Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ferhat82

Kürden 3.5 ay sonraki tahlillerimi ekliyorum horman değerleri fsh durumundaki terslik

Önerilen İletiler

Ferhat82    448

Bu testleri bugun saat 10 gibi yaptırdım   Total testo ve Lh  iyi sayılırken fsh diplerde  yandada 3 ay önceki sonuçlar yazıyor bu fsh ın bu kadar düşmesinin nedeni nedir acaba

3 aydır herhangi bir ilaç kullanmadım   @metinav abi senin düşüncelerinide merak ediyorum bunu yükseltmem için ne yapmam gerekiyor acaba

1.thumb.png.5a30926abb0124d72aa783a2ebb3e3f0.png2.thumb.png.417d585a4c6a81340107fb01cb3f3fc0.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82    448
merkar, 4 dakika önce yazdı:

varikosel sorunun var mı?

Yok  heralde bilmiyorum nasıl belli oluyor var mı bir yöntemi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.629
Ferhat82, 18 dakika önce yazdı:

Bu testleri bugun saat 10 gibi yaptırdım   Total testo ve Lh  iyi sayılırken fsh diplerde  yandada 3 ay önceki sonuçlar yazıyor bu fsh ın bu kadar düşmesinin nedeni nedir acaba

3 aydır herhangi bir ilaç kullanmadım   @metinav abi senin düşüncelerinide merak ediyorum bunu yükseltmem için ne yapmam gerekiyor acaba

1.thumb.png.5a30926abb0124d72aa783a2ebb3e3f0.png2.thumb.png.417d585a4c6a81340107fb01cb3f3fc0.png

Açıkçası fsh dışında değerlerin iyi...Sadece prolaktin yüksek daha düşük olması lazım normalde.Yaşın itibariyle mazur görülebilir.E2 yi sonuçlarda göremedim olsa iyi olurdu.

Vucudun zayıf mı veya son zamanlarda hızlı kilo kaybı güçsüzlük yaşadın mı ?

Testis durumun nasıl kürdeki gibi küçülme ve yumuşama var mı ?

Boşalma sıklığın ne seviyede, ve gelen sıvı miktarı normale göre az mı çok mu ?

Bazı ilaçlar ve bazı bitkisel gıdalar hormon seviyelerini değiştirebiliyor yakın zamanda kullanma durumun oldu mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448
metinav, 24 dakika önce yazdı:

Açıkçası fsh dışında değerlerin iyi...Sadece prolaktin yüksek daha düşük olması lazım normalde.Yaşın itibariyle mazur görülebilir.E2 yi sonuçlarda göremedim olsa iyi olurdu.

Vucudun zayıf mı veya son zamanlarda hızlı kilo kaybı güçsüzlük yaşadın mı ?

Testis durumun nasıl kürdeki gibi küçülme ve yumuşama var mı ?

Boşalma sıklığın ne seviyede, ve gelen sıvı miktarı normale göre az mı çok mu ?

Bazı ilaçlar ve bazı bitkisel gıdalar hormon seviyelerini değiştirebiliyor yakın zamanda kullanma durumun oldu mu ?

Abi  Son 1 haftadır ereksiyonum eski seviyelerime çok yakındı hatta çok uzun sürüyordu afedersin bayramda 3 postayı gördüm yani Bu aradada hiç spor yapmamiştim. Şu 2 gündür çok stresliyim  Dün sporada gittim  ne olduysa şu 2 günde oldu  yine ereksiyonum biraz geriledi.

Şuan biraz karamsar hissediyorum eski halim yok gibi rahat değilim yani :D

Testis durumum sabahlari  çekme oluyor biraz Sabah bittikten sonra hep sarkık  Normal gibi geliyor bilmiyorum

1 Haftada  3 kere felan ve  gelen sıvı  normalden biraz az diyebilirim abi

Herhangi bir  ilaç kullanmadım abi son  2-3 aydır  naturalim  Birtek  D-aspartic asit kullanıyordum

Korkmayada başladim biraz  :D

Sol yumurtam sanki sağdan biraz yukarda kalıyor  ama varikosellere baktım  öyle gözükmüyor bilmiyorum abi  son 1 haftadır kendimi buldum derken tekrar düştük :D

