6-12-18 aya iyileştiklerini okudum kalıcı olması bencede zor veya binde bir diye düşünüyorum . Psikoloji bu olay ile doğru orantılı psikolojiyi yüksek tutmak lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Spartacus, 3 dakika önce yazdı:

Ben yabancı forumlar vs olsun 6-12-18 aya iyileştiklerini okudum kalıcı olması bencede zor veya binde bir diye düşünüyorum . Psikoloji bu olay ile doğru orantılı psikolojiyi yüksek tutmak lazım

Aynen öyle inşallah iyileşicez psikoloji de önemli tabi 🙏🏾 Geçmiş olsun tekrar kardeşim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Abdullah, 23 dakika önce yazdı:

Aynen öyle inşallah iyileşicez psikoloji de önemli tabi 🙏🏾 Geçmiş olsun tekrar kardeşim

Sağolasın kardeşim sanada geçmiş olsun iyi günler

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chahovery, 12 saat önce yazdı:

2500 2500 mu vurdun yani cok değil mi ya,düzelmene sevindim.Gelismeleri buraya editler misin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucanhollandalı, 42 dakika önce yazdı:

2500 2500 mu vurdun yani cok değil mi ya,düzelmene sevindim.Gelismeleri buraya editler misin

ben tek seferde 5000 vurmuştum 4 gün sonra libido ereksiyon problemi kalmamıştı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
steroidnediryahu, 37 dakika önce yazdı:

ben tek seferde 5000 vurmuştum 4 gün sonra libido ereksiyon problemi kalmamıştı

Kürünüz nasıldı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
steroidnediryahu, 1 dakika önce yazdı:

23 hafta kısa ester testo + danabol + winstrol+anavar +tren

Tek seferde vurmak yanlışsa neden 5000 lik yapmışlar demişti bana bi doktorda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu arada sabah ereksiyonu tek başına ele alınmamalıdır.Hem sabah hem cinsel ilişkide ereksiyon yoksa tamam büyük bir problem.Sabah yok ilişkide var sorun yok.

Eğer sabah var ilişkide yoksa psikolojik.

Ekstradan böbrek tahribatından olayı erekte olamıyor olabilirsin sonuçta kürden çıktın.Diyabetin olabilir.Kan dolaşımında bir sıkıntı olabilir.Tansiyon

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
bozuldu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
steroidnediryahu, 15 dakika önce yazdı:

Bu arada sabah ereksiyonu tek başına ele alınmamalıdır.Hem sabah hem cinsel ilişkide ereksiyon yoksa tamam büyük bir problem.Sabah yok ilişkide var sorun yok.

Eğer sabah var ilişkide yoksa psikolojik.

Ekstradan böbrek tahribatından olayı erekte olamıyor olabilirsin sonuçta kürden çıktın.Diyabetin olabilir.Kan dolaşımında bir sıkıntı olabilir.Tansiyon

Peki dostum kürün 9. Haftasında enjeksiyon yaptım(testo-deca) 1 dakika sonra herşey gitti bi anda anlık.. bi fikrin var mı bu duruma acaba deca kana karışıp testo karışmadımı. Sonra zaten direk kestim ilacı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62
Abdullah, 9 dakika önce yazdı:

Peki dostum kürün 9. Haftasında enjeksiyon yaptım(testo-deca) 1 dakika sonra herşey gitti bi anda anlık.. bi fikrin var mı bu duruma acaba deca kana karışıp testo karışmadımı. Sonra zaten direk kestim ilacı

1 dakika sonra herşey gitti ne arkadaş şaka mı yapıyorsun yoksa ciddi mi bu yorum Decanın kana karişma süresi 21 gün zaten  nasıl 1 dakika sonra gidiyor o daha önceden gitmiştir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
selvituncer, 2 dakika önce yazdı:

1 dakika sonra herşey gitti ne arkadaş şaka mı yapıyorsun yoksa ciddi mi bu yorum Decanın kana karişma süresi 21 gün zaten  nasıl 1 dakika sonra gidiyor o daha önceden gitmiştir.

Karışması 21 gün dostum evet doğru da anlamadığım bir şekilde 9.haftada  enjeksiyonu yaptıktan hemen sonra böyle oldu buna eminim :( 

tarihinde Abdullah tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Abdullah, 7 dakika önce yazdı:

Karışması 21 gün dostum evet doğru da anlamadığım bir şekilde 9.haftada  enjeksiyonu yaptıktan hemen sonra böyle oldu buna eminim :( 

@metinav abimin de bi ara aynı durum olmuştu sanırım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.601
Abdullah, 22 dakika önce yazdı:

@metinav abimin de bi ara aynı durum olmuştu sanırım 

Evet bende de 8. hafta enjeksiyonunu yaptıktan sonra libidom gitti...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
metinav, 42 dakika önce yazdı:

Evet bende de 8. hafta enjeksiyonunu yaptıktan sonra libidom gitti...

Çok acayip bi durum değil mi abi yani sorunun ne olduğunu çözemedim deca dick mi diyelim yoksa başka birşey mi? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.