Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

makavel1

20 haftalık kürüm bitti şimdi ne yapıcam?

Önerilen İletiler

makavel1    15

20 haftalık kürde;

haftada 400-500 mg testo boldenon

ilk 6 haftada danabol kullandım günlük 10-20mg

en son enjeksiyondan 10 gün geçti yarın için randevu almıştım kan vericem hangi tetkikleri isteyeyim?

birde testo devam etmeli miyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arda34    13

Total testosteron

serbest testosteron

prolaktin

e2

lh

fsh

alt

ast

Bu değerlere baktırıp tahlil sonuçlarınla birlikte pct için konu açmalısın. Bilgili abi kardeşlerimiz mutlaka ne yapılması gerektiğini söyleyecektir 😊 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448

Kardeşim öncelikle      Total  testo'  lh fsh  prolaktin  e2 alt ast  t3 t4  gibi değerler başta olmak üzere  kan tahlili yaptır . Kür süren bittiysede  gerek  yok kullanma daha

Tahlil sonuçlarinida buraya at  ne gerekiyorsa ona göre yardımcı olurlar zaten Ezbere pct ye bulaşma değerler olmadan

Steroid kullandım dersende  çoğunlukla bu dediğim değerleri kendileri istiyor söylemene gerek kalmıyor zaten . Ben hiç soylemeden hepsini çikarmışlardı

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
Ferhat82, 9 saat önce yazdı:

Kardeşim öncelikle      Total  testo'  lh fsh  prolaktin  e2 alt ast  t3 t4  gibi değerler başta olmak üzere  kan tahlili yaptır . Kür süren bittiysede  gerek  yok kullanma daha

Tahlil sonuçlarinida buraya at  ne gerekiyorsa ona göre yardımcı olurlar zaten Ezbere pct ye bulaşma değerler olmadan

Steroid kullandım dersende  çoğunlukla bu dediğim değerleri kendileri istiyor söylemene gerek kalmıyor zaten . Ben hiç soylemeden hepsini çikarmışlardı

doktora steroid kullandım mı diyeyim? :D

Arda34, 10 saat önce yazdı:

Total testosteron

serbest testosteron

prolaktin

e2

lh

fsh

alt

ast

Bu değerlere baktırıp tahlil sonuçlarınla birlikte pct için konu açmalısın. Bilgili abi kardeşlerimiz mutlaka ne yapılması gerektiğini söyleyecektir 😊 

Ferhat82, 9 saat önce yazdı:

bu tetkik değerlerinin açılımı yada başka ismi var mı? hemşire yazarken bazılarını bulamıyor

mesela enson kürdeyken yaptırdığımda e2 yok onu bulamamıştı sanırım, free testo zaten yoktu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arda34    13
makavel1, 4 dakika önce yazdı:

bu tetkik değerlerinin açılımı yada başka ismi var mı? hemşire yazarken bazılarını bulamıyor

mesela enson kürdeyken yaptırdığımda e2 yok onu bulamamıştı sanırım, free testo zaten yoktu

05.03.2019.pdf

E2 östrojen demek öyle sordur bir istersen

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.638
makavel1, 27 dakika önce yazdı:

05.03.2019.pdf

E2, östrojen demek.Free testo var iyi baksın 😄

Kan değerleri icin hemogram testi yaptıracam dersin zaten standart.

Hormonları tek tek söyle yazsın.

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
metinav, 05.08.2019 - 00:59 yazdı:

E2, östrojen demek.Free testo var iyi baksın 😄

Kan değerleri icin hemogram testi yaptıracam dersin zaten standart.

Hormonları tek tek söyle yazsın.

(eğitim araştırma) tmmdr free testoyu zorlicam,

hemogram bir kan katogorisine girmiyor mu? testonun falan hormona girmesi gibi?, ben sorarsa başka hastanede şu doktor istedi diyorum o hastanede çok sıra olduğundan falan, ama genelde kimse sormuyor,

aynen tek tek söylüyorum ya da telefonu veriyorum

peki birde şunları istiyim mi gerek varmı?;

prostat
troid
tsh
hassas e2
shbg
albumin

kesin olarak istiyeceklerim;
total testo
free testo
e2 estradiol (östrojen)
LH
FSH
prolaktin
progesteron
alt
ast
t3
t4

bir de bir değişiklik yapıp doktora steroid kullandım diyim mii?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.638
makavel1, 7 saat önce yazdı:

(eğitim araştırma) tmmdr free testoyu zorlicam,

hemogram bir kan katogorisine girmiyor mu? testonun falan hormona girmesi gibi?, ben sorarsa başka hastanede şu doktor istedi diyorum o hastanede çok sıra olduğundan falan, ama genelde kimse sormuyor,

aynen tek tek söylüyorum ya da telefonu veriyorum

peki birde şunları istiyim mi gerek varmı?;

prostat
troid
tsh
hassas e2
shbg
albumin

kesin olarak istiyeceklerim;
total testo
free testo
e2 estradiol (östrojen)
LH
FSH
prolaktin
progesteron
alt
ast
t3
t4

bir de bir değişiklik yapıp doktora steroid kullandım diyim mii?