Birde metin abi  Bende şuan cabaser var kürden kalan sence bunu kullanıyım mı yoksa doğal haline mi birakayım .Bundan  1.5 2 gün öncede ilişkim olmustu prolaktin ondan yükselmiş olabilir mi bilmiyorum ne dersin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.629
Ferhat82, 1 saat önce yazdı:

Abi  Son 1 haftadır ereksiyonum eski seviyelerime çok yakındı hatta çok uzun sürüyordu afedersin bayramda 3 postayı gördüm yani Bu aradada hiç spor yapmamiştim. Şu 2 gündür çok stresliyim  Dün sporada gittim  ne olduysa şu 2 günde oldu  yine ereksiyonum biraz geriledi.

Şuan biraz karamsar hissediyorum eski halim yok gibi rahat değilim yani :D

Testis durumum sabahlari  çekme oluyor biraz Sabah bittikten sonra hep sarkık  Normal gibi geliyor bilmiyorum

1 Haftada  3 kere felan ve  gelen sıvı  normalden biraz az diyebilirim abi

Herhangi bir  ilaç kullanmadım abi son  2-3 aydır  naturalim  Birtek  D-aspartic asit kullanıyordum

Korkmayada başladim biraz  :D

Sol yumurtam sanki sağdan biraz yukarda kalıyor  ama varikosellere baktım  öyle gözükmüyor bilmiyorum abi  son 1 haftadır kendimi buldum derken tekrar düştük :D

Birde metin abi  Bende şuan cabaser var kürden kalan sence bunu kullanıyım mı yoksa doğal haline mi birakayım .Bundan  1.5 2 gün öncede ilişkim olmustu prolaktin ondan yükselmiş olabilir mi bilmiyorum ne dersin

Maşallah diyelim :) 

Korkacak ciddi bir şey yok bence.Lh değerin gayet iyi total testonda iyi, fsh düşüklüğü aşır yorgunluk ve stresten olabildiği gibi sperm üretiminin olmaması sebebini düşünmek lazım.

Benim sana ilk etapta tavsiyem doğal olarak yaklaşman.İlişki yada masturbasyonu aksatma geldiği kadar gelsin :) Prolaktin yükselecektir doğal olarak vucut frenleme yapıyor.O noktada hafta da bir yarım cabaser kullanabilirsin.

Beslenmende de sperm üretiminin artması için kaliteli bir bal veya saf pekmez tüketebilirsin.Ayrıca bunun yanında eczaneden LEVOKARTİN alıp günde bir flakon içebilirsin.

Bir on gün sonra tekrar test yaptırırsın fsh - lh için...

Yükselmiyorsa sorunu başka yerde arayabiliriz.

Bu test sonucunu doktora göstermedin mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Senin durumun iyi ve iyileşiyorsun total testo 5.8 çok iyi bir sonuç 1 sene içinde 8 leri bulur. Fsh iyileşme gösteren bir çok kişide hep diplere geriliyor nedenini bende bilmiyorum ama iyileşme gösteren çok kişide böyle oluyor . Sen spor yapıyomusun  nekadar süre önce kür yaptın. Şeker düşüyorsa iyileşme başlamıştır

tarihinde Viktormamıel tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448
metinav, Bir saat önce yazdı:

Maşallah diyelim :) 

Korkacak ciddi bir şey yok bence.Lh değerin gayet iyi total testonda iyi, fsh düşüklüğü aşır yorgunluk ve stresten olabildiği gibi sperm üretiminin olmaması sebebini düşünmek lazım.

Benim sana ilk etapta tavsiyem doğal olarak yaklaşman.İlişki yada masturbasyonu aksatma geldiği kadar gelsin :) Prolaktin yükselecektir doğal olarak vucut frenleme yapıyor.O noktada hafta da bir yarım cabaser kullanabilirsin.

Beslenmende de sperm üretiminin artması için kaliteli bir bal veya saf pekmez tüketebilirsin.Ayrıca bunun yanında eczaneden LEVOKARTİN alıp günde bir flakon içebilirsin.

