Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

chaylak06

Ilk kür hayırlı olsun inşallah

Önerilen İletiler

chaylak06    13

Değerli kardeşlerim değerli hocalarım önce Allah'ın izniyle ilk kürüme giriyorum daha önce 50 defa konu açtım siz kıymetli hocalarından kardeşlerimden çok bilgi aldım sayenizde kafamda bazı şeyler oturdu az çok bilgi sahibiyim tek tek teşekkür ederim 

İlk kür olarak

testestoren enanhte 

Boldenon ve 

Anapolon 

16 hafta sürecek bu kürde kıymetli hocam Burak abiyle bu yola başlayacağız kendisine de tekrar soracağım ama sizlerinde yararını gördüğü bu korucular olarak eczaneden neler almalıyım Burak hocamın söyledikleri 

Bemiks c
Zinco 220
Omega 3
Nac 900
Magnezyum
Kalsiyum
Proviron
D vitamin bunların dışında neler almalıyım eğer gerekiyorsa ve bu küre eklenmesi beni daha çok etkileyecek olan başka bir ilaç var mı mesela Dianabol gibi herkese kucak dolusu saygı ve sevgiyle çok teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.578
chaylak06, 6 saat önce yazdı:

Değerli kardeşlerim değerli hocalarım önce Allah'ın izniyle ilk kürüme giriyorum daha önce 50 defa konu açtım siz kıymetli hocalarından kardeşlerimden çok bilgi aldım sayenizde kafamda bazı şeyler oturdu az çok bilgi sahibiyim tek tek teşekkür ederim 

İlk kür olarak

testestoren enanhte 

Boldenon ve 

Anapolon 

16 hafta sürecek bu kürde kıymetli hocam Burak abiyle bu yola başlayacağız kendisine de tekrar soracağım ama sizlerinde yararını gördüğü bu korucular olarak eczaneden neler almalıyım Burak hocamın söyledikleri 

Bemiks c
Zinco 220
Omega 3
Nac 900
Magnezyum
Kalsiyum
Proviron
D vitamin bunların dışında neler almalıyım eğer gerekiyorsa ve bu küre eklenmesi beni daha çok etkileyecek olan başka bir ilaç var mı mesela Dianabol gibi herkese kucak dolusu saygı ve sevgiyle çok teşekkür ederim 

İlk küründe başarılar dilerim :)

Seni zorlayacak tek anapolon var.Karaciğer sağlığına ve tansiyona dikkat etmelisin.Çok fazla çorba gibi ürün kullanma.Etkili ve en yararlısını al geç...Proviron libido sorunları için kullanabilirsin.Nac veya taurolite karaciğer sağlığı için öneririm.Tansiyon için iyi bir omega 3 ve arada sarımsak yeterli...Diğer şeyler keyfine kalmış...Beslenmen iyiyse gerekli değil...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288

Merhabalar. İlk kür için gayet uygun kombin olmuş. Anapolon hakkında oldukça fazla mit var; fakat dozu abartmadıkça korkulacak bir ilaç değil. Eğer ki mevcut karaciğer hastalığınız veya hassasiyetiniz yoksa karaciğer kendini çok çabuk yenileyen, kolay pert olmayan bir organ. NAC veya TUDCA ile olası komplikasyonların önüne geçilebilir. Kendim kür yaptığım dönemlerde 50 mg anapolon ve 50 mg dianabol aynı gün 4  hafta kullanmış biriyim. Kesinlikle önerdiğim bir kullanım şekli değil; sadece ne demek istediğimi anlatmak adına.

Önemsenmeyen fakat kür yapan kişi için oldukça önemli bir bilgi ise karaciğeri pert etmek zor olsada yorulduğunda yan etkileri kürün verimini düşürür. En büyük sıkıntısı iştahsızlık bu sebeple dikkat etmek önem arz etmekte. 

Tansiyon için yazdığın C ve D vitaminlerine ek olarak CoQ10 kullanabilirsin.

Başarılar... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chaylak06    13

@zubonk  @metinav

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim Burak hocam gerekeni zaten söyleyecektir bana mg ler hakkında ben dozunu geçmeyi düşünmüyorum tabi ki kürden herkes gibi en çok etkiyi almak için ne gerekirse yapmaya hazırım o Zaman ben eczaneden Nac 900,d vitamini, omega 3 alayım bu proviron geçen denk geldim kürü baltalar felan yazmışlar ben bunu anlayamadım kafamı karıştırdı 16 haftalık bir kürün sonucu hüsran olursa çok üzülürüm yni bu proviron beni koruyacak mı yoksa kürün etkisini mi azaltacak yoksa her ikisidemi çok teşekkür ederim yorumlarınız için @xax1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Proviron kür baltalamaz e2 tutar biraz antiöstrojen kullanmazsın  ama sende anapolon var mecbur kullanacaksın  birde dht artırır dht de testonun en etkin formu zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim hayırlısı olsun inşallah istediğin gibi sonuçlanır zaten burak hoca işin içindeyse sonuçlanmaması imkansız başarılar dilerim. nac900 dışında diğerleri pekte önemli değil bence

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chaylak06    13

@zubonk  @metinav

@Deity @trenimebinniga

Öncelikle yorumlarınız için çok teşekkür ederim minnettarım şimdi ben Testo bolde anapolon küründe kullanmam gereken ben o zaman Nac 900, proviron dışında başka birşey almama gerek yok mu bu Nac ve proviron eczacının söylediği şekilde mi kullanayım yoksa belli günlerde mi almam gerekiyor şu koruyucular hakkında hiçbir bilgim yok yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler çok sağolun 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim diğerleri zaten vitamin eğer beslenmen iyiyse gerek yok @metinav dediği gibi. Nac 900 yeterli proviron opsiyonel. Bide sana tavsiyem eğer ölümüne hacim almak gibi amacın yoksa su tutmak istemiyorsan ve jino olmak istemiyosan anti östrojen al tamoxifen nolvadeks armidex gibi en ucuzu tamoxifen eczaneden 60 tabletini 33 tl gibi bir ücretle alırsın

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Birazda olsa su tutumunu baltalıyor . 

