Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

DAYIOĞLU

T3 t4 nasil kullanilir acil !

Önerilen İletiler

DAYIOĞLU    54

Merhaba dostlar eczanede  bitiron varmış tiromel yokmuş 1 ay sonra biri getirebilirim dedi (çok eczane dolaştım)
1 tabletinde 12.5 mcg T3, 50mcg T4 var  
tiromel ise 1 tablette sadece 25mcg T3 var 

Şimdi ben 1 ay bekliyim mi tiromelin gelmesini yoksa bitironu alayim mi ? Amacım yağ yakmak,t4 ne oluyor oda yağ yakımını artırır mı ?
yoksa bitiron alıp kullanmaya başlayıp 1 ay sonra tiromel mi alayım  toplam 2 kutu yeter bana.

Kür planı şu; 12.5mcg t3 50mcg t4  ile başlayıp  50mcg t3 200mcg t4e  kadar çıkıp tekrar piramit şeklinde inicem 1 AY KULLANCAM SON 1 AY İSE SADECE TİROMEL ALIP T3 YAPICAM T4 ALMICAM BU SEFER

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

interfectum    44

50 mcg t3 korkunç bir rakam,sırf yağ kaybetmek için hormonlarınla ve kalp ritminle oynama.kilo vermek istiyorsan makrolarını ve mikrolarını hesaplayıp,günlük alman gerekenden daha az kalori alıp,kardiyo yapıp ve boğazını tutman yeterli.ama ben illa kullanıcam inat ettim diyorsan unutma ki t3 fazlası anksiyete,ellerde titremeye yol açtığı gibi "metabolizmayı, beyin gelişimini, solunumu, kalp ve sinir sistemi fonksiyonlarını, vücut ısısını, kas gücünü, cilt kuruluğunu, menstruasyon döngülerini, ağırlığı ve kolesterol seviyelerini etkiler."

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    41

dostum bence troidle hiç uğraşma, ya kendini toplamazsa sonrasında sinirli, aksi anksiyete bozuklukları olan ve obez birine dönüşebilirsin. biliyorsun doğal üretilmediği durumlarda kilo aldırıyor hayvan gibi.. her şeyle oyna troidle oynama dostum. ben troid hormonu alma üzerine çok araştırdım sonuçları çok kötü olduğu için el çektim.

ben yerinde olsam temiz diyete kararlılıkla girer o yagları söker atarım troid beziyle de işim olmaz. ben zamanında araştırdım da pct si çok zor gibi verilere ulaştım.

bence 1 ay bekleme, bitironu da alma.  :D en kötü ihtimal efedrin kullanırsın  saglam kardiolarla hayvan gibi verirsin parçalarsın. zaten şu lanet olası hayatta bir şeye takıntı yaptık mı  kararlı başladık mı ondan kolay ne vardır ki? tek yapmamız gereken düzgün bir diet programı ve her gün hayvan gibi kardio. sonrasında elveda yaglar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
DAYIOĞLU, 11 saat önce yazdı:

Merhaba dostlar eczanede  bitiron varmış tiromel yokmuş 1 ay sonra biri getirebilirim dedi (çok eczane dolaştım)
1 tabletinde 12.5 mcg T3, 50mcg T4 var  
tiromel ise 1 tablette sadece 25mcg T3 var 

Şimdi ben 1 ay bekliyim mi tiromelin gelmesini yoksa bitironu alayim mi ? Amacım yağ yakmak,t4 ne oluyor oda yağ yakımını artırır mı ?
yoksa bitiron alıp kullanmaya başlayıp 1 ay sonra tiromel mi alayım  toplam 2 kutu yeter bana.

Kür planı şu; 12.5mcg t3 50mcg t4  ile başlayıp  50mcg t3 200mcg t4e  kadar çıkıp tekrar piramit şeklinde inicem 1 AY KULLANCAM SON 1 AY İSE SADECE TİROMEL ALIP T3 YAPICAM T4 ALMICAM BU SEFER

Bitiron, tiromele göre daha yumuşak etkili bir troid mix...Bence ilk önce bitironu kullan sonra yetersiz gelirse tiromele geçersin.Tiromelle yağ yakımı kaslarını koruyacak bir anabolik yada anti katabolik bir ilaç olmadan zor.Kasları da küçültüyor vucut ısısısını arttıryor.Yaz günü sıkıntı yaşatabilir.Ama düşük dozlarda başlayıp etkisini görüp öyle devam et.Piramitin bir anlamı da yok açıkçası.Normal bir insan günlük 25 mcg t3 üretiyor, bu ilaçlar onu yerine koymak için üretilmiş...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
metinav, 2 saat önce yazdı:

Bitiron, tiromele göre daha yumuşak etkili bir troid mix...Bence ilk önce bitironu kullan sonra yetersiz gelirse tiromele geçersin.Tiromelle yağ yakımı kaslarını koruyacak bir anabolik yada anti katabolik bir ilaç olmadan zor.Kasları da küçültüyor vucut ısısısını arttıryor.Yaz günü sıkıntı yaşatabilir.Ama düşük dozlarda başlayıp etkisini görüp öyle devam et.Piramitin bir anlamı da yok açıkçası.Normal bir insan günlük 25 mcg t3 üretiyor, bu ilaçlar onu yerine koymak için üretilmiş...