Bir on gün sonra tekrar test yaptırırsın fsh - lh için...

Yükselmiyorsa sorunu başka yerde arayabiliriz.

Bu test sonucunu doktora göstermedin mi ?

Abi dediğin gibi olmuş olabilir çünkü Şu 2-3 gündür çok stresli ve yorgunum

Hünnap keçi boynuzu alayım mı veya ne önerirsin abi bal veya pekmez olarak 

Levokartin i yarın alıcağim 2 hafta geçsin öyle yaptirayım test

Göstermedim abi adam Dedi 3 e kadar bekle bende çiktim Pazartesi göstericem

Viktormamıel, Bir saat önce yazdı:

Senin durumun iyi ve iyileşiyorsun total testo 5.8 çok iyi bir sonuç 1 sene içinde 8 leri bulur. Fsh iyileşme gösteren bir çok kişide hep diplere geriliyor nedenini bende bilmiyorum ama iyileşme gösteren çok kişide böyle oluyor . Sen spor yapıyomusun  nekadar süre önce kür yaptın. Şeker düşüyorsa iyileşme başlamıştır

Bu testi yaptirken Biraz gec yaptim 8 gibi yapsam yüksek çikabilirdi 10 da yaptım NBirde teste giderken hiç uyumadim gece pubg attim sabah gittim 😂

Valla bilmiyorum @Viktormamıel dostm 6 gün çok iyidim hergun sabah ereksiyonu vardi tabi eskisi gibi değil ama yinede iyidi

Şeker çok yüksek değil herakde bilmiyorum

Spor yapiyorum haftada 6 gün max agirlikla yapiyorum

3.5 ay önce bende meşhur deca dick e yakalandım bro

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.629
Ferhat82, 2 saat önce yazdı:

Abi dediğin gibi olmuş olabilir çünkü Şu 2-3 gündür çok stresli ve yorgunum

Hünnap keçi boynuzu alayım mı veya ne önerirsin abi bal veya pekmez olarak 

Levokartin i yarın alıcağim 2 hafta geçsin öyle yaptirayım test

Göstermedim abi adam Dedi 3 e kadar bekle bende çiktim Pazartesi göstericem

Farketmez doğal furuktoz ve sitrik asitli olsun da :) 

Doktor ilgilenecek mi o da var tabii.

Spermiyogram istediğini söyle, en azından o şıkkı elemiş olursun.

Doğal destekler verimli olmazsa eğer, yarım tablet klomen kullanırsın ilaç olarak...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448
venatrom27, 2 saat önce yazdı:

Bende varikosel var ne gibi sıkıntıları olur?

Baktımda kısırlık felan yazıyor

metinav, 6 dakika önce yazdı:

Farketmez doğal furuktoz ve sitrik asitli olsun da :) 

Doktor ilgilenecek mi o da var tabii.

Spermiyogram istediğini söyle, en azından o şıkkı elemiş olursun.

Doğal destekler verimli olmazsa eğer, yarım tablet klomen kullanırsın ilaç olarak...

Devlet olduğu için pek ilgilenmiyorlar abi :D

İnşallah varikosel yoktur :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247

Spermiyogram kısmına bende katılıyorum % kaç canlı ölü oranı var asıl önemli olan o :) lh fsh çok takılmıyorum belli yaştan sonra 2 yi geçmiyor pek zaten yenen içilen kullanılan ağır metal içerikli şeyler bir çok sebebi olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448

Arkadaşlar yine test  yaptırdım. 3ay önce 1 kutu klomen almiştim 15gun yarım tablet kullanmıştım onun üzerinden 2 ay geçti  o yapmamiştir heralde beni böyle.Bide eski tahlildede uyumadan gitmiştim  kafam bozuktu  Bugun yine Testo  Fsh  ölçtüm doğal besleniyorum kafayi yiyeceğim Fsh  Yüzünden  Testo ve lh tavan Fsh kötü neden oluyor bu durum fsh çok önemlimi acaba  düşünceleriniz neler yazarsanız sevinirim69503598_466354567539511_1471080896504266752_n.jpg.dd1306c10aa528280934ec92e97ea4e0.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.