Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

boss41

Only ghrp6

Önerilen İletiler

boss41    97

Ghrp6 yı tek başına iştah artışı , hücre yenilenmesini artırmak ve anti aging amacıyla kullanmayı düşünüyorum .

Kas kazancı veya yağ yakımı gibi bir beklentim yok .

Bahsettiğim şekilde günlük 200 mcg gibi bir dozajda beklentilerimi karşılar mı ?

Birde iştah artışı kullandıktan sonraki 1-2 saat içerisindemi oluyor yoksa gün boyu devam ediyor mu ?

Bu arada diğer peptidlerle kombine etmeyi düşünmüyorum .  Kullanan arkadaşlar yorum yapabilirlerse sevinirim . 

tarihinde boss41 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adanalı    70

Çok hereksiz bir düşünce bu kadar saçma düşünce görmedim.

İştah açmak istiyorsan g.indexi yüksek besinler tüket

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    97

Kime göre neye göre gereksiz anlayamadım ? Sizin verdiğiniz cevap biraz saçma değilmi asıl ? Nasıl okuyup yorumladınız da böylesine eksik ve lüzumsuz bir yorum yapma gereği duydunuz  anlayamadım . 

Amaç sadece iştah artırmak değil . Ben 200 mcg ghrp 6 ile kas yapayım yağ yakayım gibi saçma beklentiler içerisinde değilim . Bahsettiğim dozlarda yine yukarıda bahsettiğim şekilde iştah artışı , anti aging ve hücre yenilenmesini artırma konusunda beklentilerimi karşılarmı ?

Soru bu .. 

Altını tekrar çizmek istiyorum . Bu ürünü kullanma amacım yanlızca iştah artışı değil . Hücre yenilenmesinin hızlanması ve anti aging etkiside benim için maksimum öneme sahip .

Ghrp 6 ile ilgili yazıları okuduğumda bahsedilen etkilerde bu yönde .  Bu ürün anlatıldığı gibi tek başına beklentilerimi karşılar mı ? 

Hiç kullanmamış biri olarak , ürünü kullanıp tecrübe edinmiş arkadaşlardan cevap bekliyorum . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
boss41, 30.06.2019 - 11:19 yazdı:

Ghrp6 yı tek başına iştah artışı , hücre yenilenmesini artırmak ve anti aging amacıyla kullanmayı düşünüyorum .

Kas kazancı veya yağ yakımı gibi bir beklentim yok .

Bahsettiğim şekilde günlük 200 mcg gibi bir dozajda beklentilerimi karşılar mı ?

Birde iştah artışı kullandıktan sonraki 1-2 saat içerisindemi oluyor yoksa gün boyu devam ediyor mu ?

Bu arada diğer peptidlerle kombine etmeyi düşünmüyorum .  Kullanan arkadaşlar yorum yapabilirlerse sevinirim . 

çitanın ne düzeyde olduğunu bilmediğim için beklentini karşılarmı bilemem ama bahsettiğin etkileri görmek mümkün yanına mod grf129 eklersen daha tatminkar sonuçlar elde edersin

iştah artışı gün boyu devam etmez vurduktan 15-30 dk içinde max iştah oluşur genelde 15dk etki hissediyordum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    97
Deity, 1 saat önce yazdı:

çitanın ne düzeyde olduğunu bilmediğim için beklentini karşılarmı bilemem ama bahsettiğin etkileri görmek mümkün yanına mod grf129 eklersen daha tatminkar sonuçlar elde edersin

iştah artışı gün boyu devam etmez vurduktan 15-30 dk içinde max iştah oluşur genelde 15dk etki hissediyordum

Cevap için teşekkürler Deity :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Kusura bakma geç döndüğüm için dostum , şunu söyleyebilirim steroidler daha çabuk etki verirken peptidler daha uzun soluklu kullanımlarda + olarak steroidlerle de birleşirse gözle görülür , güzel şekilde istediklerini vereceğini düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288

Eğer maddi durum el veriyorsa, hücre yenilenmesi ve anti aging için yapabileceğin en etkili şey; Human Growth Hormone (HGH) kullanmak. Evet büyüme hormonunun salgılanmasını tetikleyen GHRH analogu peptidler gibi işini doğal sistem üzerinden tetikleyerek yapmaz, sentetik olarak çalışır; fakat etkisi hücre yenileme konusunda kesinlikle peptidlerden daha iyidir. Günlük 2-4 iu arası uygun bir doz skalası, önerim 3 iu güvenilir bir dozdur. Haftanın bir veya iki günü off yaparak kullanılması, doğal sistem üzerindeki baskıyı bir nebze hafifletebilir ve 6 ay kullanım sonrası bir süre ara verilmesi gerekmektedir. Kullanımı tamamen bıraktıktan sonra aslında steroidler kadar baskılama ve tedavi gerektirmiyor ama yinede doğal büyüme hormonu salgısını tetiklemek adına kısa süreli peak yapacak bir peptid kullanılabilir. 

Alternatif ve maliyeti daha makul olarak:

Tek ürün kullanacaksan GHRP yerine Cjc-1295 No Dac günlük 100-200 mcg (sabah ve yatmadan önce gibi) tercih etmelisin. Fakat iştah konusunda faydası olmaz. 

Anti aging etkisini arttırmak ve yağ yakımı + iştah tetiklemeleri için Cjc-1295 No Dac günlük 100-200 mcg (sabah ve yatmadan önce) GHRP-6 günlük 100-300 mcg (sabah ve öğün önceleri "yatmadan hemen önce alım yapılması acıktıracağı için zorlayacaktır"). 

Her şeyden önce hgh ve peptid kullanmadan önce kapsamlı bir check up yapılması gerekir. Çünkü kullanım sırasında herhangi bir kötü hücreyi, hastalığı tetikleyebilirsiniz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.