İsemrkte sıkıntı yasamiyorsan prostata gerek yok.

Troid deyince t3 t4 tsh giriyor icine

Hassas e2 ye gerek yok.

Shbg de cok lazim degil sana

Albumin hic degil

Hemogram da ayni troid gibi icinde bir cok test var.Tek tek soylemeye gerrk yok.

Hormonlari tek tek belirt yoksa testo ostrojene birde belki prolaktine bakarlar istedigin testler eksik kalir

Karacigere de baktirmak istiyorum dersen alt ast ve kolesterol vb. herseye bakarlar.

İstersen söyleyebilirsin.En azindan salona gidiyorum orada arkadas aklimi celdi steroid kullanmistim.Biraktim hala iyilesemedim libidom yok dersen mantikli bir sebebin olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448

Steroid kullandım dersen  kimse değişik gözle bakmaz merak etme oraya kaç kişi öyle gidiyor adam neler görmüştür  1 hafta içinde :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15

arkadaşlarım sonuçlar ek te, testo diplerde çıkmış anlayamadım en son enjeksiyonu 14 gün önce yapmıştım

HastaSonucu-1.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.638
makavel1, 57 dakika önce yazdı:

arkadaşlarım sonuçlar ek te, testo diplerde çıkmış anlayamadım en son enjeksiyonu 14 gün önce yapmıştım

HastaSonucu-1.jpg

Durumun normal.Vurduğun steroidlerin yarılanma süreleri geçmiş ve hızla kan-doku hormon seviyeleri düşüyor.Pct ye başlama zamanı içindesin.Bir kaç gün içinde başla...Testoyu daha hızlı tüketmek istiyorsan salonda özellikle bacak çalış ağır gir...Ertesi günde pct ye başlarsın...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
metinav, 4 saat önce yazdı:

Durumun normal.Vurduğun steroidlerin yarılanma süreleri geçmiş ve hızla kan-doku hormon seviyeleri düşüyor.Pct ye başlama zamanı içindesin.Bir kaç gün içinde başla...Testoyu daha hızlı tüketmek istiyorsan salonda özellikle bacak çalış ağır gir...Ertesi günde pct ye başlarsın...

Peki tamam da nasıl başlayacağım neyi nasıl kullanacağım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Nynex
      Selam dostlar,
      Haftalık:
      500mg testo enanthate 400mg bolde Kürümde 2.ayı bitirmiş bulunuyorum ancak halâ ölçü alımı olmadı kollarım ve diğer bölgeler 1 senedir aynı ölçüde hayatımda tek eksik gece uykusu yani gece çalıştığım için gündüz uyuyorum karanlık bir odada ortalama 6 saat uykum var başka uyku yok. Tüm gece uyanık kalmak durumundayım ancak beslenmem iyi bolca protein alıyorum kalori alımımda iyi zaten sürekli büyüyen göbeğimden belli ancak kaslarım büyümüyor antrenmanlarımda şiddetli ve ağırlıklarım baya iyi hata nerede bulamadım
      Yaşım 39 2senedir body yapıyorum ancak 2008-2010 yıllarında da 2 sene duraksız body yapmışlığım var.
    • Yazan: damdeok
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Ay sonunda tatile gideceğim için 2 haftalık ufak sert bi definasyon yapmak istiyorum pis yağı suyu atıp sonra bulk kürüme devam edicem. Şuana kadar only testo gidiyordum kilo alırken ama bundan sonraki süreçte rimo kullanmayı planlarken ufak bir definasyona karar verdim kür ortasında.
      14 günlüğüne clen alsam etkisini görür müyüm ve rimoya 14 günlük definasyondan sonra mı başlamalıyım?
      Veya:
      testo clen rimoyla Ürünleriyle definasyon mu yapmalıyım?
      0 carb yapmayı düşünüyorum ara ara carb alıcam tabi metabolizmayı sıfırlamamak için. Testoyu 500 kullanıcam clenin dozu ne olmalı sizce? ve rimo alırsam onun dozu ne olmalı şimdiden teşekkürler. Bu arada 14 günlük olduğu için clen yanına bi koruyucu kullanmayı düşünmüyorum şuan ama kullanman gerekiyor derseniz kullanabilirim.
      yaş 25 boy 178 kg 79 Biraz karışık oldu kafa karıştırdığım için kusura bakmayın cevaplarınızı bekliyorum iyi forumlar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.