Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ybostanci96

Kür sonrasi libido düşüklüğü

Önerilen İletiler

ybostanci96    1

Hocalarim merhaba

5 ay önce hafif bir sicrama kürü yaptim 500 mg testo enant ve günlük 30 mg danabol 4 hafta

Kür gayet iyi ilerledi fakat kurden sonra 5 aydır düzelmeyen bir libido ve ereksiyon sorunu var,kur hafif oldugu icin pct yapmamam söylendi ama libido düzelmiyor.Test yaptirmaya gidicem ama urologa randevu aldim bana bu testleri niye istiyorsun der mi.

Ayrica bazi kisiler 5 ay geçmiş pct yapma buyuk ihtimal lh fhs düşüktür günlük 200 iu e vitamini ve soguk pres keci boynuzu önerdi

LUTFEN YARDIM EDIN

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Efeedd    105

bu arlar kür yapan kimle konuşsam sorun yaşıyor böyle. ben artık bu piyasadaki ilaçlardamı bir sıkıntı var diye düşünmeye başladım. Testleri mutlaka yaptırman gerek şimdiye kadar yaptırmaman bile çok geç olmuş . sonuçlara bakınca herkes daha rahat yorum yapabilir bu durumda biiey diyebilmek zor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Efeedd, 6 saat önce yazdı:

bu arlar kür yapan kimle konuşsam sorun yaşıyor böyle. ben artık bu piyasadaki ilaçlardamı bir sıkıntı var diye düşünmeye başladım. Testleri mutlaka yaptırman gerek şimdiye kadar yaptırmaman bile çok geç olmuş . sonuçlara bakınca herkes daha rahat yorum yapabilir bu durumda biiey diyebilmek zor.

Benimde dikkati mi çekti bu aralar çoğu kişide bi ereksiyon problemi var ins duzeliriz 😂

Sen testlerini yaptır buraya yukle kardesm

Testoyla bu sorunu yaşaman düşündürücü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
ybostanci96, 1 dakika önce yazdı:

Ben direk urologtan randevu aldim söylesem bu testleri istiyorum diye yapar mi devlet hastanesinde

Yapar ben hep yaptiriyorum steroid kullandim hormonlarima baktırmak istiyorum demen yetiyor 

Hiç birşey demez yani sıkıntı yapma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
ybostanci96, 12 saat önce yazdı:

Hocalarim merhaba

5 ay önce hafif bir sicrama kürü yaptim 500 mg testo enant ve günlük 30 mg danabol 4 hafta

Kür gayet iyi ilerledi fakat kurden sonra 5 aydır düzelmeyen bir libido ve ereksiyon sorunu var,kur hafif oldugu icin pct yapmamam söylendi ama libido düzelmiyor.Test yaptirmaya gidicem ama urologa randevu aldim bana bu testleri niye istiyorsun der mi.

Ayrica bazi kisiler 5 ay geçmiş pct yapma buyuk ihtimal lh fhs düşüktür günlük 200 iu e vitamini ve soguk pres keci boynuzu önerdi

LUTFEN YARDIM EDIN

Libidom düşük hormonlarıma baktırmak istiyorum dersin doktora.

Sen o bazı kişileri dinleme testin ardından 1 ay pct yap bir kaybın olmaz.Kimsenin de lafına uyup böyle bir şey yapma bir daha...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    40

hiç canını sıkma düzeleceksin. yeniden yapılacak bir pct ile eskisinden daha iyi bile olabilirsin. sen kan tahlili sonuçlarını getir burada hepberaber bakalım. hatta endokrinoloji doktoru bile senin pct ni yapabilir. endokrinoloji doktor 3 ay bekleyelim düzelmezse bakalım falan derse  buradan destek alırsın. tabi sana kalmış kimden destek almak isteyeceğin.

tahlil sonuçlarını sana vermezlerse gittiğin hastanenin internet sayfasına gir orada laboratuvar sonuçları diye link var oradan tıkla ve kan verirken verdiğin barkodu daha önceden telefonunla fotosunu çekmiş ol orada yazan numara ile hastanenin test sonuç paylaşım sisteminden sonuçları kendin de görebilirsin.

bunun yanında e nabız diye bir hizmet var orada da sonuçlar gözüküyor.

hiç birini yapamazsan ürolog doktora sonuçlarımın çıktısını alabilir miyim de. napacaksın gibi soru sorarsa endokrinoloji doktoruna göstereceğim dersin.

ama gönlünün ferah olması için söylüyorum max 20 günde düzelirsin

sonuçları bir an önce buraya atmaya bak. konunun takipçisi oluyorum

tarihinde corey tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ybostanci96    1
metinav, 6 saat önce yazdı:

Libidom düşük hormonlarıma baktırmak istiyorum dersin doktora.

Sen o bazı kişileri dinleme testin ardından 1 ay pct yap bir kaybın olmaz.Kimsenin de lafına uyup böyle bir şey yapma bir daha...

1567082890354944096079.thumb.jpg.2205e2f8bdfba3048f2bda52c37f266c.jpg

sonuçlar burda abi yardımlarını bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.243
ybostanci96, 31 dakika önce yazdı:

sonuçlar burda bi yardımlarını bekliyorum

10 tane konuya neden ısrarla ben sildikçe aynı şeyleri koyuyor forum kirliliği yaratıyorsunuz sorabilir miyim?

Bir konu altında testi yayınlamışsınız zaten aynı testi farklı konularda bir de cevap olarak paylaşmanız mantıksız.

Böyle olunca daha hızlı mı yardımcı olacaklar ? veya daha doğru bir yardım seçeneği mi sunulacak ?

Lütfen bir daha uyarmak istemiyorum sorunlarınızı tek başlık altında paylaşın ve çözüm arayın.

Keyifli forumlar.  (konu kilit)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.