Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

makavel1

Gece kalkıp istemsizce abur cubur yiyorum

Önerilen İletiler

makavel1    15

Ben aç yatamam bu benim liseden beri alışkanlığım, gece yatmadan önce yemek falan yerim öyle yatarım, son zamanlarda küre başlayınca falan onu biraz hafiflettim, ne zamandır hatırlamıyorum ama bayağıdır gece kalkıp yiyorum, şimdi son bir iki haftadır yememeye çalışıyorum ama mümkün değil, hatta ne yefim bile hatırlamıyorum, sabah kalkınca bakıyorum çikolata bitmiş, gece yatmadan kendimi tutuyorum ama gece yarısı uyanınca elimden birşey gelmiyor, son bir haftadır çok uğraşıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.786

Doktora bir görün diyabet rahatsızlığın olabilir.Kilolu değilsen çokta takma sorun olmaz, bünyen yakıyorsa eğer...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126

Kan şekerimde dengesizlik olduğunda bende yaşamıştım bir dönem bu sorunları. Gece ortası uyanıp fıstık ezmelerinin yarı kavanozu gözüm kapalı şekilde yiyordum :D Gün içerisinde yağ, karb ve proteini gerektiği kadar aldığından emin ol. Özellikle kullandığın anaboliğe veya varsa peptid kullanımı da buna sebep olabiliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    44

mideye en büyük zarardır bilgin olsun. otuzlu yaşlardan sonra yemek yiyip yattığında daha 3-5. tok yatmada mide hemen zarar görmeye başlıyor. dikkatli ol. ben de 20 li yaşlarda yer yatardım hiç bir şey olmazdı. ama belirli bi yaştan sonra mide kaldırmıyor artık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15

corey, 21 saat önce yazdı:

mideye en büyük zarardır bilgin olsun. otuzlu yaşlardan sonra yemek yiyip yattığında daha 3-5. tok yatmada mide hemen zarar görmeye başlıyor. dikkatli ol. ben de 20 li yaşlarda yer yatardım hiç bir şey olmazdı. ama belirli bi yaştan sonra mide kaldırmıyor artık.

evet özellikle yağ depolama konusunda çok zararlı

venatrom27, ‎30‎.‎04‎.‎2019 - 08:48 yazdı:

Ben şeker hastasıyım grhp6 kullandığım zamanlar senden kötüydüm ne yersem doymuyordum gece yememe rağmen açlıktan uyuyamadığım zamanlar oluyordu

peki acaba doktora görünsem mi

Ironmann, ‎30‎.‎04‎.‎2019 - 08:40 yazdı:

Öğün atlıyorsanda olabilir dikkat et

olabilir ortalama 3-4 öğün yiyorum gündüz ama anlamadım

xxgokhanzz21, ‎30‎.‎04‎.‎2019 - 08:33 yazdı:

Kan şekerimde dengesizlik olduğunda bende yaşamıştım bir dönem bu sorunları. Gece ortası uyanıp fıstık ezmelerinin yarı kavanozu gözüm kapalı şekilde yiyordum :D Gün içerisinde yağ, karb ve proteini gerektiği kadar aldığından emin ol. Özellikle kullandığın anaboliğe veya varsa peptid kullanımı da buna sebep olabiliyor.

evet şuan testo bolde küründeyim, gün içinde eksiğim olabilir ama her gün aynı

metinav, ‎30‎.‎04‎.‎2019 - 08:29 yazdı:

Doktora bir görün diyabet rahatsızlığın olabilir.Kilolu değilsen çokta takma sorun olmaz, bünyen yakıyorsa eğer...

bünyem yakıyor şuan ama yerimde sayıyorum gece yatmadan veya gece yarısı yemeyi kessem yağ yakıcam da, biraz yağ oranım fazla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.786
makavel1, 28 dakika önce yazdı:

bünyem yakıyor şuan ama yerimde sayıyorum gece yatmadan veya gece yarısı yemeyi kessem yağ yakıcam da, biraz yağ oranım fazla

O zaman sana tavsiyem süt ürünü kullan.Mesela yogurt yiyebilirsin yada kasein kullan.Tok tutar ve protein agırlıklı bir gıda.Gerçi mide en zor proteini sindirebiliyor yüksek asit gerektirdiğinden.Fakat yavaş ve uzun sürer sabaha kadar açlik yasamazsin...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
metinav, 13 saat önce yazdı:

O zaman sana tavsiyem süt ürünü kullan.Mesela yogurt yiyebilirsin yada kasein kullan.Tok tutar ve protein agırlıklı bir gıda.Gerçi mide en zor proteini sindirebiliyor yüksek asit gerektirdiğinden.Fakat yavaş ve uzun sürer sabaha kadar açlik yasamazsin...

o zaman yatmadan önce süt içiyim bu gece bir deniyim olmazsa yarın yoğurt yiyerek denerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15

Yoğurt yedim bir işe yaramadı kalkıp fıstık kola yaptım yani uykum o kadar ağır ki zar zor hatırlıyorum, bir sonraki gece mutfağı kitlicem bakalım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
makavel1, 34 dakika önce yazdı:

Yoğurt yedim bir işe yaramadı kalkıp fıstık kola yaptım yani uykum o kadar ağır ki zar zor hatırlıyorum, bir sonraki gece mutfağı kitlicem bakalım

Yeşilliği çok ye 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
Adanalı, 02.05.2019 - 09:26 yazdı:

Yeşilliği çok ye 

Dün gece anneme mutfağı kilitlettim kalkıp baktığımda kilitle dediğim aklıma geldi ve bişey yemedim, durumun ciddiyetini kavradım bugün çok rahattım 😊 alışasıya kadar böyle yapicam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
interfectum    44

insülin direncine sahip olman olası,bunu yenebilmek adına aldığın karblarda glisemik indeksi daha düşük gıdalar tercih ederek bunu bir süre uygulaman gerekir.günlük şeker kullanımını kontrol et,protein alımını yüksek tut;çünkü proteinler uzun sürede sindirilirler ve seni tok tutar.eğer yine de devam eder ise doktora git..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.