çok çok teşekkür ederim hocam aldım bitironu,1 ay sonrada tiromeli alıcam 
 1 kutu bitiron 1 kutu tiromelle nasıl bir kür planı yapabilirim ?
kafamda şöyle bir plan var 
bitiron
1.hafta 1.5 tablet       (19 mcg T3 +      75 mcg T4)
2.hafta 2.5 tablet       (31 mcg T3 +     125 mcg T4)
3.hafta 3.0 tablet       (37 mcg T3 +     150 mcg T4)
4.hafta 3.5 tablet       (43 mcg T3 +     175 mcg T4)
5.hafta 4 tablet          (50 mcg T3 +     175 mcg T4)
tiromel
6.hafta 3 tablet          75 mcg T3 
7.hafta 3 tablet          75 mcg T3 
8.hafta 2.5 tablet       62 mcg  T3
9.hafta 2.5 tablet       62 mcg  T3
10.hafta 2 tablet        50 mcg  T3
11.hafta 1.5 tablet     37 mcg  T3

@Loving @Bay-T    gibi tecrübeli hocalarımızın yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorum kasların yanması umrumda değil kas hafızası var sonuçta tekrar kazanırım artık yağlı olmaktan sıkıldım kürüm bu şekilde var mı yanlış yaptığım bir yer ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
interfectum, 4 saat önce yazdı:

50 mcg t3 korkunç bir rakam,sırf yağ kaybetmek için hormonlarınla ve kalp ritminle oynama.kilo vermek istiyorsan makrolarını ve mikrolarını hesaplayıp,günlük alman gerekenden daha az kalori alıp,kardiyo yapıp ve boğazını tutman yeterli.ama ben illa kullanıcam inat ettim diyorsan unutma ki t3 fazlası anksiyete,ellerde titremeye yol açtığı gibi "metabolizmayı, beyin gelişimini, solunumu, kalp ve sinir sistemi fonksiyonlarını, vücut ısısını, kas gücünü, cilt kuruluğunu, menstruasyon döngülerini, ağırlığı ve kolesterol seviyelerini etkiler."

50mcg korkunç rakam mı ? genelde 100mcg kadar çıkıyor vücutcular 
+bitiron prospektüsünde 4 tablete kadar çıkılabilir yazıyor buda 50 mcg T3 +175 mcg T4  demektir.
 ben kür planımı yazdım sizce nasıl kullanmalıyım ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU, 23 dakika önce yazdı:

50mcg korkunç rakam mı ? genelde 100mcg kadar çıkıyor vücutcular 
+bitiron prospektüsünde 4 tablete kadar çıkılabilir yazıyor buda 50 mcg T3 +175 mcg T4  demektir.
 ben kür planımı yazdım sizce nasıl kullanmalıyım ? 

Dostum şimdi ben 400-500 mcg T4 de kullandım yeri geldi 8 tab(200mcg) t3 de aldım bunlarla uğraşmayacaksın sana bir tavsiye vereyim 25 mcg t3 100 mcg t4 kullansan yeter 

şimdi 200 mcg t3 e nasıl çıktım anlatayım ya da anlatmaya geerek yok zaten o dozları kullanıp DİYET YAPMAN İMKANSIZ hadi yok ben 50 kg vermiş bir insanım iradem çok çok yüksek ama o dozlar sana karbonhidratı zorunlu tutuyor ejderha gibi yeme isteği geliyor yok yani vücut ısın yüksek kan basıncın düşük madem gireceksin troid işine sana önerim kademeli olarak yükselt 25 mcg t3 > 2 gün sonra 50 en fazla 100 e çık tekrar düş tekrar çık en etkili kullanımı bu olur ve evet testo kullanman şart yoksa sadece kiloyu tartıda kaybedersin bunları alacağına git bi kutu testo al aynı fiyata daha iyi yağ yakarsın neyse kardeşim sana iyi forumlar çok uzattım konuyu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
THATS_WHATS_UP, 5 dakika önce yazdı:

Dostum şimdi ben 400-500 mcg T4 de kullandım yeri geldi 8 tab(200mcg) t3 de aldım bunlarla uğraşmayacaksın sana bir tavsiye vereyim 25 mcg t3 100 mcg t4 kullansan yeter 

şimdi 200 mcg t3 e nasıl çıktım anlatayım ya da anlatmaya geerek yok zaten o dozları kullanıp DİYET YAPMAN İMKANSIZ hadi yok ben 50 kg vermiş bir insanım iradem çok çok yüksek ama o dozlar sana karbonhidratı zorunlu tutuyor ejderha gibi yeme isteği geliyor yok yani vücut ısın yüksek kan basıncın düşük madem gireceksin troid işine sana önerim kademeli olarak yükselt 25 mcg t3 > 2 gün sonra 50 en fazla 100 e çık tekrar düş tekrar çık en etkili kullanımı bu olur ve evet testo kullanman şart yoksa sadece kiloyu tartıda kaybedersin bunları alacağına git bi kutu testo al aynı fiyata daha iyi yağ yakarsın neyse kardeşim sana iyi forumlar çok uzattım konuyu

eyvallah dostum  2 tablet bitiron işini görür diyorsun (25mcg T3 100 MCG T4 )  bitiron reçetesinde şişmanlık için işe yaramaz diyor ondan kafam karışmıştı 
bitironda çıkacağım maximum dozaj 50 mcg T3      175 mcg T4
tiromelde ise maximum dozaj 75 mcg  T3  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.