Küre başladıktan 1 ay sonra e2 ne baktır  yükselmemişse gerek bile olmayabilir  ama kafam rahat olsun diyorsan   3 Gunde 1  yarım tablet yeterli olur ama ezbere kullanma :D

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chaylak06    13

@Ferhat82 ben şuan yukarda yazdıklarım harici eczacıda zinko ve proviron yoktu onun dışında hepsini aldım şimdi ben bu su tutumu benim için önemli  armidex ben küre başladıktan 1 ay sonra tekrar kan verip sonuçlarım göre dediğim gibi hareket ederim Burak abim hoca demem ben abim diyorum ki konuştuğumuzda sanki öz abimle konuşuyorum öyle sıcak bir adam Allah razı olsun gerekeni zaten Bana söylüyor şimdiden hayırlı uğurlu olsun inşallah herşey istediğimiz gibi olur yorum yazan herkese en içten dileklerimle minnetlerimi sunuyorum herkese ayrı ayrı teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim e2 yi kontrollü yüksek tutarsan su tutumundan hacim aldırır sana antrenmanda fazla zorlanmazsın fakat ben hiç böyle şeyler istemiyorum diyorsan @Ferhat82 dediği gibi yapabilirsin 3 günde veya 2 günde 1

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chaylak06    13

@trenimebinniga hocam ben su tutup biraz gücüm artsın antrenmanda zorlanmadan her hareketi çat çat vurup vurup geçmek istiyorum ama jinekomastiden çok korkuyorum bu jinekomasti hemen böyle 1 haftada kendini belli mi ediyor yani 1 ay sonra kürün ilk ay sonu test yaptırıp ona göre önlem alsak önüne geçebilir miyim çok teşekkür ederim yorumunuz için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chaylak06    13

Test sonuçlarım bunlar burda ki sonuçlarıma göre jinekomastiden korunmak için yukarda dediğim gibi sizce 1 ay bekleyip duruma göre mi hareket etmeliyim yoksa sizce korkmam gereken birşey var mı hocalarım bu sonuçlar arasında benim küre girmeden önceki Testo oranım hangisi kısaltmaları bilmediğim için bulamadım internetten baktım ama sadece T olarak yazıyor ben sayfalarda bulamadım yardımcı Olursanız çok sevinirim çok teşekkür ederim @metinav

@trenimebinniga

@Ferhat82

@Deity

@Viktormamıel

@zubonk

15666420531556172445332375010254.jpg

15666420897404659430448830853226.jpg

15666421147612945669014550958734.jpg

15666421328786799473187378343644.jpg

tarihinde chaylak06 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Dostum öncelikle arimidex ii küründe eksit etme sakın kürde değilken bile referans üstü neredeyse. 

Çinko ve b12 takviyelerinide kullan demir referans alti kalmiş.

Lh iyi iken fsh biraz altta kalmiş gibi ama çoğu kişide böyle olabiliyor bu durum

Ldl kolestrol de biraz yüksek gibi kürde bu dahada artabilir dikkat etmessen

Total testonu göremedim sonuçlarda .

Küre girmende sıkıntı yaratacak bir sonuç yok burada ama t.t yada baktırman iyi olurdu

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chaylak06    13

@Ferhat82armidex kullanıp sizce 1 ayın sonunda eğer düşmüş ise armidexi kesmemde sorun olur mu sizce su tutumunu engellememek amaçlı yani doktora söylemiştim testestorene de bakması gerektiğini ama istememiş galiba bu hafta tekrar tahlil yaptıracağım teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
chaylak06, 1 saat önce yazdı:

@Ferhat82armidex kullanıp sizce 1 ayın sonunda eğer düşmüş ise armidexi kesmemde sorun olur mu sizce su tutumunu engellememek amaçlı yani doktora söylemiştim testestorene de bakması gerektiğini ama istememiş galiba bu hafta tekrar tahlil yaptıracağım teşekkür ederim 

Arimidex  vücudundaki tüm suyu atıcak değil ya kardeşim merak etme fazla dezavantaj  sağlamaz sana  dediğim şekilde kullan   3 günde 1  yarım tablet yeterli olur

Sonra test yaptırırsın baktın 12-15 arasına inmiş işte o zamn düşünürsün  :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chaylak06    13

@Ferhat82 kardeşim bugun aldım işe gelirken 1 kutu 98 lira merak edenler için söylüyorum biraz pahalı bir ürün haplar çok küçük zaten yarım gibi onunda mı yarısını içeceğiz kardeşim? Teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
chaylak06, 5 saat önce yazdı:

@Ferhat82 kardeşim bugun aldım işe gelirken 1 kutu 98 lira merak edenler için söylüyorum biraz pahalı bir ürün haplar çok küçük zaten yarım gibi onunda mı yarısını içeceğiz kardeşim? Teşekkür ederim 

Aynen öyle bro  onuda 2 ye böl  3 günde 1 yarım tablet al işini görür senin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şunuda bil bu işin sonunda piskolojin bozulcak özgüvenin gidicek. Şuanki teston kaç olursa olsun yarı yarıya düşcek. Cinsel performansın düşücek. Kullanma derim yinede sen bilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.