Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

chahovery

Kür sonrası bozulan denge sonuçlara bakar mısınız

Önerilen İletiler

chahovery    9

IMG_3654.thumb.jpg.ba26a6f065983bfae805930629ef76d6.jpg

testo enanth., testo cyp., deca, boldenon, hgh ve follıstatın kürü içinde mct ve pct amaçlı 1.5 ay psot cycle therapy 60 tb beyaz kutuda siyah yazıları olan ürünü kullandım kürü planlayıp satan hocam da başka pct yapmana gerek yok demişti. sonuçlar böyle kür biteli 3 ay oldu hocalarım acil yardım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82    447

Bu test kürden ne kadar süre sonra yapıldı ? Herhangi bir sıkıntı yaşiyor musun libido ereksiyon vs Bunlarıda  aktarirsan konuya iyi olur.

Östrojen yüksek biraz onun için aromasin veya arimidex al 3 gunde 1 yarım  ve  prolaktin  yüksek  onuda aynı şekilde cabeser al 2-3 hafta sonra normal seviyelere gelince  test sonucuna göre kesersin kullanmayı 

Serbest testo çok yüksek  bu çok iyi birşey ama heralde kürü yakın zamanda yaptın ondan böyle :)

Lh ı göremedim teste Fsh ı da ona göre değerlendirebilirdik gerçi testoya göre biraz yüksek çıkmış.

Total testonda normal seviyede kötü sayilmaz. Yaşa göre kürünün üzerinden zaman geçtiyse 7-8 lerde olabilirdi açlık

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chahovery    9
Ferhat82, 12 dakika önce yazdı:

Bu test kürden ne kadar süre sonra yapıldı ? Herhangi bir sıkıntı yaşiyor musun libido ereksiyon vs Bunlarıda  aktarirsan konuya iyi olur.

Östrojen yüksek biraz onun için aromasin veya arimidex al 3 gunde 1 yarım  ve  prolaktin  yüksek  onuda aynı şekilde cabeser al 2-3 hafta sonra normal seviyelere gelince  test sonucuna göre kesersin kullanmayı 

Serbest testo çok yüksek  bu çok iyi birşey ama heralde kürü yakın zamanda yaptın ondan böyle :)

Lh ı göremedim teste Fsh ı da ona göre değerlendirebilirdik gerçi testoya göre biraz yüksek çıkmış.

Total testonda normal seviyede kötü sayilmaz. Yaşa göre kürünün üzerinden zaman geçtiyse 7-8 lerde olabilirdi açlık

Kürden 2.5, 3 ay sonra yapıldı setleşmede problem var ve isteksizlik mevcut

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
chahovery, 2 dakika önce yazdı:

Kürden 2.5, 3 ay sonra yapıldı setleşmede problem var ve isteksizlik mevcut

Bu şuan normal geldi bana çünkü prolaktin ve östrojen yüksek  bunları düşürüp tekrar durumuna bakabilirsin eğer istediğin aralıklara geldiğindede düzelmiyorsa o zaman sıkıntı vardir diyebiliriz. Bu aralar dick olan olana forumda sayımız baya yükseldi ):

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chahovery    9
Viktormamıel, 1 saat önce yazdı:

Steroid hala vücutta 5-6 ay sonra çıkar vücuttan, bekle artık

endokrin uzmanına gideceğim üroloji uzmanı yönlendirdi, ne önerir bakıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chahovery    9
Ferhat82, 1 saat önce yazdı:

Bu şuan normal geldi bana çünkü prolaktin ve östrojen yüksek  bunları düşürüp tekrar durumuna bakabilirsin eğer istediğin aralıklara geldiğindede düzelmiyorsa o zaman sıkıntı vardir diyebiliriz. Bu aralar dick olan olana forumda sayımız baya yükseldi ):

evde nolvadex var gider gitmez atayım bi tane olmaz mı :D

ve testo seviyelerinin bu kadar yüksek olması garip değil mi 

tarihinde chahovery tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    289

E2 ve özellikle prolaktin yüksekse sertlesmede sorun yaşaman gayet normal bu ikisini düşürürsen sıkınti kalmaz diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chahovery    9
Mhmt38, 3 dakika önce yazdı:

E2 ve özellikle prolaktin yüksekse sertlesmede sorun yaşaman gayet normal bu ikisini düşürürsen sıkınti kalmaz diye düşünüyorum.

antiöstrojen kullanımı yeterli olur mu tek başına

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    289
chahovery, 15 dakika önce yazdı:

Arinidex yada aromasin ama sertlesmedeki asıl sorunu prolaktin yaptigi icin yarim tablette cabaser kullanmani öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
chahovery, 16 dakika önce yazdı:

Umut fakirin ekmeği 😂 Neden olmasın kaybetcek bişeyin mi var dene gör 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chahovery    9
Ferhat82, 3 saat önce yazdı:

Umut fakirin ekmeği 😂 Neden olmasın kaybetcek bişeyin mi var dene gör 😁

Aga bu nasıl teselli 😅😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Hasan3542, 1 dakika önce yazdı:

Muhtemelen Deca Dick geçmiş olsun :D

Ben psikolojisini bozmamak için söylemiyorum bile sen direk bodozlama girmişsin olaya 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Ferhat82, Şimdi yazdı:

Ben psikolojisini bozmamak için söylemiyorum bile sen direk bodozlama girmişsin olaya 😂

Hocam kendi düşen ağlamaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Hasan3542, 2 dakika önce yazdı:

Kardeşim adam yardım istiyor yaptiğin yoruma bak madem yardım etmeyeceksin . Arkadasin bozuk olan morelini dahada bozma gerek yok yani 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Ferhat82, 21 dakika önce yazdı:

Kardeşim adam yardım istiyor yaptiğin yoruma bak madem yardım etmeyeceksin . Arkadasin bozuk olan morelini dahada bozma gerek yok yani 

Aslında en iyi yardımı ben yapıyorum olaya gerçekçi yaklaşıyorum.

Ferhat82, 21 dakika önce yazdı:

Arkadaşın moralini düzeltmek gerçekleri değiştirmiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chahovery    9
Hasan3542, 29.08.2019 - 23:16 yazdı:

Kendi düşen ağlamaz eyvallah aga da çözüm odaklı bişeyler arıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67

Doğal akışına bırak derim eğer hiç çözüm olmaz ise o zaman mecbur ilaç denemen gerekecek.Ancak doğal akışına bıraktığın sürece kafanı da serbest bırak sürekli bu mevzuyu düşünme 

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chahovery    9
chahovery, 29.08.2019 - 16:40 yazdı:

IMG_3654.thumb.jpg.ba26a6f065983bfae805930629ef76d6.jpg

testo enanth., testo cyp., deca, boldenon, hgh ve follıstatın kürü içinde mct ve pct amaçlı 1.5 ay post cycle therapy 60 tb beyaz kutuda siyah yazıları olan ürünü kullandım kürü planlayıp satan hocam da başka pct yapmana gerek yok demişti. sonuçlar böyle kür biteli 3 ay oldu hocalarım acil yardım

kür biteli 7-8 ay filan oldu sonuçlar böyleydi hala aynı problemler devam ediyor, sertleşmede hala sıkıntı yaşıyorum ve isteksizlik devam ediyor. kür içinde sadece 20 mg tamoksifen içerikli bi ürün kullanmıştım kür sonu herhangi bir pct yapılmadı gerek yok demişti sözde kürü satan hoca. deneyimlerinize aşırı ihtiyacım var salonda her kafadan bir ses çıkıyor. cinsel hayatım resmen bitti diyebilirim. yeni test yaptırarak mı pct yapayım yoksa b değerlere bakarak girmem doğru olur mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58
RasimKadirr, 3 saat önce yazdı:

Benim aklıma takılan total testosteron referans aralığı max 8 iken nasıl 400'lerde cıkıyor O.o

En alta bak 249-836 arasinda imis referans araligi, duzeltme yapmislar.

Genelde kullanilan kit veya teknik degisir, referans araligini sistemden degistiremeyebilirler ya da unuturlar, onun yerine biryerlere duzeltme yazisi eklerler B|

Mutlaka ayni parametreleri tekrarla, buna gore hicbirsey yapamazsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zelgu    9

Youtubeda bi üroloji hocası vardı deca dick hakkında videoları var anabolik literatürüne hakim ayrıca adamın mesleği bu doktor zaten, paraya kıyıcan ona muayene olucan. Biraz araştırırsan bulabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Zelgu, Bir saat önce yazdı:

Youtubeda bi üroloji hocası vardı deca dick hakkında videoları var anabolik literatürüne hakim ayrıca adamın mesleği bu doktor zaten, paraya kıyıcan ona muayene olucan. Biraz araştırırsan bulabilirsin

Bahsettiğin doktorla irtibata geçtim... Sorunum deca dick idi.

Dediği şeyi aynen yazıyorum ; 

Hormon değerlerin gayet iyi, ilişki öncesi vigrande kullan. Eğer ilaç ile düzelme oluyorsa, penise şok dalgası, prp ve vakum üçlüsü kullanılabilir dedi... Biraz garip geldi bana.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.